Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

Goering, 02.03.2023 01:07 tarihinde dedi ki:

yaptigin patatesin cinsi onemli, haslamalik-yemeklik patates deniyorsun bence

nisasta orani vs. farkli oluyor

Olabilir. Marketten gidip en dandik battisi alıyorum tabi sdfg

öncesinde iyice bi yıkasam dış katmanındaki nişastayı en azından atar mı acaba?

bi de videodaki abla 10+10 dk 190-200 derece şeklinde 2 kademeli yapıyo belki o da işe yarar ben direk 20 dk 200 derece yapıyorum. bakalım tavsiyelere göre bikaç kere daha denicem.

Sosyal ağlarda paylaş

philips ile ben 170 te 20-25dk gibi sürede yapıyorum. 150 de yapınca yumuşak iyi pişmiş oluyo. 190da fln fırın gibi kurutuyo. 170 tam kuru yumuşak arası istediğim gibi oluyo. suyla yıkayıp kuruluyorum sonra 1 kaşık yağı elle karıştırıyorum. 5dk da bir karıştırıyorum. derece dışında yaptıklarımda bu.

Sosyal ağlarda paylaş

reampage, 01.03.2023 07:38 tarihinde dedi ki:

eger prime ise yurtdisindan gelen urun, amazonun kendi deposunda geliyorsa kargo almiyor o yuzden yurtdisi urunler avantajli olabiliyor. Ithalatci deposu ve gumruk disinda onu hepsindne aliyor yurtdisi urunlerinin. 

bu yurtdışı ürünü iade etsek

türkiye'deki deposuna mı gidiyor amazonun

fiyatı düşmüş, tekrar ab'ye yollamıyorsalar uğraşayım

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE, 15.10.2022 19:47 tarihinde dedi ki:

Kullanacağımdan değil ama 100tl'lik olandan bir tane de ben aldım. Yedek olsun bir tane kablolu, hiç yok.

https://www.amazon.com.tr/HK-Gaming-Sirius-kullanabilen-Kablolu/dp/B08M1Y644J/ref=sr_1_1?crid=2Y3FO6OHDE491&keywords=hk+gaming+sirius+m&qid=1679038047&s=electronics&sprefix=%2Celectronics%2C170&sr=1-1 3000 tl olmuş fare. 162 tl'ye almıştım kargo dahil. gerçekten mükemmel fare çok memnunum. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

bi tane roborock s7 maxv ultra yapıştırıcam sanırım ya. henüz fiyatlanmadı ve 30k falan (fiyatlanmış hali 40k amazon'da). hepsiburada 6 taksit veriyor, üstüne garanti 3 ekliyor ve beyaz eşya süpürge kategorisi olduğu için 9'a çıkıyor peşin fiyatına. 9 ayda dolar uçmuş gitmiş olur.

https://www.hepsiburada.com/roborock-s7-maxv-ultra-toz-ve-su-bosaltma-istasyonlu-akilli-robot-supurge-p-HBCV00002JDHDN

aslında taksidi için ekstra bütçem de yok ama şu an böyle bir fırsatı da kaçırmak istemiyorum, of bilemedim.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

df, 07.06.2023 14:17 tarihinde dedi ki:

odalarda eşik yok yerler çok dolu değil ise hakadiyo valla. her gün çalışıyo ev haftalık temizlikçiye göre temiz oluyo. 3-4 yıl en az kullanır. o kadar düz hesap yapılmaz ki 1400 e değil büyük iht 800 dolara fln gelecek taksitle.

biz de kullanıyoruz 2 yıldır xiaomi özellikle yerdeki evcil hayvan türleri için harika bir şey ama 30 bin lira nedir abi, 3te 1i fiyatına çözülür bu iş :d

Sosyal ağlarda paylaş

benim ev (full ahşap, sıfır halı, müstakil, mutfak ve banyo hariç tüm odalar düz bağlı) cuk oturuyor alete. bir süredir istiyordum ama taksidine kasmak istemedim.

bunun fiyatı aylardır 30k bandındaydı. şimdi böyle bir fırsat olmuşken girişeyim diyorum. çünkü şu an olması gereken fiyat 35-40k arası, e bir de önümüzdeki 9 aylık süreçte bu daha da artacaktır dolarla, vergiyle enflasyonla. yani aylık 3.5k taksit tahminimce 5-6 aya %50 değer kaybedecek.

evet bence de pahalı ama bunda işte remove viewing var ve beni aşırı tav eden şeylerden biri. evden uzakta ev içinde gezen kameraya dönüyor alet. istasyonsuz 20k'ya falan da çözülüyor. bilmiyorum ya çok kararsız kaldım. normalde pahalı da şu an gözümde %40 indirimde falan önümüzdeki dönemi de katarsam.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

İkinci el alım-satım konularında çok başarısızım ama 2021 yılının Kasım ayında Hepsiburada'dan Roborock S7 almıştım. Aldıktan sonra kediden dolayı verimli bir şekilde kullanamadım. Paspas konusu eh işte ama süpürerek temizleme konusunda bence başarılı. Toplamda 10 veya 15 defa falan evi süpürmüş hani 4-5 defa paspas yapmıştır. Heves edip 3 adet yedek filtre, bez ve yan fırça barındıran aksesuarda aldım. Ürünün kutusu depoda duruyor hani ürün ve aksesuarlar ile birlikte ilgilenen olursa İstanbul'da satmak istiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel, 07.06.2023 14:13 tarihinde dedi ki:

nasıl yani artık derken? 1400$ zaten yurtdışı fiyatı o da 32k ediyor.

Evet ama artık bizim kazandığımız para eskisi kadar değil. Alım gücümüz düşüyor, önceden sallıyorum saatlik 100 lira kazanıp 3000 liralık şeyi 30 saatine eşit görürken artık 60 saatine görüyorsun. Bu da ürünün değerinin senin hayatından aldığı zamana göre artması oluyor. Yani bu anlamda gerçekten mantıklı mı 30k ya almak onu demek istedim. Herkese göre değişir tabi alım gücünü bilemem de ben genel geçer sordum. Hani bunun 15k lığı da vardır, 30k lık eder mi gerçekten ? Alım gücün yüksekte olsa yine de bi eşiği vardır bunun.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...