Jump to content

reampage

=O=
 • Mesaj sayısı

  13.317
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

reampage hakkında

 • Rütbe
  reampage

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. reampage

  Nintendo Switch

  https://www.shop4tr.com/nintendo-switch-accessories/8bitdo-sn30-pro-plus-gamepad-sn-edition-for-nintendo-switch suna bakabilirsin ucuz yollu.
 2. reampage

  Nintendo Switch

  yuzde 18 sanirim yok trden illa ucuza gelmisti 450i gecmiyordu oyle hatirliyorum, bir haftada geliyor bide.
 3. reampage

  Nintendo Switch

  https://www.shop4tr.com/nintendo-switch-accessories/nintendo-switch-pro-controller ben aldim burdan uyguna geldi 1 haftada.
 4. reampage

  Tarkov

  Zamaninda almisim standart kenarda duruyor varsa isteyen yari fiyatina vereyim.
 5. reampage

  450 metre Kraber shot. Apex Legends

  8 günde bir başlık acılıyor forumda zaten artık, kirlilik mi oluyor hayırdır
 6. reampage

  450 metre Kraber shot. Apex Legends

  Ben senden iyim dese keşke, kötülere daha kötüler cevap veriyor. forum bit..
 7. reampage

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  Anno cracklenmedi ama ona rağmen 8 ay sonra 3te1 fiyatına aldım, yinede hizmet arayisi egs tarafinda degil benim, isini yapiyor simdilik.
 8. reampage

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  Rekabet ortaminda demoklesin kilici olan bir rakip daha var asil dengeyi bence o belirliyor, korsan o da. Tamamen bitirseler konsol gibi olur işte. Ama oyun iyise zaten gidip parasını bir noktasında veriyorsun, korsan olmasa EGS o zaman vurur kirbaci ama işte ilahi adalet mi dersin ne dersin.
 9. reampage

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  Rekabet zaten bunlarin nedeni o da bizim işimize geliyor, bir rekabet stratejisi olmalı sürekli, rakibi var. Market çok büyük alırlar aşağı, apple bile daldi bir ucundan.
 10. reampage

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  Tabi ki sürdürülemeyecek abi, exclusive dealler ve bedava oyunlar gibi. Bunun için adamlara kızmaya gerek yok ki 100 yıllık marketting stratejileri bunlar, gazete kuponlarıyla büyüdük hepimiz. Akarken doldurucan, zaten tavsiye edilen satış fıyatının üstüne çıkamazlar kocaman oldu market. Bilinçli tüketici için faydalı bence Epic, henüzü bir zararını görmedim.
 11. reampage

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  abi adamlara zararına satıolar diye mi kızıyorsun şimdide. AHAHA
 12. reampage

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  Annoya halleniyorum ben
 13. reampage

  The Witcher (2019) - Netflix

  Who is yennefer sdfksd
 14. reampage

  Ankilozan Spondilit

  Low dose naltroxene olayı var bide ama onlar alternatif tıppa giriyor sen önce bir rutine alış alternatiflere daha var birde yaş önemli. Pro tip : Yaş genç ise boyun eksersizleri çok önemli onları ihmal etme 40-50 yaşından sonra kalçayı omurgayı zaten 20 sinde ki gibi kullanmıyorsun ama boyun hep lazım.
 15. reampage

  Ankilozan Spondilit

  Geçmiş olsun, bana sorabilirsin sorun varsa, ama kısaca asitli gıdalardan uzak durup bol bol hareket edip eksersiz yapmanda fayda var, sigara içiyorsan derhal bırak. Ideal bir dünyada ilaç kullanmadan, beslenme ve eksersiz ile manage edebiliyorsun hastalığı ama sedimentasyon ve CRP levellara bakıcaklar, eğer diyet ve eksersiz ile idare edebilecek seviyedeysen ne mutlu. Değilse https://www.wikiwand.com/en/TNF_inhibitor şu gruptan ilaçlar ve NSAI'ler kullanılıyor. Verebileceğim en net ve kesin derhal yapman lazım dediğim şey eksersiz veya spor ve varsa sigara bırakman, regüler tıp kan değerlerine göre kademe kademe ilaç uygulayıp en son TNF veriyorlar. Spor şart beslenmede çok önemli en azından hareket etmeyi doğru bir şekilde hareket etmeyi hayatına alışkanlık haline getirmen lazım.
×
×
 • Yeni Oluştur...