Jump to content

df

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.537
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

df hakkında

 • Rank
  df
 1. df

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  Firma komisyon vermek istemiyorsa hali hazırda her türlü satacağına inandığı oyunu kendi client'ında yayınlayabilir. BF serisi olsun, wow olsun örnekleri var. Bu tekelleşme değildir. Ben 3-4 tane client kulalnıyorum bu yüzden. Origin, Uplay, Steam, battle.net vs. İlla steam'e çıkart yoksa almam diye bf oynamaktan vazgeçmem. Ama kendi oyununu değil de başkalarının oyununu exc ayağına para vererek bana dayatıyorsa o tekelleşmedir. ne o firmanın yaptığı oyunu alırım ne de o storu başka oyunlar için de kullanırım. Normal şekilde çıkarsa detroit, heavy rain vs alıp oynayacakken şimdi asla almam.
 2. df

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  client'ları çok kötü. saçma bug'a giriyor habire. sildim direkt. free oyunda denemiştim.
 3. df

  Assassin's Creed: Odyssey

  cultist'i bitiririm lore varsa. 91 dediğim main progress ya achi değil =) şurası.
 4. df

  Assassin's Creed: Odyssey

  67 saatte %91 olarak bitirdim. ana hikaye ve atlantis i bitirdim. içerik açısından bu yeterli mi yoksa bitirme takıntısı harici bi nedenle oynamam gereken bi kısmı var mı sizce. cultist %70 fln ama bitirsem de dişe dokunur bi hikaye çıkmayacak gibi geliyor oradan. şaşırtır mı yoksa =)
 5. df

  Alien: Blackout (dO yOu GuYs NoT hAvE pHoNeS? v2.0)

  Isolation tek güzel oyunlarıydı. Adam gibi devam ettirecekler sandım bi an. Yazık olmuş
 6. df

  aramızda en eski gmail hesabını buluyoruz

  4.02.2005
 7. df

  Satılık pc parçaları

  o psu yu 6 yıldır kullanıyorum. banamısın demedi hala taş gibi.
 8. df

  Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

  benim şu zımbırtı var evde. benim oda tam köşede evin ortada da bu var. zaten ben desktop kullanıyorum. ethernet ile bağlı. kalanlar için bu. asus zamazingo
 9. df

  Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

  bizim orada fiber yok. 9-10mbit zor geliyor adsl. akn'siz diye 100 lira ona 60 lira da bizimkiler için ikinci hat vardı. o hat olmasa 10 hiç yetmiyor. 160tl 10 mbite verene kadar ikisini kapatıp superbox'a 280 veririm daha iyi en azından 100mbit download 50 mbit upload ile hızına sövmem. bi ay deneyeceğim bakalım. sonuçları yazarım. yarın kurulacak. superbox'u bağlattım. düşük anlarda 52down/20up ortalama 65down/25up iyi zamanda 110down/40up gördüm. bu arada tam yanında telefondan ölçtüğümde yine turkcell düşük 10 orta 20 yüksek 35 ti. yani telefona göre de 4 kat fln yüksek çekiyor.
 10. df

  Steam Winter Sale 2018 (20 Aralık / 21:00 - 3 Ocak / 21:00)

  ac serisini 4-5 oyundur oynamıyordum ama indirimli odyssey bulup oynadım. baya beğendim. seri değişmiş sonunda. origins'te buna benzermiş sanırım. 68tl ye değer mi.
 11. df

  Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

  vdsl, kablo, fiber vs hiçbiri yok burada. ya adsl ya bu. adsl ile de cs de 60-80 pingle oynuyorum zaten. şimdi çok değişmez gibi geliyor. ama bakacağım tabi gerçek değerlere yarın. olmadı yol yakınken iptal ederim ilk ay.
 12. df

  Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

  10 için verilmez. alınacaksa tek alternatif 279 luk olan. pingler telefonda 18-20 tr 60-70 avrupa çıkıyor. ttnet ile adsl şu an aynı değerleri veriyor. tabi direkt pc'de görmekte fayda var.
 13. df

  Babadan iş teslim alma sürüncemesi

  1.3k taksitle verecekmiş ay ay. vereceği toplamı yazmamış. benim anladığım.
 14. df

  Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

  bizim orada fiber yok. 9-10mbit zor geliyor adsl. akn'siz diye 100 lira ona 60 lira da bizimkiler için ikinci hat vardı. o hat olmasa 10 hiç yetmiyor. 160tl 10 mbite verene kadar ikisini kapatıp superbox'a 280 veririm daha iyi en azından 100mbit download 50 mbit upload ile hızına sövmem. bi ay deneyeceğim bakalım. sonuçları yazarım. yarın kurulacak.
 15. df

  BTC Ayi Sezon Sonu Anketi

  19k tl'den 1btc aldım ben. dibi yakalamaya çalışınca hep alamadan arttı geri. uzun vadede her türlü geçer diye düşünüyorum bu seviyeleri. acil bozmam fln da gerekmez büyük ihtimalle.
×
×
 • Yeni Oluştur...