Jump to content

df

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.007
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

df hakkında

 • Rütbe
  df

Son profil ziyaretçileri

989 kez ziyaret edildi
 1. df

  Topla v0.91 [2023 versiyon]

  10 yıl için planlıyorsan f/p değil direkt high end alacaksın. 3 sene kral 3 sene orta üst 4 sene de idare eder seviyede kalır. 🙃
 2. df

  Artık yılda erasmus.

  yurtta kalınca yemek masrafı konusunda sıkıntı olacağını sanmam. gıda konusunda istanbul avrupa ile yarışıyor çünkü. orada yetmiyosa parası burada da yetmez🙃 isviçre vs gibi ekstrem yerleri saymazsak tabi.
 3. df

  Oyuncak Tavsiyesi

  bugün bende 2 yaş için hediye oyuncak alacaktım. duplo trenler güzelmiş. ona bakayım thx
 4. df

  Apple M İşlemcili Mac'ler

  ben development için kullanıyorum. 16 lar bile yalan oldu 32 aldık en son. 8 in çok ömrü kalmadı. çok basit işler için kullanılmıyorsa tabi. chrome bile yiyor zaten çoğunu.
 5. df

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  ben daha şimdi üyelik açtım. daha önce patreon kullanmıyordum. oce4n patreon var diyince patreona girip search e paticik yazdımda çıktı. öyle sordum bildiğimden değil 😂
 6. df

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  ben 10$/ay patreon ekledim. pamuk eller cebe millet🙃
 7. df

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  https://www.patreon.com/paticik şu güncel mi?
 8. df

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  sıkıntı sunucu maliyeti ise ben de destek olabilirim. her yıl başında yıllık maliyeti toplayalım gibi bi kampanya yapabiliriz.
 9. df

  Apple M İşlemcili Mac'ler

  rami 16 yapmazsanız kısa sürede üzülürsünüz. işlemci yeter ama ram dert. ayrıca 256 ssd de biraz düşük kalmış. çok uçmuyosa fiyat 16 ram 512 ssd tavsiye ederim.
 10. df

  Apple M İşlemcili Mac'ler

  4080 li vereceklerse versinler😂
 11. df

  Apple M İşlemcili Mac'ler

  m1 pro da benim mesaiyi bitiriyo. ofise getirmiyorum şarj aleti. m serileri genel olarak iyi o konuda.
 12. df

  patiler nasıl yatırımlar yapıyor

  Bistten kaçıp nasdaq ta heps almıştım. Bugün onu da sattım iyi kar getirdi 1 ayda. Artık seçime kadar dolarda dururum heralde. Sıkıntılı günler geliyo. Tam soteye yatmalık. Bist çöküp dolar uçarsa seçim sonrası dolar bozar bist i toplarız.
 13. df

  patiler nasıl yatırımlar yapıyor

  şu kartlı barkod lu gramlardan veriyolar genelde. bence çok saçma bir şey o. takı için çirkin birikim için daha büyük gramlı şeyler mantıklı.
 14. df

  patiler nasıl yatırımlar yapıyor

  fiziksel altını bankadan alabiliyorsun. kimse vermez diye bir durum yok. 1-2 gün süre isteyebilirler anca. garantiden direkt kilo külçe alınabiliyor.
 15. df

  Topla v0.91 [2023 versiyon]

  4080 ti gelince büyük ihtimalle 4090 a kıyasla daha uygun fiyatlı ve daha iyi 4k pc kurulabilecek. yeni btc boğasından önce gelse de makul fiyatlardan bulunabilse. (makul dediğim nvidia official fiyata yakın anlamında. yoksa o da pek makul sayılmayabilir😂)

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...