Jump to content

Xenocide

=o=
 • Mesaj sayısı

  20.162
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Xenocide hakkında

 • Rütbe
  Xenocide

Son profil ziyaretçileri

529 kez ziyaret edildi
 1. Xenocide

  Mount&Blade II: Bannerlord

  orada muhtemelen çeviri hatası var. o ülke sana savaş açıyor ama yanda sen açmışsın gibi yazıyor. ben öyle anladım yani.
 2. Xenocide

  Starbase

  e hadi çıksa artık da star citizena kadar oyalasa bizi höf.
 3. Xenocide

  Mount&Blade II: Bannerlord

  abi 2 sayfadır sölüyom da, 1 altın da değil hiçbi şey hediye etmeyin. sayfa boşken hediye et'e basınca kabul edildi diyip charm geliyor lel
 4. Xenocide

  Mount&Blade II: Bannerlord

  1.0.7'de sallanmamışız gördüğüm kadarıynan -.-
 5. Xenocide

  Mount&Blade II: Bannerlord

  ahsdfa o "hadi bakalım" toparlanışı canlandı gözümün önünde.
 6. Xenocide

  Mount&Blade II: Bannerlord

  takasa cazibe skilli gelmesi eklenmiş de bugı da peşisıra gelmiş. takas menüsüne hiçbi şey koymayıp hediye et dediğinde skill geliyor.
 7. Xenocide

  revolver kullanmalık oyun

  rdr 2
 8. Xenocide

  Mount&Blade II: Bannerlord

  meh. valla şu anda biriyle savaşmanın tek yolunun köy yağmalamak olduğunu öğrendim, onu yapınca da nüfuz -287'ye falan düştü. direk baydım. content update beklicem bundan sonra. gg.
 9. Xenocide

  Mount&Blade II: Bannerlord

  krallık muhabbetinde gördüğüm bikaç eksiği yazayım; kralım abi, hala her şey için nüfuza ihtiyacım var. yine olsun da yarı yarıya daha az olsun bari. politika çıkarıcam çıkaramıyorum. herkesle barış halindeyim, doğal olarak nüfuz da kazanamıyorum. kaldı öyle. çapulcu kese kese nereye kadar. ha, savaş ilan et tuşu kapalı mesela. neden? illa gidip bi ordusuna sinsice saldırmak mı gerekiyor? bi de mesela şey var mı, pek sanmıyorum ama, şu an kuzaitlerle kuzey imparatorluğu savaş halinde, kuzaitler baya sıçık durumda, kuzey imp. ise haritayı domine etmeye doğru gidiyor. ben kuzeye savaş açmayı düşünüyorum ama kuzaitlerle alliance yapmak istiyorum mesela. var mı bu opsiyon? şu anki gidişata göre yok gibi duruyor, seçenekler o kadar kısıtlı ki imparatorluk mu yönetiyorum, boş boş takılıyo muyum belli değil. mesela 1 tane kalem var, vali kendim gözüküyordum, bi değiştirme gafletinde bulundum, tekrar kendimi seçemiyorum artık. ya 2 companionumdan birini yapabiliyorum, ya da valisiz kalıyor. companionların da vali etkisi yok gözüküyor. esprisi ne anlamadım. kale geliştirme opsiyonları çok sınırlı. bi işe yaradıklarından da emin değilim. milis eğitim şeysi var, gidiyorum geliyorum, içne koyduğum acemi askerler hala acemi asker. kral iken orduna farklı emirler veremiyosun mesela. atıyorum ben emrimdeki ordulardan birine "şuraya git şunla konuş, şunu şunu yapmaya çalışın" falan gibi şeyler diyebilmeliyim. çok fazla opsiyon var bu alanda, ama hiçbiri şu an oyunda yok. lordlarla takasa giriyorum, para hediye ediyorum mesela, ne influence, ne başka bi şey hiçbi getirisi yok. Cazibe yeteneğinin altında geliştirmek için yapılması gerekenlerde takasa gir yazıyor, karşılıklı takas yapıyorum, adamdan 3 at alıyorum ben para veriyorum falan, gram yerinden oynamıyor yetenek.
 10. Xenocide

  Subnautica

  dlc'si var mı ki lan bu oyunun? bi subnautica var, bi de below zero var? dlc değil stand alone yeni oyun o.
 11. Xenocide

  Gaming keyboard/mouse

  abi işte gkdfg yani şeyi anlatamadım. oyun oynarken EVET KULLANMIYORUM EN SON DIE BY THE SWORDTA KILIÇ SALLAMAK İÇİN OYUN OYNARKEN NUMPAD KULLANDIM. Okey mi rahatladın mı sdfg. oyun oynarken kullanmıyorum da bu bilgisayar 7/24 oyun çalıştırmıyor, nabacaz klavye mi switchlicez ben anlamadım hakkat. adam şu oyunda kullanmıyorum lafını duymak için sidik yarıştırdı 2 sayfa ya dfghkc ulan ben de niye atladıysam DAHA KAHVALTI ETMEDİM BEN. edit: haa maksat ibnelik değil mi lan, planetside'da kullanıyorum çok fazla voice chat kanalı var, numpad1 - Platoon chat, numpad2 - Fireteam chat, Numpad3 - Outfit Chat Numpad Enter - Voice Mute AL INYOFACE Star Citizen'da shield focus ayrıca. Front shield focus numpad 8, back shield focus numpad 2, left focus 4, right focus 6, hepsini eşitleme 5. ALL AL AL OH
 12. Xenocide

  Gaming keyboard/mouse

  yav tamam sen ihtiyaç duymuyo olabilirsin de, dünyaya ihtiyaç duyulmadığını kanıtlamak için "en son ne zaman oyun oynarken numpad kullandın" gibi bi argümana ihtiyacın yok, kanıtlaman gereken bi şey yok ortada keza. ben account loginlerde, bilgisayarı açtığımda şifresini girerken, arada bi şeyler yazarken, sürekli kullanıyorum. Sen kullanmıyosundur. olabilir.
 13. Xenocide

  Gaming keyboard/mouse

  Abi djsjsj "Hmm oyun oynayacagim. Dur numpadsiz klavyemi takayim" 2 saat sonra "Hmm hesap yapcam, dur numpadli klavyemi takayim." 3 dakika sonra "Hmm yine oyuna gireyim. Dur numpadsiz klavyemi takayim."
 14. Xenocide

  Mount&Blade II: Bannerlord

  büyük pedo işleri dönüyor hocam...
 15. Xenocide

  Mount&Blade II: Bannerlord

  adam oyunu kırmış sdf
×
×
 • Yeni Oluştur...