Jump to content

Xenocide

=o=
 • Mesaj sayısı

  20.636
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Xenocide hakkında

 • Rütbe
  Xenocide

Son profil ziyaretçileri

930 kez ziyaret edildi
 1. Xenocide

  Rift: Planes of Telara

  wow killer olarak çıkmıştı zaten. büyük hype olmuştu. nasıl oldu da eriye eriye yokoldu cidden hayret.
 2. Xenocide

  Steam Link

  steamde olmasına gerek yok, oynayabilirsin. Sadece ve sadece, Steam Controller kullanırken steam dışındaki oyunlarda sorun yaşadım. non-steam oyunlarda normal PC'ye bağladığımda standart controller olarak görebiliyoken, steam link aracılığı ile bağladığımda standart controller olarak görmüyor, bi saçmalıyor. Linki ilk açtığında otomatik Steam Big Picture'a geçecek, exit to desktop diyosun, normal pc'yi kullanabilmeye başlıyorsun sonra. İster epicten ister battle.net'ten ne oynarsan oyna. Bu arada netflix tekrar geldi. Saçma sapan anlamadım ben bi gidiyo bi geliyo çözemedim işi. bende Logitech Mk240 takılı, şu alet; Tek usb alıcısıyla hem mouse hem klavye. Steam linkin üzerinde 3 usb girişi var. böylece birini mouse keyboard, kalan ikisini de controller için rezerve edebiliyorum.
 3. Xenocide

  Steam Link

  hasbinallah yine gitti durup dururken.
 4. Onun cevabi burda bak, adam bize 2000leri yasatiyo daha ne istirsun
 5. Xenocide

  Conqueror's Blade

  ben bunu oynamaya başladım da. yani mount&blade 2'de olması gereken oyun modu aha işte bu. O kadar sene sonra insan bunu bi bekliyodu da başkası yapmış. Kısmet. Benim hoşuma gitti oyun baya bu arada. Orta-uzun vadede p2w'lik ne olur bilmiyorum bakalım görücez.
 6. Xenocide

  Steam Link

  sanırım beta builde geçince düzeldi. emin değilim, aynı anda ekran kartı sürücüsü güncelledim, steam linki de beta builde geçirdim. Garip. Netflix support da "tv manufacturerınızla konuşun" dedi en sonunda dfg 10 sene önce aldığım samsung televizyona manufacturer'ım ne yapacaksa artık.
 7. Xenocide

  Steam Link

  daha önce olmayan bi şey olmaya başladı. netflix açtığımda stream blocka takılıyor steam link. görüntü yok ses var-altyazı var. pc'ye upgrade yapmadan önce şakır şakır izliyodum. ne oldu şimdi ne değişti anlamadım ki? bi ayarı falan mı var?
 8. Xenocide

  Mortal Online 2

  stress test beta key geldi yarın bi bakarım buna
 9. Xenocide

  Sınavsız İkinci Üniversite uygulaması

  yüoo sms bile geldi bana 21-29 kasım arası diye. şimdi de kopya çekmeyin hulan diye smsler geliyo arada sdf ADEM ÖSSYİ KAÇIRDIN
 10. Xenocide

  Sınavsız İkinci Üniversite uygulaması

  vizeler başlamış da hiç açıp bakmadım bile lan. bi tek şeye baktım, girmezsem ne olur diye, yanlış görmediysem hiçbi şey yapmadan 7 sene devam ediyomuş öğrencilik. oo dedim yeter sdfhg
 11. Xenocide

  Cyberpunk 2077

  ya işte night citiieeee NEON LOIGHTSS bol yağmur falan fişmekan, hani rtx olayının imurjına bu kadar etki edeceği başka bi oyun da olmaz düşününce. O yüzden merak ettim. bakıcaz artık çıktığında.
 12. Xenocide

  Cyberpunk 2077

  şimdi low-medium RTX ON mu oynamalı, High-Ultra RTX OFF mu oynamalı acaba 😕
 13. Xenocide

  Amazon Prime Geldi

  hah o mevzu yüzünden ciddi karışmıştı benim işler bi ara. cuma gelir diye ofise söyledim cumartesi gelicek dediler, sonra cumartesi geliceği için adresi değiştirdim, bu sefer adres deiştirdin diye p.tesine kaldı dediler. bi dünya ona telefon buna telefon yalvar yakar adresi yine eski haline çevirip c.tesi teslim almıştım ama kanser oldum o gün.
 14. Xenocide

  Amazon Prime Geldi

  bana p.tesi tahmini teslim dedi. hatta 1 saattir amazonda çalışan arkadaşın kafasına sıçıyorum ne biçim prime bu, paramızla rezil oluyoruz amazonda skandal! falan diye fdsg o da lan verdiğin 8 tl diyor. OO AYRIMCILIK DA VAR.
 15. Xenocide

  Star Citizen

  aslında süreci hızlandırır diye düşündüm ben. çünkü her şeyi yapsalar, yıldız sistemleri yaparak haritayı genişletmek başlı başına bi iş olacaktı. bunlar oyunu yaparken öbür yandan da başka şirket haritayı genişletsin işte. mis.
×
×
 • Yeni Oluştur...