Jump to content

sabonis

=o=
 • Mesaj sayısı

  21.398
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

sabonis hakkında

 • Rank
  sabonis

Son profil ziyaretçileri

92 kez ziyaret edildi
 1. sabonis

  Avengers: Endgame (2019)

  Olm endgame konusunu ne biçim derail ettiniz ben eşşeğim 3 sayfadır ne okudum ben. Rewendor haksızdır kesin ama bak onu biliyorum =P
 2. sabonis

  STSL 31.Hafta: GS - BJK 05.05.19 - 19.00

  Troll konusunda da rewendor'un aşırı saçma pozisyon yorumları olduğuna defalarca şahit oldum ve yüzüne de bam bam vurmuşumdur. Ama futbol kuralları bilgisinin kendi düşündüğünden çok daha düşük olmasından kaynaklandığını zannediyorum. Apple ise konu diğer takımlar ise bambaşka, kendi takımı ise bambaşka yorumluyor genellikle. Her rakip maç kaybedince dalga da geçiyor maçı izlemese de, açık hatalı penaltı falan koyuyorsun ağlama fotosu falan koyuyor vs. Direk troll'ün tanımı adam. Ha ama vale'ye yaklaşamaz, o mümkün diil. O adam troll God.
 3. sabonis

  STSL 31.Hafta: GS - BJK 05.05.19 - 19.00

  bence çarpmıyor caner'e. ama kalene 70 metre uzaktaki taçtan gol yemek de senin hatan olmalı hakemin hatasından çok.
 4. sabonis

  STSL 31.Hafta: GS - BJK 05.05.19 - 19.00

  Bu arada ilk golde Caner'e bakarsanız, jogging yapacağına doğru düzgün koşsa belki de araya girecek...
 5. sabonis

  Avengers: Endgame (2019)

  Infinity War baya baya daha iyiydi ya bence. Endgame bir çok bullshit plot hole ve acaba nası kıvırırız diye kasıp da yazılmış bir senaryo. Bugün oturdum Infinity War'u bir daha izledim, gerçekten çiçek gibi film ya. Sonunda bizi şaşırttığı için de demiyorum he, bütün film boyunca harika bir build up var yani.
 6. sabonis

  ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  adamın attığı gollerde meymenet yoktu anasını satiim. kazmaların bayrak taşıyanı. kaç milyon euro gömdüler....
 7. sabonis

  ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Yok utanması tabi ki. O pozisyona yumruk diyenlerin otomatik olarak bölümden de diil komple forumdan banlanması lazım. O derece saçmalık
 8. sabonis

  ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  şu diagne pozisyonunda gerçekten yumruk olduğuna inananlar beyinlerini direk bilim adamlarına bağışlasın, araştırılsın. penaltı da yok pozisyonda, hiç bişi yok zaten. neymiş eli çarpmış ama yumruk sadfdasfa
 9. sabonis

  The Joker Joaquin Phoenix

  fragman gayet güzel duruyor. joker'in nasıl joker olduğunu izleyeceğiz işte yani, öle aksiyonlar uçmalar kaçmalar batman falan beklememek lazım. batman de olmayacak belli ki, filmin sonunda falan belki görürüz sonraki film için göz kırpmalık falan. film karakter filmi diye burun kıvıranlar olmuş. this is paticik!!
 10. sabonis

  Uydunet Konusu

  Akşam 7 12 arası yurt dışı çıkışları bok mu oluyor bana mı öle geliyor?
 11. sabonis

  Hassas mutfak tartısı

  bu yüzden zaten hassas bişi olması lazım ki 10 gram ile 50 gram arasında ölçebileyim istediğim gibi.
 12. sabonis

  Hassas mutfak tartısı

  Var mı kullanan, tavsiye edeceği marka/model olan? kahve ve kedi/köpek maması ölçmek için kullanıcam. öyle üst limiti 3-5 kilo falan olmasına gerek yok yani. hepsiburada'ya bi baktım da bi sürü sikko sikko marka var hangisine güvenilir bilemedim, vardır illa burada kullanan birileri diye buraya sorayım dedim.
 13. sabonis

  Automated YouTube Kanalı Yaptım, Subscribe Nasıl Arttırabilirim?

  iki adet büyük sıkıntısı var bence bu fikirin. 1) o montaj kanallarını izleten şeylerin başında montajın kalitesi geliyor, yaptıkları geçişler, aralara koydukları ufak efektler, sesler, müzikler... Düz twitch kliplerini arka arkaya koymak komple videoyu izlenebilir kılmıyor. 2) diyelim ki bu fikir tuttu ve kanalın çok izlenmeye başladı, montaj kanallarının baltalanmaması için de bu yukarıda dediğim şeye, yani bir montaja ihtiyaçları var. Yani sen dümdüz klipleri koyarsan bir noktada o kliplerin sahipleri "bu benim videom" diyerek rahatlıkla copy strike yapabilir veya direk videoyu sahiplenebilir... montaj yaparak videoyu unique hale getiren ve kopya olmaktan çıkaran sen olmalısın.
 14. sabonis

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  mesela benim az girme/yazma sebebim eskisi gibi bir "güncel başlıklar" şeyi bulamamam. var mı kullandığınız böyle bi link? sadece başlıklar olsun, mesajlar değil, bi başlığa yeni mesaj atıldıysa üste çıksın. işte eskisi gibi yani, anladınız.
×
×
 • Yeni Oluştur...