Jump to content

sabonis

=o=
 • Mesaj sayısı

  21.412
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

sabonis hakkında

 • Rank
  sabonis

Son profil ziyaretçileri

159 kez ziyaret edildi
 1. sabonis

  Sinemia Kart

  nedir yeni yasa
 2. sabonis

  Midsommar (2019)

  tr'ye gelmeden daha önce webrip düşer muhtemelen
 3. sabonis

  Durmadan Isıran Kedi

  olta falan yorucu, lazerle oturduğun yerden günde 2 kere 15 dk oynat tamam bence.
 4. sabonis

  Kahve konusu

  montag deneyin pişman olmazsınız
 5. sabonis

  Hangi Çelik Kapı

  apartmanda kimse yoksa alarm sistemi daha mantıklı
 6. sabonis

  I Am Mother (2019) (Netflix - Scifi)

  amma güzel film mi? film "meh" kelimesinin vücut bulmuş hali be 😄 bir yandan çok uzatıyorlar bir yandan uzatmalarına rağmen bir sürü şeye açıklama getirmiyorlar falan. saçmalıklar silsilesi ama genel netflix filmleri gibi sıçış diil, izlenebilir bir yapım.
 7. sabonis

  Chernobyl (2019) - HBO

  ahaha. normal celebritylerin çoğu o noktaya hakederek geliyorlar, instagram influencer/youtuber denen izbeler ise ünlü olmak için insan ilişkisine ihtiyaçları olmadığı için en leş en iğrençleri bile ünlü olabiliyorlar beyinsiz bir kitlenin sevdiği bir contentleri varsa. şu linkteki pozlar nedir allah aşkına ya.
 8. sabonis

  Swamp Thing (2019)

  heather locklear mı lan o. vay babasını
 9. sabonis

  Us (2019)

  olm seni ben napayım la
 10. sabonis

  Us (2019)

  bence gideri var. sanssizsansli'nin dedikleri evet doğru ama bir korku filminde bu kadar didik didik sorgulamaya gerek var mı? bence yok. komutan'ın ilk mesajda dediklerine daha çok katılıyorum yani.
 11. sabonis

  Chernobyl (2019) - HBO

  Doğru evet. Bildiğin ölüme gidiyorlar. Ben patlamadan bir kaç ay sonra olduğunu bilmiyordum, daha çabuk yapılıyor zannetmiştim okuduklarım ve izlediklerimden
 12. sabonis

  Chernobyl (2019) - HBO

  trailer'ı inanılmaz iyiydi o yüzden konusunu açtım, 3 bölüm üst üste izledim. MUH-TE-ŞEM bir de geçmişte zaten 2-3 belgesel izleyip, oturup okumuşluğum falan var. komple mest etti ya. bu kadar mı iyi yazılır, aktarılır. harikulade. gelmiş geçmiş en iyi 3-5 diziden biri yani şu. tabi çernobil'in kendi drama dozajı da yüksek onun da etkisi var ama, yapım da müthiş kalteli.
 13. sabonis

  Avengers: Endgame (2019)

  Olm endgame konusunu ne biçim derail ettiniz ben eşşeğim 3 sayfadır ne okudum ben. Rewendor haksızdır kesin ama bak onu biliyorum =P
 14. sabonis

  STSL 31.Hafta: GS - BJK 05.05.19 - 19.00

  Troll konusunda da rewendor'un aşırı saçma pozisyon yorumları olduğuna defalarca şahit oldum ve yüzüne de bam bam vurmuşumdur. Ama futbol kuralları bilgisinin kendi düşündüğünden çok daha düşük olmasından kaynaklandığını zannediyorum. Apple ise konu diğer takımlar ise bambaşka, kendi takımı ise bambaşka yorumluyor genellikle. Her rakip maç kaybedince dalga da geçiyor maçı izlemese de, açık hatalı penaltı falan koyuyorsun ağlama fotosu falan koyuyor vs. Direk troll'ün tanımı adam. Ha ama vale'ye yaklaşamaz, o mümkün diil. O adam troll God.
 15. sabonis

  STSL 31.Hafta: GS - BJK 05.05.19 - 19.00

  bence çarpmıyor caner'e. ama kalene 70 metre uzaktaki taçtan gol yemek de senin hatan olmalı hakemin hatasından çok.
×
×
 • Yeni Oluştur...