Jump to content

sabonis

=o=
 • Mesaj sayısı

  21.415
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

sabonis hakkında

 • Rank
  sabonis

Son profil ziyaretçileri

216 kez ziyaret edildi
 1. sabonis

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  adamlar epic'ten denemiş sevmiş oyunu, gitmiş steam library'de olsun diye almışlar sonra sdafdasf
 2. sabonis

  Discord forumu öldürüyor mu?

  onun nedeni genel forumun boşluğu ile. foruma eskisi kadar mesaj atılsa, pazar alanı da canlanır.
 3. sabonis

  Discord forumu öldürüyor mu?

  Foruma az baktığım için birkaç gün geç gördüm ama bence basit açıklaması. Uzun süre kapalı kaldı forum. 1 aydan fazla galiba. İnsanların her gün foruma girme alışkanlığı değişti bu sürede. bir de forum yeniden açıldığında baya kötü gözüklüyordu. beta gibiydi, temalar çok çirkindi vs. Şimdi düzeldi ama o eski alışkanlık bi türlü oturmadı. Güncel başlıklar'ın rayına oturmaması zaten başlı başına bir sıkıntıydı. E bunların üstüne mesela ben arada sırada girip şöle bi bakıyorum aktif başlık çok az var, az tartışma dönüyor, bilgi paylaşımı olmuyor. Bu durumda daha az giriyor insanlar, insanlar daha az girince az mesaj atılıyor, kısır döngü... yani discord'un sebep olduğunu sanmıyorum, discord'da aktif olanlar forum eski halindeyken de discord'da aktif değiller miydi?
 4. sabonis

  Sinemia Kart

  nedir yeni yasa
 5. sabonis

  Midsommar (2019)

  tr'ye gelmeden daha önce webrip düşer muhtemelen
 6. sabonis

  Durmadan Isıran Kedi

  olta falan yorucu, lazerle oturduğun yerden günde 2 kere 15 dk oynat tamam bence.
 7. sabonis

  Kahve konusu

  montag deneyin pişman olmazsınız
 8. sabonis

  Hangi Çelik Kapı

  apartmanda kimse yoksa alarm sistemi daha mantıklı
 9. sabonis

  I Am Mother (2019) (Netflix - Scifi)

  amma güzel film mi? film "meh" kelimesinin vücut bulmuş hali be 😄 bir yandan çok uzatıyorlar bir yandan uzatmalarına rağmen bir sürü şeye açıklama getirmiyorlar falan. saçmalıklar silsilesi ama genel netflix filmleri gibi sıçış diil, izlenebilir bir yapım.
 10. sabonis

  Chernobyl (2019) - HBO

  ahaha. normal celebritylerin çoğu o noktaya hakederek geliyorlar, instagram influencer/youtuber denen izbeler ise ünlü olmak için insan ilişkisine ihtiyaçları olmadığı için en leş en iğrençleri bile ünlü olabiliyorlar beyinsiz bir kitlenin sevdiği bir contentleri varsa. şu linkteki pozlar nedir allah aşkına ya.
 11. sabonis

  Swamp Thing (2019)

  heather locklear mı lan o. vay babasını
 12. sabonis

  Us (2019)

  olm seni ben napayım la
 13. sabonis

  Us (2019)

  bence gideri var. sanssizsansli'nin dedikleri evet doğru ama bir korku filminde bu kadar didik didik sorgulamaya gerek var mı? bence yok. komutan'ın ilk mesajda dediklerine daha çok katılıyorum yani.
 14. sabonis

  Chernobyl (2019) - HBO

  Doğru evet. Bildiğin ölüme gidiyorlar. Ben patlamadan bir kaç ay sonra olduğunu bilmiyordum, daha çabuk yapılıyor zannetmiştim okuduklarım ve izlediklerimden
 15. sabonis

  Chernobyl (2019) - HBO

  trailer'ı inanılmaz iyiydi o yüzden konusunu açtım, 3 bölüm üst üste izledim. MUH-TE-ŞEM bir de geçmişte zaten 2-3 belgesel izleyip, oturup okumuşluğum falan var. komple mest etti ya. bu kadar mı iyi yazılır, aktarılır. harikulade. gelmiş geçmiş en iyi 3-5 diziden biri yani şu. tabi çernobil'in kendi drama dozajı da yüksek onun da etkisi var ama, yapım da müthiş kalteli.
×
×
 • Yeni Oluştur...