Jump to content

Akhlaur

=o=
 • Mesaj sayısı

  10.039
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Akhlaur tarafından gönderilen her şey

 1. Akhlaur

  vücut geliştirme #5

  Hacı ısırıcan but ısırıcan paso. Yolda evde işte her yerde ısırıcan.
 2. Akhlaur

  Doğal gıda a.k.a organik

  Sahibini şahsen tanıyorum, hatta ablamın sınıf arkadaşı. Ben sebzeleri oradan söylüyorum. Farge Organik link - https://good4trust.org/fargeorganik Çok profesyonel müthiş falan olmayabilirler. Ben memnunum, bi sıkıntı olduğunda wapp ten konuşuyorum hallediyoruz. Gelen ürünler tarla ürünleri, ilaçsız falan filan. Dediğim gibi sahibini tanıdığım için kafam rahat.
 3. Akhlaur

  twitter dava vs

  İnternet tehlikeli bir yer olmaya başladı.
 4. Akhlaur

  Üniversitelerde boş kalan bölümler

  Aslında dolmaması iyi, kafkasta bitliste bölüm okuyup senelerini heba edeceklerine başka bir çözüm veya yol denesinler. Ayrıca her mesleğin ihtiyacı türkiyede ki bölüm sayısı kadar değil. 3 tane arkadaşım izmir astronomi bitirdi, 1 tanesini işini yapıyor gözlem evinde. O kadar ihtiyaç yok ki, burç yazarı olabilirdi tabi ikisi ama istemediler. Nedense hiç sevmiyorlar astrolojiyi hehe.
 5. Akhlaur

  Project Power Netflix (Jamie Foxx- Joseph Gordon)

  Kız rap yaparken arada utandım.
 6. Akhlaur

  her meyve zararlı gibi mi

  Smoothie falan yapıyorum, yoğurt süt kafama göre ekliyorum full. Tarçın zencefil limon nane fesleğen. At gibi hissediyorum bütün gün kendimi.
 7. Akhlaur

  her meyve zararlı gibi mi

  Sabah kahvaltımı maymun gibi meyveyle yapıyorum artık nerdeyse tamamen.
 8. Akhlaur

  Yangın, yandık

  Geçmiş olsun abi, ucuz atlatmışsın.
 9. Akhlaur

  kablosuz kulaklık?

  O videoda yanlış görmüyorsam buds plus yok, buds var. Mikrofon kaliteleri farklı diye biliyorum ikisinin.
 10. Akhlaur

  kablosuz kulaklık?

  Abi internette biraz bakın buds+ ile ilgili reviewlerde benim okudukları hep pozitifti.
 11. Akhlaur

  kablosuz kulaklık?

  Galaxy buds + gayet iyi lan.
 12. Akhlaur

  HIV Kapmış Olabilmek

  Hahahaha, izmir marşını seviyor musun sipeys. 20 yaşında bağıra bağıra söyleyecekmişsin gibi sanki.
 13. Akhlaur

  kablosuz kulaklık?

  Samsung galaxy bud + lar da iyi.
 14. Akhlaur

  Windows 10 Update sonrası bilgisayar donmaları

  Makineniniz prize takılıysa 1 e basın.
 15. Akhlaur

  Kar Dpt. Devam

  O zaman winter is coming.
 16. Akhlaur

  Windows 10 Update sonrası bilgisayar donmaları

  Abi benim dediğim gibi o ya. Bi kaç kere daha yaşadıktan sonra onun olmaya başlayacağı anı kestiriyorsun hafiften. Mesela o tab yükleme imleci normalden uzun süredir varsa, yüklenmiyorsa ekran falan tablar arası değiştirmeye çalışma, tabı açmaya çalışma. İstersen sadece mouse ın wheel le kapat hiç tabı açmadan. Bütün tabları kapat hatta, sonra görev yöneticisini açmaya çalış. Daha donmaya tam başlamadan yapman lazım. Ya da hiç bu kadar kasma o sys main olayını araştır.
 17. Akhlaur

  pamuk

  Boxer ı eskiden kiğılıdan alıyordum son defa berbattı. Çok terleten ve o kadar üste yapışan bir malzemeye geçmişler ki bi noktadan sonra tangaya okayim demeye başladım. Onun dışında artık beğendiğim modelleri alıyorum pamuk oranına bakıp. Mavi falan var sanırım bi kaç.
 18. Akhlaur

  Windows 10 Update sonrası bilgisayar donmaları

  Sorun başına gelmeye başladığını farkettiğin anda görev yöneticisini aç, ram yiyen uygulamalara bak şöyle, aşağı doğru indikçe system dosyalarında sys main in muhtemelen baya yediğini göreceksin. Turuncu falan olur, o işlemi durdurursan donma geçer. Kalıcı çözümünü bilmiyorum ama sanırım internette windows 10 sys main falan yazarsan çıkar. Bana da olmuştu, sys main i kapatınca düzeliyor falan gibi bişeyler okumuştum. Çok fazla başıma gelmediği için kurcalamadım ayrıntısını ama chrome da oldu aynı şekilde.
 19. Akhlaur

  VPN konusu

  Yani bilgilerimi alıyorlarsa inş porno seçerken de tercihlerimi ön plana çıkarmaya başlarlar iki saat aramakla uğraşmaktan yoruldum.
 20. Akhlaur

  VPN konusu

  Kaspersky vpn deyim, hiç sorun yaşamadım. The office izliyorum netflixte amerigadan.
 21. Akhlaur

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Aşıyı vurdurdum geçtim ya, 20 lira 3 gün kol ağrısı için riske girmedim. Aslında traş olduktan sonra kurulayıp tekrar jilete takmıştım ama banyoda duruyordu. Heralde nemden falan çok hafif bi pas izi çıktı öyle aman aman paslanma yoktu. Sabah işe gittim iş çıkışı vurdurdum aşıyı geçti gitti zaten. Hala ağrıyor kolum biraz gerçi. Bugün baya erken kalkmam gerekiyordu, saat 4:30 da kalkıp tıraş için seramoniyi yapamadım, fusion la oldum tıraşı. Tek perdede daha temiz tıraş ediyor yalnız fusion onu farkettim.
 22. Akhlaur

  Kharon'un garaj satisi #4

  Rha bende kullandım, yeni aldım samsungları ama onları almasam true connect bakıyordum. Müşteri hizmetleri gerçekten çok iyi.
 23. Akhlaur

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Tamamdır yarın yine bi şirket doktoruna göstereyim ben jileti. En azından içimi rahatlattın gece gece saolasın. İkinci traş çok daha rahat geçmişti onu da yazacaktım gerildim.
 24. Akhlaur

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Abi nacet jilet ikinci kullanımdan sonra temizlerken üstünde pasa benzer izler gördüm. Bunların stainless olması gerekmiyor mu üstünde de yazıyor ? Pas mıdır bu acaba anlamadım ki. Çok hafif ama pas rengi lekeler var, acaba geçen sefer kanamıştı ordan kalan leke mi diyorum ama o zaman da temizlemiştim. Durduk yere tetanoz olmayalım şimdi.
 25. Akhlaur

  Space Force (2020) - Netflix

  Steve carell ve john malkovic götürüyorlar diziyi. Bazı yerlerinde çok eğlendim. İkinci sezonu izlenir güze.
×
×
 • Yeni Oluştur...