Jump to content

Bright

=o=
 • Mesaj sayısı

  11.959
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Bright hakkında

 • Rütbe
  Bright

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Bright

  Garage Sale

  Şey buldum bir de ya Razer Goliathus Control Large mousepad, baya texturelu ilgisini çeken varsa 80₺.
 2. Bright

  Blade Runner 2049 (2017)

  Öyle ya wallpaper engine gibi film. Sahne başlıyor, alttan müziği köklüyor, oldu sana film.
 3. Bright

  Blade Runner 2049 (2017)

  Gene izledim, gene beğenmedim. Sinematografi, ses, müzik, oyunculuk iyi; senaryo kötü ve yeterli akıcılığı yok filmin. İlk film çok daha güzeldi.
 4. Bright

  MSI W10 Home Mikrofonlu kulaklık sorunu

  Laptopun üstünde mic ve kulaklık için girişler farklıdır, telefon gibi tek değildir. Muhtemelen laptopun micini kullanıyordun ama farkında değildin?
 5. Bright

  Garage Sale

  Monitör, klavye, işlemci de satıldı. Hoparlör ve A14 satılmıştı. PSU, 2x A15, Virpil WarBRD ve Delta gripler hala satışta.
 6. Bright

  Raised by Wolves (2020) - HBO

  Yoklukta gidiyor ya
 7. Bright

  Garage Sale

  @Xaero Var kutusu, herhangi bir firmayla gönderebilirim ama yüksek çıkacak tabi kargo ücreti.
 8. Bright

  Garage Sale

  Güle güle kullan. Bir tek poşetlerini bulamadım, yoksa kablo vs. her şeyi tam. An itibariyle hoparlör ve Noctua A14 satıldı. Klavye ve işlemci rezerve. 2x A15, PSU ve monitör hala satılıktır.
 9. Bright

  Windows 10 Taşıma ve/veya Silme

  Çalışır muhtemelen ya, mobo HWID'den çekiyorlar sanırsam atanmış key'i ama emin olmak için Microsoft hesabı yaratıp o key'i hesaba da bağla gene.
 10. Bright

  enerji sınıfı

  Abi buzdolabında pek önemi yok zaten aylık 20₺ falan yazıyordur. Boyut, kapasite, internal layout daha önemlidir muhtemelen. Klimada baya önemli, çok elektrik çektiği için, benzer şekilde fırında da etkileyecektir sık kullanılacaksa. Bunlara biraz daha fazla para harcanabilir ömürleri relatif daha uzun olacağı için. Bulaşık-Çamaşır gene benzer şekilde ses profili, özellikler vs. daha önemlidir çok fazla çalışmayacaklarsa(kullanacak aile büyük değilse). Çok sıcakta yıkamak kumaşlar için pek sağlıklı olmayacaktır. Bunları servis ve yedek parçası rahat cihazlardan seçmek daha hayırlı olabilir Arçelik, Bosch gibi. Elektrik süpürgesi şunu kullanıyoruz, memnunuz, biraz fazla vakumluyor ama devir ayarı olması yardımcı oluyor: https://www.hepsiburada.com/samsung-vc07r302mvp-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-p-HBV00000NXQ9F?magaza=Samsung Türkiye Plastik aksamları çok kaliteli değil ama kırılmadıkları için çok sıkıntı yaratmadı. Bunların en kalitelisi bile random bozulabildiği için para harcamayı tavsiye etmem. TV kullanılıyorsa ona da para harcanır, LG OLED falan hakkını verir(az da elektrik çeker).
 11. Bright

  Windows 10 Taşıma ve/veya Silme

  Yok da ya storage ayarlarında ya da aynı menü altında disk cleanupta çıkar ya eski dosyaları silmek için bir opsiyon.
 12. Bright

  Windows 10 Taşıma ve/veya Silme

  Tamam cevap aynı Laptop B'deki SSD'yi Laptop A'ya taşı taşı, sonra Laptop A'daki SSD'den bootlayıp(şu an Laptop A'da olan SSD) yukarıdaki linktekileri uygula
 13. Bright

  Windows 10 Taşıma ve/veya Silme

  https://support.microsoft.com/en-us/help/4028075/windows-delete-your-previous-version-of-windows
 14. Bright

  Windows 10 Taşıma ve/veya Silme

  Eh eski laptopu az kullanacaksan olabilir. SSD'yi çıkar içinden eskinin, flash diski tak USB'ye, sonra flash diskten windows setupa bootlayıp HDD'ye yükleyebilirsin windows'u.
 15. Bright

  Windows 10 Taşıma ve/veya Silme

  Win10'u HDD'ye kurma abi. 2 Win10 yüklüyken aynı cihazda farklı storage media üzerinde boot order'ı değiştireceksin BIOS'tan ki istediğin vindovz bootlasın, laptop BIOS'u kısıtlı olsa da bir ayarı vardır.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...