Jump to content

Bright

=o=
 • Mesaj sayısı

  11.934
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Bright hakkında

 • Rütbe
  Bright

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Bright

  azeroth - media server project

  Ben qbittorrent'ın yanına sonarr, radarr, bazarr, jackett, plex kurdum windows PC'de arka planda çalışıyor. Zaten PC'yi kapatmadığım için herhangi bir derdi yok ama startupta zaten otomatik başlıyor hepsi.
 2. Bright

  The Division 2

  Performans kötü de ayarları biraz kısınca görüntü kalitesinde kayda değer bir kayıp olmadan daha iyi performans alınabiliyor. Optimizasyon fena değil. Depth of Field'ı falan kapatın. Motion Blur var mıydı ayarlarda hatırlamıyorum ama onu da kapatın. Ayar menüsü baya derin. Fog Effect'i de cinematic'e çekmek anlamsız gibi high yeterli. Shadowlar, reflectionlar gene usual suspects ekstra performans için. 2 saatte bir disconnect bayık. Ses sorunu hiç yaşamadım ben Windows'un ses kartı driverlarıyla. New York'un karlı dar sokaklarından sonra özellikle starter zone hiç güzel değil de 2.zone ve DZ'nin içi falan daha güzel. Açık alanlarda skybox ve bina textureleri çok kötü duruyor da gözünüz onlara kaymazsa diğer detaylar aslında iyi. AI'ın daha aktif şekilde flanklemeye çalışması güzel olmuş. TTK'nın düşürülmesi ve bullet spongeluğun kalkması da iyi. Grenade ve medpackleri daha efektif kullanmayı gerektiriyor drone vs. yoksa solo oynarken. Heavy'lerin weak pointi kemerlerinde mesela, önden direk oraya ateş edilebilmesi hoş. DZ'de normal landmarklar gene rahat sololanıyor da hard landmarklar ve kalabalık patroller mavi-yeşil gear'la yanınızda 2.kişi varsa çok daha rahat. Roaming boss var mı bilmiyorum, denk gelmedim. Weapon mod sistemini beğendim. Perklerden ve Projectlerden weapon modlarını sadece uygun silahlara(ilk oyunda her mod her silaha giriyordu aşağı yukarı) takılabiliyor olması hoş ve gerçekçi olmuş. Gidip AK tarzı silahlara barrel mod'u yapamıyorsunuz mesela ve sadece 7.62 mag modlarını kabul ediyor vs. Her zamanki gibi böyle dünyanın en iyi oyunu falan değil ama eğlendirir. Content eksiği yok pek. DZ'de rogue olup objective run daha yapmadım da bugün yarın ona da bir grupla bakacağım.
 3. Bright

  PC Gaming #2

  Ağzına kadar dolu kül tablasında yanan sigara yok
 4. Bright

  Elektronik Sigara

  Hayır çıkmaz.
 5. Bright

  Elektronik Sigara

  Kaynak: CDC
 6. Bright

  Antarctica'da gerçek gizemli sır ne?

  Başlıktan içeriği okumaman gerektiğini anlıyorsun.
 7. Bright

  The Division 2

  Closed beta keyleriyle istediğiniz platformu seçebiliyorsunuz, herhangi bir key olabilir o açıdan.
 8. Bright

  The Division 2

  cdkeys.com'dan aldım ben 245TL Beta + Standard edition
 9. Bright

  The Division - Friend List

  Uplay: Brightmist Div2 - PC
 10. Bright

  Dizüstü bilgisayar tamir (İstanbul)

  Pil ve şarj aleti çalışıyorsa logic board'u değiştireceklerdir. Onun da ellerine ulaşması vakit almıştır/alacaktır.
 11. Bright

  The Division 2

  DLC'lerin hepsi bedava, season pass sadece DLC'lere Early Access veriyor. O açıdan season pass için Gold veya Ultimate almanıza gerek yok, standard edition kafi.
 12. Bright

  The Division 2

  250 TL civarına preorder + betakey güvenilir site önerisi?
 13. Bright

  Sürekli patlayan spot ışığı

  Güneş gibi Phillips'in 14W'lık LED'leri ya, alakası yok.
 14. Bright

  Sürekli patlayan spot ışığı

  Spot şeklinde LED ampüller oluyor 3-5W'lık, uygunlardan al tak direk.
 15. Bright

  Nvidia RTX 2000 Serisi

  1070Ti'dan 2080'e kayda değer bir upgrade değil bence de. Amazon'dan dümdüz alıyorsun abi, her şeyi kendi yapıyor Amazon. Checkout'ta dolar/euro neyse seç ödeme birimini, TL seçersen kuru çok yüksek tutuyorlar.
×
×
 • Yeni Oluştur...