Jump to content

barbu

=o=
 • Mesaj sayısı

  23.900
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

barbu hakkında

 • Rütbe
  barbu

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ben 59 dolar olarak goruyorum. kod filan mı var?
 2. barbu

  Yavru köpek eğitimi

  Bu arada ödül mamasını daha çiş için kullanamadık hiç ped e yapmadığından. Onun dışında her şeyi öğrendi herif
 3. barbu

  Yavru köpek eğitimi

  Abi dediklerinin hepsini yaptık. Şöyle açıklayayım. 1- çişini çok iyi tutuyor istedi mi. Gece kafesinde yattı ben de yandaki sandalye duruyorum diye. Sabaha kadar çiş yapmadı. 8-10 saat. Gündüz de bazen 2-3 saat tutuyor. Kaçırma değil yani. 2- kendi çişine ped sürdüm. Kokladı kokladı. Üstüne yattı. Daha önce hiç çiş yapmadığı yere gitti işedi. Orayı bolca sildik. Sirke, deterjan, köpek çiş kokusu giderici özel sıvı. Sildik. Gitti başka yere yaptı. Pedini görüyor mesela. Gidip yanında bir yere yapıyor. 3- demin çiş yapacağını anladım. Pede çağırdım. Geldi. Sevdim uzun süre tuttum üstünde. Yapmadı. Bıraktım rastgele bir yere yaptı. 10m2 odada 5 tane ped var. Pasifsin yete yapıyor. Mesele arada etrafa yapması değil. 3 gündür köpek ped e denk getirmedi daha. Boşluğa yapıp. Çişli pedi koklayıp üstüne yatıyor. Çiş yapınca kızdığında anlıyor ama 10dn sonra dil dolarında yine oyun. tek başına temizlik de zor. Temizlerken gelip basıp heryere yayıyor. Çitten turmanıp çıkması 30sn sürüyor. Üstünü kapatsak onu da açıyor. Bir de tehlikeli. Hayvan atlıyor yüksek filan demeden. parkeler kabardı 3 günde yeminle. yemek yapamaz, uyuyamaz olduk.
 4. barbu

  Yavru köpek eğitimi

  Merhaba herkese. 3.5 aylık bir yavru köpeğimiz oldu. Lagotto Romagnolo cinsi. Cinsini yazmamın sebebi, genel olarak akıllı ve söylenileni anlayan ve uygulayan bir ırk diyorlar. Böyle tavuklar arasında koşup duran bir yavruydu. Hatta gidip onların suluklarına filan da dadanıyordu. Neyse aldık geldik eve. 5kilo hayvan 8 kilo işedi 3-4 saatte heryere. Bir de belli etmiyor koşarak işiyor. belli odada sınırladık. Pad serdik, hem kendi çisinden hem de fısfıstan denedik. Hayvan padin ne olduğunu ayırt edip gidip ped olmayan sınırlı yere yapıyor. Padlerime ise yatıyor. Çişli pede bile yatıyor. İşenmedik yer kalmadı. 3 gecedir uyku da yok. Sandalye tepesinde duruyoruz. tek kalmıyor odada gece bile. Odadan çıkartırsak işemediği yer kalmıyor(işerken koşabiliyor) 2 sn de bütün koridoru koşup işemiş heryere. tel çit aldık. Tırmanmayı öğrenmesi 2 saat aldı. Üstünü bez gerdik, dışarıdan mandalladık 50 mandalla. Çite sert vurup o an kafasını bezden çıkarıp, mandalları düşürüp yine çıktı. Artık kafes asla tutmuyor zaten. Bugün de oda kapı kolunu indirmeye çalışırken yakaladık. kızma, hayır demeleri yapıyoruz tam iş üstünde yakaladığımızda. Anlıyor. Hatta bir kez çok kızınca 5-10dk sonra geldi kendini affettirmeye çalıştı filan. Amma velakin umursamıyor. hayvan iki ayak üstü durma numarası öğrendi, gel git vs öğrendi, adını öğrendi. Yat biliyor ama bazen sallamıyor. Bunlar 3 gun içinde bu arada. 3 gün Şirince daha alışır dersiniz ama yanlışlıkla bile pad e yapmıyor. Koku kaldığından aynı yere yapıyor diyr de düşünmeyin. Aynı yere 2 defa çiş yapmadı daha. AMA ÇİŞ YOK. var mi yardım, öneri filan. Nette yazan her türlü şeyi denedik. Videoları hatim ettik. Yok. bunun dışında tek kalmayı da alıştıramıyoruz. Kafesten kaçtığından, odada tek bırakırsak 5dk içinde inadından işiyor bir yere. Çaresiz kaldık resmen. Yardım plz. (geldiğinde çiş kokuyordu. Çiftlikte çiş içinde durmaya alışmış resmen hayvan. Çişli pede yatan köpek ilk defa gördüm.) napcaz. 2 ay daha evde aşıları bitene kadar.
 5. barbu

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Valla baydım ben de hafif. Level kasasım gelmiyor hiç. Bugun level diye girdim. Forta gidip 2-3 pvp yapıp çıktım. Çok potansyeli olan bir oyun ama böyle bilemedim ya
 6. barbu

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Bu olmuyor işte. Direk topuk herkes.
 7. barbu

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  pvp'nin en büyük sıkıntısı çok kolay kaçılıyor. şehre kadar kaçılıyor. kesinlikle daha fazla cc lazım
 8. barbu

  [Loot Kavmi] - New World - Pati Guildi Genel Başlık

  gecen bizim serverda(sizin buraya yazdiginizdan baska) birisi general chatte adam ariyordu. "LUT KAVMI guildimize katılacak yeni .bneler ariyoruz diye. sizden biri miydi bu?
 9. barbu

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Su an great axe op gibi. Bam güm giriyorlar
 10. barbu

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Hatchet ve life staff deneyeceğim ben. Nerf yedi diyorlar ama yine de iyi gibi pvp için
 11. barbu

  Squid Game (2021) - Netflix

  Ben de sevdim
 12. barbu

  iPhone - iPad - Apple Watch

  Hala iphone 6s destekleniyor da benim 6 için neden vu kadar önce bıraktılar desteği. Şerrolar ya
 13. barbu

  iPhone - iPad - Apple Watch

  11’de de yok mu 5g?
 14. barbu

  iPhone - iPad - Apple Watch

  12 ile 13 arasında çok çok az fark var. Genelde telefonu hep uzun kullanıyorum. Navigasyon bozulmasa daha da devam ederdim. Uygulamaların desteğimi bırakmasında tat kaçırıyor gerçi ama navigasyon çok önemliymiş. Değerini gidince anladım
 15. barbu

  Fenerbahçe 2021 - 2022

  Pelkas da adama keşke çalmasa düdüğü gibisinden bakıyordu. atamayacak dedim içimden.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...