Jump to content

goldbären

=o=
 • Mesaj sayısı

  29.306
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

goldbären hakkında

 • Rütbe
  pati ozani

Son profil ziyaretçileri

1.301 kez ziyaret edildi
 1. goldbären

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  netflixte tepeye geldiyse kesin bi kartonluk vardır dedim önyargılı yaklaştım. bi beş on keriz önden seyretsin ona göre bakarım.
 2. goldbären

  Bilgisayar koltuğu

  nurus metoo kötüydü benim için. ofiste vardı oturdum uzun kullanımını bilirim. aslında çok ergonomikti de kumaş öyle kaygan ki şu capon abinin videosundaki gibi kayıp gidiyorduk bir süre sona kamburluğa zorluyordu 😞 banyo paspası koymayı düşünüyodum ofiste olmasaydı sdf.
 3. goldbären

  Bilgisayar koltuğu

  4-5k vererek alabileceğimiz ofis koltuğu gibi koltuk yok mu ya trde? sadece racer türevi var.
 4. goldbären

  Paticik Sunar: Kedili Forum Şeysi

  ,😀😀😀😀
 5. goldbären

  Borsa - İmkb - Sermaye Piyasası başlığı...

  sipeys bir sürü güzel malzeme vermiş ileride hiç beklemeidği anda abdülhamiti savunurken falan PARANIN İMANI YOKTURunu yapıtşrırız kesin uygun gelir bir yerde sdfs. "dünya düzenini yıktığınız gün sizin tarafa geçerim ama o güne kadar the man'in yanındayım" vay fırıldak vay...
 6. goldbären

  "baltayı çıkarır kafanı koparırım" tarzı müzikler

  mor pikaçusuz gelme bidaha
 7. goldbären

  Bilgisayar koltuğu

  bir de piston götte patlamasın abi şakasına demiyorum birkaç freak olay varmış böyle, şehir efsanesi midir nedir artık. hep gördüm ama hiç teyit edemedim. gerçek değilse bile kafamda yer etti. https://gizmodo.com/boy-killed-anally-when-office-chair-explodes-5157354
 8. goldbären

  Bilgisayar koltuğu

  asfdsdf benzetme
 9. goldbären

  Godzilla vs. Kong (2021)

  ben sizi fularımda sallandırırım...
 10. goldbären

  Godzilla vs. Kong (2021)

  ulan marvelden bile az seviyorum şu zilla ve kong hikayelerini. 30-40 yaşında adamlar lütfen keyif almayınız. kongun döveceği de çocukla kontak yapmasından belli.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...