Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

Masticore, 21.02.2023 03:16 tarihinde dedi ki:

Çocuk zamanzingo kulubu vardı kapandı mı o ?   Neyse çocugu olanlar şunu kaçırmasın. 2 senedir kullanıyorum. Kablosuz sarj oluyor fln.  Çok az ışık veriyor ki çocuk için yeterli oluyor.  Güzel bir gece lambası.  Kablosuz sarj oluyor fln.  49 liraya dürüm vermiyorlar. 

https://www.amazon.com.tr/dp/B007BNGTYA?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1

Kablosuz sarj olsa alacaktim ama bunda galiba kablosuz sarj yok 😕

Sosyal ağlarda paylaş

axedice, 05.02.2023 11:43 tarihinde dedi ki:

Airfryer konuşulmuş hemen musallat olayım. Amazon yurtdışından getiriyor çok tatlış ürün 1700w ve 5.5L. Toplam fiyat 2400e falan geliyor, bu özellikler için hala çok iyi

https://www.amazon.com.tr/VANDENBERG-Sıcak-Hava-Fryer-Programlar/dp/B092ZZH2PH/ref=sr_1_1?qid=1675586153&refinements=p_4%3AVandenberg&s=kitchen&sr=1-1

81RyyDLDWJL.jpg

f65a6735-18e7-4eb3-8e5d-85418d6e4f31.__CR0,0,1940,1200_PT0_SX970_V1___.jpg

Wireless bilmemne yok, çakma dokumatik ekran var mekanik tuşun yalnızca 1 adım ötesi. Çatır çatır bişiriyor, öz hakiki eyırfırayır tecrübesi

olum ben bunu yanlış mı kullanıyorum ya? dün mesela patatesleri kestik ince ince. koydum, üstündeki ön ayardan bastım 200 derece 17 dakika diyo battis için. ben 20'ye çıkardım onu bıraktım. patateslerin yarısı hiç pişmemiş, kalan yarısı yanmış falan. 

Neyi yanlış yapıyorum anlamadım ki. Bugüne kadar bi kanat pişirirken güzel yaptı, bi de soğan halkalarını fena yapmıyo. Batatesi kesinlikle beceremedim.

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

Seru, 28.02.2023 23:18 tarihinde dedi ki:

hepsinde aliyordu ben cok alisveris yaptim. bi kereligine sadece amazon germany, turkiye acilmadan kargo bedava kampanyasi yapmisti. onun haricinde ben yurtdisindan kargo bedava birsey gormedim.

eger prime ise yurtdisindan gelen urun, amazonun kendi deposunda geliyorsa kargo almiyor o yuzden yurtdisi urunler avantajli olabiliyor. Ithalatci deposu ve gumruk disinda onu hepsindne aliyor yurtdisi urunlerinin. 

Sosyal ağlarda paylaş

axedice, 05.02.2023 11:43 tarihinde dedi ki:

Airfryer konuşulmuş hemen musallat olayım. Amazon yurtdışından getiriyor çok tatlış ürün 1700w ve 5.5L. Toplam fiyat 2400e falan geliyor, bu özellikler için hala çok iyi

https://www.amazon.com.tr/VANDENBERG-Sıcak-Hava-Fryer-Programlar/dp/B092ZZH2PH/ref=sr_1_1?qid=1675586153&refinements=p_4%3AVandenberg&s=kitchen&sr=1-1

81RyyDLDWJL.jpg

f65a6735-18e7-4eb3-8e5d-85418d6e4f31.__CR0,0,1940,1200_PT0_SX970_V1___.jpg

Wireless bilmemne yok, çakma dokumatik ekran var mekanik tuşun yalnızca 1 adım ötesi. Çatır çatır bişiriyor, öz hakiki eyırfırayır tecrübesi

Yazacam yazacam unutuyorum. Bundan aldım geldi. İlk birkaç gün dehşet bir plastik kokusu vardı hatta keşke denemeseydim iyice bi havalandırsaydım falan demiştim ama dayanamayıp bi denedim. Çok acemiyim daha, güzel tariflerinizi bekliyorum lel

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 28.02.2023 20:22 tarihinde dedi ki:

yani 1-2 kere yapıyorum onu da. yine olmuyor 😞

altına yağ dökmeyi denedim, üstüne dökmeyi denedim. DÖKMEMEYİ denedim. yok yani böle hah bu bir patates kızartmasıdır diyebileceğim bi şeye ulaşamadım asla.

yaptigin patatesin cinsi onemli, haslamalik-yemeklik patates deniyorsun bence

nisasta orani vs. farkli oluyor

//

mesela tavuk yaparken misir nisastasi ile 'slurry' yapip marine ediyorsun vs.

///

veya oncesinde hasliyorsun, ne yapmak istedigine gore...

Spoiler

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...