Jump to content

GERGE

Genel Yönetici
 • Mesaj sayısı

  39.963
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

GERGE hakkında

 • Rütbe
  GERGE

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. GERGE

  E-Kitap Okuyucu

  Ereader niş bir cihaz, görevini de yerine getiriyor. Ben vazgeçemem.
 2. GERGE

  E-Kitap Okuyucu

  Geçmiş olsun. Ben Glo HD çıktığında 429TL vermiştim, geçen hafta Libra H2O'nun kılıfına 429TL verdim. Libra 2 öneririm.
 3. GERGE

  Avukat Sözleşmesi/Ücret Konusunda İkilem

  Denmiş zaten ama protokolü bu adama yazdırma.
 4. GERGE

  kablosuz kulaklık?

  Denemeye gerek yok aslında. Sesinin nasıl olduğunu grafiklerine bakarak görebilir, gerekirse EQ ile hafif dokunuşlar yaparak tam istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Öğrenmek zor değil, şurada epey iyi bir yazı var: https://crinacle.com/2020/04/08/graphs-101-how-to-read-headphone-measurements/ Özelliklerini beğendiğiniz, grafikleri istediğinizden çok uzak olmayan bir tane alın. Şu anda yenisini alacak olsam daha pahalıları olmasına rağmen hiç düşünmeden kafa üstü olarak dediğim gibi Jabra Elite 85h (özellikleri ve mikrofonları iyi, EQ ile de tam istediğim sesi alıyorum, ANC de sadece ofiste kullandığımdan fazlasıyla yeterli, özellikle ofisteyken hem bilgisayarıma hem telefonuma bağlı çalışması çok iyi. Bilgisayardan bir şey dinlerken/izlerken telefon çalarsa filan hemen telefona geçiyor ve çalmaya başlıyor. Gecikme de çok iyi ama Matebook'dan olabilir bu, sıfır gecikme sorunu ile YouTube, Crunchyroll filan çalışıyor.) IEM olarak ise Galaxy Buds Pro alırdım. Elimde WF-1000XM3 olmasına rağmen su geçirmezliği için yine de Galaxy Buds Pro düşünüyorum ama bu yaz yenisi çıkar büyük ihtimal, bekliyorum ondan. Büyük ihtimal saat ve kulaklığı beraber güncellerim, WF-1000XM3 su geçirmese hiç güncellemeye gerek olmayacak ama çok yağmurda kalıyorum. Android için parametrik EQ bu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.equalizer iOS kullanıyorsanız ama parametrik EQ yok sanırım, iOS almamak için en önemli nedenlerimden biri bu benim.
 5. GERGE

  Avukat Sözleşmesi/Ücret Konusunda İkilem

  Daha çok çalışırsam daha az para alırım nasıl bir mantık? Avukat burada kendi ayağına sıkmış, nispi para almayacak. Dava açılmasından sonraki bir yıl içinde denmiş, bir yıl bitmiş ki. Yasal vekalet ücreti neyse onu alır. Ne biçim sözleşme yahu bu?
 6. GERGE

  PC Gaming #2

  Böyle bir plan varsa müşteriler bellidir bile, Codemasters'ı da fiyat arttırmak için almışlardır.
 7. GERGE

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  O değil de, 89'daki Sensational She-Hulk Marvel'in en iyi serilerinden, Marvel severim diyen, hatta superhero severim diyen herkes okumalı. Şu: https://marvel.fandom.com/wiki/Sensational_She-Hulk_Vol_1
 8. GERGE

  Yemeksepeti

  Bu iş batıracak firmayı diyeceğim ama Yemeksepeti'nin suçu yok anladığım kadarıyla. Satıldığı firma tüm dünyada aynı UI olsun demiş diyorlar. Onlara laf etmek gerek.
 9. GERGE

  Internet alt yapısı olmayan yere internet

  Vodafone sınırsız bu sene ₺319 dedi bu arada, sonunda sınırsız mobil interneti bırakıyorum sanırım. Güzeldi ama o kadar güzel de değildi. Yeni tarife arayışındayım.
 10. GERGE

  Yemeksepeti

  Trendyol en azından arkasında duruyor müşterinin, ama son 1 ayda söylediğim 3 yemek yanlış geldi oradan da. He seferinde tüm parayı geri aldım (yemek ve fiş resmi istiyorlar, parayı yüklüyorlar), ama uğraşılmaz. En sorunsuz Getir sanırım. Hazır hesap silmeye başlamışken N11 ve Trendyol hesaplarını da sildim. Amazon ve Getir online alışveriş ihtiyacını karşılar.
 11. GERGE

  Yemeksepeti

  Hesabı silme koymuşlar, daha önce hesabımı silin deyince sistem izin vermiyor demişlerdi de KVKK kapsamında silinmesini istiyorum, yoksa şikâyet edeceğim diye mesaj atmıştım ben de. Silmediler yine, şikâyet de etmedim gerçi. Şimdi sildim hesabımı. 16-17 yıldır üyeyim sanırım, gitti üyeliğim. Hesapların çalınması bu tasarım rezilliği, yeter yani.
 12. GERGE

  kablosuz kulaklık?

  EQ ayarı derken, hiçbirinin yazılımını kullanmayın: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.equalizer Parametric bu.
 13. GERGE

  kablosuz kulaklık?

  Jabra Elite 85h kullanıyorum ben hala, değiştirmeyi de düşünmüyorum hiç. Parametric EQ uygulayıp tam istediğim yere çektim.
 14. GERGE

  kablosuz kulaklık?

  Bir ben mi bu WH-1000 serisini hiç sevemedim? Ses korkunç bas ağırlıklı, tuning çok kötü. Bakın:
 15. GERGE

  Starfield

  İyi iyi. 6 ay daha beklemede ne sorun var? Gençler sabırsız tabii 😃 Cyberpunk fiyaskosu ciddi ciddi işe yaradı.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...