Jump to content

GERGE

Genel Yönetici
 • Mesaj sayısı

  40.318
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

GERGE hakkında

 • Rütbe
  GERGE

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. GERGE

  Hasbro OGL'i Değiştirmeye Çalışıyor

  Srd 5.1 cc oldu. Böyle geri adım görmdim ben.
 2. GERGE

  Topla v0.91 [2023 versiyon]

  Kasanın önemini öğrendim bu arada, eski Game Garaj'dan gelme fason üretim kasada anakart olsun, gpu olsun en üst derecelerinde çalışıyordu, şimdi epey epey alçaklar. Uygun fiyatlı kasa olarak öneririm diyebilirim o zaman: https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11303
 3. GERGE

  Yeni Google Chrome (Web tarayici)

  DuckDuckGo diyorum size 😃
 4. GERGE

  Yeni Google Chrome (Web tarayici)

  Epeydir DuckDuckGo kullanıyorum ben, tamamen yeterli.
 5. GERGE

  Hasbro OGL'i Değiştirmeye Çalışıyor

  Yeni dosya burada: https://www.dndbeyond.com/attachments/39j2li89/OGL1.2_DraftForDiscussionPurpose.pdf Mesleği sözleşeme yazmak, incelemek, düzenlemek, münazara etmek olan biri olarak çok sinsi olduğunu söyleyebilirim. Yazan avukatları takdir ettim.
 6. GERGE

  Topla v0.91 [2023 versiyon]

  Undervolt, OC filan hiç bilmiyorum bunları. Nasıl yapıldığını güzelce anlatarak öğreten bir kaynak versenize. Random rehber bakmak istemiyorum.
 7. GERGE

  Hasbro OGL'i Değiştirmeye Çalışıyor

  Şu anda Foundry + 5e.tools oynuyoruz. Beyond'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum gördüğüm kadarıyla. Gerek yok Beyond'a zaten.
 8. GERGE

  Chat GPT OpenAI

  Choose your own story tarzı yer yer karakteri yönlendirebildiğin güzel roman yazsın, bana yeter de artar. FRP de oynatabilir. Yapabilir bence bunları kısa vadede, text ve drawing based fazlasıyla yeterli. Şimdiden bu Chat GPT ile kısa dungeon crawl yaptım.
 9. GERGE

  Topla v0.91 [2023 versiyon]

  3090ti da yeterli değilmiş en üst seviyeye. Cyberpunk 2077 ile Ray Tracing Ultra'da 25fps alıyorum, DLSS balanced ile 60 oluyor.
 10. GERGE

  Yurtdışına remote çalışmak isteyen bir öğrenciyim.

  Alanlarımız baya farklı ama dediğiniz sorun her gençte var gibi. Özellikle pandemi sonrası yeni mezunlarda epey bir bilgi ve disiplin yetersizliği var. Hukuka Giriş dersinde öğrenmesi gerekeni bilmeyen, 2. ve 3. sınıfa gitmemiş son sınıfı da yarı Zoom nasıl geçtiğini bilmediğim stajyerlerimiz var şu anda. Yeni ruhsat almış bir avukat aradık departmanıma yeni, görüşmeye gelenler (3. ve 4. sınıfa pandemi nedeniyle gitmeyenler), iyice kötü durumdaydı. En sonunda yeni mezundan vazgeçip 1 yıllık deneyimi olan Galatasaray mezunu birini aldık.
 11. GERGE

  Topla v0.91 [2023 versiyon]

  Kasada ve fanlarda sorun yokmuş bu arada, AIO sürekli her şeyiyle fanıyla, pompasıyla %100 çalışıyormuş. Asus'un programını yükledim, fanları optimize et tuşu vardı, basınca ona düzeldi. Sessiz şimdi.
 12. GERGE

  Topla v0.91 [2023 versiyon]

  Bir sorum daha var. 3090 ti'ın üzerinde 3 pin rgb var, anakartta 4 pin. Aynı şekilde kasa da 3 pin. Nasıl bağlayacağım ben bu kasa ve GPU'yu anakarta?
 13. GERGE

  Topla v0.91 [2023 versiyon]

  1000 rpm bir deneyeyim Cyberpunk açıp. Sıcaklıklar ve ses sorun olursa öyle düşüneyim o zaman. Sağolun.
 14. GERGE

  Topla v0.91 [2023 versiyon]

  Be Quiet Silent Wings 4 düşündüm 1600rpm olarak en sessiz o. Ama 2000rpm olacaksa Noctua uygun. 1600rpm yeter mi bilmiyorum.
 15. GERGE

  Topla v0.91 [2023 versiyon]

  240R V2. Epey eleştiri izledim alabileceklerimden, en sağlamı buydu. V1 olanı hatalı olmuş, toplayıp bunu çıkarmışlar, kötü eleştirisine rastlamadım. Kasa fanları çok gürültülü ama. Onları değiştirebileceğim sessiz fan önerin 120mm.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...