Jump to content

PrudenT

=o=
 • Mesaj sayısı

  20.269
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

PrudenT hakkında

 • Rütbe
  PrudenT

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. PrudenT

  Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

  Türk Telekom düzeldi şu an bende, saat 2den beri vpnsiz is görmüyordu.
 2. PrudenT

  Stepne Kullanımı Hakkında

  1) 9 yıldır üç aracın ikisinde stepne vardı, şu anki aracımda da var. 2) stepne olanlarda çivi saplanıp inme vb. oldu ama hep eve döndükten sonra gece inme şeklinde. beş altı kere olmuştur ama sadece bir tanesinde yakınlarda bir lastikciye gidemeyecek durumdaydı. onda da angut herif önceki gidişte fazla torklu sıktığı için çıkaramadık zaten lastiği, çok yakın olduğu için o şekilde götürdük. kendisi de geldiğinde "hangi ... evladı sıkmış bunu :S" falan dedi, kendisinin sıktığını söyleyince de mağrur bir edayla asla kabul etmedi falan sfsfgxga. stepne olmayan araçta (Clio) bir kere yolda hızlıca indi, benzinciye çekip şu yanında verdikleri tamir spreyi midir nedir onu kullanıp tekrar hava bastım. inanılmaz büyük bir yarik değildi tabii vida saplanmış sonra geri çıkmış. 50 km civarı sorunsuz gittim sonrasında.
 3. PrudenT

  750 Watt Psu vs 500 Watt Psu Elektrik Tüketimi ?

  sistem tdp'si kaçsa o kadar çeker, psu'nun 750 veya 10.000 watt olmasının bir önemi yok. o kapasitesini ifade ediyor. ama veriminin var. elindekinden daha verimli bir psu alırsan daha az bile çeker.
 4. PrudenT

  The Witcher (2019) - Netflix

  cavill dizi bütçesinin %4'ü falan, bunlar parayı nasıl harcayacağını bilmiyor bence.
 5. PrudenT

  The Witcher (2019) - Netflix

  çirkin değil, aksine CDPR daş gibi yapalım tutsun kafasıyla yapmış triss'i. kitaplarda pek olmadığı için dizide de screentime'i düşük kalacak, netflix hem pc kalıp hem de ucuza kaçmak için triss'i böyle yapmış resmen sgaggsgx
 6. PrudenT

  The Witcher (2019) - Netflix

  Evet ben de biraz görüş değiştirdim, yen'de bir sıkıntı yok bence ama triss'in tipini falan tamamen bir kenara bıraksam bile direkt oyuncu olarak uyumlu/iyi bulmadım.
 7. PrudenT

  Ehliyeti kaptırınca araba kullanmak

  "bi daha yapma" diye tehdit yemiş mahkemeden işte
 8. PrudenT

  The Witcher (2019) - Netflix

  baya iyi ya, henry reis akıyor. oyunculuk olarak kimsede bir sıkıntı görmedim açıkçası.
 9. PrudenT

  Monitör öneri

  1440p var, satayım.
 10. PrudenT

  Google Servislerinin Türkiye'de satılan cihazlara kapatılması

  ne fark eder ki? rekabetin önünü kesti diye başka ülkelerde de yaşadı bunu google. microsoft da yaşadı bildiğimiz üzere. türkiye'de de olması niye bizim kötülüğümüz oluyor anlamadım.
 11. PrudenT

  Yine, yeniden, yeni bir ILK ARABA konusu.

  2015 c4 1.6 bluehdi, eat6, 120hp
 12. PrudenT

  Topla v0.8 [10mayis12]

  güzel olmuyor, mecbur değilsen alma.
 13. PrudenT

  xiaomi roborock s50

  yenilerini tavsiye ederim (şu kendisi fisfislayan). Bu is görmüyor değil tabii ki ama apple baslatamamak ve yerine dönmemesi bayiyor biraz. yoksa siliyor yani onda sıkıntı yok. hatta yenisi roombanin yenileriyle combo çalışabiliyor, önce supurup sonra silme şeklinde. spesifik bi sorun varsa daha yardımcı olurum.
 14. PrudenT

  xiaomi roborock s50

  braava 390t var bende, buyurun
 15. PrudenT

  Half-Life: Alyx

  resident evil normal dualshock ile oynanıyor, hiç aramadım ama yani "öyle bi input olsun ki beynimden alsın ımh" diye. inanılmaz güzel bir deneyimdi psvr çok güçlü bir donanıma sahip olmasa da. hatta el kol sallama işini ben de gimmick buluyorum, gerek yok çünkü vr'a immerse olmak için. superhot gibi bunun için tasarlanmış oyunlar tabii ki keyifli ama gidip de resident evil'ı o şekilde oynamak istemezdim yani. kimsenin aldığına pişman olduğu/olacağı bir şey değil kesinlikle bu arada, sağlık sıkıntısı yaşayanlar hariç tabii. on dakika oynayınca midem kalksa yerin dibine batsın derdim ben de. ama 360p vr bile keyifli bir şey yani.
×
×
 • Yeni Oluştur...