Jump to content

PrudenT

=o=
 • Mesaj sayısı

  20.429
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

PrudenT hakkında

 • Rütbe
  PrudenT

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. PrudenT

  Topla v0.81a [29ocak15]

  çözünürlüğe bağlı ne kadar bottleneck olacağı bir de. mesela 4k kullanacaksan %15 olacaksa 1080pde %50yi geçer. ha rahatsız eder mi bence etmez 1080pde iyi fps yine çıkar o islemcide güzel bi overclockla.
 2. PrudenT

  Amazon Prime Geldi

  arctis 7 cidden iyi, 1 senedir falan kullanıyorum hiçbir eskime vb de olmadı.
 3. PrudenT

  Robot Süpürgeler

  hayalimde vardı benim de, yıllar oldu köşe bucak kaçıyor hala hayvan. papağan kafesteyse muhabbete giriyor sadece.
 4. PrudenT

  Robot Süpürgeler

  valla ben hep evden çalışıyorum hiç üstüne basmadım daha afsgsg. özellikle de dikkat etmedim yani basmak ezmek falan zor cidden, kendini belli ediyor aletler. bir kere roomba papağan bokunu bütün salona yaymisti tıpkı dediğin gibi. sildik napalim... nihayetinde durum şu: ben 3 4 günde bir yerleri supurup siliyordum. bunları aldıktan sonra ayda bir kendim yapmaya başladım, onun da yarısını aletlere yaptırıp ben diğer taraftan geliyorum, ortada buluşuyoruz. rafların tozunu falan alıyorum kalan sürede de. mopu hazırlamak bitince almak toplam 45 saniye falan sürüyor, süpürge zaten kendi kendine evine dönüyor.
 5. PrudenT

  Robot Süpürgeler

  ben o açıdan iki farklı makine kullanmaktan memnunum aslında, süpürgeyi kaldır tak çıkar falan filan ugrasasim yok. o yüzden hangisini alırsam alayım mop olarak yine braavayi kullanmaya devam ederim muhtemelen. ona da su koyup bez takıyorum tabii ama sonrasında geri toplayıp süpürgeye dönüştürmem gerekmiyor yani.
 6. PrudenT

  Robot Süpürgeler

  @Archangel_ farklı tipleri var. tek başına mop makinesi olanlar da var, s5/s6 veya viomi v3 gibi ikisi bir arada olanlar da. ikisi bir arada olanlarda genelde çöp haznesini çıkarıp su tankını takıyorsun, alta da mopu tutturuyorsun işte. diğerinde sadece bez degistirip tank dolduruyorsun, mantık aynı. ama suyu yere puskurterek çalışan bir modeli de var irobot'un (braava bilmem ne). tanktan su veriyor modeline göre S şeklinde siliyor (s5/s6) veya gerçek mopa daha yakın şekilde Y çize çize siliyor (viomi) dendiği gibi öyle damlamis kurumuş tabaka olmuş şeyleri falan pek çıkarmıyor, toz temizliği için iyi. @goldbären ben primitif modellerinden kedi+papaganla kullandım (roomba 690). şu her yere kafa atarak gezenlerden. gayet iyi is görüyordu o bile, ki günümüzdeki modellerin çekiş gücü bunun 2.5 katı falan. mop olarak da braava bi şey kullanıyorum hala, memnunum bir sıkıntı yok. ama dediğim gibi toz için daha çok, leke falan çıkarmada pek iyi değil. yeniler daha çok basınç uyguladığı için bir nebze daha iyi. ben de şu an s6 ile viomi v3 arasındayım ama sanırım viomi'yi seçeceğim haznesi daha büyük olduğu için. not: dalgalı veya shaggy haliniz varsa viominin fırçası sabit olduğu için verimi düşüyor, oyle bir durum varsa s5 max veya s6ya yönelin.
 7. PrudenT

  Robot Süpürgeler

  var zaten
 8. PrudenT

  Tutanak tutmamisken ikame arac konusu

  hah evet tutanaktan kastım oydu. yapılacağı serviste yazılmıştı benimki de.
 9. PrudenT

  Tutanak tutmamisken ikame arac konusu

  sigortacinla görüş. park halindeyken olmuş, yapanı görmemiş gibi tutanak tutacaksın uygun bir sokak adı söyleyip. illa lazım diyorsan başka türlü ikame alamazsın bu durumda.
 10. PrudenT

  Yıllar sonra laptop alayım diyorum ama ne alsam bilmiyorum

  @Dynun 60fps'e falan limitlersen daha serin çalışır, boşuna 180fps alıp ortamı coşturmanın alemi yok.
 11. PrudenT

  PlayStation 5 vs. Xbox Series X

  e tamam işte en çok zarar ettiren şey ikinci el satışı, onu bu şekilde bitirecek. sonra da sıra ortak hesap kullananlara gelecek... of gideyim kutu alayım takas ederim de diyemeyeceksin mis gibi tezgah.
 12. PrudenT

  PlayStation 5 vs. Xbox Series X

  dijital versiyon yeterince ağırlığa ulasirsa onun da fişini tamamen çekmek için ellerinden geleni yaparlar bence.
 13. PrudenT

  SPAC konusu - r/paticikbets (Yatırım tavsiyesi içermez)

  anında evi basıp hapse atıyorlar yatırım tavsiyesidir deyince
 14. PrudenT

  Superonline: Zyxel NBG6515 AC750

  modemde çektiğin sıkıntı wifi kaynaklıdır muhtemelen zaten. tak kabloyu router olarak kullan yenisini.
 15. PrudenT

  sigara yakılan zamazingo

  sürekli çalışıyor değildir herhalde. erir zaten. önceden kapalıyken basınca çalışmıyormuştur, şimdi çalışıyordur.
×
×
 • Yeni Oluştur...