Jump to content

Akhlaur

=o=
 • Mesaj sayısı

  10.202
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Akhlaur hakkında

 • Rütbe
  Akhlaur

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Akhlaur

  Beslenme

  Ben doğru cevabı verdiğimi düşünüyorum. Kalifiye bir diyetisyen sana neyin uygun olup olmadığını, uygulayacağın diyetin mantığını ve normal fasting den farkını da açıklayacaktır. Burada kendisini geliştirmiş ve bu konuda çok bilgili insanlar var. Senin yaptığın bu işi meslek olarak yapan birine sormadan cevap bulmak. Bulamazsın demiyorum tabi bulabilirsin.
 2. Akhlaur

  Beslenme

  Diyetisyene gitmen doğru seçenek. Vücudunu fasting e alıştırarak başlaman lazım, öyle bazen 36 saat aç kalıyorum diyerek başlamamalısın. Haftalık rutinin, işin, sağlığın farklı etkileyebilir. Ben de bazen 24 saat yemek yiyemiyorum çalışırken ama normal bir günde 6 saatte acıkıyorum baya.
 3. Akhlaur

  Kiracıyken satılan ev

  Benim de şubatta bitiyor sözleşme 2 katına çıkmış kiralar. Yandık yav.
 4. Akhlaur

  Paticik MSN Grubu

  Fair enough.
 5. Akhlaur

  Boşananlar kulübü

  Yav fresia nın olayı bulamadım kaç sayfa geriye gitmem gerek ?
 6. Akhlaur

  Boşananlar kulübü

  Kanser olursunuz mazallah aman çocuklar.
 7. Akhlaur

  Konyada kalınacak yer?

  Konya bayır otel.
 8. Akhlaur

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Biz kaşırız abi başını.
 9. Akhlaur

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Canım çekti hacı, bi pirzola resmi atta görelim yaptığın. Azıcık görsel paylaşabilirsen onu da alkışlar vay vay vay deriz.
 10. Akhlaur

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Adamın fuları boğazına kaçtı deme öyle şeyler.
 11. Akhlaur

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Bende bu seriden bir bıçak var bir de sürbısa nın santokusu var. İkisinden de memnunum. Başta ikea nın bıçağıyla başlamıştım, 1-1,5 sene önce diğer ikisini aldım. Bir tane de 10cm lik sebze bıçağı gibi bişeyim var. Yukarıda dogmeat saydığı liste var yani fileto hariç. Bıçakçım diye bir site var oradan almıştım, fiyatlar karşılaştırmalı bakılabilir tabi ben aldığımda orası daha ucuzdu hb den. Sürbısa kolay kolay erimiyor, çok sık bileylemeye ihtiyacı olmuyor. Evde masatla kendim bileyliyorum, henüz bileylemeye götüremedim gerçi vakti geldi artık ikisininde ama pandemiden dolayı fırsatım olmadı. Yine de hala gayet iyiler.
 12. Akhlaur

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Cella nın sabunu biraz kuru gibi geldi bana tıraş sırasında. Sabunla çok tıraş olmadım belki kıvamı tutturamadım. Weleda da var ama o da çok iyi gelmiyor. Şu ana kadar en iyi l'occitane tıraş sonrası kremi iyi geldi ama onun da fiyatı çok arttı.
 13. Akhlaur

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Tıraş sonrası krem olarak ne kullanıyorsunuz ? Hassas ve narin bir cildim var kremin toparlayıcı olması farkettiriyor. Proraso kullanıyoru ama meh. Nivea yı falan kullanıyordum bir ara ama boyun bölgesinde tahrişe faydası yoktu onun.
 14. Akhlaur

  Evde Kokteyl Yapımı Youtube

  Adam gitmiş bi daha da gelmemiş. Tam da herkesin her şeyi evde yapmaya çalıştığı zaman.
 15. Akhlaur

  üni 1 yazılım öğrencisi çözüm arıyor

  Yazılımla alakam yok ben de trigonometri kullanmıyorum.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...