Jump to content

Akhlaur

=o=
 • Mesaj sayısı

  9.942
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Akhlaur hakkında

 • Rütbe
  Akhlaur

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Akhlaur

  Nebula

  Abi benim hatun geldi bi süredir ben gg.
 2. Akhlaur

  deliriyorum

  Valla tek başımayım ben de, ilk 40 gün falan kimseyi görmedim. Şu an 60 günü geçti, 3 kere arkadaşlarımı gördüm, geçen iki gün önce de kız arkadaşım geldi. Şu ana kadar hiç problemim olmadı nerdeyse. Uyku saatlerim sıçtı sadece onun dışında haziranı da böyle geçirsem keşke diyorum. Sürekli kendime bişeyler katmıyorum, çok fazla boş boş vakit geçiriyorum. Tek üzüldüğüm nokta spor, inanılmaz kötü gidiyorum o konuda ama ona şimdilik izin verdim. Haziran temmuz gibi çözerim onu da. Biraz normalde de ne yaptığınızla alakalı galiba, ben asosyal olmaktan hoşlanıyorum.
 3. Akhlaur

  vücut geliştirme #5

  Evet onlar çok iyi. Teşekkürler fili ve tili .i Bofur ve bombur gibi oldu. Hahah tabi ki hatta kili ve fili gibi.
 4. Akhlaur

  vücut geliştirme #5

  Jeff kim abi ? Athlean ı takip ediyordum ama adam sanki bilinmeyen şeyleri söyleyeceğim diye çok zorluyor gibi gelmişti. Emin olamıyordum söylediklerinden, bir de onun bazı söyledikleri ( şu hareketi böyle yapmayın etmeyin ) başka yerlerde okuduklarımla çelişiyordu. İnternetten de biraz araştırmıştım adamı geçmişiyle ilgili biraz shady falan diye okumuştum sanki.
 5. Akhlaur

  vücut geliştirme #5

  Vay anasını ya, ne güzel bir sürü şey öğrendim bugün. Tahmin edebileceğimden verimli geçti. Aç karnına spor yapmanın etkili olduğunu düşünüyordum ben de. Glikojen deposu zart zurt diyordum ama bir yandan da mantığım saçma buluyordu, sonuçta yakılan kalori aynı, ha önce eksilmiş ha sonra eksilmiş aldığın kalori aynıysa diye. Abi takip ettiğiniz kanalları da yazsanıza onları takip edelim, savaş cebeciye falan kalmayalım.
 6. Akhlaur

  vücut geliştirme #5

  Güzelmiş karın idmanını falan yaparım bende evde. Aç karnına yapıştırmalık tam, kısa süreli.
 7. Akhlaur

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Teşekkür ederim, şu karantina olayları bittikten sonra deneyeceğim. Fusion la traş olmak çok hızlı, 5 bıçak gerçekten tek seferde geçerek temizliyor çoğu yeri. Saçma sapan yarı uykulu bile olsa traşı nispeten temiz yapabiliyorum. Köpüğü bir yerde köpürtmeye ihtiyaç var mı yoksa suratımda direkt kullanabilir miyim ? Yani fırça köpürtmek için kap vs daha mobil pratik bir çözüme ihtiyacım var. Veya normalde kullandığım traş jelleri veya köpükleriyle iş görür mü ?
 8. Akhlaur

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Selam, benim bir sorum olacak. Çalıştığım zamanlar da her iş günü traş oluyorum. Ayda 15-20 kere falan. Bazen üst üste 5-6 gün, bazen birer gün aralıklarla oluyor. Gilette fusion kullanıyorum, boyun bölgesi tahriş oluyor 3. günden sonra. Çok sık sakalım var, hızlı çıkıyor da oldukça. Sertliği orta sert arası gibi. Bu tarz bir makine alsam hayatımda ne kadar değişiklik olur ? Aslında bir tane var wilkinson sanırım, zamanında merak edip watsons tan almıştım. İlk denemede kesikler olur mu bile önemli şu an. İşe her yerim kan gitmek istemem. Nasıl bir hazırlık içine girmeliyim ve beklentim nasıl olmalı ?
 9. Akhlaur

  tony hawk's pro skater 2

  Abi 3 ü köpek gibi oynardım ya. Bi havalimanı mı ne vardı orada loop a sokuyordum puan kasmak için. Baya 30dk dönmüşümdür rekor kırıcam diye asdad.
 10. Akhlaur

  Pandemi Video

  Hahah güzelmiş izledim. Güzel fikir bu arada.
 11. Akhlaur

  Nebula

  Runuo var mı şu an iyi server ? World of uo varmış, df side var. Gideyim de df de öleyim biraz.
 12. Akhlaur

  Nebula

  Hahahah çalmak neyse de thief e basmak biraz acımasız olmuş asdlşfkj. Ben çalıp o mağaradan çıkana kadar ki gerginliğimi hala hatırlıyorum. Saat olmuş gece 2 3 ben nefesimi tutup mağaradan çıkmaya çalışıyorum asdfas.
 13. Akhlaur

  Nebula

  Blood elementlerin olduğu bi mağara vardı oraya gidiyordum ben, hem para he mgüzel paragon spawnlardı. Bi de mini çılgın köylülerin olduğu bi yer vardı unuttum orayı. Valor mu veriyordu valor mu düşürüyordu neydi onları kesmek. Onlar da iyiydi baya. Ahahaha ailenizin keg cisi diye char ım vardı ya büyük guildlere keg satardım asdfşkjsai. Çok keyifliydi run uo.
 14. Akhlaur

  Nebula

  Df kesmeyi özledim lan, sakin sakin takılıyordum dragonumla. O oda senin bu oda benim adasd.
 15. Akhlaur

  Yanık tedavi tavsiyesi

  Aloe vera iyi gelebilir, ama bir doktora falan danışsanız ? Hastaneye gitmeden bir dermatolog arayabilirsiniz, yardımcı olabilirler belki. Daha önceden gittiğiniz birileri falan varsa olabilir.
×
×
 • Yeni Oluştur...