Jump to content

GreenPeace77

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.830
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

GreenPeace77 hakkında

 • Rütbe
  GreenPeace77

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. GreenPeace77

  Stromgate PC RTS

  Ekip starcraft ekibi olunca sanırım normal karşılamalı riske girmeyip 20 senedir satılan tutulan oyundan devam edilmek istenmiş. Tim Morten -Production Director & CEO -Former Production Director of StarCraft II and C&C: Generals 2. Tim Campbell -Game Director & President -Former Game Director of Wasteland 3, Lead Campaign Designer of Warcraft III: The Frozen Throne. James Anhalt -Chief Architect -Former Lead Engineer on StarCraft II. Cara LaForge -Business Operations Director -Former Senior Program Manager at Blizzard Esports, co-founder of Day[9]TV. Jesse Brophy -Art Director -Former Lead Artist on StarCraft II and Principal Artist on Diablo IV. Ryan Schutter -Lead UX Designer -Former Lead Designer on StarCraft II, creator of GameHeart. Kevin Dong -Lead Co-Op Designer -Former Lead Co-Op Designer on StarCraft II, Project Manager for Team Liquid.
 2. GreenPeace77

  Stromgate PC RTS

  Frost Giant Studios; Stromgate (blizz formers) RTS geliyormuş 2023 sign up deniyor. Unreal Engine 5, f2p, sci-fi post-apoc and fantasy elements, full story campaign, Customize your army in the three-player co-op vs. AI mode or tackle cooperative campaign missions with a friend. esports tools 1v1 ranked matches and team-based 3v3 spectating tools, and in-game editor. https://www.frostgiant.com/ Sign up beta
 3. GreenPeace77

  Dragonflight Ana Konu

  Dragonflight bu yıl geliyormuş ön satış açılmış base edition 500tl kotik ms almadan parayı süpürme peşinde sanırım.🙄
 4. GreenPeace77

  WoW Classic - Oyuncu Listesi

  firemaw kapalı server hangi firemaw bu normal classic tbc classic ?
 5. GreenPeace77

  WoW Classic - Oyuncu Listesi

  2020 classic başlığı ama olsun farklı başlık açılmaz artık. Wow TBC Classic Server: Pyrewood Village, Alliance de deneyimlemek için başladım karakterler wotlk geçicekmiş direk LK classic geldiği zaman. (yayıncı birisi vardı oradan görüp bu servera başladım ne yalan söyliyim tek kasmak yemez ne tbc de wotlk da)
 6. GreenPeace77

  kablosuz kulaklık?

  Harman curve ayarının günlük kullanımda çok başarılı olduğunu söyleniyor. denemek lazım bu ayarı sonra üzerine kişisel ayarlarla için küçük dokunuşlarla istenilen seviye elde edilebilir. https://www.reddit.com/r/sony/comments/olt1u6/guide_how_to_get_best_sound_from_sony_wh1000xm4/
 7. GreenPeace77

  Uygun fiyatlı windows key nerden alınır ?

  Abi ben ms siteden enterprice version bilmem ne trial olanı indirmiş 6 ayda bi format ata ata kullanıyordum. şimdi aldım siteden key olmuyor bu keyi kullanamazsın diyor normal win10 nereden indirilir crack olmayanı ?
 8. GreenPeace77

  Kara delik açıklamasına geri sayım

  Peki o inanılmaz çekim gücünden hiçbirşey hatta ışık bile kaçamıyorken ses dalgası nasıl oluyorda o alanın dişına ulaşıp ses dalgası olabiliyor ? yada belki olay ufkunun dışında kalan kısımdan yani çekim gücünden henüz etkilenmemiş alandan alınan sesler olabilir bu ?
 9. GreenPeace77

  Turkish Lira

  Burada sanki arjantin ve rusya örneği gibi oralardan alıp ucuza kullanılmasın diye ülkeler arasındaki fiyatlar çok yakın tutuluyor birbirine. onlarda farkındadır 150 dolar/tl aylık ödemeyle oyunu oynayan kişi sayısının çok düşeceğini biliyorlardır. 50 tl alsalar aylık ücret kasalarına 13 dolar yerine 3 dolar 80 tl alsalar 5 dolar girecek, bilemedim. 🙄
 10. GreenPeace77

  Turkish Lira

  Aylık 172 tl den 150 düştü ne gürültü çıktı ya 🙄
 11. GreenPeace77

  Turkish Lira

  benim hesapta 3.5 euro balance vardı önceden kalma şuan 47 tl balance gözülüyor 15den tl çevirmişler hepsini sanırım
 12. GreenPeace77

  Turkish Lira

  ms store gelince tekrar heyecan yaparız belki artık oda gelirse tabi
 13. GreenPeace77

  Turkish Lira

  bende 120-130 dan aşağı beklemiyorum. şuan 2ay game time sitelerde zaten 360 tl çokta bişi değişmez o zaman sadface.jpg
 14. GreenPeace77

  Turkish Lira

  4ünde kesin açıklanacak dememişlerdi sanki ? neydi ilk galen mail açıklaması 4 ünden sonra herhangi bi zamanda diye kalmış aklımda. ?
 15. GreenPeace77

  Turkish Lira

  En az aylık 150 tl gibi bir fiyat olacak sanırım güncel kur ve diğer ülkelerin aylık ödemelerine bakarsak en düşük aylık ödeme arjantinde 150 tl şuan. sanırım MS store gelmeden gene wow yalan olur türkiye için. 🙄

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...