Jump to content

ahmedinejad

=o=
 • Mesaj sayısı

  18.187
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ahmedinejad hakkında

 • Rütbe
  ahmedinejad

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ahmedinejad

  ESCAPE FROM TARKOV ARIYORUM

  yav sana ne açtığın konudan. işin görülüyor mu ona bak sen. konuyu açtığın yere bak bir de.
 2. ahmedinejad

  Detroit (ps4-David Cage)

  En çok eğlendiğim kısım da
 3. ahmedinejad

  Detroit (ps4-David Cage)

  Kara ve alice hikayesi dışında bitebilecek en kötü sonla bitirdim sanırım bunu.
 4. ahmedinejad

  Star Trek: Picard - CBS

  Amazon Prime a gelecekmiş
 5. ahmedinejad

  The Irishman (2019)

  şu ödül törenlerine katılan oyunculara ana bacı giden sunucu modası da bitsin artık ya. tamam gündem oluyor herkes vay be diyor, liberaller vicdanlarını falan köreltiyor ricky gervais'ten zopa yiyerek ama baydı sanki yavaştan.
 6. ahmedinejad

  The Witcher (2019) - Netflix

  Bitirdim bugün de çok iyiydi dizi gerçekten. Yennefer’a laf söylemiş millet de supermanle beraber kesinlikle en iyi oynayan oydu. Mistik ayrı bir güzelliği de var kadının. Ben çok beğendim.
 7. ahmedinejad

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Ani seslerle saçma sapan ışık oyunlarıyla müzikle falan değil senaryosuyla yapısıyla korkutan film kalmadı ki zaten.
 8. ahmedinejad

  Audio white noise sorunu

  usb'de düzgün arkadaki jack'de sıkıntı varsa orası bozuktur muhtemelen. fiziki bir bozukluktur yani.
 9. ahmedinejad

  İşte yerli otomobil

  Doğu Akdeniz goygoysa niye alayı birden tepemize biniyor iki sonda gemisi gönderdik diye. Yenilenebilir enerjiden kastın ne bu arada? Endüstriyel çapta düzenli elektrik sağlayabilen hangi enerji var? Güneş enerjisi en verimli gözüken Türkiye de o konuda şanslı konumda.
 10. ahmedinejad

  İşte yerli otomobil

  Türkiye gibi ise sıfırdan başlayan bir ulke icin elektrikli araba çok mantıklı. Teknolojiyi daha isin basında yakalayabilirsin. Elektrik motorları da içten yanmalı motorlara göre çok verimli çalışıyor. Burada pil konusu en kritik konu. Onu halledebilirsek gerisi gelir. Elektrik konusu da çok sıkıntı olmayabilir gibi. Enerjiyi ülkende üretebiliyorsun sonuçta. Eğer su Akdenizdeki doğalgazı işleyip çıkarmaya başlarsak elektrik üretimi konusunda muazzam bir is yapmis oluruz. Petrol gibi dışa bagimli olmadan yakıt sağlayacaksın aracına. Müthiş olur. O olmazsa nükleere mecburuz tabi her şekilde. Elektriği dışarıdan aldıktan sonra elektrikli arabanın mantığı yok
 11. ahmedinejad

  Boşananlar kulübü

  boşanma sevgiliden ayrılma gibi bir şey değil ya. adamın depresif olması normal. iyi bile götürüyor.
 12. ahmedinejad

  Kar Dpt. Devam

  Tuttu da sabaha 0 in altına düşerse sıcaklık biz de tutacağız.
 13. ahmedinejad

  Assassin's Creed: Odyssey

  Bu legacy of first blade i yazan yapan onaylayan kim varsa malın önde gidenidir arkadaş. Oyunun geri kalanıyla hiç alakası olmayan, yarattığın karakteri kökünden dinamitleyen bu derece malak bir senaryo uzun zamandır görmemiştim. Atlantis ne kadar başyapıt ise bu da o derece saçma. Bitirdikten sonra temizlenmek icin alkabiedes’le arınma seksi yaptım gidip.
 14. ahmedinejad

  PC Gaming #2

  Mesut Özil’in gönderisi profesyonel bir ajans tarafından hazırlanmış. İçindeki kelimelerin yarısının manasını bile bildigini sanmiyorum mesut’un. ABD’nin Çin’i zayıflatma çabalarından en önemlilerinden birisi Doğu Türkistan mevzusu. Alman milli takımında oynamis “en beyaz” musluman mesut Özil su anda. Tüm dünyadan takipçileri var vs. Zaten ilk gönderisini anında tercüme etti bir dernek hesabı falan. Cin de bunu gördüğü icin insanlik dışı tedbirler alıyor orada. Milyonlarca insan kamplarda ve Çin reddetmiyor bunu eğitiyoruz falan diyorlar. ABD dışişleri bakanı Mesut’u savunuyor falan. Doğu Türkistan mevzusunun bir şekilde gündem olması gerekiyordu böyle başlattılar. Rte bu toplara giremez bu arada. Çin’le arayı iyi tutmaya çalışıyor her koşulda.
 15. cezanın resmi sebebi asıl olarak bu. avrupanın istediği kadar abartsak ne olacak ayrıca? adamlar 4.3 milyar euro ceza kesmiş paşa paşa istediklerini yapmışsın. türkiye'ye mi dayılanıyorsun?
×
×
 • Yeni Oluştur...