Jump to content

ahmedinejad

=o=
 • Mesaj sayısı

  17.988
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ahmedinejad hakkında

 • Rank
  ahmedinejad

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Acil bir is icin bir numaraya bakılması lazım da nasıl kaydedilmiş diye. Vpn’den Falan girip kullanan varsa bir dönüş yapabilirse çok makbule geçer.
 2. ahmedinejad

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Şimdi thrall dis güçlerin oyuncağı mi oldu. FETÖ mu oldu thrall. Sylvanas yalnız mi bırakılmak isteniyor?
 3. ahmedinejad

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  Dota 2 nin içindeki autochess baya iyi durumda aslında. Denge konusu falan iyi durumda. Mobildeki Auto chess’de daha güncel değişiklikler yok. Tiny falan eski halinde kötü.
 4. ahmedinejad

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  belli bir miktarda hero var pool'da. atıyorum 20 tane drow varsa adam drowu üçlediyse 11 tane kalıyor geri ve sana gelme şansı azalıyor tabi ki. o yüzden diğer rakipleri de takip edip onların gittiklerine göre de strateji yapmak lazım.
 5. ahmedinejad

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  Warrior diyor iste.
 6. ahmedinejad

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  Sadece ui değil balance diye bir şey de yok oyunda. Tamam daha beta falan normal de çok abartı farklar var. Diğer tarafta hazır oyun varken bu sadece valve hype’iyla oynanır. Cinlilerin arkasında büyük bir firma olsa aslında iyiydi. Açık ara en iyi oyun onlarınki hala.
 7. ahmedinejad

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  belki henüz alışamadığımdan item mevzusunun farklılığını sevemedim bir. hoş bonusları falan iyi gibi level atladıkça gelen ödüller baya iyileşiyor. mobilden oynadığım için hero seçme ekranı bi hoşuma gitmedi her şey çok büyük çok kocaman. mobildeki autochess daha böyle minimal telefonun sarj durumundan tut bonuslara kadar daha bir hakimsin.
 8. ahmedinejad

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  Underlords olmamış sanki ya. Orijinal Chess çok daha iyi. En azından mobilde.
 9. ahmedinejad

  NBA 2018 - 2019

  olursa çok iyi olur. ersan için de lakers için de.
 10. ahmedinejad

  NBA 2018 - 2019

  hak ediyor adam sonuna kadar? phili serisini tek başına kazandı adam daha ne yapsın. kaan kural'ı izliyorum ben gayet eğlenceli adamın yorumları. bu videoda da davis'i ata benzettiği kısımlar çok iyiydi.
 11. ahmedinejad

  NBA 2018 - 2019

  Mcgee fena değildi aslında geçen sene. Lance felaketi.
 12. ahmedinejad

  NBA 2018 - 2019

  geçen seneki çöp takımla neredeyse playoff'un kapısından döndü takım. davis mevzusu olmasa belki playoff yapacaktı. gidenler yeri doldurulamayacak adamlar değil. gidip kyrie falan değil de ariza gibi 2-3 adam alırlarsa rahat playoff yaparlar gerisi de gelir. sağlıklı lebron + davis baya ağır bir ikili şu durumda bile.
 13. ahmedinejad

  Battle for Azeroth Ana Konu

  baya oldu oynamayalı da dungeon yerine quest yaparak daha hızlı gider 62'den sonrası diye hatırlıyorum. hem sıkılmamış olursun.
 14. ahmedinejad

  NBA 2018 - 2019

  kawhi gitmez oraya. kalabilir toronto'da keyfi yerindeyse. phili-boston-toronto güzel rekabet oldu o tarafta. lakers'ı da şimdiden konferans yarı finallerine yazmak lazım. üstü ne olur bilinmez.
 15. ahmedinejad

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  aslında beklendiği kadar da tutmayabilecek bi oyun sanki. ben de baya oynadım seviyorum da oynamayı. ama 30-40 dklık mobil oyun oynamak sıkıntı biraz. telefon çalabiliyor mesaj gelebiliyor falan. 30 sn tur süren var kaçırdın mı geri düşebiliyorsun. bilemedim mobil için biraz fazla hype var sanki.
×
×
 • Yeni Oluştur...