Jump to content

ahmedinejad

=o=
 • Mesaj sayısı

  19.393
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ahmedinejad hakkında

 • Rütbe
  ahmedinejad

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ahmedinejad

  Robot Süpürgeler

  tıkar diyorlar tıkamadı mı? kalıntı falan bırakmıyor mu
 2. ahmedinejad

  Robot Süpürgeler

  az da olsa deterjan eklettiren modellerin çıkması lazım artık. mis koksun ev.
 3. ahmedinejad

  Boşananlar kulübü

  "doktora veya o minvalde" demişsin işte. kreşe veya okula kayıt da "o minvalde olan" bir şey. gidip parkta yaşını sorana da kimse ayla cevap vermiyordur herhalde.
 4. ahmedinejad

  Boşananlar kulübü

  Yav ben bir şey demiyorum en ufak meseleyi uzattıkca uzatıyor millet. Nasıl isterseniz öyle deyin.
 5. ahmedinejad

  Boşananlar kulübü

  .
 6. ahmedinejad

  Boşananlar kulübü

  .
 7. ahmedinejad

  Boşananlar kulübü

  Zor değil de yanlış olur.
 8. ahmedinejad

  Boşananlar kulübü

  36 aydan önce kreş zor ya. Çocuk daha yeni tuvalet alışkanlığı kazaniyor. Yaş olarak da ufak. Kendisine anne baba kadar şefkat gösterebilecek yakın akrabanın çocuğun kendi evinde bakması en sağlıklı olan bence. 48 aydan sonra zaten yetmiyor anne baba çocuğun egitimine. Çocuk da arkadaş istiyor kendisine Ondan sonra gider çocuk anaokuluna kreşe falan.
 9. ahmedinejad

  Boşananlar kulübü

  Çocuğa baktirma meselesi en önemli şey. Paranla bile bakıcı tutsan anneanne babanne gibi guvenemiyorsun kimseye. Mecbur birinden birine yakın yerlesmeye çalışıyorsun o yüzden. Ben her sabah kayinvalideyi alıp bize getiriyorum öyle gidiyoruz işe. Bu yüzden yakın ev aldım mecbur.
 10. ahmedinejad

  Kiracıyken satılan ev

  İstanbul'da a sınıfı kadrolardan olmayan düz memursan zaten bitmissin usta sen. Allah kurtarsın. Büyükşehir tazminatı 269 lira veriyor devlet. Onunla kira farkını ödeyeceksin işte. 🙂 İstanbul'dan baska bir ile becayis yapıp gitmek için 20-30 bin para ödemeye hazır adamlar var.
 11. ahmedinejad

  Kiracıyken satılan ev

  Hala kapital sahibi diyorsun yav. Kiracının ev sahibinden daha zengin ve kapitalist olduğu olmuyor sanki hiç. Yasal haklarini kullanırsa kullanır ama taşınacak durumun varsa niye illa bir çatışma bir mağduriyet yaratma peşinde koşsun diyorum ben de. İki taraf da güzelce anlaşıp değişim yapabilir şu durumda.
 12. ahmedinejad

  Kiracıyken satılan ev

  Abi kapitalizmle ne alakası var. Evi alan da bu adam gibi bir kiracı. Kredi cekmistir almıştır evi. Sanki şeytani şirket var karşıda gibi ölümüne kiracı yanında durmayı anlamıyorum. Adama önceden ihbarını yapmışlar. Sen cikmadigin için adam hem kira hem kredi ödeyecek. Mağdur olacak işte. Bunun kapitalizmle falan ne alakasi var.
 13. ahmedinejad

  Kiracıyken satılan ev

  Adamlar önceden sana soylemis. Alan adam hem kendi de kiracı hem de yatırım yapmış evinde oturmak istiyor. Niye illa birilerini mağdur etmek zorundasınız ki. Süre de vermişler çıkman için. Ev araştır illa bulursun yani. Adam 40 gün için kira da istememiş. O parayla nakliye işini de halledersin. Eski ev sahibi ile aranızda yapmış oldugunuz "sözlü" anlaşma bağlamaz yeni ev sahibini. Tapuya şerh falan düşmemiştir eskisi.
 14. ahmedinejad

  Tube Thread #1

 15. ahmedinejad

  Whatsapp

  geceliği iki kişi 800 tl demişler sözleşmede. kapısından geçmem. o paraya en kral sahil beldesinde kalabiliyorsun bu mevsim.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...