Jump to content

µh

=o=
 • Mesaj sayısı

  8.534
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

µh hakkında

 • Rütbe
  µh

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. µh

  90'larin CD Oyunlari (tavsiye&nostalji thread)

  Sin
 2. µh

  750 Watt Psu vs 500 Watt Psu Elektrik Tüketimi ?

  Faturandaki kwh değerine bak kwh x 0,25 x aylık kullanım süren fark bu
 3. µh

  No Man's Sky

 4. µh

  akıllı bileklik

  Nabız işi en azından bu bütçe aralığında yalan ya. Samsung sport var bende o da 15-20% falan şaşıyor. Garmin marmin doğru ölçüyorsa bilmiyorum da benim şimdiye kadar kullandıklarım hep patates çıktı. Akıllı bileklik-saat olayını sırf telefon için kullanıyorum ben, telefonu duymama derdi yok ya da tek mesaj için her seferinde telefonu çıkarıp bakma derdi yok. Onun dışında gereksiz gibi asddfg
 5. µh

  Alınık Compact Cassette (Bildiğiniz Teyp Kaseti)

  rhcp californication, mc hammerın efsane albümü, metallicanın 90larda tüm çıkardıkları falan var bende ama ben de kıyamam satmaya.
 6. µh

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Dizideki CGI çok başarılı, genelde çok yapma duruyorken son zamanalrda dizi ve filmlerde burda her şey dünyaya ait gözüküyor bayıldım.
 7. µh

  The Witcher (2019) - Netflix

  Cüceler, ostim yan sanayiydi. fason üretim bu kadar oluyor.
 8. µh

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Abi sen ciddi misin, rezalet bir filmdi be
 9. µh

  Mesajları Ctrl+Enter'la Yollamak?

  Şuan alt+W ile yollayabilirsiniz hızlıca
 10. µh

  İşte yerli otomobil

  Fikirler iyi güzel de sıfırdan firma kurup bunu tüm dünyaya pazarlama, servis-bakım, yedek parça ağıyla vs. nasıl yayacaklar? Tesla bile o kadar ilgi çekmesine rağmen ne arzuladığı üretim sayılarına ulaşabildi ne servis ağı kurabildi avrupada doğru düzgün, türkiyeden avusturyaya gidiyor millet servise. Pili kendimiz üreteceğiz diyorlar, Türkiyede bu konuda bugüne kadar ne çalışma yapılmış bilmiyorum ama yurtdışında adamlar yıllardır düzenli olarak sağlam paralar yatırıyor. Onlarla rekabet edecek düzeye nasıl gelinecek? Sıfırdan fabrika kurulacak, personel toplanacak seriye geçilecek. 2022 yılında ilk arabayı teste vermeyi planlıyorlar bu kadar kısa sürede nasıl başaracaklar bunu? Otonom sürüş deniyor ama bunun geliştirilmesini geçtim testleri bile yıllar alıyor, arabaya böyle bir söz verildiyse çıkışta olması lazım e daha üretilmemiş arabadan test edilemeyeceğine göre nasıl yetiştirecekler? En ufak ayrıntıda bile gerçekten çok sağlam bir rekabet var. Yukarıda yazdıklarımı hem kısa sürede yapıp hem de elinde halihazırda knowhow'ı, ismi, parası olup bu işi yılalrdır araştıran devlerle rekabet etmeleri gerekecek. Umarım her şey güzel olur ancak cidden zorlu bir yol var önlerinde.
 11. µh

  Star Wars: Episode IX / The Rise of Skywalker (2019)

  Seri sırasında yönetmen ve senaryo değiştiği için bu filmde konular bağlanacak diye her şey çok oldu bittiye gelmiş. Bazı diyaloglarda abi yavaş diye bağırasım geldi. Görsel olarak oldukça güzeldi ama gene de bunca cgi'a rağmen eski SW filmlerindeki görsel şölen yoktu. Pek çok durum çok cheesy bir şekilde vuku bulmuş. Ama gene de The last jedi saçmalığına göre daha iyiydi diyebilirim. Asyalı kıza bu filmde 1 dakka screentime vermeleri baya gülümsetti. İnternetteki tepkileri ciddiye alıyorlar demek ki ahahaha ha bi de bir şey daha
 12. µh

  Star Wars: Episode IX / The Rise of Skywalker (2019)

  Revenge of the Sith — 80% The Force Awakens — 93% Vereceğiniz puana sdfdfg
 13. µh

  IP MAN 4

  Kurtlar vadisi ırak gibi olmuş. IP MAN ÇİNLİLERİN ŞEREFİNİ KURTARMAYA GİDİYOR alksdsdf
 14. µh

  The Witcher (2019) - Netflix

  Prodüksiyon kalitesi vs. olarak güzel dizi ama aralarda göze çarpan bazı şeylerde 1. sınıf bir iş olmadığı havası veriyor. Senaryoda gene fiks. ezildim ama güçlüyüm hepinizin ağzına zıccam klişeleri var da sonuçta kitap ve oyun serisi üzerinden bir dizi olduğu için o yönden çok yargılamak istemiyorum. Sonuç olarak efsane olmaz ilerde dönüp ne diziydi be denmez ama mevcut şartlarda kalite olarak kalburüstü bir iş olmuş. İzlenir.
 15. µh

  PES 2020 MASTER LEAGUE

  Sigara atma akımı ne lan
×
×
 • Yeni Oluştur...