Jump to content

µh

=o=
 • Mesaj sayısı

  8.704
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

µh hakkında

 • Rütbe
  µh

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. µh

  ptt kargonun baya iyi olmasi

  Esasında otomasyon ve iş geliştirme ile kargoculuğun süreçleri çok daha iyileştirilebilir ama maliyetler nedeniyle hiçbiri yanaşmıyor herhalde. Onun yerine asgari ücretle insanları ek mesai ödemeden fazladan çalıştırıp en son bıktıkları ve istifa ettikleri noktada yeni birini alıyorlar anladığım kadarıyla. Bu çalışma modeliyle zaten imkansız iyi hizmet. Kayıp bir kargo için Sürat kargonun Ankara merkezine gitmiştim. Yani hani malzemeleri taşıyan robot falan beklentim yoktu zaten de bildiğin bütün kargolar yığın halde yerde duruyordu, bir raf bile yapmamış adamlar. Semt pazarından bile kötüydü şartlar, bildiğin mucize gerçekleştiriyor herifler o şekilde kargoyu bulup yerine ulaştırarak.
 2. µh

  ptt kargonun baya iyi olmasi

  Kargo firmaları şubelerinde bir standartı tutturamıyor bu sebeple firmaları karşılaştırmaktansa şubeleri karşılaştırmak daha iyi olabilir.
 3. µh

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  canvas tabloya +1
 4. µh

  AC/DC - Power Up (2020)

  Diss attıkları grup da şu Hani tamam Megadeth, Accept falan değil de yığınla riffi akıllara kazınmış, canlıda bile şu soundu yakalayan bir gruba böyle video çekmek bıçaklanma sebebi direk.
 5. µh

  Bir Başkadır (Ethos) 2020 Netflix.

  Ben 2 bölüm izledim, açıkçası içim daraldı ama oyunculuklar ve sinematografi çok iyi hatta Türkiye şartlarında bir dizi için muazzam. Anlatmak istediğini biraz fazla kör göze parmak anlatıyor, o kötü olmuş.
 6. µh

  roman tavsiyesi arıyorum (fantastik kurgu veya bilim kurgu)

  cam kule
 7. µh

  2k - 4k monitor tavsiyesi

  23" neden alıyorsunuız hala, fps'ler için mi?
 8. µh

  ultima online'dan önce ne vardı?

  ultima online'dan önce ultima vardı
 9. µh

  EV (Electric vehicle) Konusu

 10. µh

  The Mandalorian (2019) - Disney+

 11. µh

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Kullanılan efekt yöntemleri, renklendirme, kostümler falan enfes ya. Hiçbir şey sırıtmıyor resmen, cennet mahallesi'ni çeker gibi normal habitatında çekmişler sanki.
 12. µh

  PaticikFM v2.2

 13. µh

  Gaming keyboard/mouse

  Corsair strafe'nin sessiz switchlisi var bende, altlarına bi de o-ring taktım gayet minimal bir ses çıkıyor. 40 bin renk yerine sadece kırmızı olması da yetiyor mükemme lklavye bence.
 14. µh

  Ses İzolasyonu

  Çok büyük bir kabin değil 27 m2 yaklaşık(yüzey alanı). normal düz yalıtım süngeri üzerine ,yumurta sünger düşünmüştüm. sistemin titreşmesi daha iyi olur esasında süngerdeki tozu silkeleyebilir.
 15. µh

  ... ve ekledi: "o-sur-dum" ...

  İşe gir
×
×
 • Yeni Oluştur...