Jump to content

razzRaziel

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.517
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

razzRaziel hakkında

 • Rütbe
  razzRaziel

Son profil ziyaretçileri

535 kez ziyaret edildi
 1. razzRaziel

  Playstation 5

  oo seksiymiş ama evet ps için yabancı geldi şunu beklemek daha iyi olacak, hemen photoshoplamışlar
 2. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  stresten
 3. razzRaziel

  Paticik Sunar: Kedili Forum Şeysi

 4. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  yoo oluyo, kendin kuruyosun.
 5. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  nese single bittiğine göre şimdi multi akalım, ver gazı lol daha önce de benzer bişi demiştim ama dombra ile o zamanlar tabii
 6. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  ya yapsın ilk seçeneği, her savaşta 30sn loading süresi ekliyo gibi bişi tek tek yapmak. ya da seçenek sunarsın bi şekilde, upgrade all'da onu seçsin diye butonun altında tik olur falan, yapılır bi şekil. tamam ilk başta okuyup edip düşünüyosun falan da sonradan amelelik işine dönüşüyor. neyi seçeceğin belli, ya da çok önemsemiyorsun zaten harcanacak adam 2 savaşa.
 7. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  bitti ya en son 2-3 noble kaldı onları da alsam tüm şehirleri bana geçecek ama liderleriyle konuştuğum an crash yiyor oyun daha ileri gidemiyom, yoksa tüm clanları temizlendi. 60 saat gameplay var, bunun 5 saati adamlara micro management çakmaya gitmiştir. şu menüleri değiştirin, party ekranında ve zafer sonrası adamları ayarlamak için akordiyon menüler aşırı vakit kaybettiriyor. bi de upgrade all butonu lütfen. dünyanın savaşını yapıyorsun ardı arkasına ve hepsinden sonra adam ve prisoner seçmek için ekstra uğraşıyosun, bi de bi süre sonra upgrade'lere bakmıyosun artık, sağdan soldan recruit ettiğin 11/16 lvl adamlar her savaş sonrası upgrade istiyor çünkü.
 8. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  ahah Khuzait'ler bana nasıl bilendiyseler tüm bannerları toplayıp gelmiş, yetmemiş bi de adamları extra tıkıştırmış orduya ilerledikçe eriyor sdsgfsfda siege yapacağı yere varana kadar 200 kişi kaçtı sdsf edit: wtf sonra vazgeçti Tamnuh kalesine geri döndü orayı almak için, yolda 250 kişi daha eridi
 9. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  endgame şu, sürekli bunu bi de conspiracy quest'i var çalışmayan onları ekrana spamlayıp duruyor tekrar tekrar. hiç kingdom kurmayın, mid sonrası yok
 10. razzRaziel

  Tube Thread #1

 11. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  of değiştirdim ya şunu sonunda. tamam şöyleymiş koduna baktım adamlar 5'li array tanımlamışlar prisoner recruit için o yüzden en üst 2 sınıf recruit edilemiyor şu anki haliyle. array'i 7'ye çıkardım, denemek için de olasılık değerlerini 1'e dayadım oldu.
 12. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  ya noble'lar öyle ayrı dert de bi de normal prisonerlar da sıkıntı, neye göre recruitable oluyo bunlar? yanımda paso 5 tane imperial elite cataphract prisoner gezdiriyom adamlar 31 lvl, recruit ederim de orduya alırım beklentisiyle günlerdir yanımdalar. bi de sayıları da artıyo, mesela bazı prisonerlar recruit olabilecekken sayıları artınca durumları değişmesin kaynayıp, veya şunu sorayım adamları dungeon'a attık orda beklemeleri dirençlerini kırıyor mu? çünkü dungeon'daki adamlarda recruit butonu yok. para sıkıntım yok 500 adam var prison'da sdf. bi de bunlar food tüketimini garrison gibi etkiliyor mu acaba settlement'ta?
 13. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  ilk kalemi aldım, hemen geri almaya 300 adam göndermişler onları da temizledim 4 tane noble prisoner oldu attım dungeon'a. dedim burdan da kaçmazlar heralde ama ilk gün 3'ü, sonraki gün de diğeri kaçtı. napacaz olm bu noble prisoner'ları, execute etsek ne zararı var?
 14. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  of yok ya, encyclopedia'dan baktım kaçıyomuş, BAYA yüksek bi kaçma yüzdeleri var heralde. gün geçtiğinde veya sen bi savaşa girdiğinde uçup gidiyolar habersizce, log'a da düşmüyor sanırım çok saçma. kaçtığı gibi bi de taaaa haritanın öbür ucundan Lycaron'a ışınlanmış anında 😕 save/load'da da trigger oluyo olabilir gerçi kaçma olasılığı. başlarım ya execute ettim, beni buna zorluyosunuz!!!
 15. razzRaziel

  Mount&Blade II: Bannerlord

  abi esir aldığımız noble neden kendi kendine kayboluyor ya, bazen anında kayboluyor bazen de bir süre sonra. sırf denemek için sadece ordunun başını esir aldım haber bile vermeden kaybolup gidiyor prisoner sekmesinden. başkalarına da oluyormuş
×
×
 • Yeni Oluştur...