Jump to content

razzRaziel

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.616
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

razzRaziel hakkında

Son profil ziyaretçileri

616 kez ziyaret edildi
 1. razzRaziel

  Star Citizen

  suprise motherfuckers. ilk baş 11gb koyup sonra tekrar tıklamayı gerektiren bi 48gb update tam trollük örneği ya.
 2. razzRaziel

  The Witcher 3: Wild Hunt #2

 3. razzRaziel

  Oyun Tube Thread

  o ne lan hepsi minecraft kasabası gibi görünüyo. bi ilki fena değil gibi
 4. razzRaziel

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  oynucaksanız şunu da yapıştırın da bişeye benzesin
 5. razzRaziel

  Paticik Sunar: Kedili Forum Şeysi

  https://i.imgur.com/QzN4luK.gif
 6. razzRaziel

  The Last of Us: Part II

  ha hatırladım o muhabbeti tamam. bu leak muhabbetlerinden sonra konuşulmaya başlanılan bişi sandım. çünkü bu trailer'dan sonra story'i gizlemeye çalışmışlar diye yorumlar vardı. heralde dedim o olay, bi de teori yerine dedikodu diyince, sori.
 7. razzRaziel

  The Last of Us: Part II

  lan story leak olmuş, sence dedikodunun kaynağı neresidir?
 8. razzRaziel

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  https://www.teknolojioku.com/oyun/epic-games-storedan-15000-tllik-bedava-oyun-5ec18f802aa8c256cd01762b google saçma sapan yerlerden haber pushlamaya devam ediyor. bişeyin değeri alıcının karşılığında verdiği kadardır, o oyunlara 15k verecek kimse olmadığı gibi artık daha da düşerek değerleri 0'a yaklaştı, direkt değer öldürüyor yani bir yandan da.
 9. razzRaziel

  Unreal Engine 5

  yani workflow geliştirme açısından baktığında aslında çalışanın çalışma saatleri için değişen bişi olmucak ama daha çok sevdikleri şeyleri yapıyor olacaklar. bi de crunch olayını ben kötü olarak görmüyorum. yani adamlara hakkıyla parasını veriyosan gerçekten iyi bişeyler koymak için pushlaman gerekiyor, yoksa zaten herkesin yaptığı işi yapıyorsun. yaptığın işi seviyor ve innovative bişey üzerinde çalışıyorsan bi kere zaten ben kendim kalmak isterim gece 3'lere sabah 5'lere kadar (haftalarca yapmışlığım da var tamamen özgür iradeyle). karşılığında parasını alıyorsan ve gerektiğinde repini veriyorlarsa. bu aynı çok bayılarak oynadığın oyunu günlerce sabahlara kadar oynamak gibi, ama sonucunda sen ürün ortaya koyuyorsun daha da iyi. elbet bunu sömüren ve standart haline getiren yöneticiler vardır ama crunch oluyormuş ya sizin şirkette dediklerinde yeaaah but it was fun, really enjoyed diye cevap verilen yerler de vardır. sadece al gülüm ver gülüm değil yani ilişki, işin içinde tutku da var. yaptığın işe tutkulu değilsen zaten ondan daha önce başka yerlerde problem var. ne bilim götü biraz rahat canlılarız hakkaten, biraz pushlamak çok iyi şeyler çıkartabiliyo. yani arkanda seni sık sık kırbaçlayan bi bilinçaltın olsaydı bugün çok daha şey yaratmış üretmiş olurdun. crunchlamıyo olsaydılar rdr2 çıkmazdı ne bilim spacex roketleri geri indiremezdi, piramitler hala dimdik ayakt... oh wait.. bu kötü örnek.
 10. razzRaziel

  Unreal Engine 5

  şunu da koyalım da
 11. razzRaziel

  Rick and Morty

  orijinal değil diye yapmıcakmıyız diyip dibine vurmuşlar ya konseptin
 12. razzRaziel

  Mad Max: Fury Road (2015)

  cast genel olarak cok iyiydi zaten, boyle dusunmesi de guzel hem. sonucun iyi olacagina eminim. max degisirse uzulurum ama.
 13. razzRaziel

  Paticik Sunar: Kedili Forum Şeysi

 14. razzRaziel

  After Effects'ten anlayan?

  cheers 👍
 15. razzRaziel

  After Effects'ten anlayan?

  4k'da preview yapmaya çalışma, şura full'dadır muhtemelen onu auto'ya çek
×
×
 • Yeni Oluştur...