Jump to content

razzRaziel

=o=
 • Mesaj sayısı

  12.771
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

razzRaziel hakkında

Son profil ziyaretçileri

92 kez ziyaret edildi
 1. razzRaziel

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  neler varmış diye baktım da market sayfası çok kötü, oyunların sayfası daha da kötü. yayıncı yapımcı multi desteği vs daha bunların bile yeri yok. nese satisfactory'yi merak ediyodum da trailer'ı tekrar izledikten sonra hevesim kaçtı doydum ve üşendim resmen. factorio'dan sonra hayatta da first person oynanmaz o oyun. zilyon tane oyun var zaten o türde. outer wilds'ı da merak ediyorum ama hem daha çıkmamış hem de kickstarter'dan sonra yaptıkları süper piçlik nedeniyle hak etmiyolar para almayı. geriye bi outer worlds kaldı, onu kesin oynarım ama daha tba. bloodlines 2 de aynı şekilde.
 2. razzRaziel

  Game of Thrones (2011) - HBO

  ıyy bu yüzdenmiş ya, bi de trailer'ı aynı gün yayınlamalar falan
 3. razzRaziel

  Game of Thrones (2011) - HBO

  ahahahahdgdsgsdh
 4. razzRaziel

  Game of Thrones (2011) - HBO

  bi de köpeği sevdirmişler haha
 5. razzRaziel

  Game of Thrones (2011) - HBO

  sezon dizinin finali ve önemli bişey olacak mı mı?
 6. razzRaziel

  Game of Thrones (2011) - HBO

 7. razzRaziel

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  evet neyse ki ue diye bahsetmeyi unutmamışlar en sonda sdf. bi de bu sene de hadi oyun motoruna verelim demişler demek ki, tam da epic'in sektöre para yağdırdığı seneye denk gelmiş. neyse fortnite da olabilirdi buna da şükür.
 8. razzRaziel

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  http://www.bafta.org/media-centre/press-releases/bafta-to-honour-epic-games-with-special-award haha, ok.
 9. razzRaziel

  Yalan Rüzgarı hala devam ediyomuş (1973 - ...)

  bir sezon diye görünüyo la nasıl bi mindfuck bu. işleyecek konu kalmaz lan 11k ne. 45 senedir devam edip de sadece 5k kişinin oy vermesi ve ortalama puanın 5 olması da efsaneymiş ahah.
 10. razzRaziel

  New World [amazon]

  oyunun ismi için baya düşünmüşlerdir heralde
 11. razzRaziel

  Rick and Morty

  arama motoru nasıl failse anca google'dan bulabildim konuyu. nese duyurdular sonunda ama taa kasımda 😕
 12. razzRaziel

  CO2

  müthiş çözümün için teşekkürler, hemen epa'ya iletelim bunu. zaten yapma niyetim yok da, orada çocuklarımız derken insanoğlunun geleceğinden bahsediliyor. ayayım dedim.
 13. razzRaziel

  CO2

  CO2 Levels Hit 415 PPM for 1st Time in 3 Million+ Yrs - "How is this not breaking news on all channels all over the world?" https://old.reddit.com/r/worldnews/comments/bo3qo3/we_dont_know_a_planet_like_this_co2_levels_hit/ bir de zamanında pek sevdiğim ve her ne kadar kurgusal olsa da gündemi paralel şekilde takip eden newsroom'dan kısa bir kesit koyayım. 2013'te CO2 400ppm'i geçtiğinde bunların bölümüne de konu olmuştu. açıklamalar kurgusal değil, reddit post'unun ilk yorumunu okuyabilirsiniz. şu anki sıcaklık değerleri 80'lerde atmosfere saldığımız CO2'den kaynaklanıyor, yani bugün bile herşeyi durdurmuş olsak yine sıçmış durumdayız ve önümüzdeki 10 yıllarda dibine vuracağız. işin en kötü noktası ise petrol firmalarının ve beni ilgilendirmez ben nasılsa ofiste olmayacağım ve buna bütçe bulamam diyen yönetimlerin kontrolünde olmamız. netflix'teki our planet belgesellerini izleyenler var mı bilmiyorum, ama david attenborough sunumunun ve kurgunun şimdiye kadarki en karamsar versiyonu olmuş. uzun zamandır (planet earth(2006)) bbc belgesellerini kaçırmadan izlerim ama insanları artık harekete geçirmek için her bölüm sonrası resmen bas bas bağırıyorlar. daha önce hiç bi belgeselde bu kadar vurucu ve üzücü bir sahne görmemiştim, daha ne kadarı gerekli bilmiyorum da illa ekinlerin falan ölmesi gerekiyor sanırım. artık mad max mi olur yoksa interstallar mı bilmiyorum ama bi distopyaya doğru gidiyoruz gibi. bize denk gelir mi onu da bilmiyorum ama çocuklarımızı vuracağı kesin.
 14. razzRaziel

  Game of Thrones (2011) - HBO

 15. razzRaziel

  Tube Thread #1

  biraz daha gelişmişler gibi, baya sağlam koyuyolar 10k rpm çelik döndürüyo bazıları sdf. boston dynamics'i sahalara bekleriz sdf.
×
×
 • Yeni Oluştur...