Jump to content

razzRaziel

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.284
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

razzRaziel hakkında

 • Rütbe
  razzRaziel

Son profil ziyaretçileri

1.384 kez ziyaret edildi
 1. razzRaziel

  Oyun Tube Thread

  esas gameplay'i koyamıyorum sdsf, aratın pronhub'da bulursunuz. 2017'den beri patreon topluyo bunlar baya kalabalık bi studio olmuşlar. hatta full sap değil o derece pro'ya binmiş hehe. nese patreon'da 120k topluyolar ayda, kickstarter'a 300k koymuşlar da rahat geçip gider. AAA adult oyun gelecek heralde sonunda. 2024 demişler. bu da filler gameplay.
 2. razzRaziel

  Paticik Sunar: Kedili Forum Şeysi

  I AM DANGER
 3. yani şimdi düşününce böbreğin kendisi de haram, ama bi sn düşünmece yoktu di mi
 4. razzRaziel

  video kurgu ve montaj

  evet video problemlerini çözmenin en iyi yolu kaynakta çözmek. yine xeno'nun dediği gibi oturup izlersin çat çat durdurup grade ayarı atarsın geçişlerde çok çakıyorsa fark. zaten uzun değilmiş. amelelik biraz ama renkten anlıyorsan iyi iş çıkar. ya da lut ile biraz daha otomatiğe bağlayabilirsin ama elle yaptığın kadar iyi olmayabilir. yine de ilk halinden çok daha iyi olacaktır, sahneler arasında renk bağlamı olur en azından az çok. tabii gidip bunlara bayılma, free presetler falan var. hatta bütünlük sadece renkle olmuyor, ses ve görüntü geçişleri, hareket ağırlıklı çekimlerse zira kamera hareketine göre bağlamalar vs bunlarla da uğraşırım dersen daha genel paketler var. yine bunların da aratırsan ücretsizleri falan çıkar.
 5. razzRaziel

  Paticik Sunar: Kedili Forum Şeysi

 6. razzRaziel

  Succession (2018) - HBO

  evet ya haftalardır bekliyorum Dune çıkınca kaynadı. yarına saklıyorum bakalım. ilk 2 bölümün puanlar falan çok iyi 9.4, 9.5, zaten 2 senedir bekliyoruz değecek bir sezon olacak gibi.
 7. razzRaziel

  Dune

  fena değildi, production top, muzikler zimmer. bi hikaye beni tırmalıyor, yoksa net çok iyi derdim. onun dışında arka planda sürekli bir ritim, bir ambiyans müziği olması da biraz baydı, tenet gibi sessizlik yok filmde neredeyse.
 8. razzRaziel

  Screenshot Programı - W10

  sharex bi foruma post atmıyor, zorlasan onu da yapar bence.
 9. razzRaziel

  Boston Dynamics'in yeni robotu Atlas

  boston zaten ünlü olmadan önce taa en başta darpa'ya çalışıyodu. bu gördüklerimiz aa hadi tüketiciye de bişiler yapalım ya da arge'yi onlara ödetelim ürünleri.
 10. razzRaziel

  Oyun Tube Thread

  steam'deki ekran görüntüleri çok iyi duruyor, tabii ne kadarı gameplay onu da bi görmek lazım önce.
 11. razzRaziel

  Oyun Tube Thread

  trailer iyi, görsellik de iyi. aliens isolation tarzı galiba.
 12. razzRaziel

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  fena değildi, ana karakter iyiydi.
 13. razzRaziel

  The Lord of the Rings ( TV-Series )

  sarışın beyaz tenli uruk-hai'ler de olucak mı?
 14. razzRaziel

  Oyun Tube Thread

 15. razzRaziel

  Rick and Morty

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...