Jump to content

xaty

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.676
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

xaty hakkında

 • Rütbe
  xaty

Son profil ziyaretçileri

431 kez ziyaret edildi
 1. xaty

  Turkiye disindan Danimarka Vizesi (soru)

  https://usa.um.dk/en/travel-and-residence/how-to-apply-for-a-visa/ Burda yazan adımları takip ediyorsun. Gayet net anlatmışlar. Millete niye atar yapıyorsun ki? Ordakileri translate edip buraya mi yazsınlar, yoksa siteyi mi google'da bulamadın
 2. xaty

  İşte yerli otomobil

  En son ne zaman böyle ileriye dönük plan anlatan birini gördüğümü hatırlamıyorum şu ülkede. Biraz devletten kopuk, daha profesyonel insanların başında olmasından dolayı işlerin ilerleyişi farklı olabilir. Ha alışılmış olan birilerinin burnunu sokup iş bilmeden tepeden inme yönlendirme yapması. Böyle olursa bir yere gitmez tabi. Ya da ne biliyim, iyi bir şeyler de olsun arada istiyor gönül. Şimdi hükumet değişse bu adamların yoluna taş mı koycaklar? Hiç sanmam, yine desteklenirler.
 3. xaty

  İşte yerli otomobil

  Bugünkü resmi gazetede dolaylı yoldan bir çok avantaj sağlanıyor ve daha fiyatı belli olmayan şey için alım garantisi veriliyordu. Bunu bir kampanyaya dönüştürüp farklı yerlerden de alım garantisi alacaklardır. Fabrikayı kurup araba çıkaracaklarına inanıyorum. Ama ne kadar yerli ve milli olacak, asıl konu o. Ha, bence olmasına hiç de gerek yok. Mümkün olduğunca iç pazarın kaynaklarını kullanıp parayı içerde döndürse yeter. Tasarımı, patenti vs gidip dışardan almak daha bile mantıklı geliyor. Bugün Italya'dan gelen arabalari 'made in Turkey' diye tanıttılar. Sosyal medyadan bakıyorum, bir çok kişi arabalar tr'de yapıldı, bizim mühendisler geliştirdi diye düşünüyor. Asıl sıkıntı ortada kocaman bir yalan, bir dümen olması. Bu da işin ne kadar sürdürülebilir olacağını düşündürüyor. Italyan firmadan tasarımı aldıklarını söylemişlerdi, dünya devleriyle iş birliği yaptıklarını ve yapacaklarını da bugün söylediler. Bununla yetinmeyip almanyadan, cinden, brezilyadan, meksikadan vs mühendisler getirip büyük oynuyoruz dediler. Bunların hepsi tamam ve bence doğru kararlar ama söylemlere bakınca ortada kocaman siyasi bir oyun görünüyor.
 4. xaty

  İşte yerli otomobil

  https://www.electrive.com/2018/05/01/pininfarina-presents-h500-and-e-suv-k350-in-beijing/ Şu modellerin bir versiyonu gibi. Tanıtılan araçların İtalya'dan direk getirildiği söyleniyor zaten. Muhtemelen fabrika kurulup diğer değerlendirmeler yapılırken kervanı yolda duzerler, bazı farklılıklar olur. Sahnede gösterdikleri araç ile tanıtım videosundakilerde de fark vardı zaten. Şu an tek merak konusu fiyatı. Mevcut piyasada 200bin altı bir yere gelmesi lazım ki satılsın. Logo ve marka da tatmin etmedi gördüğüm kadarıyla. Tanıtım için kritik bir nokta aslında. Kaportaya yapıştırılmış harflerden olması ve özellikle sedanın arkasindaki yeri çok rahatsız edici duruyor. Modellerin isimleri de belirsiz.
 5. xaty

  New World

  Pre-order 'a çıkmış
 6. xaty

  mutlu noeller

  @Cd- niye herkesin nick altında =o= yazıyor da seninki =O= ? hangi tarikat o? yoksa başka bi anlam mı var
 7. xaty

  İzmir’de iş.

  Kısa zamanda gönlüne göresini bulursun umarım. 'Speking' a basmamış bu arada.
 8. xaty

  Kedi

  Sindirim sisteminde sıkıntı vardır muhtemelen. Gidin bir kan testi falan yaparlar. Muhtemelen ilaç tedavisine ve özel beslenmeye başlanır. Bağırsakla ilgili daha ciddi bir şeyse ameliyat gerekebilir. Kısa zamanda gösterin derim.
 9. xaty

  xiaomi roborock s50

  roborock s6 siparişini verdim bakalım, memnun kalırım umarım. bir süre kullanıp yazarım buraya düşüncelerimi
 10. xaty

  Televizyon tavsiyesi

  samsung microled'Ler veya alternatif başka teknolojiler yayılmadan kolay düşmez heralde oled
 11. xaty

  xiaomi roborock s50

  Var mı Roborock S5/S50 veya S6/S60 kullanan? Viomi V2 ile bunlar arasında kaldım
 12. xaty

  Blind Guardian - Beyond the Red Mirror

  https://open.spotify.com/album/1SUIUw1QoWwmdxgkd1Obv5
 13. xaty

  OGS vs HGS

  Izmir otobaninda hgs denemesi yapip gişede kalan daha çok oluyor, ogs kullanan zaten az olduğu için bayramda vs daha hızlı geçiyorsun, boş oluyor ogs gişeleri. Onun dışında hiç bir farki yok. Hgs okumuyor full ucret ödüyorum denmiş, okumayıp hiç odemediginiz de oluyor sonucta ama hatali odemelere sonra topluca itiraz edebilirsiniz isterseniz
 14. xaty

  Friends 9.Sezon Son Sezon Mu?

  Trump konusuna değinecekler mi acaba
 15. xaty

  kablosuz kulaklık?

  Xiaomi'nin tek kötü tarafı aşırı yüksek ses ve bas istiyorsanız yetmez size. Benim öyle bir beklentim olmadığı için şikayetim yok. Şarjı baya gidiyor, kullanımı kolay ve rahatsız etmiyor, mikrofonu gayet güzel çalışıyor. Bir de ilk eşleştirmede uğraştırdı biraz ama beceremedim sanırım, reset atıp falan yapınca sorun kalmadı.
×
×
 • Yeni Oluştur...