Jump to content

bingildak

=o=
 • Mesaj sayısı

  43.180
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

bingildak hakkında

 • Rütbe
  bingildak

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. bingildak

  Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

  eskisi alma bence artık, yenisini alırsın bir şey kalmadı consoleda açılmasına
 2. bingildak

  Nem Alma Cozumleri

  pahalı bir şey almaya girmezse voltran yapıp öyle bir şey alın. ucuzları hayattan soğutur. traktör gibi çalışıp, günde 3 kere haznesini boşaltmak gerekiyor. ben zamanında amazonde'den bakmıştım, alman markası baya güzel şeyler vardı. neredesin bilmiyorum da, avrupa birliğindeysen oraya bakabilirsin.
 3. bingildak

  Ginaly'nin Sigara Bırakma Günlüğü

  sigara böyle bırakılmaz diyorum ve terk-i diyar basıyorum.
 4. bingildak

  Final Fantasy 14 online #2

  scholar olduktan sonra monk denedim, arcanistten sonra 1823012312 kat falan daha iyi geldi gameplay olarak. yalnız bu kadar yıldır mmo oynarım, questler zorlanmış ve bu kadar kötü olan bir oyun daha hatırlamıyorum ya. adamlar main quest serisine sadece baz oyunda 180 quest koymuşlar ve silke silke yapacaksın. hikaye korkunç kötü. karakterler korkunç kötü. questlerle etkileşim korkunç kötü. questlerin 98% i oradan bunu getir, şuraya bunu götür. class change questinde bile getir götür yapıyoruz. tam asya kafasından çıkmış questler. esoda falan baymıştım ama en azından esoda related ırgatlık yaptırıyordu. bunda scholar olacak balık götür, çanta taşı, uniforma götür falan tarzı questler yapıyoruz. anlamak mümkün değil. hayır questlerin kötü olması bana dert değil sonuçta leveling seni quest yapmaya zorlamıyor fakat questleri yapmadan dungeonları oyundaki temel fonksiyonları bile açamıyorsun. dungeon finder bile main scenario quest gated. yeni exp ile HW'i tekli olarak satıştan kaldırmışlar haliyle ast, dk falan oynamak istiyorsan silke silke yeni exp'i alman gerekiyor. bende o topa hiç girmem. akşam bir bard deniycem o da sarmazsa basıyorum uninstall'u. pve genel olarak fena değildi, daha öyle challenging bir şey yapamadım ama mesela warrior olarak tanklmaya çalışırken baya emnity management falan vardı oyunda. eski wow gibi. o bakımdan baya güzeldi.
 5. bingildak

  Legion Ana Konu

  videodaki map baya küçük görünüyor, kitapta baya büyük anlatıyordu. ne zaman açacaklar argus'u, ben bakmaya girerim herhalde.
 6. bingildak

  DOTA, HoN, LoL şu saatten sonra hangisi oynanır?

  dota slow paced kanser hots hızlandırılmış kanser pick one 8-)
 7. bingildak

  Nem Alma Cozumleri

  bütün evin nemini almıyor abi onlarda. etki alanları genelde ürünün açıklamasında yazar. orta kalite, orta ebatlarda bir ürün en fazla 40-50 m2 etki ediyordur tahminime göre. klimadan daha sesliydi benim gördüğüm her model. özellikle nem oranı yüksekken deviri arttırdığı için baya tar tar ses yapıyor. dediğim gibi iyi ürün alırsan bu sorunlar bir nebze daha az olur. nem makinesini hiçbir yerde ev sahibinin alacağını düşünmüyorum abi. ev sahibi, kiracı ilişkisi içinde saçma bir talep çünkü özellikle klima varsa. adam seni seviyordur istediğini yaptırırsın ayrı :)
 8. bingildak

  Playerunknown's Battlegrounds

  ağlama deno X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(
 9. bingildak

  Nem Alma Cozumleri

  klima o aletlerden daha iyi abi. ev sahibi de hiç o toplara girmez, baştan uyarayım ben seni. o aletler genelde sesli oluyor ve sürekli su haznesini değiştirmen gerekiyor. baya uğraşlı yani. kaliteli olanları daha sessizdir elbette ama haznesi büyük bir şey almanı tavsiye ederim yoksa sürekli doldur boşalt yapmak zorunda kalırsın. açtığın zaman haznesi dolana kadar otomatik devreye giriyor. haznesi dolunca pasife alıyor kendini aktife geçmek istediği noktada bile.
 10. bingildak

  Satılık - Moleskine Smart Writing Set

  grego el yazısını text e çevirme olayı nasıl çalışıyor? ben surface kullanıyorum, onenote'da var mesela el yazısını text'e çevirme olayı fakat çok düzgün yazıyor olman gerekiyor. bunda da durum öyle mi. varsa yazdığın bir şey koyabilir misin dijital text e nasıl çeviriyor görmüş olalım. ama uğraşacak vaktin yoksa hiç uğraşma ben alıcı değilim şahsen :)
 11. bingildak

  Playerunknown's Battlegrounds

  deno başlamışken sinir etmek için repost yapayım. DO YOU EVEN LIFT DENO?
 12. bingildak

  Playerunknown's Battlegrounds

  12 kişi kalmışken 1. oluyordum demek olmuyor. ilk oyununda 1. olarak bitirenlere hakaret oluyor canıms.
 13. bingildak

  DOTA, HoN, LoL şu saatten sonra hangisi oynanır?

  kelimenin literal anlamıyla tryhard denediğin hiçbir şey casual olmuyor abi zaten. hots öğrenmesi ve oynaması çok daha kolay bir oyun. dotadaki gibi yüzlerce saat geçirmen gerekmiyor normal seviyede bir şeyler yapabilir hale gelmek için.
 14. bingildak

  Legion Ana Konu

  kosmosun en büyük kuvvetlerinden biri burning legion'ın başkenti argus bu kadar mıymış abi asdads. şaka mıdır nedir.
 15. bingildak

  DOTA, HoN, LoL şu saatten sonra hangisi oynanır?

  dota ve hon a kıyasla baya casual

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...