Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House of Cards (2013) - Netflix

mani

Öne çıkan mesajlar

Dün gece bitirdim ben de sonunda, korkudan topiğe giremiyordum. Üçüncü sezonda bildiğin ergene bağlamışlardı, bu kritikleri iyi analiz edip süper toplamışlar.

Bir haftada izledik, şimdi bekle 1 sene, Netflix'in kötü yanı :p Yaya yaya izleyeyim desen spoilercı denyo dolu, pff.

Final bir yandan da çok iddialı oldu yalnız, Jericho ve Rubicon gibi siyasi baskıyla gömmezler umarım diziyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Yeni bitirdim, ilk 6 bölüm sanki filler gibi olmuş,geçen sezonun saçmalığını anca toparlamışlar, ep6 dan sonra baya iyi gitti, final zaten efsane.

spo.

2. ve 3. sezon da ve bu sezon Claire VP olması için kastırma sürecinde, genelde üzeriden hamle yapılan adamlar sanki bildiğin düz aptal gibi adamlar, "aa öyle mi" "çok sıkıştırdın,tmm dediğin gibi olsun"" falan modunda olmaları garip geliyor. yani bu siyasal ortamda F.U veya C.U kadar,zeki,kurnaz,sinsi, güç ve makam için herşeyi yapacak başka kimse olmaması tuhaf,mesela Durant'ın elinde öküz gibi koz olmasına rağmen üstü kapalı bi tehditle "ok u win" yapması gibi.Bu sezon Conway ile toparlar gibi oldu amma yinede açmaza sokacak sağlam bi karakter eksikliği var gibi, sonuçta yine F.U kazansın ama nebilim bızıklasın baya baya, ya da yapmak istediği bi hamle elinde patlasın, açmaza girsin kazandığı şey için birşey kaybetsin,kaybetiğinin hayal kırıklığını yaşasın bariz gibi gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
2. Sezonu simdi bitirdim...

2. sezon son bolum

Cok guzeldi, adam ince ince isledii, sonra hoopp tekmeyi basti Garetta, resmen Frank Underwoodu seviyor muyum yoksa nefret mi ediyorum bilmiyorum tuhaf bir hayranlik icerisindeyim...cok da yakisti yaa baskanlik pozisyonuna ne yalan soyliyim. Clair de tam bir first lady edasi vardi zaten hep..

Simdi yukarlari okudum da, herkes 3. sezondan tiksinmis, izlemeden 4 e mi geceyim,=) yani cok bayiksa 4 e gecip devam edeyim diye dusunuyorum da.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
3. Sezonun 9. bolumundeyim, arkalarda cok begenilmemis elestrilmis, ama benim en begendigim sezon sanki, bilmiyorum suanki secimlerle ve dengelerle karsilastirma yapip icsellestirdigim icin midir nedir , ama konu bakimindan gayet surukleyici gidiyor. Ozellikle Petrov ile olan bolumlerde cok surukleyiciydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...