Jump to content

Rewendor

Mod
 • Mesaj sayısı

  36.853
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Rewendor hakkında

 • Rütbe
  Rewendor

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Rewendor

  Artık yılda erasmus.

  Devletimiz size oraları gezin görün, kültür edinin, vizyon genişletin, yabancı dersleri görüp kendinizi geliştirin diye para ödüyo, siz o parayla batının ahlaksızlığını alıp dönüyonuz. Bizim vergilerimizle oralarda kızlara içki falan da ısmarlıyosunuzdur meme elleme umuduyla kesin 😞
 2. Rewendor

  Artık yılda erasmus.

  Expat olarak gidiyosun oraya, aşırı parayla olul sonrası erasmus devamı
 3. Rewendor

  Artık yılda erasmus.

  BAE'ye "erasmus"la gitmekten bahsetmedik ki?
 4. Rewendor

  Artık yılda erasmus.

  Hayatı Erasmus isteyenler BAE ya da Katar'a gidiyo 3 senelik sözleşmeyle, diğer binlerce expatla arafta kalmış yaşamda Erasmus'u sürdürüyo.
 5. Rewendor

  The Legend of Vox Machina

  Konsept dizisi gerek karakter gerekse hikaye iyi veya kötü olacak diye bir şey yok ki? Konsept D&D campaign, adamlar birebir campaign'i ekrana taşımış iyi veya kötü olarak. Zaten diziye kötü deseydin ben itiraz etmezdim, sen beğenmemiş olabilirsin, subjektiftir, ama konsept o değil demek objektif bir hata. Biaslı izlemelik bir durum da yok, D&D'de ne oluyosa taşımış adamlar ekrana. Haliyle beğenip beğenmemek subjektif, ama konsept değil demek "yerçekimine inanmıyorum ben" demek gibi oluyor.
 6. Rewendor

  The Legend of Vox Machina

  D&D bilen adam oyundan çevrildiğini anlamasa bile D&D'yi görür orada. Armor Class'tan Bigby's Hand'e, karakter sınıflarından yaratıkların special ability'lerine kadar hepsi tutuyor. cici'nin dediği gibi DM'in el uzatmasını bile görüyoruz hatta. Dolayısıyla görmek kolay gayet. Daha ne kadar tabletopa yakın olurdu bilemeyecem, savaşları turn based falan yapmaları falan lazımdı anca.
 7. Rewendor

  The Legend of Vox Machina

  Custom class fighter eleman, house rule. karakter sheetlerini paylaşıyolardı ara ara.
 8. Rewendor

  The Legend of Vox Machina

  Direkt masaüstü oyun oynayıp bunu streamle yayınlayan adamların oynadıkları oyundan oluşturulan senaryoyla çekilmiş diziyi de "konsept öyle değil" diye yorumlamak ne bileyim 🙂 Hayır bir de karakterleri seslendirenler bile bizzat oyuncular. Ki büyülerden damage tiplerine kadar her şey zaten tanıdık geliyor masaüstü oyunculara.
 9. Rewendor

  The Legend of Vox Machina

  Direkt olarak masaüstünden çevrilme?
 10. Rewendor

  The Legend of Vox Machina

  Normalde öyle, ama burada DM metaforu gibi ekstra bir flavor katıyor konsepte uygun olarak. Seslendirmeyi anlatımı da özenerek DM gibi anlatmışlar gibi geldi.
 11. Rewendor

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  O zaman geçmişteki yıllık kapanmanın OST'sini koyalım
 12. Rewendor

  Beşiktaş 2022 - 2023 Sezonu Genel Tartışma

  Yendik MiLan tarzı kelime oyunu yapalım demişler ama kalite yetmemiş 😕
 13. Rewendor

  The Legend of Vox Machina

  Bunda bölümde dil seçerken normal ing. yerine bi de narrative ing. var, seçince DM ortam anlatır gibi tasvirli oluyo, atmosfer artıyo
 14. Rewendor

  patiler nasıl yatırımlar yapıyor

 15. Rewendor

  Alınık Canon DSLR

  Neden dslr? Dijital viewfinderlı daha pratik olmaz mı?

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...