Jump to content

Rewendor

Mod
 • Mesaj sayısı

  35.951
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Rewendor hakkında

 • Rütbe
  Rewendor

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Rewendor

  Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Hakemlerin kararlarını kasti itekleme olarak değerlendirirsek özellikle üç büyüklerden hiçbiri masum değil yalnız. Aynı mantıkla BJK da az puan "hediye" almadı Rize maçına kadar. Rize'de bol golü atınca rahatladı kendine geldi de iteklemeyi bıraktılar diye yorumlanabilir tamamen aynı mantıkla. Bir de Onyekuru'nun pozisyonu için "adam topa dokunuyor" (dokunmaya çalışmış değil, dokunuyor) diyen insanlar varmış, çok ilginç geldi.
 2. Rewendor

  Mortal Kombat (2021)

  Video kaset deyince hep Captain Power and the Soldiers of the Future'a gidiyorum ya, ah anılar
 3. Rewendor

  Mortal Kombat (2021)

  👎 Kask çıkarma kısmına katıldım gerçi, ama o da bir yerde mecburiyetti o kadar yüksek profilli aktörle.
 4. Rewendor

  Mortal Kombat (2021)

 5. Rewendor

  Mortal Kombat (2021)

  İyi veya kötü olmasından bağımsız olarak söyledim ama ben. Ben yeni Dredd'i vasat bulmuştum ama söylediğimde bana da "gayet güzeldi abi" tepkisi geliyor çevremden Dredd için 🙂 Bir ara tekrar izlerim.
 6. Rewendor

  Mortal Kombat (2021)

  Mortal Kombat gibi, Judge Dredd gibi, Total Recall gibi, Robocop gibi kült filmlerin remakelerinin rebootlarının yapılmasına prensip olarak karşıyım.
 7. Rewendor

  Esaret altında oynanabilecek oyunlar

  Planescape Torment ve Pillars of Eternity de eksik o listede sanki 🙂 Hadi PoE tamam da Planescape unutulması ayıp olmuş 🙂
 8. Rewendor

  Esaret altında oynanabilecek oyunlar

  Baldur's Gate EE MacBook'ta çalışıyor muydu?
 9. Rewendor

  Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Şu anda VAR'a gitmemesi çok zor TR'de hakemin. Kendine en güvenen hakemi bile bitirdiler. Adam "gördüm penaltı" dese, VAR'a gitmese, sonra VAR'dan farklı sonuç çıksa yada yorumcular farklı yorumlasa bitirirler hakemi o baskıyla. "Elinde imkan vardı kullanmadı" olur.
 10. Rewendor

  Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Maçtaki pozisyonda hatalı karar verilmiş olabilir, hatta pek ihtimal vermesem de bu bilinçli bir komployla da yapılmış diye iddia edilebilir. Ama Ali Koç taraflılık, kayırma ve adalet konusunda bugün Türkiye futbol camiası içerisinde konuşabilecek en son insan.
 11. Rewendor

  unutulma hakkı ve paticik.com

  roket adam Melik Gökçek'e şikayet etmişti komple forumu "burada sizin hakkınızda atıp tutuyolar başkanım" diye twitter'dan, onu mu diyorsun, yoksa ayrı olay mı 🙂 Ha bi de Gezi sonrası konu hakkında internet incelemeleri ve cezai yaptırımlar haberi gösterirken ShowTV'de mi ne polisin önünde kabak gibi turuncu temayla paticik açıktı bi haberde.
 12. Rewendor

  unutulma hakkı ve paticik.com

  Zamanında Apache'ydi galiba bütün forumla kavga edip ayrılmıştı, giderken "madem öyle tüm mesajlarımı silin, burada tek mesajımın kalmamasını istiyorum" gibi bir şey söylemişti.
 13. Rewendor

  Cyberpunk 2077

  Oyunda bir sürü bug var, yapay zeka ve belli mekaniklerse bug demekle açıklanamayacak kadar sıkıntılı. Bunlar düzeltilmesi gereken, muhtemelen zamanla düzeltilecek şeyler. Ama axe'ın saydığı gibi gayet iyi şeyler de var. Main questline taş gibi, side questler merak ettirici, şehir tasarımı ve atmosfer şahane, grafikler güzel, yan karakterler dolu dolu. Oyunun bıktırıcı bugları sıkıntıları var, ama bu kadar taşlanmasının bi sebebi de standart woke gazı dönemine denk gelmesi. Kaldı ki oyunda özellikle PC'de çok ciddi bir bug yaşamadan (aynaya bakınca kel görünüyorum, yerden plak toplayamıyorum gibi şeyleri saymazsak) bitiren de çok fazla insan var. "Şu oyunu oturup sonuna kadar bitirenin kendisine saygısı yoktur" demek için bilgisayar oyunlarından zerre anlamamak, üstüne bi de bayağı zevksiz olmak lazım. Böyle reröre oyunu yerden yere vurma olayı Witcher 3 ilk çıktığında onun buglarıyla da yapılmıştı, sonra herkes ağzının suyu aka aka övmeye başladı oyun toparlayınca.
 14. Rewendor

  Cyberpunk 2077

  Çok şükür onu pas geçtim 🙂 Onda ama şikayet mektuplarını Bioware'e yazmak gerekmiyor mu?
 15. Rewendor

  Cyberpunk 2077

  Buglarda sorun yaşayacağını sanmam. Ama kenara köşeye kazara 3-5 lootbox ve monetization sistemi sıkıştırabilir el alışkanlığıyla.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...