Jump to content

Rewendor

Mod
 • Mesaj sayısı

  34.931
 • Üyelik tarihi

Rewendor hakkında

 • Rank
  Rewendor

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Nagatomo hep iyi ki? Geçen sene sakatlık yaşadı şanssızlık. Yerini ucuz dolduramayacağın kaliteli adam işte.
 2. Rewendor

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Sony ilk açıklamayı yapmış: "Anlaşma şu anda bozulmuş gözüküyor. Biz mevcut şartlarla devamını istiyoruz. Bu şartlar altında Spidey filmleri Marvel olmadan devam edecek gibi duruyor. Umarız durum değişir ve tekrar planladığımız gibi devam ederiz" demiş.
 3. Falcao'dan ses seda yok bayağıdır, ilk maçtan yenilgi alıp dikkati dağıttılar Falcao'yu unutturdular 😄
 4. Rewendor

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Geçmedi, zaten Sony'deydi. Yıllar önce satmışlardı Sony'e. Nitekim bundan önceki iki Spider-Man serisi de Sony'den geldi. Spidey'in MCU'ya bu zamana kadar dahil edilmeme sebebi de buydu. Marvel MCU'ya Spidey'i getirmek istiyordu, hele Arc 3 bitimiyle ana karakterler havlu atınca yeni poster boy şarttı, mutulaist bir ilişki önerdi, "bizim isim haklarını kullanmamıza izin verin, karşılığında Spider-Man filmlerinden tüm kar sizden olsun, Avangers'tan da pay alın" dedi. Bu şekilde anlaştılar ilk filmler için. Disney ayıp olmasın diye %5 bi pay alıyordu sadece. Şimdi karakter çok tuttu. Marvel da "Hacı siz böyle çok güçlü oldunuz, biz olmasak Spidey'den hiç ekmek yiyemiyodunuz, ileriki filmlerde 50/50 kırışalım karı" dedi. Sony de "Yok öyle bi şey, isim hakkı bizimse kar bizim" dedi. Marvel hele son Spidey filminde açık açık "Artık prime hero Spidey, bayrağı Tony'den o devraldı" dedikten sonra çok feci kucağa oturdu, kendi eliyle koz verdi Sony'e, kendini Spidey'e muhtaç etti. Şimdi böyle bi öneri getirirken feci güçsüz eli. Öte yandan anlaşmazlık sonrası Sony de kötü etkilendi durumdan, onlar da tekrar anlaşmak isteyecektir. Muhtemelen eninde sonunda anlaşacaklar (ki görünüşe göre eğer kısa sürede sağlanırsa Sony'ye dönük olacak anlaşmada ibre, eğer Marvel ekonomik olarak Sony'i köşeye sıkıştırmak isterse hisse düşüşüyle belki bir şeyler kopartmayı deneyip daha kendine yontabilir) ama işte politika yapıyorlar anlaşana kadar bi iki kurşun atıp şanslarını deneyip.
 5. Rewendor

  Pic Thread (Definitive Edition)

  Parası yetmediğinden oğluna flüt alamadı diye efkarlanıp meyhaneye gidip büyük rakı açtıran İbrahim Tatlıses'li film vardı.
 6. Rewendor

  WoW Classic Pati Guild

  Yetmez ama evetçilerse bununla alay edilebilir hatta bundan dolayı aşağılanabilir bence.
 7. Rewendor

  Designated Survivor (2016)

  Bunun 3. sezonu gelmiş. Bir ara iptal ettik demişlerdi, üzülmüştüm. Sonradan çekmeye karar vermişler. Bunu dizilerde kolay kolay söylemem, ama keşke iptal ettik deyip bıraksalarmış. Dizi hep biraz cheesy'di, ama bu kadar ucuzlaşmamıştı hiç. Muhtemelen Netflix komple satın aldı diye bu hale geldi. Her bölüm her konuda katman katman ucuz propoganda kokuyor, bunu da çok açık yapıyorlar, zırt pırt sağda solda videolar gösterip sonra da "bak bunlar gerçek videolar ha dizi çekimi değil" falan diye açıklama yapıyolar bölüm sonu.
 8. Kaynanan seviyomuş https://eksisozluk.com/18-agustos-2019-hasan-sasin-gorevine-donmesi--6146154
 9. Marcao Luyindama transferlerinde de hiç ortada yoktu Albayrak. Adamı eylemek ve gerçek transferler sırasında ayak altından çekmek için her transfer dönemi 2 3 uçuk adam ismi verip al sen bunlarla ilgilen diye kandırıyorlar heralde.
 10. Adam çok iyi diyolar da fm statlerini çok beğenmedim. Tackling, concentration ve work rate gibi üç kritik dmc özelliği düşük. Üstüne marking de düşük. FM'de almazdım ben. Gerçekte iyiymiş ama tam ihtiyaç bölgesine aranan kan gibi duruyo.
 11. Rewendor

  Yeni nesil gençliğin yerlerde sürünmesi

  Sözsüz dinleyenler yüksek demiş ama sözlü dinleyen düşük dememiş, onlar genel ortalama heralde. Düşük iq için özellikle spesifik olarak rap ve gospel müzik demiş.
 12. Rewendor

  Yeni nesil gençliğin yerlerde sürünmesi

  Rap müzik düşük zeka ilişkisi için araştırma yapmaya da gerek yoktu ama kanıt olmuş 😄 (iyi trol malzemesi verdi bu link ehah)
 13. Rewendor

  Thailand (Yardım)

  Bangkok'ta "bang-cock" gece hayatı yaşamayacaksanız 2 gün yeterli, 3ten fazlası bayar. Yalnız dikkat edin dünyanın en leş kitlesi orada. Bizim Kapalıçarşı esnafı melek kalır. Çok pislik var. Chiang Mai muhteşem bir yer. Ben 2,5 gün ayırdım yetmedi.5 6 gün rahat doldurulur. Bir gün chiang rai yapın orada paraya kıyıp minibüs turuna katılın. White temple mutlaka görülmeli ve ancak öyle gidiliyor. Yine Black house ve golden triangle falan da görmüş oluyorsunuz. Geri kalanı sahilde phukette orada burada yaz tatili olarak geçirin.
 14. Rewendor

  Hangi telefonu alsam thread

  10 ve 10+'da daha az olabilir sıkıntı. 10E'de biraz daha pilden kısmaca var. Standart bir gün kullanımında akşam %40 civarı kalmış oluyor. Yoğun whatsapp - discord - sosyal medya falan olursa %25 civarı. Eğer akşam iş çıkışı eve değil de plan programa gideceksem normal gün kullanımında geç saatlerde idare ediyor ama yoğun kullanımlı günlerde risk var.
×
×
 • Yeni Oluştur...