Jump to content

Rewendor

Mod
 • Mesaj sayısı

  36.558
 • Üyelik tarihi

Rewendor hakkında

 • Rütbe
  Rewendor

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Rewendor

  Süper Lig [2020-2021]

  - Alöö, federasyon mu? Şu yabancı kuralını bi elden geçirin, bize kıyak geçin. Bi sürü adam kaldı elimizde. - Tamam Ali başkan, ayıpsın, kaç yabancınız var? - 22 - Oha Ali başkan naptın, yollayamıyo musunuz hiçbirini? - Bi tane yollarız - Ya 21 yine çok - La olum bugüne kadar her sene yabancı kuralını bize göre ayarlamadınız mı, ne zaman işimiz düşse ayar çektiniz, ne zaman GS iyi yabancı getirse düşürdünüz işte, yine aynı şey olacak. Zamanında şikeden ceza yediğimizde ceza sonrası kural değiştirip lig düşürtmediniz, yetmedi puan farkı kapansın diye playoff çıkarttınız bize özel tek senelik. O göze çarpmadı da bu mu çarpacak? - Yeeani bi haber çıkartıp yoklayalım ama başkan 21 ne, olmaz sanki o iş? ... - Başkan çok tepki verdiler, lig başladıktan sonra yine Fener'e göre kural değişikliği var diyolar - Lan yapın işte bi ayar - Elden gelse yaparız başkan... - Bari 3 tane falan ekleyin fazladan. - Tamam, bak o olur , okadarını yediririz. Sizin yabancıların özellikleri ne, onlara uygun kılıf hazırlayalım. Milli takım, yaş, geldiği lig falan yazın ortaya karışık bi salata kural çekeriz 3 adamlık. Yollayın siz, bizim çocuklar halleder, akşama açıklar ek kuralı.
 2. Rewendor

  The Sandman (2022) - Netflix

  Dizi çok çok iyi olmuş, sjw korkusuyla yaklaştım başta ama gayet iyi.
 3. Rewendor

  Dursun Şarküteri 2022 - 2023 Sezonu Genel Tartışma

  Takım yok ki sahada, Antalyaspor ile Muslera arasında geçiyor maç 😄
 4. Rewendor

  Baseball izlemesi en keyifi spor dallarindandir

  O kadar boş ki anlatacak bir şey bulamadığından spikerler yayının başından sonuna kadar istatistik veriyor ehah
 5. Rewendor

  Dursun Şarküteri 2022 - 2023 Sezonu Genel Tartışma

  Valla bayağıdır takip etmiyorum. Kimi aldık kimi yolladık diye bile bakmadım. Marcao'yu satmışız galiba.
 6. Rewendor

  yalnız tatil 3-4 gün

  Öbür türlü de bi daha yapmaya fırsatı olmayacak ama. Ver 40 gün yıllık izin, yine yaparsa kızarsın.
 7. Rewendor

  yalnız tatil 3-4 gün

  Yanlış yapmaktan değil beyaz yaka hastalığı zamansızlık. Yılda 2 bilemedin 3 hafta yıllık izin olunca o kısıtlı sürede her şeyi yapmaya çalışmak için acele ediyor programı şişirdikçe şişiriyor insan.
 8. Rewendor

  Pinterest bloklama

  Arama yaparken sonuna -pinterest yazmak?
 9. Rewendor

  HAPPY BAYRAM MOBAREK!

  İyi bayramlar!
 10. Rewendor

  Ron Gilbert’s Return to Monkey Island

  Nereden getirdiği hesaplanırken başlangıç noktası değil en son kaldığı yerden bakılır. MI3 referansı dolayısıyla doğru. Da konu o da değil, 20 sene lafın gelişi söylenmişti zaten, gerçek anlamıyla anlayıp (her ne kadar o şekilde de daha doğru olsa da) böyle saçma bir mesaja gerek yoktu.
 11. Rewendor

  Disney+ Türkiye

  Aynen, özellik aslında var ama bazı dizilerde "nereden itibaren devreye gireceğini" seçmemişler ya da yanlış seçmişler gibi daha çok.
 12. Rewendor

  Disney+ Türkiye

  Yanlış hatırlamıyorsam Netflix'te ayarını bulduydum ben, ama her yeni bölümde tekrar ayar gerekiyordu, otomatik 5.1'e dönüyordu yeni bir şey başladığında. Bu var sanki D+'da da yaw? Vardı diye hatırlıyorum.
 13. Rewendor

  Disney+ Türkiye

  Netflix'in de android üzerinden TV uygulamasını sevmiyorum ben. Anlık geri alma doğru düzgün çalışmıyor, "2 geri 1 ileri" falan zorlaman gerekiyor. Bazen durdurduğunda 30 dk dururken bazen durdurur durdurmaz kapatıyo izlediğini (toplam belli süre durdurma hakkı veriyor galiba), bi kapıya bak gel tuvalete git gel yaptığında baştan açıyosun. Bazı dizilerde/filmlerde konuşma sesiyle patlama şu bu sesleri çok abartısız, ya konuşma duyacam diyosun ev patlamada inliyo, ya aman komşular zıpalamasın diyosun adamları duyamıyosun. Memnun değilim genel olarak Netflix uygulamasından. Ayrıca yayından kaldırılacak dizileri filmleri uyarma, kendine uygun ayrı listeler oluşturma, kendine reminder atama falan gibi temel şeyler çok eksik.
 14. Rewendor

  Disney+ Türkiye

  Safari'de 1080p çalışıyorsa tahminen Edge'de de çalışıyordur. Netflix de öyle. Bir dene istersen.
 15. Rewendor

  Ron Gilbert’s Return to Monkey Island

  Bir klasiği 20 sene sonra geri getirip de onun ismiyle hype yaratıyorsan o klasiğin gerektirdiği uğraştan da kaçınmayacaksın işte. Yok kaçınırsan böyle tepki alırsın. Eski klasikleri diriltmek ecnebi deyimiyle iki ucu keskin kılıç, beklentiden saparsan direkt böyle oto aggro çekiyor.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...