Jump to content

Rewendor

Mod
 • Mesaj sayısı

  34.720
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Rewendor hakkında

 • Rank
  Rewendor

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Normalde 8-10a giderdi. Am daha yeni 10luk transfer yaptı. O yüzden bi tık fazlalaşır. 12-15 derim ben de. 18 hayal gibi ama olursa kadro toparlamak için müthiş bi fırsat olur.
 2. Rewendor

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Salı günü arkadaşlar Sao Paulo'dan gelirken uçakta Samet Aybaba ve Yılmaz Vural da varmış, Brezilya'da futbolcu izleyip dönmüşler. İkisi de boşta galiba şu anda, onlardan birini yapıştırın işte.
 3. Kim ellediyse kötü yapmış. Bi önceki başta-sonda kupalı hali güzeldi.
 4. Rewendor

  %100 meyve suları

  Alkol içme sağlıksız Kola içme sağlıksız Gazoz içme sağlıksız Çay içme sağlıksız Kahve içme sağlıksız Soda içme sağlıksız Sıkma meyve suyu içme sağlıksız Bu evhamlı yeni nesil kitleye bakarsan su dışında ne içersen iç 3 güne ölüyorsun zaten. Ha biraz daha zorlasak su da içmeyin sağlıksız diyen de çıkar. Evet glisemik indeks insülin direnci falan abartınca risk. Ama abartmadan sıkma meyve suyu da içmekte sakınca görmüyorum ben ara ara.
 5. Rewendor

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Ben de beğenmiyorum, zaten beğenilecek gibi değil pek.
 6. Rewendor

  Pic Thread (Definitive Edition)

  Bu kadar kişinin gitmesine gerek yok, bi kişiyi göndersek yeterdi aslında.
 7. Rewendor

  Terminator: Dark Fate (2019)

 8. Rewendor

  Once Upon A Time In Hollywood [2019]

  Gerçi Tarantino değil ama Burn after Reading'de çok sağlam sürpriz vardı ortasında. Hiç beklemiyodum. Öyle bir şey çıkabilir.
 9. Rewendor

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Mayını koyar koymaz defuse etmişsin 😞
 10. Rewendor

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Vay pop kültüre bak ya... Kapitalizm hemen işlemiş yine. Dizi tutunca apar topar kitabını çıkartmışlar. Yetmemiş bi de millet duysun diye dizi finaline viralini koymuşlar kitabın. Bi de böyle sağacaklar demek ki fanları.
 11. Rewendor

  Game of Thrones (2011) - HBO

  @deadwoll İlk 30 dk'sı da öyleydi? Arada 10 dk "bi şey oldu" sadece. 30 dk o şeye hazırlık goygoyu, 30 dk o şey sebepli goygoy.
 12. Rewendor

  Game of Thrones (2011) - HBO

 13. Rewendor

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Sıkıntı bu işte, adamlar GRRM'ye "Abi bunun sonu nolacak" diye sormuşlar, adam da "şurada şu savaş olacak, bu ölecek o kalacak, bu adam böyle bitecke, şu şöyle olacak bu da buraya gidecek. Al arayı doldur" demiş. Adamlar o final noktalara arayı bağlamayı becerememişler.
 14. Rewendor

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Birkaç gün önce reddit'te mi bi bir yerde Bran, Dany, Jon ve Sansa'nın sonunu spoiler almışım farkında değilim. Teori olarak yazıldığını düşünüp (hepsini tek başlıkta okuyup) sonra da "oha lan yok daha neler, saçmalamışlar iyice teori yapacaz diye" gözardı etmiştim. Meğer gerçek sonmuş.
 15. Rewendor

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  Yalnız 6. bitirirse Fener GS'nin kupayı da alması sayesinde UEFA'ya gidebilme ihtimali var, TS muhtemelen men cezası alacak.
×
×
 • Yeni Oluştur...