Jump to content

Rewendor

Mod
 • Mesaj sayısı

  35.347
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Rewendor hakkında

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Rewendor

  Youtube 3. video

 2. Rewendor

  Playstation 4 - Fun and Video Games - II

  3'le 4 arasında mimari farkı vardı, o yüzden oyunlar geriye yönelik uyumlu değildi. 5'le 4 aynı mimari, dolayısıyla 5-4 arası uyumlu ama buradan yapılacak çıkarım 3'ün mimarisiyle yine uyumlu olmayacağı.
 3. Rewendor

  Yine, yeniden, yeni bir ILK ARABA konusu.

  ÖTV indirimi Temmuz'da diyolardı, Temmuz oldu gelmedi. Bundan sonra daha beklememek lazım heralde. Şimdi bi de 2. ele vergi falan getiriyolar haberi vardı, o devreye girerse iyice saçmalayacak fiyatlar. Benim 11 senelik Focus var, gittiği yere kadar onunla gidecem heralde bundan sonra.
 4. Rewendor

  Efektif reklam ve banner engelelyici (ios)

  Ha başlığa dikkat etmemişim, direkt mesajda browserları okuyunca ona göre yapıştırmışım cevabı 🙂
 5. Rewendor

  Efektif reklam ve banner engelelyici (ios)

  Reklam engelleyicinin kralı Ublock Origin. Ücretsiz. Firefox ve Chrome'da var, Firefox versiyonu çok daha iyi gördüğüm kadarıyla (ya da Chrome versiyonunu uzun süredir update etmedim belki de). En önemli özelliği open source olması. Yani tamamen şeffaf. Diğer reklam engelleyicilerin neredeyse tamamının yaptığı gibi senin browsing history'ni kişisel (ve belki de finansal) bilgilerini bilmediğin yerlere aktarmıyor.
 6. Rewendor

  Werewolf: The Apocalypse [WoD]

  İlk izlenim direkt ergen circlejerk king oyunu olacağı şeklinde. "UFFF UCUNA DA TARAMALI GİBİ BİŞİ TAKARIZ" zihniyetiyle üretilmiş gibi bi hali var. Pek ümit beslememek lazım.
 7. Rewendor

  Günlük #14

  Biz Temmuz'da da evdeyiz. Ağustos kısmet. Şirkette güvenlik sebebiyle klimalar çalışmıyo, cam bina bi de komple, 40 dereceymiş içerisi. Korona'ya kalmadan kibrit çöpü gibi tutuşarak ölürüz gidersek heralde.
 8. Rewendor

  Kar Dpt. Devam

  Haftada bir duş alanı ban pls Ben her gün duş alırken karantinada iki günde bire düşeyim dedim, onu bile yapamadım. Arada gün atlıyorum anca, haftada 5'e falan düşürdüm anca dönem dönem. O da artık olmuyo havalar ısınınca.
 9. Rewendor

  Netflix Türkiye

  Bu diyaloglarda daha az ses gelme olayını çözdüm galiba. En azından app için. Default olarak ses ayarı 5+1'e ayarlıymış, o yüzden ses bölünüyor falan diyolar. 2+1'e çevirebiliyosun app'te herhangi bir filmin/dizinin içinde menüsünden. Öyle yapınca dengelendi gibi. Aynı problemi yaşayanlar vardı, bir deneyin belki düzelir diye yazayım dedim.
 10. Rewendor

  Netflix Türkiye

  Bi de bunu deneyeyim, teşekkür ettim.
 11. Rewendor

  Netflix Türkiye

  Yok, demek istediğim şu, direkt Enhancements tabi gelmiyor 🙂
 12. Rewendor

  Netflix Türkiye

  Enhancements çıkmıyor laptopta nedense.
 13. Rewendor

  Netflix Türkiye

  Bi sorunumu yazayım da, belki buradan bilen biri çıkar. Hem desktop app'te hem browser'da Netflix'in sesi çok saçma derecede kısık çıkıyor. Masaüstü bilgisayarımda da laptopumda da aynı durumdan şikayetçiyim. Genel olarak diğer uygulamalara kıyasla çok kısık (Netflix'i rahat duyayım diye sesi köklemişken arka planda başka bir notification sesi falan gelirse mesela bağrıyo bayağı), üstüne bazı filmlerde de mesela patlama-efekt sesleri normalken diyalog sesleri ekstra kısık oluyor. Volume mixer'daki ayarlardan da değil, kontrol ettim. Var mıdır bi sebebi, çözümü?
 14. Zam değil, güncelleme. Bu ülkede son 2 senedir zam gelmesi yasaklandı. Güncelleme oluyor.
 15. TR kredi kartı kullandığın sürece Macarda alıp orada oynasan da sorun olmaması lazım bildiğim kadarıyla.
×
×
 • Yeni Oluştur...