Jump to content

Aket-Atum

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.445
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Aket-Atum hakkında

 • Rütbe
  Aket-Atum

Son profil ziyaretçileri

1.084 kez ziyaret edildi
 1. Aket-Atum

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Abi ne bileyim ya facebookta falan "sabahları işe dansederek gitmiyorsanız..." diye başlayan yazıları okudu gaza geldi herhalde.
 2. Aket-Atum

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Pahalı hamburgercidir abi "sokak yemeği" dedikleri. @DoGMeaT abi minieatery'ye bir - iki kere gittim, hislerim pek olumlu değil açıkçası. Bir gidişimde (sene 2017- 2018 olmalı) 3 kişi sipariş verebilmek için 15-20 dakika garson kovaladık ufacık yerde. Saat 20.30-21:00 civarı. 4 kere sipariş vermeye çalıştığımız kız hemen geliyorum diyip gözümüzün önünde arkada kendi kendine dans ediyordu. Zaten açız, bir yere sözümüz var gitmemiz lazım belli bir saatte 20 dakika boşuna sipariş bekletiyor mal mal dansediyor falan zor tuttuk kendimizi. Neyse siparişler alındı, yiyeceğimiz şeyler geldi falan ulan ufacık. 30 dakika bekleme sonucu ufak bir şey gelince (mini olmasının nedenini mekanın boyutu sanıyordum) arkadaşlara başlatmayın yeni açılan şirin mekanınıza az ilerde Tek Büfe var orada tamamlarız üstünü hadi dedim hesabı ödeyip kaldırdım. Kız da çirkindi dansederken görmek acı vericiydi.
 3. Aket-Atum

  iPhone - iPad - iPod - iWatch

  Yok ya logo gözükmeyen modeller de var @cabiria o tarz modellerden biri için bir yerde "elde tutması zor çok kayıyor" gibi bir yorum gördüm. Senin gözlemin nedir?
 4. Aket-Atum

  iPhone - iPad - iPod - iWatch

  Bir hayırlı olsununuzu alırım. Spigen kılıf al mutlaka dedi bir arkadaş, en iyi yorumlar sanırım arkasında logo için boşluk olan modelleri için. Pek sevmediğim bir olay o. Önerilere açığım.
 5. Aket-Atum

  Robot Süpürgeler

  https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08YYN8JHR
 6. Aket-Atum

  Boşananlar kulübü

  Normal insan buna "1 buçuk sayılır" der geçer bence
 7. Aket-Atum

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Hilton mutfağında biri kaplar yok diye azar işitecek MUTLU MUSUN??? Şaka şaka helal olsun 😄
 8. Aket-Atum

  Boşananlar kulübü

  Açıkçası yanlış olmasına sevindim
 9. Aket-Atum

  Boşananlar kulübü

  Geçen hafta bir yerde okudum, Türkiye'de 2016-2020 arası yapılan evliliklerin %60ı boşanma ile sonuçlanmış. Boşanma elbette normal bir durum, herkesin başına gelebilir. Ama sanki gereklerinin dışında bir normalleştirilme içinde gibi son 10 yılda. pati tayfa olarak ortalamanın dışında bakış açıları ve fikirlere sahibiz, en azından klasik bir a*p seçmeni değiliz. (di mi lan? değiliz di mi lan?). Buna rağmen aşağıda yazacaklarımı spoilera alıyorum ki aramızda kadın hakları vs. konularında olması gerekenden hassas olanlar varsa açıp "trigger"lanmasın. İnsanlar anlaşamaz, boşanır. Bir şeyler ters gider, boşanır bunlar gayet normal. Ama sanki bazı evlilikler "ya bakarız olmadı boşanırız" fikri cepte hazır şekilde başlıyor gibi. Pandemi dönemi artışlar falan ayrı, spoilerdaki profil pandemiden önce de vardı.
 10. Aket-Atum

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Bulaşıkçılar böyle mi gerçekten? 😄
 11. Aket-Atum

  Robot Süpürgeler

  Amazon.com.tr'den Çinli bir satıcıdan yedek parça aldım. Bazıları eksik bazıları fazla geldi. Moplar özellikle yan sanayi olduğu çok belli duruyordu ama taktıktan sonra orjinal moptan daha iyi iş yaptığını farkettim.
 12. Aket-Atum

  The Matrix Resurrections (2021)

  Hugo aslında varım demiş de kısmet olmamış gibi anladım ben daha çok, yukarıdaki yazı onun ağzındansa tabi.
 13. Aket-Atum

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Valla yakışıklı bıçakmış
 14. Aket-Atum

  Iron Maiden - The Writing on the Wall

  Sabah dinledim bir baştan sona. İlk dinleme olduğu için çok da konuşmak istemiyorum ama pek de aman aman değil gibi.
 15. Aket-Atum

  kumpir

  hahah abi cidden uğursuz bir görünümü varmış 😄

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...