Jump to content

Aket-Atum

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.044
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Aket-Atum hakkında

Son profil ziyaretçileri

563 kez ziyaret edildi
 1. Aket-Atum

  PVC boruda delik açma

  Apartmana ait birşey olmasa kendim girişirim de, hem biraz ters bir yerde hem de kazara birşeyi ters yapıp apartmanla papaz olma ihtimali var 😄
 2. Aket-Atum

  PVC boruda delik açma

  Dediğim gibi pimaş doğru terim mi bilemiyorum da, çatıdan aşağı inen gider borusu işte. Şimdi bir etrafa bakındım da her apartmanda var civarda bu tarz borular. Belki pimaş doğru terim değildi. Aklımdaki plan tam olarak şu, çatıdan dikine inen bu boruda yandan ufak bir delik açıp klimanın suyunu boşalttığı borunun ucunu onun içine sokmak. Başlığı açtıktan sonra demir ısıtma taktiğine denk geldim internette ben de ama evde onu yapabilme imkanım ne derece sağlıklı olur bilemedim 🙂 Kendim girişmesem en iyisi gibi duruyor sanki.
 3. Aket-Atum

  PVC boruda delik açma

  Konudışı bölümünü iyice hırdavatçılar dünyasına çevireceğiz bu gidişle hadi hayırlısı. Klimanın suyu aşağı aktığı için şikayet geldi. Baktım cidden rahatsız edebilecek bir halde. Hemen yanda su gideri olarak pvc boru var, pimaş denilenlerden. İkisinin bir farkı var mıdır bilemem. Orada bir delik açıp klimanın borusunu o gidere sokayım ve sorun çözülsün diyorum. Bu boruda delik nasıl açılır? Çekiçle halledebilir miyim ya da illa matkap mı gerekir? Bir de diyelim deliği açtık, ufak boruyu da soktuk etrafını neyle ve nasıl kapayabilirim?
 4. Aket-Atum

  İş hayatı ana başlık

  Abi en mantıklı ve anlaşılır cevap kesinlikle. Eve girdiğimizden beri yemek takımı sandalyesinde çalışıyorum sırtım ve belim kendinden geçti
 5. Aket-Atum

  Dark (2017) - Netflix

  Abi sakız gibi uzatmaktansa böyle daha iyi bence. Hayali karakterin hayatının detayına girme işinde gına geldi artık bana.
 6. Aket-Atum

  Dark (2017) - Netflix

  abi ben de finalde böyle bir eksiklik ama bir yandan da güzel bitti hissi ile kaldım. Tam bir türlü çözemiyorum eksiklik niye.
 7. Aket-Atum

  Discord forumu öldürüyor mu?

  Discord'da ne oluyor? Invite var mı? 😄
 8. Aket-Atum

  evlilik süreci tavsiyeleri

  Bir saniye, okcupidden tanıştığın ve bir kez buluştuğun kız değil mi bu? Sadece erkek kankaları varmış. Evlilik süreci başlığı aldatıcı, drama geliyor beyler yakında.
 9. Aket-Atum

  evlilik süreci tavsiyeleri

  Görgüsüzlük hem de ne görgüsüzlük. Düğün ve kına etrafındaki görgüsüzlük ve sonradan görmeliğin haddi hesabı yok. Güzel yoluyorlar o işleri düzenleyenler.
 10. Aket-Atum

  evlilik süreci tavsiyeleri

  Abi eskiden "düğün mü olsun nikah mı" şeklindeydi bu soru. Son 5-6 senedir çifte düğünler artmaya başladı. Ucuz bir organizasyon da değil, ülkede ekonomi de malum. Ona rağmen bir kızın bir oğlanın memlekette düğün nasıl artabiliyor aklım almıyor. Nikah + akşamına mekan kapatıp arkadaşlarla eğlence. Şu ana kadar bulunduğum en güzel evlilik günü kutlamaları bu formattı.
 11. Aket-Atum

  Sevdiğin için hayatını düzene sokmak vs Başına buyruk yasamak

  Valla 33 yaşındayım, bekarım. Bu konulardan pek anladığımı da söyleyemem, herkesin türlü türlü huyu var. En basidi içinize sinmiyorsa zorlamayın, zorla güzellik olmaz.
 12. Aket-Atum

  Netflix Türkiye

  Star Trek gece geri geldi, tekrar gitmeden bitirmem gerekiyor 😄
 13. Aket-Atum

  VPN konusu

  @Oce4n onu ay ay mı kesiyorlar yoksa 3 seneliği bir anda mı? Şimdi ona bakıyordum da "$125.64 billed every 3 years" lafı bir kıllandırdı. Tek seferde cart diye çekmesinler bir de? Mobildeki netflixte de işe yarıyor mu acaba?
 14. Aket-Atum

  Netflix Türkiye

  OÇlar Star Trekleri kaldırmış yayından. Daha öğlen izlemiştim ya. Yabancı netflixleri nasıl izliyoruz ?
 15. Aket-Atum

  Netflix Türkiye

  James Bond filmleri bir ara Digiturkteydi ama artık orada da yoklar. Yurtdışında Netflix gösteriyor ama bizde şu an kimsede değil. Sesimi duy Netflix Türkiye.
×
×
 • Yeni Oluştur...