Jump to content

Aket-Atum

=o=
 • Mesaj sayısı

  12.723
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Aket-Atum hakkında

 • Rank
  Aket-Atum

Son profil ziyaretçileri

185 kez ziyaret edildi
 1. Aket-Atum

  Üniversite tercihi hakkında

  İstanbul Üniversitesi Tarih ikinci öğretim 2 senedir yokmuş. Sitelerine güvenme hatası yapmış oldum 😄
 2. Bu sene hobi sayılabilecek bir amaçla tekrar sınava girdim, amacım da tarih İstanbul Üniversitesi Tarih İkinci Öğretimdi. Her yerde bölüm ile ilgili bilgi var (tarih bölümünün sayfasında bile) ama tercih yaparken listede bulamıyorum. Ayrı bir usulü falan mı var yoksa bölümü kaldırıp siteden kaldırmayı mı unutmuşlar acaba 😄
 3. Aket-Atum

  Sydney

  Selamlar, 2-31 Ağustos arası iş nedeniyle Sydney'de olacağım. Şehirde ne yapılır? Nerelerde ne yenir? Gezmelik olarak bilindik yerler harici önereceğiniz bir yer var mıdır?
 4. Aket-Atum

  Glovo

  Gerge'nin yazdığı ile ne alaka? Başlık Glovo reklamı amaçı açılmış gibi
 5. Selamlar, eve iyi ses verecek wireless bir hoparlör alayım diyorum. Bower&Wilkins Zeppelin: Bir arkadaşımda var, seviyoruz kendisini. Dali Katch: Babam kullanıyor, ses kalitesi oldukça güzel Harman Kardon Go + Play: Başka bir arkadaş fiyat performans olarak en iyisi bu dedi. Denon Heos 1: Bu araştırmalar esnasında denk geldik Amacım yıllarca kullanacağım ve 2-3 sene sonra "keşke zamanında biraz daha verip şunu alsaymışım" dedirtmeyecek bir cihaz almak. Öneri, yorum ve görüşlerinize açığım. JBL falan ufak 200-300 liralık aletleri pek düşünmüyorum. Bu hoparlörü aşağı yukarı 20-25 metrekarelik bir alanda kullanacağım. Edit: Versus.com üzerinden yaptığım karşılaştırmaları da ekleyeyim, benden daha iyi yorumlayacak biri vardır kesin. Zeppelin vs Go + Play Zeppelin vs Heos 1 Heos 1 vs Go + Play
 6. Aket-Atum

  I Am Mother (2019) (Netflix - Scifi)

  Sonu biraz aceleye gelmiş gibiydi
 7. Aket-Atum

  Valla üstüste geliyor

  Sağolun patiler. Üzülmemin ya da vah vah dememin ne bana ne de amcalarıma bir faydası yok biliyorum. Ama sanki birşey yokmuş herşey normalmiş gibi davranırsam da çok duyarsızmışım gibi geliyor. Ne yapacağımı şaşırdım diyorum ya valla mala bağladım. Durup durup dalıyorum gidiyorum kendi kendime. Haberleri aldıktan sonra bir yarım saat falan boş boş oturdum bankta. Ağlamakla havada uçan kuşa sataşmak arası gidip geldim. Ters birşey olur da gözüm döner diye bir süre metroya falan girmedim kasti.
 8. Aket-Atum

  Yaşlılar ve teknoloji

  Annem emoji dilinde bana kaç tur bindirdi belli değil. Ben hala alışkanlık olarak : ) kullanıyorum annem emojiler ile cümleler kuruyor. 57 yaşında ama ruhu 17 sanırım.
 9. Aket-Atum

  Valla üstüste geliyor

  Yaklaşık 10 ay önce amcamın akciğer kanseri olduğunu öğrendik, önce kemoterapiye başlandı sonra ameliyat ile tümör alınacaktı. Ameliyat başldıktan sonra dokto yayılmanın fazla olduğunu ve bu noktada ameliyatın işe yaramayacağını söyledi. Kemoterapi devam etti. Çekilen filmler ile tekrar ameliyatlık kıvama geldiği söylendi, bugün tekrar ameliyata alındı. Ameliyat esnasında yapılan biyopsi sonucu "lenflerde tutulma" olduğu görüldü ve yine ameliyat devam etmedi. Radyoterapiye geçilecek. Bu haberi aldıktan 15 dk sonra çok yakın bir arkadaşımın çok sevdiğim amcasının da kanser olduğunu öğrendim. Adamcağız zaten yıllardır Parkinson ile yaşıyor, üzerine bir de kanser çıktı. Kemik iliği kanseriymiş. Boş boş etrafa bakıyorum neye ne tepki vereceğimi şaşırdım. Hayat bir şekilde devam ediyor diyorum kendi kendime.
 10. Aket-Atum

  İş hayatı ana başlık

  Daha önce çalıştığım yerler anca köfteciye ya da kebapçıya götürürdü, yeni başladığım yer daha 13. günde bir aylığına Avustralya'ya göndermeye karar verdi. Bir aksilik olmazsa Ağustos ayında Avustralya'da olacağım.
 11. Aket-Atum

  Rambo V

  Direkt insan eti parçası
 12. Aket-Atum

  The Order of the Stick #2

  1166
 13. Aket-Atum

  Konser Ajandası

  Mübarek kadir gecesinde Alan Parson'u da gördük çok şükür
 14. Aket-Atum

  The Order of the Stick #2

  1165
 15. Aket-Atum

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Olay başlamadan önce baslı maslı bir müzik vardı, bilen eden var mıdır?
×
×
 • Yeni Oluştur...