Jump to content

Baggio

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.594
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Baggio hakkında

 • Rütbe
  Baggio

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Baggio

  Poşet Hakkında Her Şey (2019)

  Avuç avuç poşet alan insanlara "kaç taneye ihtiyacım var" diye düşündürebilsin de isterse 1 TL olsun, %80'i devlete gitsin, fark etmez. Süper uygulama. Herkes mal gibi aynı esprileri ve tepkileri döndürüp duruyor yılbaşından beri. Keşke doğa bilinci ve dünyayı yok etme korkusunun da 25 Kuruş kadar gücü olsaydı.
 2. Baggio

  Satılık Gaming PC (GTX1080, i5 4690k, 16GB, 240SSD)

  Bekletmek zorunda kaldığım 2-3 arkadaştan özür dilerim, yurt dışında bir arkadaşımız parayı yollamakta sıkıntılar çekti de o yüzden oyalamış gibi oldum. Babalar gibi forum içi satılmıştır, teşekkürler ilginize ve anti baltalara :p
 3. Baggio

  Satılık Gaming PC (GTX1080, i5 4690k, 16GB, 240SSD)

  Sevgili sipeys, öncelikle galericiye değil biniciye satmak istiyoruz efenim özel mesajda da söylediğim gibi, bu hain planlarınız beni derinden yaraladı. Neyse ki alıcılar arasında birinci sırada değilsiniz :p İkincisi ben sistemin değerini 5.500 olarak görmüyorum, Sahibinden'de ilan hala durduğuna göre gerçek ederi diyemeyebiliriz, ederi olsa satılmış olurdu :p Kassam beklesem 4.500-5.000 arasına gidebilirdi ama o da balta-free kapış gitme farkı olsun artık, Pati'ye kıyak. Hafta sonunu görmeyecek gibi cihaz, teşekkürler anti baltalar için. Herkeşe benden çay.
 4. Merhaba, Şöyle elden düşme bir makinam var. Ivır zıvırlar genelde eski ama zamanının iyi parçalarından, işlemcisi overclock'luk. Ekran kartı dandikti ama kendim 1080Ti alınca eldeki 1080'i buna taktım, bir de sıfır kasa aldım, tek kart satıp miner muamelesi göreceğime komple vereyim dedim. Monitör, optik vb. yok, temel bir kasa. MSI Z97 Gaming 5 Anakart Intel i5-4690k (LGA 1150) CPU + Doğru düzgün bir CPU soğutucu (Noctua idi sanırım) Corsair Vengeance 2x8 GB DDR3 Sandisk 240GB SataIII SSD Zotac GTX 1080 AMP! Seasonic 750W Gold PSU Aerocool CyberX Advance Kasa Artıları: Üzerine bir depoluk HDD/SSD eklense gayet üst düzeye yakın bir makina oluyor hala. İşlemcisi, anakartı ve soğutucusu overclock için güzel aletler, GPU da yeterli olunca bottleneck yemeden gayet idare ediyor işini. Eksileri: DDR4 değil, kasa hariç hiçbir parçanın artık garantisi yok, anakart biraz eski kaçtığı için üzerinde kasanın tepesindeki USB 3.0 portu takacak yer yok ve dolayısıyla ancak arka portlardan USB 3.0 kullanılabilecek, bir de anakartın kasanın arkasında kalan port bölümüne takılan alüminyum kapak yok, açıkta duruyor orası. Riglerden düşme kartları 3'e falan iteliyor millet sağda solda, şu paket programa biçtiğim değer 4.000 TL. İstanbul içi elden, kargo tavsiye etmem ama alıcı ödemeli ve alıcı riske razı olursa vermeye üşenmem.
 5. Baggio

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  Burası özelinde konuşmuyorum da genel olarak taraftar tepkilerine baktığım zaman, Ali Koç'u destekleyenlerin bariz hatırı sayılır bir kısmı kendisinin seçim vaatlerini ve felsefesini anladığından değil de sırf Aziz Başkan gitsin diye oy vermiş resmen, fakat şimdi de Aziz'in yaptığı gibi alelacele ve verimsiz transfer yapılsın istiyorlar saçma bir şekilde. Ali Koç'un yok efendim hemen dördüncü yıldız, hemen bu sene şampiyonluk, iki tane dünya yıldızı futbolcu, "rüya kadro" vb. hayali projeleri veya vaatleri olmadı ki hiçbir zaman. "Kulüp bok yoluna gidiyor, gerekiyorsa 1-2 sene çilesini de çekip kurtarmamız lazım, ben cebimden bile koyacağım, siz de Fenerium'ları kombineleri sömürün, herkes üzerine düşeni yapsın" idi adamın kafasının özeti. Sırf genel parasızlık değil, FFP kısıtlamasının son senesi olması da elini kolunu bağlıyor tabii. Aziz efendi öyle bir küstürdü, öyle bir başarıya aç bıraktı ki futbol takımını ve seyircisini, pimi çekilmiş bomba gibi hemen başarı bekliyor herkes. Takım oturana kadar bu saman alevi geçip de yine 10 bin kişiye oynamayız inşallah burada bazılarının da dediği/korktuğu gibi.
 6. Baggio

  Motor sevdalıları için v3.1

  Katılıyorum, iyice keyife bağlayıp TMAX almayı anlarım da XMAX 250 yerine 400 gereksiz. Fayda/maliyet düşük, MTV'de bant atlıyor.
 7. Baggio

  Euroleague 2018 - 2019 | Camino a España

  Belgrad'dan döner dönmez Vitoria otelini ayırtayım dedim, emmiş sömürmüş bile insafsızlar. Çok küçük şehirmiş meğer, 5-10 otel var zaten :)
 8. Baggio

  Motor sevdalıları için v3.1

  Araba istasyonunda yaptırmanı tavsiye ederim, bir tane motor yeri olduğu için biraz daha fazla bekletiyorlar ama havada karada geçiyor. Motosiklet istasyonunda elli tane ekstra detaya bakıyorlar. Lastiklerin kabak değilse, farların 3 kademe düzgün yanıyorsa, sinyalin stopun yerindeyse, frenler ölmemişse (ki ona da ölçerek değil "bi git dön giderken ön dönerken arka sık" falan gibi bakıyorlar), plakanda harf/rakamların içinde siyah vida yoksa geçersin.
 9. Baggio

  144hz 1ms 27inch 2k monitoe

  Denemeden şöyle büyük cahil laflar etmeyin. Freesync/Gsync tartışılır da 144 deneyen bir daha kolayına 60'a dönemez, gözü akar.
 10. Baggio

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  Laflarımı context dışına alıp, bir kısmını da değiştirip/yumuşatıp sonra eleştirmişsin, saçma olmuş. Fenerbahçeli olduğunu iddia edip, Ali Koç gibi bir adamdan sırf diğer adamdan çıkarın olduğu için, rahatın bozulacağı için nefret ediyorsan (sevmemek demiyorum bak) emrine girdiğinde de doğru düzgün çalışmayacaksın, talimatlarını dinlemeyeceksin demektir. Bunu yıllar süren faydasızlıkla birleştirdiğin zaman evet, bence kovulma sebebi.
 11. Baggio

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  Ucu de kovulmus. http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-de-nester-vuruldu-uc-is-fenerbahce-2683589-skorerhaber/ Kongrede iki sıra önümde oturuyordu bu Aksaray dolmuşçusu gibi bütün gün kulüpte tavla atıp kahve içen, ara sıra internetten oyuncu araştıran scout eden tipler. Müjdat "yarısı bizden yarısı Koç'çu" diye bir cümle kurdu tiksinen bir suratla. Tamam eski çalışanları işlerinden bağımsız olarak sadece Aziz'i destekliyorlardı diye kovacak değil ama işini düzgün yapmayan, kulübü sömüren, Ali Koç'tan seçim zamanı hiçbir baskı olmadan sırf Aziz aşkıyla nefret eden iltihapları da devam ettirmeyecek haliyle.
 12. Baggio

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  Bir kampanyacı olarak Ali Koç kampanyasının koca bir senesini gerekesiz bir WoT ile anlatacağım birkaç gün içinde ama şu ara hala kutlamakla meşgulüm fazlaca. Provokasyon/troll dışında adam gibi neyden anlıyorsun ki olm sen bu hayatta?
 13. Baggio

  Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

  Kahvede vadi izlerken oluşturduğunuz çakma komplo teorisi yorumlarınızı kendinize saklayın abicim. Koç ailesinin 2 numaralı adamının maddi manevi Fenerbahçe'deki koltuğa ihtiyacı yok. Aziz'i ondan başka devirecek adam olmadığı için geldi, üzerine düşeni yaptı. Kampanyası da 1.5 yıldır baştan sona başkana saygı ve görgü üzerinden gidiyor. Kaşınınca tepki vermek, herkese anladığı dilden konuşmak vb. ile dediklerinizin pek alakası yok.
 14. Baggio

  Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

  Bir senedir aktif olarak Ali Koç kampanyalarını, kapalı grup toplantılarını, demeçlerini takip ediyorum. Vizyonu, tarzı, efendiliği bütün futbola örnek olacak seviyede. İlk çıkıp 1 saat konuştuğunda her zamanki kibarlığını sürdürdü zaten, Aziz'den cevap hakkı gelince çıkıp 15 dakika daha konuştu. Malum boktan ülkemizde fazla kibar olursan i.ne, alttan alırsan korkak vb. olarak yaftalanıyorsun belli bir yerden sonra. O yüzden "sizin tarzınız mecburiyse onu da becerebiliyoruz, sadece tercih etmiyoruz" mesajını vermesi fena olmadı. Toplamda 1.5 saat konuşmanın vurucu 2-3 dakikasına cendere arka plan müziği verip paylaşan Instagram kekolarının gazına gelip Ali Koç'u bu kadar ezmeyin, bilgisizlik olur.
 15. Baggio

  Euroleague 2017 - 2018 | Road to Belgrad

  Gitmiyorum demedi ki asla, dediği sene kaldı zaten. Hoş sırf vefadan değil istediği gibi bir kontrat bulamadığı için de kaldı ama kaldı yine de. Adam NBA görmüş Amerikalı, ailesi orada, kültürü orada, alacağı para da bizim kesenin ağzını açtığımız haliyle bile neredeyse ikiye katlıyor, gidecek tabii ki. Görevini yaptı, tüm emeğini verdi, sonunda da gitti. Anlamsız duygusallığa gerek yok bence. Giderken Bogdan gibi doğru düzgün bir veda edebilirdi sadece, haber sitelerinden öğrendiğimiz gibi lambır lumbur gitmesine gerek yoktu, ama bunda bence taraftarın da kabahati vardı. Herkes kalması imkansıza yakın olan Bogdan'a yalvar yakar duygusallık yaptı, sezon boyunca belki bi tık fazla bile payı olan Udoh'a üvey evlat muamelesi edildi.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...