Jump to content

Sam

Mod
 • Mesaj sayısı

  58.828
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Sam hakkında

 • Rütbe
  Sam

Son profil ziyaretçileri

2.361 kez ziyaret edildi
 1. Sam

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  işte arcane'e yetişeceğim sonra beğenmeyip bombalamaya devam edeceğim endgame'de lol. cidden ama "transfer mransfer yok size" deselerdi hiç açmadan bırakırdım oyunu öyle. günde ikinci lvl'ımı aldığım dakikada kapıyorum oyunu. total 0 adet armoring isteyen town project yaptım çünkü lol. onun demirini bilmemnesini toplayayım derken imanım gevrerdi. 200'lemek için neler lazım görünce caydım o işten. evet hala 75 filan bende ama skinning 170 filan sadece quest için öldürdüğüm hayvanları skinlediğim halde. bayağı dengesiz gathering skill kazanımı. onu ben bayağı önce yazmıştım sanırım burada ve aynısını bugün imamizer da söyledi, o quest'i çok erken veriyor belli ki bu kadar insan bahsettiğine göre. sadece ikişer satır cevap verdiğim halde 5 kere alıntılamak gerekince wot gibi durdu lol.
 2. Sam

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  random bir sidequest chain koşturdu koşturdu oradan oraya, sonra başka bölgeye yolladı sağdan soldan parça toplatmak için. en sonunda "birleştir o parçaları" dedi ve armorsmithing lvl 5 istiyor. e şunu baştan söyleyeydin de 1 saat koşmayaydım. hakikaten bu adamlar mmo değil oyun oynamamış dedirtiyor bazı açılardan oyun.
 3. Sam

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  bütün faction rep itemlarında gem var, silah da aldım, zırh da. hatta faction item dışında upgrade zor buluyorum maalesef. ah'de güzel statlı item bulamıyorum.
 4. Sam

  Oyun bilgisayarı toplamaca

  crucial p1 kullanıyorum 1 yıldır, okuma performansı muazzam, yazma ise doldukça yavaşlıyor. daha doğrusu bir buffer kullanıyor yazmada, o buffer azaldığı için ilk yazmaya başladığında max hızda ama yazılan dosya çok büyükse (dün conan 100gb bir oturuşta yazmaya çalıştı mesela yamalarken) o zaman yavaşlıyor. %90 dolu tutuyorum ben gerçi. oyunlar için hiç sorun yok ama sistem sürücüsü olarak optimal olmayabilir. sistem sürücüsü olarak kullanacaksan o kısmı araştır derim alacağın model için, bu yeni çıkanlara bakmadım belki daha iyidir. ben sadece oyun sürücüsü olarak kullandığım için hiç sorun yok mesela, herşeyi zart diye açıyor. hatta cpu darboğaz anladığım kadarıyla okuduğunu yüklerken.
 5. Sam

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  tüh yazık olmuş, bu hafta tekrar açmayabilirler. haftasonu açmak istemediklerini söylemişlerdi.
 6. Sam

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  neyse ki adamlar transferi kapatmadan herkes yerine gidebildi, bunların sözüyle kuyuya inmemek lazım cidden.
 7. Sam

  Domuzdan insana başarılı bir şekilde böbrek nakli gerçekleştirildi

  evet bayağı benzerlik olduğu söyleniyordu, transplant yapmak için en yakın hayvanlardan sanırım.
 8. Sam

  Conan Exiles

  60gb ama 100gb de yazıyor bütün oyunu baştan adeta, ssd'de 110gb yer vardı, 6gb kaldı şimdi indirme esnasında lol.
 9. Sam

  Domuzdan insana başarılı bir şekilde böbrek nakli gerçekleştirildi

  taaa 20 yıl önce bir ally mcbeal bölümü vardı, kadının biri domuz karaciğeri nakledildi diye dava ediyordu hastaneyi. john cage'in en efsane argümanlarından biriydi "bu nankör kadın için o domuz canını verdi, yazık" diye ahah. bu kadar horgörülen bir hayvan insanların hayatını kurtarmaya başlarsa gerçekten ironi muazzam olacak.
 10. Sam

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  ben tamamen single oynadım, grupla da oynadım. hem instanced hem world pve content'in istediğin anda zorluğunu ayarlayabiliyorsun. zorlaştırırsan grupla ama normal ayarda tutarsan solo, ikisinin arası zorlu solo filan da olabilir. ve deneyim ettiğin gameplay aynı tamamen, sadece drop azalıyor bir miktar ama zaten ihtiyacın yok single için minmax'a. single için bu türdeki en uygun oyun olabilir.
 11. Sam

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  evet ben geçen ticketla onu almıştım, tavsiye ederim gayet iyi.
 12. Sam

  Conan Exiles

  edit var da süresi var bildiğim, kaç saatti hatırlamıyorum. conan arpg sayılır zaten. dlc'lerin neredeyse hepsi estetikle alakalı, yeni oynanacak yer ekleyen siptah dlc var ama exiled lands'deyken faydalanılmıyor. orada oynamak istersen lazım sadece.
 13. Sam

  Conan Exiles

  fo76’da var mesela, bütün binayı blueprint olarak kaldırıp sonra geri koyabiliyorsun, inv’de de yer kaplamıyor. building budget’ta kalıyor inşaat. öyle binamı haritanın bşka bir yerine taşımıştım uğraşmadan.
 14. Sam

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  79₺ üstü filtresiyle baktım ama ben de bulamadım, ayrıca herşey pahalanmış geldi. eski 60₺'nın değerini hissedemedim. belki indirimli oyunlar olsaydı onlara uyardı.
 15. Sam

  The Batman (2021)

  yahu hem gordon'u hem catwoman'ı mı blackwash yapmışlar aynı anda? olmamış zaten oyuncular, pas. vampir zaten olmamış. yarasaya dönüşemeyen vampir belli ki. alfred de olmamış. serkis her role gidecek bir adam değil.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...