Jump to content

Sam

Mod
 • Mesaj sayısı

  58.568
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Sam hakkında

 • Rütbe
  Sam

Son profil ziyaretçileri

2.090 kez ziyaret edildi
 1. Sam

  New World

  ya öyle oluyor işte. halihazırda granblue fantasy var zaten ömrümü yiyen lol. o yüzden de artık böyle oynayıp biten veya gömülmeyi gerektirmeyen oyunlara yöneliyorum sadece.
 2. Sam

  New World

  insanları forumda bu kadar konuşturan şey neymiş diye bir göz gezdirmedim değil (konsept pek cezbetmedi gerçi) geçen gün ve o listede benimle ilgili kısımlarda doğruluk payı var (lol) ama mmo dipsiz kuyusuna atlayasım yok ya gerge'nin dediği gibi. sunk cost ve sosyal bağlar kitliyor çok. neyse, gene de takip ederim kimler oynuyor.
 3. Sam

  Army of the Dead (2021) - Netflix

  dieter'i sevmiştim. 👍
 4. Sam

  PC Gaming #2

  bu işin patlamasının bu kadar gecikmesi bile ilginç o kadar büyük şirkette. benim eleştirdiğimden de fazlası varmış maalesef.
 5. Sam

  Dune

  iyi ki olmamış ama tam bir "ya olsaydı" senaryosu gerçekten.
 6. Sam

  Masters of the Universe: Revelation - Netflix

  komutan büyük ihtimalle olmayacak o dediğin çünkü "he-man and the masters of universe" diye ayrı bir seri planlıyormuş mattel. herhalde yedek plan o denmiş. kevin smith de özellikle geçen yıl "hayır efendim leaklerdeki gibi birşey olmayacak he-man başrol" filan demiş, bayağı yalancı çıktı adam. birileri birkaç eski demecini de bulmuş "ben he-man sevmem" filan diyen. rt'de %94 critic fresh, %30 user rotten mc'de 70 critic, 2.0 user imdb 4.6 https://variety.com/2021/tv/news/he-man-masters-of-the-universe-revelation-kevin-smith-netflix-1235026831/ bunda da "yok efendim hele izlemeye devam edin" demişler de o yalan reklamın kıyısında gezen trailer'dan sonra pek güvenesim gelmedi.
 7. Sam

  Conan Exiles

  siptah almadık bir de siptah daha ziyade pvp odaklı filan denmişti, ama geçersek yazarız mutlaka buradan.
 8. Sam

  Conan Exiles

  ahah ben ölmedim ama, vanir heavy seti yapmışım iyi ki son yarım saatte. bugün size de yaparım isterseniz.
 9. Sam

  Masters of the Universe: Revelation - Netflix

  tam izleyecekken alakasız yerden spoilerı gördüm, tadım kaçtı. izleyesim gelmedi şimdi.
 10. Sam

  Conan Exiles

  evet zaugna ve sylv yapmış ilk binayı, ikinciyi laurelin. içini ortak doldurduk hepimiz. kimimiz ırgat, kimimiz iç dekoratör. purge geldi, sonda da red mother geldi boss olarak. herkes kolay kolay derken önceki dalgalara, ölümlerden ölüm beğendik sonda lol. en sonda bizi öldürmekten sıkıldı gitti ahah. neyse bir table ve 3-4 şey hariç kurtardık basein önemli kısımlarını. bir dahaya iyi hazırlanırız. sonraki herhalde 3 gün sonra gelir. aman büyü filan olmasın ya, büyüsüzlük en güzel kısım.
 11. Sam

  Dune

  baron harkonnen'i şişman bırakabilmişler neyse ki, fat-shaming diye bombalayacak mı bakalım obez lobisi. yarım sn gösterdiler gerçi lol.
 12. Sam

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  black widow’u beğendim şahsen, çok süper de olmamış ama eğlendirdi gayet. baba ve kardeş komikti.
 13. Sam

  Victoria 3

  evet grupluydu ama 99999’u geçince ikiye parçalıyordu diye hatırlıyorum.
 14. Sam

  Victoria 3

  bundaki popları tek tek entity şeklinde değil de sanki aynı din ve milletten olanlar konsolide edilmiş gibi sanki ama emin de olamadım tam. eskilerinde 100k’da bir yeni pop oluşuyordu. bunda yüzbinler veya milyonları konsolide etmişlerse hesap yükü daha hafif olabilir. gerçi 10 yılda donanım da ilerledi.
 15. Sam

  Conan Exiles

  pve official server 1045’te karar kıldık, klan adı paticik olacak. katılmak isteyenlere kapımız açık. benim net bugün de patlak maalesef, telekom düzeltene kadar katılamayacağım.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...