Jump to content

Sam

Mod
 • Mesaj sayısı

  54.506
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Sam hakkında

 • Rank
  Sam

Son profil ziyaretçileri

369 kez ziyaret edildi
 1. Sam

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  sony artık farketsin ki beceremiyor, doğru düzgün bir anlaşma yapsın. fantastik dörtlüyü de verisnler, onu da batırdılar tamamen. böyle şehir ortasında arsaya konup üstünde gecekondu kıvamında inşaat etmeye çalışan müteahhit gibiler. satmazsan da kirala işte.
 2. Sam

  Google Stadia

  "7 turn'de görevi bitir ya da öl" demediği sürece xcom'dan iyi olur her şekilde.
 3. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  gayet güzel görünüyor ve nihayet çıkıyor, daha ne işte? final sürüm diye çıkan oyunlar da early kalitesinde olabiliyor zaten, çok dert değil bu oyun için yamalar saveleri kırmadığı sürece.
 4. Sam

  Google Stadia

 5. Sam

  Gamescom 2019

  sao alicization vs predator iyi görünüyor. 🙂
 6. Sam

  Netflix Türkiye

  homeland son sezonlarda daha iyileşti, ilk üç sezon çöp kalıyor. üçüncüde bırakmak istemiştim, hele o beyinsiz kız faciaydı. ama son ikisi iyiydi özellikle. israile de dokunduruyor hatta. bu yıl final sezonu yayınlanacak.
 7. Sam

  Yeni silah ve zırhlarımız

  amerikan gemisiyle düşürdüler, yapılabilen birşey. mesele lazerin ve güç kaynağının yeterince güçlü olmasında.
 8. Sam

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  beyinsiz herifler aynı karakterin bütün skinlerini paylaşmasına izin verse şu saçmalık bitecek. millet parasını verecekse veriyor zaten, aptallık şu kısıtlama. salter çekince bari event'i yapayım dedim de 3-4 hp barlı trash koyan kimse oyuna inşallah tez kovulsun, ömür billah bu sektörde bir daha iş bulamasın.
 9. Sam

  Doom - Annihilation (2019)

  oyun adaptasyonlarını holivud hala nasıl beceremiyor cidden enteresan. interaktif oyunların filmlerden daha iyi olabildiği devre gelmişken acayip bir durum. aynı şeyi 5 ay önce yazmışım ama başka yazacak şey yok yani.
 10. Sam

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  meh sr5 çok kötü olmuş, artık steame üç kuruşa düşünce bakarım.
 11. Sam

  Netflix Türkiye

  ya olaylara öyle olmadı demiyorum zaten ama aşırı derecede tone deaf bir film. adeta 1930larda protocols of the elders of zion çekmek gibi almanya’da. tam böyle proto faşizme dönmüş bir ülkede apartheid uygularken bir de üstüne bakın biz kurtardık bunları, bugün analarını ağlatıyoruz ama onu sallamayın dercesine. 13 hours tam böyle rambo tier, o filmleri böyle ciddiye alamıyorsun gene. bu böyle munich gibi drama ayağına yatıp kulislere oynama filmi. ne bileyim merkavalarla girip heronla bombalasalar gene aksiyon gırgır denir geçilir. böyle kamuoyu oluşturma filmi yapılınca zamanlama bu denli kötüyse nötr bakamıyorum. adamlar savaş çıkartmaya çalışırken bunu veriyor tam o esnada. argo da öyleydi mesela, ona da hala soğuğum. neyse buna devam etmedik, sonra buster scruggs'a geçtik ama keşke bütün film buster olsaymış başrolde. bayağı patates kaldı sonrakiler.
 12. Sam

  Netflix Türkiye

  Dün gece başladık izlemeye o red sea resortu da abim uyudu diye yarım kaldı ama yahudi yahudiyi kurtarıyor, müslümanlar tü kaka olduğunu bilsem hiç başlamazdım herhalde. Onun yerine bugün o zenci yahudilere nasıl it gibi davranıldığını israilde onu işleyen bir film çekselermiş. Ama dur bir dakika, spike lee yahudi değil, sallamıyor o yüzden. Bayağı hayal kırıklığı oldu ama zaten beyaz adam siyahı atası onun atasını yatağa atmadıysa (capn america aynen bunu diyor repliğinde kızına lol) niye kurtarsın, hata bende sanırım. bu filmlerden keyif alamamaya başladım dünya politikasını takip ettikçe ya da eskiden biraz daha dozunda yapıyorlardı.
 13. Sam

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  eyvallah sağolasın. ben de bir ara izlemeye çalışacağım şunları. fin bıraktı mı bu arada oyunu, 40 gündür offline gösteriyor.
 14. Sam

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  dedim hadi battı balık yan gider, bir yıla kadar gene quartz toplarım, 57 tickettan sonra 90 quartz harcayıp çıkardım salter'ı. 5* rider'ım da olmuş oldu. beklerim artık gelecek yaza dek.
 15. Sam

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  malware yüklemezseniz birşey olmaz demişler, epic clientı silsek sorun yok herhalde o zaman lol.
×
×
 • Yeni Oluştur...