Jump to content

Sam

Mod
 • Mesaj sayısı

  55.602
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Sam hakkında

 • Rütbe
  Sam

Son profil ziyaretçileri

755 kez ziyaret edildi
 1. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  sen bannerlord ile mortal kombat'ı kıyaslayınca ok ama star citizen işin içine girince star citizen beni alakadar etmiyor, etmediği için gidip yorum yapmıyorum başlığında. 25$ eder kickstarter tarzı "verin para bekleyin bakalım ne çıkacak" ürünler için tavanım. isterse bütün galaksiyi sunsun. çünkü her zaman patlama ihtimali var. 200m$ harcanmış oyun bannerlord'dan fazla içerik sunamıyorsa zaten vay halimize. normalde onunla ilgili birşey yazmayacaktım ama zorla yazdırdın. oyuna saldırmadığım için da savunmana gerek yoktu. ama kendin "sc'den çok daha stabil olacaktır" derken beter durum olmadığını iddia ediyorsan kendi kendini çürüttün. beter çünkü durum. istersen 400$ ver seni tatmin edecekse ama o zaman gelip burada ekşime 50₺ için.
 2. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  abi pardon yani, star citizen'e scam citizen filan demiyorum ama yıllardır finansman toplayıp toplayıp daha ortaya early access benzerinden ötürü birşey konulmamış. ama destekleyeni öyle birşey yok diyor gene destekliyor. eyvallah buna birşey demiyorum. ama onu destekleyen adam gelip burada buna çemkiriyorsa lol demeyelim de ne diyelim? bannerlord 25$, sen çok daha beter bir durumda 40$'a eyvallah diyorsun. "o odur bu budur" denip içinden çıkılacak birşey değil yani. burada da insanlar benzeri olmayan bir oyuna 25$ için eyvallah demiş. anladım ben seni yani kafanda kompartmantalize ediyorsun, ama gayet keyfi oluyor o zaman bu konudaki yaklaşımın. objektif tartışmaya müsait değil. star citizen da bence ederi 25$ taş çatlasa ama bunu dayatmaya çalışmam size yani.
 3. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  valla cüce 150₺'den fazlası yüksek olurdu bence, normal yapmışsınız bu devirde türkiye için. tldr son diyeceğim o. ea'de güzel tamamlayın benim başka istediğim yok. niyetim çıkışta almak hemen gelecek ay. hakeden az oyun var, onlardan biri benim gözümde. feamer anlatmış zaten mordhau vs aramıyorum ben zaten single player campaign arıyorum. onun için de hala bu var nihai çözüm.
 4. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  star citizen destekleyip de buna çemkirmek cidden bambaşka bir boyutmuş, o başlığa bakmıyorum haberim yoktu bundan lol. bannerlord'u 50$'a almayacak insanın "bannerlord 50$" demeye hakkı yok. wolcen'e hiçbiriniz 40$ diyor musunuz? demiyorsunuz çünkü size 60₺.
 5. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  ya sen ne anlatıyorsun, 20 saat oynadığın oyuna sen 50₺ verirken ok, ben 66 saat oynadığıma verince savaş suçlusu. sana mı hesap vereceğim hangi oyunu öveceğim diye? alıp da beğenmeyen varsa gelsin bana yazsın, sana ne? resmen içinde saklayıp büyütmüşsün, koyduğum video tam olmuş. open beta bir yana da demo olsa iyi olur ilk oyundaki gibi. her oyuna lazım.
 6. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  vermintide2'yi ben 66 saat oynamışım, oyun 50 lira. yukarıda wolcen için yazdığına bakalım: burada yazdığına bakıyoruz: yani senin anlatımına göre "beş para etmez bir oyunu pohpohla"mışsın.
 7. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  ben alan arkadaşlarla gayet güzel oynadım, gayet iyi eğlendik. onlardan da "ya niye aldırdın" diye bir kere laf duymadım. senin kendi zevkini tek doğruymuş gibi yazman bayağı anlamsız.
 8. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  bayağı içinde ukde kalmış nedense, yazmasan hiç aklımda yok. kimsenin arkasından konuşmuyorum, dokundurduğum kişiler zaten burada. millet bir ay önce key dilenirken şimdi burada bir küfür edilmediği kaldı. boy boy laflar. ea'dan ben de yakındım, fiyatı başkaları konuşuyor, sen niye sahiplendin o zaman ki? hiçbir şey kabul edilmezse gelinen nokta odur. "türksünüz be bi kıyak çekin" ile başlayıp "hem key dilenirim hem korsanlarım"a vardırıldı iş, bayağı mide bulandırıcı yani şurada dönen sohbet. forumdaki adam ekmek yiyor, öbürü çıkıp burada açıktan fütursuzca "çalarım emeğini banane" diyor. hiç bir dirhem utanma yok yani. ar damarı çatlamış. TL fiyatını steam'in çektiğini hiç sanmıyorum çünkü şirket yerli zaten, steam fiyatları normalde buradan bihaber şirketler için. yurtdışı fiyatı da beni alakadar etmiyor, sizi de alakadar etmiyor o nedenle.
 9. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Adamın suratına deyin işte bana dediğinizi, nahoş şeyleri ben söylemedim ki. Arkadan konuşmak yerine direkt sorarsınız. Key istemek için mention spamlerken sorun yoktu hatırladığım. Cevap vermez, bakmaz istemiyorsa da. mordhau, chivalry filan single playerı olmayan oyunlar, içerikleri üçte biri filan ancak. O hesaba göre normal çıkıyor fiyat. Kenshinin animasyonlar, modeller filan eski mbden daha kötü gördüğüm, onun 10₺ filan olması lazım o yaklaşımla.
 10. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Yani diğerlerini kabul etmiyorsan onu söylüyorum. Anlaşamamış olmak da sorun değil zaten tartışmaların %99’unun sonucu o zaten forumda.
 11. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Böyle her defasında birisi üstüne vazife alınca kişilerin geçmiş ilişkileri hakkında bilgi sahibi olmadan moderatör rpsi yapmayı, tetikleniyorum evet. Bu duyarlılığı göremiyoruz nedense millet yeni üyeleri ezerken. Xeno örnek olabilecek muadili bir oyun göster de kıyaslayalım dedim ben de.
 12. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Quixef sayfalarca konuşulan konuyla ilgili birşey söylemeden gelip bana sataşmış durduk yerde, (yüzüncü kere muhtemelen, takıntısı var) onunla bunu kıyaslayacak kadar konudan, ilişkilerden kopuksan ne diye araya giriyorsun? Üstüne mi vazife oldu? Mod filan mı oldun? Fahri zabıta filan mısın?
 13. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Örneğin, kıyasın hepsi saçmasapan, anlattım niye, hayır deyip kafana göre birşey söylüyorsun ve öyle olmadığı anlatılınca da kişisele bağlıyorsun ilginç bir şekilde. Alma abi alma yani zorla değil. ille sert yazdırdın yani. Kusura bakma. benim cebime girmiyor yani almayın bana ne.
 14. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Yazdım yazdım sildim çünkü kırmam lazım şu noktadan sonra, istemiyorum seni kırmak da. Frenin tutuyorsa bas frene artık.
 15. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Bıraktık geçen mesajda abi cüce summonladım işte lazımsa o anlatır. Böyle elma armut kıyaslaması yapıp mobile 1000₺ veririm benim değil mi şeklinde tartışma yapamayacağım kusura bakma. İstemeyen almaz kooperatife ortak girmiyoruz sonuçta.
×
×
 • Yeni Oluştur...