Jump to content

Sam

Mod
 • Mesaj sayısı

  60.355
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Sam hakkında

 • Rütbe
  Sam

Son profil ziyaretçileri

3.331 kez ziyaret edildi
 1. Sam

  PC Gaming #2

  Varmış ama ortada değildi.
 2. steam'de, çıkış 2023. yeni bir coop sinema klasiği, listeme aldım. 🙂
 3. Sam

  PC Gaming #2

  hah gelmiş: https://fakeyou.com/tts/result/TR:zkzdzg4tyvf4s419yb1xvybk8ndyk yolu var ama iyi başlangıç lol.
 4. Sam

  PC Gaming #2

  valla ben ilkbaharda "yüz çizemiyor nightmare fuel gibi" diyordum, sonbaharda gerçek çizer gibi çizer hale geldiler. ortada birşey yokken çok hızlı geliştiler bu yıl içinde. bulunduğumuz onyılda önceden bu kadar çabuk olacağını sanmadığımız şeyler olup bitebilir. pending'de kaldı 10dk'dir neyse dursun biraz daha.
 5. Sam

  Mount&Blade II: Bannerlord

  en yüksek tier silah ve zırhlar okuduğum kadarıyla 5000+ refah, smithy, tannery vs gibi şeylere göre zaman içinde yapılıyormuş. ben de uzun süre en iyi bizans zırhını aradım mesela, sonunda yapan bir şehir buldum. oyun ilerledikçe kendini geliştirebilen şehirleri kontrol etmek lazım. geçen ay bayağı oynadım ama şehirlerini aldığım faction 0 fiefle 5 tane paralı asker faction tutup, sonra savaş ilan edip 20-30 kişilik svirsinek gibi 20-30 partiyle köylerimi yağmalıyor, yakalıyorum barış yapıp sonra cd geçince bir daha aynı şey. havadan para özümsüyorlar herhalde 2 yıldır, hiçbiri değiştirmedi çünkü taraf. 200 elit karafraktla 20 recruit partisi kovalamaktan sıkılıp başka oyunlara geçtim.
 6. Sam

  Warhammer 40K: Darktide

  evet 100'ü geçince toughness bug devreye giriyor. steam 2 gün önce fixlemiş ama beyinsiz ms iki güncelleme geriden geliyormuş. nutella paşanın keyfini bekliyoruz yani oyunu oynayabilmek için. ben bu fixlenene kadar rafa kaldıracağım sanırım. herkes full hp ben ölümün kıyısında gezmekten sıkıldım, ogryn'e de o levelları kasasım yok sırf bunun için.
 7. Sam

  Game Pass PC Konusu

  aliens fireteam 2 gün önce aklımdan geçmişti kalkar mı diye, aklıma gelen başıma geldi. çok kötü oldu bu, çok oynamıştım. herşeyi açmıştım, çoğu şeyi de köklemiştim. ms store'da daha pahalı gördüğüm. adamlar save ve profilleri rehin alıyorlar resmen. ya bu beyinsizler darktide güncellemelerinde de steam'den 2 güncelleme gerideymiş onaylama çıkmadığı için. ben de buglı buglı sürünüyorum veteranla neden ölüyorum diye. gerçekten paralı hizmet korsandan kötü. tr ekonomisi yeniden düzelirse bunu bırakırım herhalde.
 8. Sam

  Warhammer 40K: Darktide

  ya lanet olsun veterana özgüymüş bu lanet bug, ben de neden full dmg yiyorum dolu toughnessla meleede diyorum. en sonunda ogryn açtım artık. adamlar kaç yaparken göz çıkarmış. bu fixlenene kadar veteranı oynamam artık herhalde, herkes full hp ben yatıyorum.
 9. Sam

  patici/k/ silah topiği

  bu gazla önümüzdeki 5-10 yıl silah kontratçıları coşacak.
 10. Sam

  PC Gaming #2

  dlss başlığında bahsi geçmişti, burada biraz daha genel kullanım potansiyelinden bahsediyor görmeyen varsa: vr'da kullanılan teknikle nasıl daha akıcı yapılabilir oyunlar düşük fps'te bile konusu.
 11. Sam

  Chat GPT OpenAI

  "skynet began learning at a geometric rate" gibi oldu 2022 gerçekten.
 12. Sam

  Indiana Jones 5

  fragman hoşuma gitti ama gene mi naziler diyecektim, anlaşılan zaman yolculuğu gibi birşey var. biraz da çinlilerle kapışsaydı ama onlar pazar şimdi, olmaz lol. aksiyon sahnelerine bir şekilde yerleştirmişler adamı (body double üzerine deepfake mi diye düşündüm bir an, belli olmuyor ama) gene bravo, yaşı çok gerçi artık. son filmden bu yana 15 yıl geçmiş ki ilk film 40 yıl mı ne oldu. 80 olmuş adam. artık bu son olur zaten herhalde. john williams'ın son işi olacakmış bu, o da büyük olay. adam yaşayan efsane.
 13. Sam

  Warhammer 40K: Darktide

  dolmama sorunu bir kere oldu, onda da çıktık hemen. hepsi doldu onun dışında gamepass’te. oynamak isteyen varsa benle iletişime geçebilir, gruba insan bakıyoruz.
 14. Sam

  2022 - Sonbahar

  zihnimi işgal etti tekrar tekrar çevirdim uzun sürümünü. seri de güzel bitti, devamı gelir mi bilmiyorum ama beklediğimden iyi çıktı.
 15. Sam

  Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

  benim robot süpürgede otomatik boşalttığı kanalın tıkanması sorunu oldu, 2-3 kere elle boşaltmak zorunda kaldım. bir de parkedemez olmuştu, servise gitti geldi düzeldi. ama sorun çıkarmadığı zaman mükemmel. umarım evin her işini yapan robotlar 10-15 yıla gelmeye başlar.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...