Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House of Cards (2013) - Netflix

mani

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Aket-Atum said:

2. bölümü bitirdim

Şu olay olan yasa tasarısının içeriği ne lafı geçti mi ben mi kaçırdım?

cevap

Yok ya aciklamadilar, bir esrarengiz gidiyor suan dizi. 2. bolumun basinda mesela ne tur bir felaket geldi o kasabaya, neden ohal ilan ettiler, bayagi bir anlamaya calistim. Sonra ben mi kacirdim dedim, internetten okudum plot. Orda da ayni sekilde aciklamis, "anca dizinin sonunda anliyorsunuz olayin bir tur patlamayla ilgili oldugunu " diye. Bilmiyorum niye boyle bir strateji yaptilar.

Sosyal ağlarda paylaş

3. bölümü bitirdim şimdi

Abi olaydan olaya mı atlanıyor ben mi birşey kaçırıyorum ne oluyor.

Cathy Durant gözüktü sonra hemen öldürülmesine karar verildi öldü. Tom Yates'i sordu durup dururken sonra adamın cesedi çıktı (geçen sezon zehirlemişti hatırlıyorum)

Tom Yates Sheppardların kürtaj değil de diğeri diye bahsettikleri miydi acaba?

Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

3. bölümü bitirdim şimdi

Abi olaydan olaya mı atlanıyor ben mi birşey kaçırıyorum ne oluyor.
Bu arada evet, tom un ceseti muhtemeln diger kozlariydi ve bayagi saglam bir koz, o cesedi napmisti ki Claire, bunlar bulmus, anlamadim orayi?

Cathy Durant gözüktü sonra hemen öldürülmesine karar verildi öldü. Tom Yates'i sordu durup dururken sonra adamın cesedi çıktı (geçen sezon zehirlemişti hatırlıyorum)

Tom Yates Sheppardların kürtaj değil de diğeri diye bahsettikleri miydi acaba?

spoya cevap, 3. bolumu ben de simdi izledim

Ya aynisi yazmaya gelmistim. bir turlu olmadi, anlayamiyorum.
Oncelikle Shepherdlarin olayi nedir? cok zenginler tamam ama nasil ele gecirdiler boyle kontrolu. Ben mi unuttum? daha once Frank ile ne gibi bir ilgileri vardi?

Sonra Seth ne ara onlarla calismaya basladi
Doug napmaya calisiyor
Mark ne is? onu da hatirlamiyorum...
cathy durant niye oyle hortlak gormus gibi firladi gitti?
Diger kadin (Jane) niye vicdan yapa yapa Claire i destekliyor?

Ve evet Tom olayi bayagi ctrl C ctrl V ile yapistirildi son bolume.
Simdi onu kullanacaklar ve yarginin basini degistirecekler ( suanda amerikada olan yargi sistemi secmeleriyle de pararlel gitmesi manidar).

Bilmiyorum, bolum 3 bitti ama suan verecegim puan cok dusuk.
Claire rolunu cok guzel yapiyo ona bisi diyemem ama oyle kotu yazilmis ki...olmamis yani. kadin oynayacak sahne bulamiyor bence...

Sosyal ağlarda paylaş

Bitirdim şimdi diziyi

Son bölüm puanı imdbde şu an 3,2.

Lost'un finali daha iyiydi.

Böyle mi bitirilir lan bu dizi, tonla şey havada kaldı. Çok aceleye getirmişler.

Sahneler olaylar bir anda pat pat diye geçiyor, neyin ne olduğu belli değil bazen. Final yok resmen, sıradan bölüm bitirir gibi bitirdiler diziyi.

Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen Kevin Spacey'li yazdılar senaryoyu, adam çıkarılınca dizinden yalap şalap çevirdiler. Bekleniyor diye de yeniden kurgulamadılar, böyle birşey oldu. Zaten ilk 2 bölüm ne olduğu anlaşılmıyor.

Kadın kameraya bakıp konuşunca gerildim, irkildim. Bunla tutmaya çalışmışar diziyi o ara.

Daha sonra bir anda heyecanlaşıyor filan ama yani final çok havada.

Yani başkan yirmi bilmemkaç gün kendini karantinaya alıyor, sonra canavar gibi hortluyor, ortalık toz duman. Benim gibi Claire sevenler mutlu olmuştur tabi. Bence burada güzel olan Shepardların her hamlesini görüp, kontralarını oluşturması. Aslında finalde böyle. Ama yani nerden çıktı bunlar? ne alaka?
Sonunda da Douglı olması güzel, hatta başkanı öldürdüğünü itiraf etmesi filan etkileyici de bu final değil. Yani ne oldu şimdi? Nasıl sonuçlandı bunca şey? Konu havada kaldı. Sanki dizi Doug'ındı da o ölünce bitmiş gibi oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Yani başkan yirmi bilmemkaç gün kendini karantinaya alıyor, sonra canavar gibi hortluyor, ortalık toz duman. Benim gibi Claire sevenler mutlu olmuştur tabi. Bence burada güzel olan Shepardların her hamlesini görüp, kontralarını oluşturması. Aslında finalde böyle. Ama yani nerden çıktı bunlar? ne alaka?
Sonunda da Douglı olması güzel, hatta başkanı öldürdüğünü itiraf etmesi filan etkileyici de bu final değil. Yani ne oldu şimdi? Nasıl sonuçlandı bunca şey? Konu havada kaldı. Sanki dizi Doug'ındı da o ölünce bitmiş gibi oldu.

spoya

ya shepherdlar cok muammaydi ya, hic bir alt zemin hazirlamadan, sanki kirk yildir bilnen bir aileymis gibi soktular diziye. En bastaki suikastte bile bende " nasil ya, niye yapsinlar ki, bir bill icin mi - ki bill ne onu da bilemiyorduk-, o kadar cesareti nerden buldular bunlar, Claire niye korkuyor, acaba onceki sezonlarda bhasi gecti mi..." gibi bir suru anlamsiz suphe icinde biraktilar. oysa sorun senaryo kopuklugundan ibaretti,

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...