Jump to content

progamer

=o=
 • Mesaj sayısı

  12.267
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

progamer hakkında

 • Rütbe
  progamer

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. progamer

  Ron Gilbert’s Return to Monkey Island

 2. progamer

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  daredevil seyredesim geldi, disney plus a baktım çıkmadı. Hayal kırıklığı devam ediyor disney plusın sdf. Önce doctor strange 2 sonra bu. Amerikanında var ama bize yok yine.
 3. progamer

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  beğendim Strange 2'yi. Tam Sam Raimi filmi olmuş, Marvel salmış baya iyiydi o açıdan da. Ama Multiverse of Madness ismi olan filmde o kadar da Multiverse te Madness ta yoktu bence. Everything Everywhere All at Once harbi daha bi Multiverse of Madness denmeyi hakediyomuş sdf.
 4. progamer

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  kanunda saçma
 5. progamer

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Doctor Strange 2 çıkmamış Disney Plus'a. yazmışlar ekşi sözlükte. Böyle bir şey varsa harbiden çok aptalca. Yine torrente kaldıysak niye para verdik disney plusa.
 6. progamer

  The Boys (2019) - Amazon

 7. progamer

  Netflix/PrimeVideo/Disney+ seyretmek için alet?

  bakayım xiaomiye teşekkürler
 8. Netflix, Prime Video, Disney+, Youtube gibi appini indirip, TV den seyretmek için alet bakıyorum. Media Player deniyor sanırım bunlara. Bir tane LG tv miz var, smart filan ama eski. Netflix appini indirdim, kasıyor, yavaş çalışıyor, yetemiyor alet gibi. Öbür tvde daha da eski, aptal zaten sdf Şimdi Laptop bağlı pc ye, ondan browserdan açıyoruz ama annem daha kolay bir yol istiyor. Direk wifi bağlı dursun, kumandasından açsın aleti, girsin seçsin ne seyretcekse filan istiyorum. Media Playerlara bakıyordum işte de seçenek çok. Ha birde aynı zamanda benim normalde netten indirdiklerimi de çalıştırsa, external hard disk takarsak güzel olur. Kullanan, önerisi olan var mı bu aletlerden?
 9. progamer

  Bugün Ne Oynadınız?

  a plague tale innocence bitirdim bugün gamepass ten. Güzelmiş. Daha önce sırf başını oynamıştım da, yenisi çıkmadan deniyim bir daha dedim sardı bu sefer.
 10. progamer

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  5/10 Tam Black Mirror bölümü konseptinde film ama işte 50 dakika da güzelce anlatılacak hikayeyi 2 saate çıkarınca olmamış. Kısa hikayeden uyarlamaymış zaten.
 11. progamer

  Disney+ Türkiye

  browserlar da drm yüzünden 720p max diyorlar redditte fln ama bakmanın bir yolu yok sanırım. on windows 10 you are limited to 720p (or lower, depends on browser, 720p is Edge) no matter what browser you use, I already talked to the oficial chat support demiş biri redditte 1 sene önce. windows appini denemek lazım birde ama aptalca tabii browserda kısmaları qualityi.
 12. progamer

  Disney+ Türkiye

  lordun türkçesi lort değil demedim zaten ama Lort Vader garip duruyor bence ne yapayım sdf
 13. progamer

  Disney+ Türkiye

  şimdi Obi Wan ep5i disney+ dan seyrettim. Türkçe altyazı da devamlı Lort diye çeviriyorlar "lord"u ayar oldum. Lort Vader sdf Çeviri kalitesin de de genel olarak bi olmamışlık var.
 14. progamer

  STALKER 2

 15. progamer

  Disney+ Türkiye

  açtım bende şimdi. Futurama yokmuş ama 😞 Bir daha baştan seyretmek istiyordum. meh.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...