Jump to content

progamer

=o=
 • Mesaj sayısı

  12.392
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

progamer hakkında

 • Rütbe
  progamer

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. progamer

  Indiana Jones 5

 2. progamer

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Jupiter's Cock! 12 sene olmuş dizi çıkalı. Geçen Rome seyretmiştim. Şimdi de Spartacus'e sardım. Birinci sezonu bitirdim yeni. Ne kadar iyi dizi ya. İlk bölüm dizinin en kötü bölümü hala, ama her bölüm daha da güzelleşti. En sonda Crixus'un bu hareket ve devamı, tarihin en cathartic sezon finali olabilir sdf. Spartacus, Crixus, Batiatus, Lucretia, Varro, Illythia, Doctore, Gannicus, Ashur. Kadro da ki herkes çok iyi. Konuşma şekilleri, küfürler, gereksiz seks, şiddet ve slow mo. Özlemişim diziyi sdf RIP Andy Whitfield.
 3. progamer

  Game Pass PC Konusu

  Leaving December 15 Aliens: Fireteam Elite (Cloud, Console, and PC) Breathedge (Cloud, Console, and PC) Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age (Cloud, Console, and PC) Firewatch (Cloud, Console, and PC) Lake (Cloud, Console, and PC) One Piece: Pirate Warriors 4 (Cloud, Console, and PC) Neoverse (Cloud and Console) Race with Ryan (Cloud, Console, and PC) Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth (Cloud, Console, and PC) Rory McIlroy PGA Tour (Console) EA Play Transformers: Battlegrounds (Cloud, Console, and PC)
 4. progamer

  The Order of the Stick #2

  en son dungeon da xykon'u beklerlerken bıraktım bende. Çok yavaş takip etmesi bayıyor, bitince artık toptan okurum diye.
 5. progamer

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  çıkmış bugün bu. 40 dakka.
 6. progamer

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  İlk çıktığında ilk sezonunu seyretmiştim, şimdi netflixten 4 sezonu da seyrettim. Baştan sona 10/10, çok güzel diziydi. Karakterler, oyuncular, hikayenin ilerleme hızı, sonu, çok beğendim gerçekten. Buda sardı 2-3 günde bitirdim sezonu. İyiymiş. 2. sezonda bozmadan devam ederler umarım. Lost'tan sonra hala böyle gizemler, twistler üzerine kurulu dizilere güvenemiyorum sdf Ben Stiller'ın bi hapishaneden kaçma temalı dizisi vardı, onu da seyredecem şimdi.
 7. progamer

  The Witcher 3: Wild Hunt #2

 8. progamer

  Game Pass PC Konusu

  Leaving November 30 Archvale (Cloud, Console, and PC) Deeeer Simulator (Cloud, Console, and PC) Final Fantasy XIII-2 (Console and PC) Mind Scanners (Cloud, Console, and PC) Mortal Shell (Cloud, Console, and PC) Space Warlord Organ Trading Simulator (Cloud, Console, and PC) Undungeon (Cloud, Console, and PC) Warhammer 40,000 Battlesector (Cloud, Console, and PC)
 9. progamer

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Film olarak çok iyi ama kitabın uyarlaması olarak tam olmamış ya. Ön cephe vahşetini/ korkusunu vermişler de kitap ta ki Paul'un arada sivil hayata dönmesi, ordaki insanların davranışlarını görmesi gibi sahneleri de olsaymış keşke. Agatha Cristie/Who Dunnit komedi. Eğlenceli film. 90 dakika hiç uzatmadan baymadan bitti. Bide Soarsie ❤️
 10. progamer

  Twitter

 11. progamer

  Netflix Türkiye

  Dota yı yapanlardan Dragon Age çizgi film geliyormuş.
 12. progamer

  Twitter

 13. progamer

  Avatar: The Way of Water (2022)

 14. progamer

  Game Pass PC Konusu

  Ghost Song (Cloud, Console, and PC) – November 3 Football Manager 2023 (PC) – November 8 Return to Monkey Island (Cloud, Console, and PC) – November 8 Pentiment (Cloud, Console, and PC) – November 15 Somerville (Console and PC) – November 15
 15. progamer

  The Witcher (2019) - Netflix

  https://www.instagram.com/p/CkTv9FyPnNz/ Cavill bırakıyomuş diziyi. Yerine 4. sezondan itibaren Liam Hemsworth odunu Geralt olacakmış.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...