Jump to content

bingildak

=o=
 • Mesaj sayısı

  43.180
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

bingildak tarafından gönderilen her şey

 1. bingildak

  Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

  eskisi alma bence artık, yenisini alırsın bir şey kalmadı consoleda açılmasına
 2. bingildak

  Nem Alma Cozumleri

  pahalı bir şey almaya girmezse voltran yapıp öyle bir şey alın. ucuzları hayattan soğutur. traktör gibi çalışıp, günde 3 kere haznesini boşaltmak gerekiyor. ben zamanında amazonde'den bakmıştım, alman markası baya güzel şeyler vardı. neredesin bilmiyorum da, avrupa birliğindeysen oraya bakabilirsin.
 3. bingildak

  Ginaly'nin Sigara Bırakma Günlüğü

  sigara böyle bırakılmaz diyorum ve terk-i diyar basıyorum.
 4. bingildak

  Final Fantasy 14 online #2

  scholar olduktan sonra monk denedim, arcanistten sonra 1823012312 kat falan daha iyi geldi gameplay olarak. yalnız bu kadar yıldır mmo oynarım, questler zorlanmış ve bu kadar kötü olan bir oyun daha hatırlamıyorum ya. adamlar main quest serisine sadece baz oyunda 180 quest koymuşlar ve silke silke yapacaksın. hikaye korkunç kötü. karakterler korkunç kötü. questlerle etkileşim korkunç kötü. questlerin 98% i oradan bunu getir, şuraya bunu götür. class change questinde bile getir götür yapıyoruz. tam asya kafasından çıkmış questler. esoda falan baymıştım ama en azından esoda related ırgatlık yaptırıyordu. bunda scholar olacak balık götür, çanta taşı, uniforma götür falan tarzı questler yapıyoruz. anlamak mümkün değil. hayır questlerin kötü olması bana dert değil sonuçta leveling seni quest yapmaya zorlamıyor fakat questleri yapmadan dungeonları oyundaki temel fonksiyonları bile açamıyorsun. dungeon finder bile main scenario quest gated. yeni exp ile HW'i tekli olarak satıştan kaldırmışlar haliyle ast, dk falan oynamak istiyorsan silke silke yeni exp'i alman gerekiyor. bende o topa hiç girmem. akşam bir bard deniycem o da sarmazsa basıyorum uninstall'u. pve genel olarak fena değildi, daha öyle challenging bir şey yapamadım ama mesela warrior olarak tanklmaya çalışırken baya emnity management falan vardı oyunda. eski wow gibi. o bakımdan baya güzeldi.
 5. bingildak

  Legion Ana Konu

  videodaki map baya küçük görünüyor, kitapta baya büyük anlatıyordu. ne zaman açacaklar argus'u, ben bakmaya girerim herhalde.
 6. bingildak

  DOTA, HoN, LoL şu saatten sonra hangisi oynanır?

  dota slow paced kanser hots hızlandırılmış kanser pick one 8-)
 7. bingildak

  Nem Alma Cozumleri

  bütün evin nemini almıyor abi onlarda. etki alanları genelde ürünün açıklamasında yazar. orta kalite, orta ebatlarda bir ürün en fazla 40-50 m2 etki ediyordur tahminime göre. klimadan daha sesliydi benim gördüğüm her model. özellikle nem oranı yüksekken deviri arttırdığı için baya tar tar ses yapıyor. dediğim gibi iyi ürün alırsan bu sorunlar bir nebze daha az olur. nem makinesini hiçbir yerde ev sahibinin alacağını düşünmüyorum abi. ev sahibi, kiracı ilişkisi içinde saçma bir talep çünkü özellikle klima varsa. adam seni seviyordur istediğini yaptırırsın ayrı :)
 8. bingildak

  Playerunknown's Battlegrounds

  ağlama deno X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(
 9. bingildak

  Nem Alma Cozumleri

  klima o aletlerden daha iyi abi. ev sahibi de hiç o toplara girmez, baştan uyarayım ben seni. o aletler genelde sesli oluyor ve sürekli su haznesini değiştirmen gerekiyor. baya uğraşlı yani. kaliteli olanları daha sessizdir elbette ama haznesi büyük bir şey almanı tavsiye ederim yoksa sürekli doldur boşalt yapmak zorunda kalırsın. açtığın zaman haznesi dolana kadar otomatik devreye giriyor. haznesi dolunca pasife alıyor kendini aktife geçmek istediği noktada bile.
 10. bingildak

  Satılık - Moleskine Smart Writing Set

  grego el yazısını text e çevirme olayı nasıl çalışıyor? ben surface kullanıyorum, onenote'da var mesela el yazısını text'e çevirme olayı fakat çok düzgün yazıyor olman gerekiyor. bunda da durum öyle mi. varsa yazdığın bir şey koyabilir misin dijital text e nasıl çeviriyor görmüş olalım. ama uğraşacak vaktin yoksa hiç uğraşma ben alıcı değilim şahsen :)
 11. bingildak

  Playerunknown's Battlegrounds

  deno başlamışken sinir etmek için repost yapayım. DO YOU EVEN LIFT DENO?
 12. bingildak

  Playerunknown's Battlegrounds

  12 kişi kalmışken 1. oluyordum demek olmuyor. ilk oyununda 1. olarak bitirenlere hakaret oluyor canıms.
 13. bingildak

  DOTA, HoN, LoL şu saatten sonra hangisi oynanır?

  kelimenin literal anlamıyla tryhard denediğin hiçbir şey casual olmuyor abi zaten. hots öğrenmesi ve oynaması çok daha kolay bir oyun. dotadaki gibi yüzlerce saat geçirmen gerekmiyor normal seviyede bir şeyler yapabilir hale gelmek için.
 14. bingildak

  Legion Ana Konu

  kosmosun en büyük kuvvetlerinden biri burning legion'ın başkenti argus bu kadar mıymış abi asdads. şaka mıdır nedir.
 15. bingildak

  DOTA, HoN, LoL şu saatten sonra hangisi oynanır?

  dota ve hon a kıyasla baya casual
 16. bingildak

  Star Wars Battlefront

  origin subs ile ebedava oyun millet bu oyunu nasıl almış anlamadım ama herhalde sw aşkıyla gaza falan geldiler. gunplay falan çocuk oyunu gibi. baya şaka gibi combat.
 17. bingildak

  Final Fantasy 14 online #2

  eyvallah yazdıklarını araştırıp deneyeceğim. çok basit bir sorum olacak. gear konusunu ne yapmak gerek. çok hızlı level atlıyorum ve gear sürekli geride kalıyor. zaten kombat ciğer solduran türden bir de dmg geri kaldığı için moba 1289301823 kere STONE İKİ atmak zorunda kalıyorum. ne yapmak gerek
 18. bingildak

  Final Fantasy 14 online #2

  paladinde leveling nasıl? ben 20 e yaklaştım ama ruhum ölmek üzere. 1 tane dot var, 1 tane dmg vuran var. dot, dmg, dmg, dmg spamlıyorum.
 19. bingildak

  Netflix Türkiye

  expressvpn hala cortlamadı bakalım ne kadar gidecek
 20. bingildak

  Steam Summer Sale 2017 (22 Haziran - 5 Temmuz)

  dragons dogma nasıl pcde
 21. bingildak

  Final Fantasy 14 online #2

  bende steam indiriminde denk geldim 20 liraya starter pack'e. içinde ilk exp yokmuş (neden yok onu da anlamadım da) o kadar da gerekli değil. lineage 2 zamanlarını hatırlattı oyun, özellikle sesler falan. gözler dark elf female casting jiggle aramadı değil asdadsasd. yeni realmlerde EXP bonus var diye oraya girdim, iyi ki de öyle yapmışım yoksa oynayamayacakmışım. çılgın exp bonus olmasına rağmen zor questliyorum. 1 saatte falan 10 oldum, tek avuntum o. questing ve sp combat chore olsun diye tasarlanmış. slow af, not fun af, boring af. dungeon ıvır zıvır pve content iyi diye çekiyorum şimdilik ama bakalım ne olacak. arcanist açtım scholar yapıp healer gitmek için. normalde pet class sevmem ama baya micro management falan varmış. hem de hybrid olarak heal yaparken güzel de dps çıkartabiliyor falan demişler. şukuladım ondan. eu da omegadayım - dominus aurora
 22. bingildak

  The Darkest Dungeon

  crimsonlarla münasebetin varsa tıklayıp girmezsin olur biter :)
 23. bingildak

  The Darkest Dungeon

  niye enable etmeyesin ki abi
 24. bingildak

  Steam Summer Sale 2017 (22 Haziran - 5 Temmuz)

  armello'yu aldım da tutorialdan sonra beğenmediğime karar verip iade bastım ama yemek yerken açık kalmış 2 saate yaklaşmış played ki zaten hayvan gibi uzun tutorial'ı. 2 saate denk geldi diye reject basıp geçtiler herhalde.
 25. bingildak

  Steam Summer Sale 2017 (22 Haziran - 5 Temmuz)

  benim iadede patladı galiba yanıt bile gelmedi
×
×
 • Yeni Oluştur...