Jump to content

mani

=o=
 • Mesaj sayısı

  11.216
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

mani hakkında

 • Rütbe
  mani

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. mani

  Messiah (2020) - Netflix

 2. mani

  Tube Thread #1

 3. mani

  Gif Thread #6

  https://i.imgur.com/a2m42gC.gifv
 4. mani

  Tom Clancy's Jack Ryan (2018) - Amazon Studios

  harbiden ilk 2 bölüm ne baydı. Üf Venezuella bizi yok etmeden birşeyler yapmalıyız, insani kriz yaşanıyor, yanı başımızda diktatörler var demokrasi götürmeliyiz. Midem kalktı valla.
 5. mani

  Gemini Man (2019)

  Sonylerin hepsi 4K model farkı olmadan. IMAX'ler 4K olması lazım. 3D izlediğiniz içerikler 2K'dır çift projektör olmadıkça. IMAX'ler ve genelde Türkiye'de Sony Dual Stackler var çift projektör olarak Mars'ta. Cinetech'in var galiba Mall of Istanbul'da çift Barco'su emin değilim ama.
 6. mani

  Gemini Man (2019)

  60 kare izliyorsun toplanmıyor. Dediğin gibi 120 Kare olması lazım. 3D 120 Kare de var 2D 120 kare de var. Türkiye'de böyle çıkmadılar sadece. Dijital sinema projektör ve serverları DCI (Digital Cinema Initiative) standartlarına uymak zorunda ve dijitale geçişte HFR bir standart olarak belirlenmedi. Bazı server ve projektörler kağıt üstünde teknik olarak destekler ama hiç bir üretici şu anda experimental diye garanti vermez oynatır oynatmaz diye. 3D'ler 2K, 2D'ler 4K Türkiye'de.
 7. mani

  Gemini Man (2019)

  2K 24 Türkiye'de. 3D olanlar 60 kare per eye.
 8. mani

  Gemini Man (2019)

  şimdilik Türkiye'de 120 kare girmiyor vizyona.
 9. mani

  Laptop Stand + Soğutucu

  4-5C oynuyor çok rahat. İş yerinde güzel bir aluminyumdan yaptırdığım stand vardı delikli ve eğimli. Hani alt tarafı kapalı kalmıyordu hava sirkülasyonu için,onda kullanınca kasa altı bayağı ısınıyor. Evde kullanmak için aldığım stand'da ortada 1 tane büyük yanlarda 2 şer tane ufak olmak üzere fan var. kasa altı sıcak değil bayağı serin oluyor. Onun dışında klavyenin GPU ve CPU'nun hizasına denk gelen kısmı daha serin, çok rahat hissediliyor el ile. https://www.vatanbilgisayar.com/addison-rampage-ad-rc7-15-17-notebook-sogutucu-stand-siyah.html Pahalı ama diğer ürünlere kıyasla malzeme kalitesi olarak en iyisi buydu.
 10. mani

  Laptop Stand + Soğutucu

  termal macun değiştirdim, stand aldım, fan ızgarasında toz vardı o da baya etkiliyordu büyük ihtimalle. 20-25C düştü sıcaklık.
 11. mani

  Bad Boys For Life (2020)

  Harbiden ya. Ayrıca Martin Lawrence kafası iyiyken oynamış gibi. Bi garip geldi.
 12. mani

  Tube Thread #1

 13. mani

  Laptop Stand + Soğutucu

  Taş gibi laptop valla 4 seneye geliyor. Hiç üzmedi beni. Mobil olma durumu sıkıntılı, sırt çantasıyla dolaşıyorum 40 yaşına geldik. Zamanında ufak ekran sevmediğimden ve o aralar çok mobilite ihtiyacı olmadığından almıştım. Şimdi muadil 13-14" birşey alsam ateş pahası. Oyun dediysem de WoW Classic :\ 15 sene önceki engine. Kaldırıyorda zaten performans sorunu yok. https://www.vatanbilgisayar.com/hp-envy-17-n100t-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-1tb-256gbssd-17-3-4gb-w10.html
 14. mani

  Laptop Stand + Soğutucu

  2-3 ay önce temizlemiştim, pek bir tozlanma yoktu. Ama termal macun olayına bakmadım tabi. O işi bir kontrol edeyim o halde. Jel soğutucu padler vardı buzlukta onların üstüne kağıt havlu koyup öyle idare ettim bi ara :\
 15. mani

  Laptop Stand + Soğutucu

  Selamlar, 17" HP laptop var. Sağolsun masaüstü bilgisayar gibi boyut olarak. Bu vatandaş cayır cayır çalışıyor gayet el yakıyor. Aldığımdan beri çok oyun oynamadım bi oyun oynayayım dedim ufak bir odayı ısıtır durumda. Tavsiye ettiğiniz gürül gürül çalışmayan güzel bir stand var mı soğutuculu ? 17" olduğu içinde çokta ufak bir stand olamaz herhalde.
×
×
 • Yeni Oluştur...