Jump to content

Tyrion

=o=
 • Mesaj sayısı

  694
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Tyrion tarafından gönderilen her şey

 1. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Aynı bizim takım gibi başlığıda ölü :) İnsan gelip iki ZaaaXD lar ya :S
 2. Tyrion

  Expansion ?

  Madem öyle vereyim azıcık dönsün belki sıkılır kurtarırım dicem ama inatçı baya puşt illa girecek. Teşekkürler cevaplar için abiler.
 3. Tyrion

  Expansion ?

  Malum Diablo 4 gazladı milleti, bizim yeğende gaza gelmiş "dayı bana D3 al,D4 çıkana kadar barbarrr oynıcammm"diye bi yapıştı. Wow oynadığım zamanlarda gaza gelip vanilla almışlığım var, onu vereyim diyorum ama üzerine 2-3 exp, gelmiş anladığım kadarıyla. Classlar dışında içerik olarak , Feature vs.vs. yapılacaklar arasında değişiklik var mı? Şu mape gidemezsin şunu veya bunu oynayamazsın gibi?. Sıpa Barbar oynayacak madem gidip 40 Oyro dömelmiyeyim durduk yere. Teşekkürler.
 4. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Çok da kötü değil bence. Birde Emre'siz görelim noluyor. Yarın öbür gün 10dk kasık attı diye çıkma ihtimali olan adama göre sistem yaptık mı yapmadık mı görücez.
 5. Abi sizde bi zahmet 2 cümle de toz kondurun hocanıza artık, Tudor ardından kaç oyuncu geldi/gitti oturup bi hesap edin azıcık. "Nerede kalmıştık" , "Bitti demeden bitmez" , "Bir hayalim var" , "CL müziğini seviyorum" , başarı zamanı bu lafları edip tüm payeleri toplarken sıkıntı yok, sonra devran dönünce "Terim kurmadı ki", e kim kurdu abi o zaman, ilkokul mezunu servisçiyle benzinci oturup mu karar verdiler? Florya'da ekilen çiçeklere bile karışan adam kadroya karışmamış "siz kimi alırsanız alın " mı demiş.? Neyse GS bu zorla cendereden çekip çıkaraack kurtaracak bir adam var, yönetim derhal gidip Terim ile tekrardan anlaşmalı. Oh wait..
 6. Ya sanki takımı başkası kurmuş da, temcid pilavı gibi Ocağı bekliycez diyip duruyor bide
 7. ZaaaaaXD Ama hocam çok sinirli yine kameramana patlamış, ne çekiyon ammgohshdf https://www.fanatik.com.tr/fatih-terimden-kameramana-tepki-2100398
 8. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Abi bunu dün gece twitter'da başka bi hesaptan gördüm, Emre adamın karısına küfür etti diye.
 9. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Berbat geçen sezonlarda büyük takımların yapması gerekenlerden biri de 1-2 genç çıkarmak olmalı. Şampiyonluğa gidilen senelerde öyle kola kolay genç koyup taraftardan sabır bekleyemiyorsun.
 10. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  haşofman reyize 5 atmışsız ama hâlâ topak ölü, geçen sene nasıl bir travma yaşadıysak artık :)
 11. Protesto gayet normal bişey abi, yıllık 4.5m alan adam alkışlanıp ilahiyle sahneye çıkınca sıkıntı yok ıslıklanınca galiz küfürle karşılık.
 12. Tyrion

  patici/k/ silah topiği

  MTCR'den bahsediyorsun ama yanlış biliyorsun. "MTCR, 500 kg'dan daha ağır savaş başlıklarının ve 300 km'yi aşan menzillere sahip füzelerin teknolojilerini ya da bu değerlere ulaşacak yetenekler kazandıran ekipman, araç-gereç ve bilgilerin transferini engeller". Yani kendimiz üretebiliyorsak her hangi bir üretim kısıtlamasına tabi değiliz. Bu yüzden ihraç/ithal edecek ülkeler genelde ürünü 500kg veya 300 KM altı max menzili varmış gibi gösterirler bu radara takılmamak için gerçi takılsanda hukuki bi yaptırımı yok ama "biz temiziz" demek gibi bişey. Füze özeline gelirsek de öyle aman yarabbi bi teknoloji de değil.Fakat geçen mayıs sonu gibi PENÇE operasyonunda ilk defa kullanıldı, muhtemelen anlık info geldiği için siha veya uçar unsur intikali hedef değerlendirme veya risk almamak için hewallerin kafada patlatmış da olabilirler. Ellerine kollarına sağlık.
 13. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  "Geçmişin hesabını soracağız" yıllardır kullanılan ama bir kişinin dahi yapmadığı bir seçim vaadi o kadar. Malum kol kırılır dfdsgdf.
 14. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  dibini sıyırmaya gelecek sanırım.
 15. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Çok acayip ya. böyle bir anlaşmayı yapan yönetim bunu nasıl genel kurula izah etmez akıl alır değil. Yayın geliri yıllık 200M TL'den hesaplasan kabataslak 28-30 yıllık temlik verilmiş. Yazık olmuş.
 16. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Baya buz gibi penaltı abi o pozisyon.
 17. Nedense bizde sistemsel değişikliklerin,hazır oynanan oyunu birden değiştirip bambaşka bir oyuna evrileceği düşünülüyor. Gs'da Sağ/Sol bek bu tempo olmadığı gibi, Kanat oyuncularının repertuarında "sıfıra inip genişletmek" opsiyonu da yok ve topu genelde koşu yoluna değilde ayağına isteyen stilleri var. Sürekli pas oyunuyla özellikle ligin 2.devresinde kapanıp kontra bekleyen takımları açmak çok zor. Hem oyunun genişletmen aynı zamanda cabuk oynaman lazım. Nzonzi çok iyi pozisyon alıyor olmasına rağmen kadro yapısı gereği defans bloğuna ya çok yakın ya da içine gömülüyor. Fernando gibi hızlı veya diagonal pasları yok gibi bişey. Seri çok iyi pasör evet ama N'diaye gibi dribblingi yok ve sertlik koyamıyor oyuna. Muslera'nın insan üstü performansı olmasa her iki CL maçı çok farklı skorlarla bitebilirdi. Hoca desen ayrı formsuz, ligin son haftaları camiayı ve taraftarı konsolide etmek için ceza almalar didişmeler yarar getirir ve bu bi taktikdir ama sezon başı hiç olmadı , her zaman papaz pilav yemez.Çok zor fikstüre giriyor takım. Fener dışında büyük takımlarla oynanmadı henüz. Başakşehir, Bjk, Ts, Alanya , Sivas zor maçlar hepsi. Gs bu sene işi gerçekten zor. Şimdilik taraftarın gazını tutan konuşmalar ve basın desteği devam ediyor.
 18. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Tr'de hangi kamuya açık yönetim kendine sorulan soruya açık şekilde cevap veriyor ki, Bjk muhalefetinin sorusuna verilsin. Atilla Türker bir sürü belge çıkardı, hiçbirini yalanlayamadılar, sadece dava açıcaz diyip durdular. Madem iftira çık belgesini paylaş adamın itibarını orada bitir bu lafların önüne geç. Stadın yapım işinin bir kısmını sen yapıyorsun, soruyorlar "benim şirket daha ucuz yaptı" diye cevap veriyor. Ya 1-2m TL hesabını mı yapıyorsun bjk başkanı bjk den para mı kazanır? Veya bjk yöneticisi davalarına baktı diye kulüpten 2m tl avukatlık ücreti mi alır? Nereden gönüllük esasına dayalı yöneticilik? Nerede Bjk'de kaplere atılan imzalar ?
 19. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  3 milyar tl borç olmuş, aldığın yerden fersah fersah ötede mali durum, ona rağmen 100m+ Euro dan fazla gelir elde etmişsin, seni zamanında yere ğöğe sığdıramayan taraftar şimdi de, basit bir soru soruyor "paralar nerede?" çıkarsın verirsin hesabı bu kadar basit. Sanki cebinden milyon avro koydu kasaya, Küçük Emrah gibi bana bunlar bana reva mı falan nedir abi bu. . He zaten birşey olacağından da değil, aynını bize Aziz yaptı, unutuldu şimdi herkes Ali Koç'u tanıyor biliyor. Orman gider Çebi gelir 2 ay sonra fazla kimse hatırlamaz Orman'ı tıpkı Demirören gibi.
 20. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Rodriguez ve Moses'ten biri arandı ya, biri olsaydı daha farklı olabilirdi maç. Bide aşağida ki pozisyonda Kruse'nin kafası ya sdfsd. Muslerar'nın gelişinden sakatlanırım diye korkmayıp biraz daha cesaretli olabilyseydi eğer "Alman aslan terbiyecisi" ünvanını alabilirdi.
 21. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Aynı mevzu geçen sene Cocu'ya yapıldı, arkasına hem Coeman peşine Ersun geldi. Geldiler de ne oldu? Ligin bitimine 4 maç kala potadan çıktı. Sorun Cocu'da mıydı? Sezonun ilk maçından sonra Giulliano ikinci maçından sonra Josef de Souza gitti. Saçma sapan adamlar alındı adam al bunları oynat dediler tutmadı, sonra suçlu kendi çıktı. Avcı için sezon başı "acaba ?" diyenlerin hemen hepsi haklı çıktı. Halbuki çok basit acablardı. Başakşehir gibi Stressiz baskısız, finansal sıkıntısı olmayan ortalam topçuları ununu elemiş nispeten uysal adamlarla, bir telefonla aylarca ceza alacak topçularını 1 maçla kurtaran yöneticilerle çalışmışsın. Be kardeşim sen kavanoza mı yaşıyordun ? Bjk maddi manevi (Orhan AK) sıkıntılarını bilerek gelip, hakikaten çok rahat sistem kurduracaklarını mı düşündün? Üstelik daha 6 ay evvel 5 senelik sözleşme imzalamışken. Abdullah Avcı hayatında "ben paramı 3 aydır alamıyorum, Eşim burada yaşamak istemiyor" diyen kaç topçuyla çalışmıştır daha evvel ?
 22. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Bir Fatih Terim bağlılığı mı? 4.defa GS 3 defa MT yapmış bağlılık asdhashf. Gs'den milli takıma son gidişinde taraftarın attığı twittleri çıkartırma lütfen. Şenol biraz sallansın ilk fırsatta yine gelir, ama öncelikle TÜRKİYE FUTBOL DİREKTÖRÜ'nden daha büyük bi tittle icad edilmesi lazım.
 23. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Ee yani, Tesbit mi şimdi bu? Hazırlık maçında iyi olmasaydı tabi ki adam alınırdı, hocanın takımıysa kötü olanı nasıl ona yazıyorsak iyi olanında ona yazabiliriz gayet."ona kalsa" dediğin hoca Orta saha kalabalık olmasına rağmen 32 yaşında adama 6m bonservis verdirip adam aldırıyorsa , Mevlüt yerine pek tabi para verdirip daha profili yüksek ST de alabilirdi yani.
×
×
 • Yeni Oluştur...