Jump to content

eldar

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.275
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

eldar hakkında

 • Rütbe
  eldar

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. eldar

  1 Milyon İstihdam Projesi

  Türkiye'yi Hindistan yapmak için milli geliri biraz daha düşürmen lazım önce. Gerçi o yönde emin adımlarla ilerliyor mevcut hükumet.
 2. eldar

  Darwin'in Evrim Teorisi

  Evrimi böyle tartışanlar, sosyolojiye büyü diye bakıyordur herhalde.
 3. eldar

  Türk kimliği

  Tartışmanızın çıkış noktası sanırım sitedeki yazıdaki iddianın temellendirilmemiş olması. Yanılmıyorsam ikiniz de o yazının altına kaynak olarak verilen makaleyi atlamışsınız. Herhalde atlamamışsınızdır diye şöyle bir tekrardan baktım ama göremediğim için verilmiş bağlantıdan ulaşılan makaleyi koyuyorum. Ben şöyle bir okudum makaleyi, beni ikna etmedi ama en azından bilimsel yöntemle yazılmış. Bu önemli çünkü bilimsel tartışmaya zemin hazırlar, yarın biri çıkıp bu makaledeki şu iddialar doğrudur/yanlıştır diyebilir. https://dergipark.org.tr/tr/download/article-file/907425
 4. eldar

  Darwin'in Evrim Teorisi

  Ben bu topic'in uzaylı arkadaşlarla yaptığımız zoom görüşmesinde veya benim X abi var Marslı gibi bir örnekle taçlanmasını bekliyordum. O konuda hayal kırıklığına uğradım.
 5. eldar

  Peak Games Satılıyor

  Peak games'in erken yatırımcılarından bir blog yazısı. Bu işlerin formülü olduğuna inanmasam da ilginç buldum. Yani doğru şeyleri yapıp "başarılı" olmanın garantisi yok. Başarı ister istemez sonuçtan sebebe okunuyor. https://medium.com/@HummingbirdVC/peak-sale-to-zynga-drives-8-6x-gross-fund-return-for-hummingbird-ventures-24f9b3f8b076
 6. eldar

  Beleş oyunlar başlığı!

  Nereden duydun?
 7. eldar

  The Last of Us: Part II

  Hatta ben oynanıştan sonraya da atmosferi koyuyorum, hikâye oyun mecrasında hiç aradığım bir şey değil.
 8. eldar

  Beleş oyunlar başlığı!

  COH 2'yi alabilir miyim?
 9. eldar

  Sea of Thieves

  Bence progress olarak ancak mekan açılması falan gelmeli, aksi oyunun ruhuna aykırı. Yüzlerce saat oynayanlar var bu oyunu, demek ki kendi içinde bir tadı var. Oyundaki quest'ler sadece başka oyunculara denk gelmek için bahane bir yerde.
 10. eldar

  Sea of Thieves

  Oyun çok iyi, yalnız kozmetikleri tırt buldum. Oyunun esas eğlencesini etkilemiyor ama dur şöyle bir kıyafet yapayım diye pek heveslenemiyor insan. Hatta aynı şekilde karadaki concept art da gerçekten kötü. Denizdeki atmosfer ise tersine çok iyi. Oyun keyifli, birkaç arkadaşınızı ikna edebiliyorsanız kesin girişin.
 11. eldar

  Playstation 5

  Sony aslen sattığı oyunlardan para kazandığı için Playstation'ın ulaşılabilir bir fiyatta olmasını ister. İlla bu fiyat doğru olmasa da 7 bin liradan ucuz olacağını düşünüyorum.
 12. eldar

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Film aşırı konsept olmasına rağmen açıkçası sevdim. Yönetmen çok iyi iş çıkarmış, bende istediği her şeyi başarmış hissi oluştu. Ne oluyor ya bu filmde, nereye varacak sorularına takılmayacaksanız tavsiye ederim. 50'ler Amerikası taşra kasabasını Alacakaranlık kuşağı filtresiyle günümüze yansıtmış. Resmen bir dönemi yorumlayarak aktarmış yani, bu da tam da benim sinema anlayışıma uyuyor.
 13. eldar

  PC Gaming #2

  Mel Gibson'ın dandik filmini oyun yapmışlar resmen.
 14. eldar

  İş hayatı ana başlık

  Bu salgın sonrası genel merkez çalışanları azalacak beklentisi var, sen evden çalışan diye veri tabanına girdiysen aradıkları aday olmuş olabilirsin.
 15. eldar

  Sea of Thieves

  Zaten Steam'ci tam anlamıyla yok, Steam üzerinden arkadaşına bağlanamıyorsun. Windows'un platformunda arkadaş eklemen gerekiyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...