Jump to content

Tyrion

=o=
 • Mesaj sayısı

  701
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Tyrion hakkında

 • Rütbe
  Tyrion

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Yİne de hiçbişe olmaz.
 2. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Kulübün ekonomik olarak götünde ayı bağırıyor, Gökhan Gönül'den büyük fedakarlık 1+1 yaptı diye anlaşma yapılacak haberleri çıkıyor, Caner'le uzatalım mı falan vs.vs. , bu adamların ölüsü yıllık 1,5m alır iyi/kötü oynuyor olması ayrı konu. geri dönüşümü de yok direk 2 sene sonra çöp. Kimi oynatıp parlatıp satacaksın da para kazanacaksın? Bankalar birliği ile imzalandı 2021 sonu aman yarabbbiiii. Artık ya Katar'a yada Rus'a gider yada Ethem Sancak'a falan kitlerler sdf. Hunter hocamda kusura bakmasın ağır kaşındı, maddi ve kulüp yapısı olarak neredesye eksiksiz sıfır taraftar baskısından direk buraya , üstelik Orhan AK gibi kör göze parmak hatasıda cabası. bide Sevilla'yı reddettim diyor. Ya harbi Bjk delisi ya da ciddi psikolojik deliymiş.
 3. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  asdasf isteğe bak All-in-One multi combo , elinde bu isterlerin sağ taraflı olanı var Moses önce onu bi oynataydı. Para bok püsür yok, ama saçma sapan isteklerde de sınır yok maşallah.
 4. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Alman pornocu yatışa gelmiş götü göbeği salmış, patlamasa bari.
 5. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Ozan ve Gustavo çok iyiydi, ama Ciğerci pozisyonu olmamasına rağmen çok iyiydi ya. Rodriguez gibi hız dribbling yok ama geriye kalan bütün skillerde üstündür sanırım.
 6. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Hala maçtan sonra büyüklük hamaseti yapıyor hoca, aşırı baydı artık ya.
 7. Abi yalnız Fener'i geçince şampiyon olunmuyor, benden duymuş olma ama lider Sivas, hani şu arada 9 puan fark olan takım dsffgdfg.
 8. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Aynı bizim takım gibi başlığıda ölü :) İnsan gelip iki ZaaaXD lar ya :S
 9. Tyrion

  Expansion ?

  Madem öyle vereyim azıcık dönsün belki sıkılır kurtarırım dicem ama inatçı baya puşt illa girecek. Teşekkürler cevaplar için abiler.
 10. Tyrion

  Expansion ?

  Malum Diablo 4 gazladı milleti, bizim yeğende gaza gelmiş "dayı bana D3 al,D4 çıkana kadar barbarrr oynıcammm"diye bi yapıştı. Wow oynadığım zamanlarda gaza gelip vanilla almışlığım var, onu vereyim diyorum ama üzerine 2-3 exp, gelmiş anladığım kadarıyla. Classlar dışında içerik olarak , Feature vs.vs. yapılacaklar arasında değişiklik var mı? Şu mape gidemezsin şunu veya bunu oynayamazsın gibi?. Sıpa Barbar oynayacak madem gidip 40 Oyro dömelmiyeyim durduk yere. Teşekkürler.
 11. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Çok da kötü değil bence. Birde Emre'siz görelim noluyor. Yarın öbür gün 10dk kasık attı diye çıkma ihtimali olan adama göre sistem yaptık mı yapmadık mı görücez.
 12. Abi sizde bi zahmet 2 cümle de toz kondurun hocanıza artık, Tudor ardından kaç oyuncu geldi/gitti oturup bi hesap edin azıcık. "Nerede kalmıştık" , "Bitti demeden bitmez" , "Bir hayalim var" , "CL müziğini seviyorum" , başarı zamanı bu lafları edip tüm payeleri toplarken sıkıntı yok, sonra devran dönünce "Terim kurmadı ki", e kim kurdu abi o zaman, ilkokul mezunu servisçiyle benzinci oturup mu karar verdiler? Florya'da ekilen çiçeklere bile karışan adam kadroya karışmamış "siz kimi alırsanız alın " mı demiş.? Neyse GS bu zorla cendereden çekip çıkaraack kurtaracak bir adam var, yönetim derhal gidip Terim ile tekrardan anlaşmalı. Oh wait..
 13. Ya sanki takımı başkası kurmuş da, temcid pilavı gibi Ocağı bekliycez diyip duruyor bide
 14. ZaaaaaXD Ama hocam çok sinirli yine kameramana patlamış, ne çekiyon ammgohshdf https://www.fanatik.com.tr/fatih-terimden-kameramana-tepki-2100398
×
×
 • Yeni Oluştur...