Jump to content

Tyrion

=o=
 • Mesaj sayısı

  693
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Tyrion hakkında

 • Rütbe
  Tyrion

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Tyrion

  Expansion ?

  Madem öyle vereyim azıcık dönsün belki sıkılır kurtarırım dicem ama inatçı baya puşt illa girecek. Teşekkürler cevaplar için abiler.
 2. Tyrion

  Expansion ?

  Malum Diablo 4 gazladı milleti, bizim yeğende gaza gelmiş "dayı bana D3 al,D4 çıkana kadar barbarrr oynıcammm"diye bi yapıştı. Wow oynadığım zamanlarda gaza gelip vanilla almışlığım var, onu vereyim diyorum ama üzerine 2-3 exp, gelmiş anladığım kadarıyla. Classlar dışında içerik olarak , Feature vs.vs. yapılacaklar arasında değişiklik var mı? Şu mape gidemezsin şunu veya bunu oynayamazsın gibi?. Sıpa Barbar oynayacak madem gidip 40 Oyro dömelmiyeyim durduk yere. Teşekkürler.
 3. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Çok da kötü değil bence. Birde Emre'siz görelim noluyor. Yarın öbür gün 10dk kasık attı diye çıkma ihtimali olan adama göre sistem yaptık mı yapmadık mı görücez.
 4. Abi sizde bi zahmet 2 cümle de toz kondurun hocanıza artık, Tudor ardından kaç oyuncu geldi/gitti oturup bi hesap edin azıcık. "Nerede kalmıştık" , "Bitti demeden bitmez" , "Bir hayalim var" , "CL müziğini seviyorum" , başarı zamanı bu lafları edip tüm payeleri toplarken sıkıntı yok, sonra devran dönünce "Terim kurmadı ki", e kim kurdu abi o zaman, ilkokul mezunu servisçiyle benzinci oturup mu karar verdiler? Florya'da ekilen çiçeklere bile karışan adam kadroya karışmamış "siz kimi alırsanız alın " mı demiş.? Neyse GS bu zorla cendereden çekip çıkaraack kurtaracak bir adam var, yönetim derhal gidip Terim ile tekrardan anlaşmalı. Oh wait..
 5. Ya sanki takımı başkası kurmuş da, temcid pilavı gibi Ocağı bekliycez diyip duruyor bide
 6. ZaaaaaXD Ama hocam çok sinirli yine kameramana patlamış, ne çekiyon ammgohshdf https://www.fanatik.com.tr/fatih-terimden-kameramana-tepki-2100398
 7. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Abi bunu dün gece twitter'da başka bi hesaptan gördüm, Emre adamın karısına küfür etti diye.
 8. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Berbat geçen sezonlarda büyük takımların yapması gerekenlerden biri de 1-2 genç çıkarmak olmalı. Şampiyonluğa gidilen senelerde öyle kola kolay genç koyup taraftardan sabır bekleyemiyorsun.
 9. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  haşofman reyize 5 atmışsız ama hâlâ topak ölü, geçen sene nasıl bir travma yaşadıysak artık :)
 10. Protesto gayet normal bişey abi, yıllık 4.5m alan adam alkışlanıp ilahiyle sahneye çıkınca sıkıntı yok ıslıklanınca galiz küfürle karşılık.
 11. Tyrion

  patici/k/ silah topiği

  MTCR'den bahsediyorsun ama yanlış biliyorsun. "MTCR, 500 kg'dan daha ağır savaş başlıklarının ve 300 km'yi aşan menzillere sahip füzelerin teknolojilerini ya da bu değerlere ulaşacak yetenekler kazandıran ekipman, araç-gereç ve bilgilerin transferini engeller". Yani kendimiz üretebiliyorsak her hangi bir üretim kısıtlamasına tabi değiliz. Bu yüzden ihraç/ithal edecek ülkeler genelde ürünü 500kg veya 300 KM altı max menzili varmış gibi gösterirler bu radara takılmamak için gerçi takılsanda hukuki bi yaptırımı yok ama "biz temiziz" demek gibi bişey. Füze özeline gelirsek de öyle aman yarabbi bi teknoloji de değil.Fakat geçen mayıs sonu gibi PENÇE operasyonunda ilk defa kullanıldı, muhtemelen anlık info geldiği için siha veya uçar unsur intikali hedef değerlendirme veya risk almamak için hewallerin kafada patlatmış da olabilirler. Ellerine kollarına sağlık.
 12. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  "Geçmişin hesabını soracağız" yıllardır kullanılan ama bir kişinin dahi yapmadığı bir seçim vaadi o kadar. Malum kol kırılır dfdsgdf.
 13. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  dibini sıyırmaya gelecek sanırım.
×
×
 • Yeni Oluştur...