Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House of Cards (2013) - Netflix

mani

Öne çıkan mesajlar

progamer said:

daha iki bölüm seyrettim. Doug niye viski için enjektör kullanıyor? İlk yaptığında damara direk viski mi basıcak dedim sdf

Adam alkolik. İşin ucunu kaçırdı mı hayatı tekrar mahvolacak.

Dolayısı ile şırınga ile her gün atıyorum 50cc içerek kendini kontrol altına almaya çalışıyor.

Bir de psikolojik bişi de olabilir, bardak veya şişeden içtiğinde daha bir kolaydır alkolikliğe tekrar dönmesi.. bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk iki sezona göre direk kötüydü ya sezon. Diziyi sevdiren bir sürü şeyi yapamamışlar bu sezon. 2-3 bölümde anlatılacak storyline lar gereksiz bütün sezona uzatmışlar filan.

sezon spoiler

Bütün adaylığın tamamını gösterselerdi keşke ya. Sezon böle çok geniş başladı olaylar açısından da sonra Iowa'da kaldı. Daha republican adayı bile belli değil. Bide zaten Frank niye democrat ki. Adamlar istemiyodu bile bunu. Tarafsız aday olacak diye düşünmüştüm.

Doug'un olayı da çok uzatmışlar. Kızı bulup öldürüp Frank'e düzgün yardım etmesini seyretseydik daha iyi olurdu. bi 6 bölümde halledebilirlerdi onun hikayeyi.

Petrov iyiydi baya. Direk Frank'in Walker'a yaptığını yaptı Frank'e.

Bu kadar hayal kırıklığı olmasının sebebi Underwoodları çok insancıl yapmaları olmuş ama. Hani başkanlık tabii daha zor, hatta dizinina dı House of Cards sonuçta, illa yaptıklarının yıkılışını izleyecez ama böyle olmamılıydı ya. Frank bütün sezon bi America Works diye yardırmamalıydı.

Claire'da abv. Karı menepoza girdi diye başkanlığı yaktı. Hani her istediğini aldı işte, sonra kendi beceremedi daha Frank'e ne atalanıyo. Sonlara doğru Skyler seviyelerine ulaştı harbi sdf

Geçen sezondaki Underwoodlar böyle mal kararlar vermezlerdi.

ha birde 4th wall breaking çok azdı ya bu sezon. Frank nerdeyse hiç konuşmadı bizle. Hep çok kısaydılar. Olanlar çok iyiydi ama.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...