Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Candostum köpek çiftliğinden uzak durun..

phebus

Öne çıkan mesajlar

Glatheros said:

Fistan said:

çok zekice gerçekten

Bence de, selective breeding.

çok mantıklıymış lan neden bunu insanlar için de uygulamıyoruz ki? oh wait uygulanmışı vardı di mi.

neyse, kurttan tüylü sıçanlara veya kafatası yamuk yumuk hiç bi eski özelliğini taşıyamayanlara çevirdiklerimiz var o derecede selective yani

evrimi yuzyıllar süren mükemmellik yerine, gerizekalı insan toplumunun istekleri üzerinden sürdürünce işte ortaya çıkan selectivity boka sarıyor
Sosyal ağlarda paylaş

op bir canlı için vatan bilgisayardan aldığı laptopun anakartı bozuk buradan almayın ayarında topic açmış, sonra olayın karşıt savunucuları olayı başka yere çekmeyin demiş. inanılmaz ya. neyle neyi satın alıyorsunuz olm?

hele şu var ki, inanılmaz ya:

Anelor said:

o kadar yardıma muhtaç öksüz çocuk varken herkes neden hala çocuk yapıyorsa ondan gidip satın alıyor insanlarda. bu kadar büyütüp saçma sapan yerlere çekmeyin konuyu. kişinin kendi seçimi o kısmısını yargılamak burdan kimseye düşmez. bide öldürdün falan denmiş aptal mısınız nesiniz anasını satıyım ya. adam yazmış işte böyle yerden aldık madur olduk siz olmayın demiş. aptal aptal yerlere çekmişsiniz konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

bence en güzel köpek şu lan hep yazarım bunu foruma hatta aynı görseli atmışımdır.

katır kutur sevicen böyle tüyler kısa kısa, severken gözünün beyazı çıkıcak mağrur mağrur bakıcak. sokaklar full bunlardan. ben çok şanslıyım köpek alcak olsam direk gidip bi tanesini alırım bunların.

aktivistlik için demiyorum hatta CİNSÇİLİK yapıyorum şuan hakkaten çok güzel geliyorlar bana bunlar.

http://galeri2.uludagsozluk.com/391/sokak-kopegi_341054.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

phebus said:

haaha monitör ve teknik servis benzetmesi çığır açmiş helal. ne kadar zavallı olduğunuzun göstergesi çok açık. ben senin de başına gelmesin diye açtım postu ama sizin de başınıza gelir inşallah

Köle seçer gibi hayvan almadığımız için gelmez, merak etme. Monitör örneği gelebilir tabii, insanlık hali.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir şeye gayet açık sebep sonuç ilişkileriyle eleştiride bulununca neden "zavallı, bitmiş, 11 yaş" falan oluyoruz anlamadım zaten. Mesajların sahibi 11 yaşında sanırım birazcık. Tek bir argümana bile cevap veremeden sağa sola salya saçmak nasıl bir kişilik anlamadım, elbette parayla alır hayvanı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...