Jump to content

Feamer

=o=
 • Mesaj sayısı

  22.563
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Feamer hakkında

 • Rütbe
  Feamer

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Feamer

  çekiş düşüklüğü ve delirmece

  Vitesle ilgili bir sorun mu var diyesim geliyor ama olsa görmeleri gerek gibi de geliyor
 2. Feamer

  Küçülmeye mi gitsek ?

  ben bu genelemeyende karşıyım, eskiden insanların oyuna ve oynayacak araca ulaşımı az olduğu için oluşan kitle daha creme de la creme di, vasat kitle oyun oynayacak kanalara ulaşamadığı için dışarda kalıyordu. şimdi ise cebinde taşıdığın aletle oyun oynana bilindiği için oyuncu profili daha çok kişiye yayıldı. verdiğin örnek üzerinden gidersek, bu kitle içinde solasta oynayanların sayısı, eskiden oynayacak olanlardan az değildir, hatta daha fazladır ama oyuncu sayısı bu orana göre daha fazla büyüdüğü için eskiden olduğu gibi daha az sayıda kalıyorlar. eğer özlenen ve ulaşılmak istenen hedef eskinin pati ve öncesi oluşumları ise, seçilecek hedef kitlenin vasat değil yine verdiğin örnek üzerinden gidersek solasta oynayan kitle olmalı. ben eminim ki, bu gün bir şekilde frp oyunları ile haşir neşir olan ama bu oyunların arkasında yatan külliyattan bihaber bir çok kişi vardır, bu durum aslında bir çok oyunda içinde geçerli, eskinin güzel kitlesinin çoğunluk olarak böyle insanlar oluşturdu diye düşünürsek onları geri kazanmak değil ama yeniden yaratmak için böyle bir yola gidilebilir. insanların yeni içerik üretmesini beklemek veya talep etmeye de gerek yok zaten yazılı olarak bir materyal arşivlerde olması lazım, onları gün yüzüne çıkartırsak bir çok kişiye ilginç gelebilir. şunu da unutmamak lazım, eskiden nasıl güzel bir muhabbet ortamının olması hoşumuza gidiyorsa, yine örnek üzerinden gidersek Apex, Fortnite ve League of Legends kitlesi içinde kaybolan yeni nesil içinde bu hoş bir deneyim oluşturabilir.
 3. Feamer

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  batının ve değerlerinin yılmaz şövalyesi: eldar
 4. Feamer

  Küçülmeye mi gitsek ?

  bence mümkün olabilir, -/-\- öyle insanlarda kalabilir ne olacak ki, bir vesile ile gelmişse bir şeye tutulmuş olması lazım, o şeyler maksimize edildiği zaman kalmayı bırak tapusunu da alırlar
 5. Feamer

  Küçülmeye mi gitsek ?

  oyun ana temali forumda oyun konuşulmadığı için değil miydi nedeni?
 6. Feamer

  villacık yapımı önemli noktalar

  bağ evi diye geçiyordu galiba
 7. Feamer

  Plakayı vida ile sabitlemek

  içinde veya rakamların üstünde delik olmayacak deniyordu galiba
 8. Feamer

  Türk kimliği

  doğru, içerik olarak da hafif ama şaman/kam ayrımının anlaşılması bakımında iyi bir örnek
 9. Feamer

  Türk kimliği

 10. Feamer

  patici/k/ silah topiği

 11. Feamer

  Yönetim Ban ve Uyarı Kriterleri

  altın şafağa gideceğim ben
 12. Feamer

  Yönetim Ban ve Uyarı Kriterleri

  ilk alıntı ve bundan başka yazısı da yokmuş ki, işsiz gibi bana 5-6 sayfa gezdirdiniz yok yere
 13. Feamer

  Yönetim Ban ve Uyarı Kriterleri

  kaç sayfa 10 sayfa mı, 20 sayfa mı? barı koordinat verinde okuyalım 🙂
 14. Feamer

  Kotu fikir

  bu tür soru soru soranların belirtmedikleri bazı noktalar var, o yüzden cevaplar yeterli olmuyor çoğu zaman. -spor arabamı kullanmak istiyorsun? -görüntüsü mü spor olsun yoksa performansında mı spor olsun? vs. vs. gibi beklentiler sıralanırsa daha iyi cevaplar alınabilir.
 15. Feamer

  Yönetim Ban ve Uyarı Kriterleri

  öncesini sonrasını bilmem ama "fırınlara gitsin hepsi umurumda değil" diye kurulan bir cümle nasıl, "Kürtleri fırınlamak isteyen ve bunu yazan biri" olarak algılanıyor onu merak ediyorum, yanı bu alıntının başı sonu yoksa, direk böyle bir ifade kullanıldıysa "okuduğunu anlamlandırma" yapmadan böyle bir çıkarım yapmak çok zor. ha dersin be onu yazan kişinin ciğerini bilirim öyle demek istemiştir ama öyle olsa bile forum ortamında açıkça yazılmayan bir şey için ceza kesilmesi de doğru değil derdiğim gibi öncesini sonrasını bilmiyorum, sadece bu alıntı üzerinden konuşuyorum.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...