Jump to content

Laraken

=o=
 • Mesaj sayısı

  10.739
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Laraken hakkında

 • Rütbe
  Laraken

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Laraken

  diyetisyen

  bugün de kocaman sektörü çökerttik çok şükür.
 2. Laraken

  Warcraft III: Reforged

  gold kubat damage açmış skdksks
 3. Laraken

  Labrador üretim çiftlikleri

  Bi de hayvan satın almak isteyip kendini hayvansever sananlar var, o daha da acı.
 4. Laraken

  Nurtopu =)

  2. sorunun cevabını da verdim aslında ama yine yazayım, kendi ürettiği için 1 tane yavru işte anca. anne de 95li diye biliyorum.
 5. Laraken

  Nurtopu =)

  1. soru için merakını gidereyim abi çiftleşmeden doğurmuş aynen. kendi üretmiş içinde.
 6. Laraken

  Labrador üretim çiftlikleri

  Senin olaya yaklaşımın onların yaklaşımıyla aynı çirkinlikte.
 7. Laraken

  (Alınık) Köpek

  ulan sen yanlış forumdasın, tipe gel lan. o son yazdığın sevincini geri ağzına sokayım senin.
 8. Laraken

  Güvenilir bulduğunuz bulut sistemi?

  2 milyar insanın falan datası var lan orada, dışarıdan kimse ellemedikçe bişi olmaz korkmayın. kimse bakmaz sizin datanıza. iş belgesi koydum demiş bi de. gürcan emlak datalarına kimse bakmaz abi rahat ol. şirketin kendi cloudu yoksa o data çok değerlendirilebilir data değildir zaten, koy geç.
 9. Laraken

  Güvenilir bulduğunuz bulut sistemi?

  ya kim napsın sizin boklu fotoğraflarınızı, anca bi image processinge giriyordur marka falan var mı diye reklam vermek için.
 10. Laraken

  Boşananlar kulübü

  yazma dayı o zaman?
 11. Laraken

  Boşananlar kulübü

  ne olduğu önemli diyorum ben de işte. empati onu değerlendirmeni gerektirir. onu anlamıyorsun. ha empatiyi sana yapmam, dediğim gibi güzel bir insan değilsin.
 12. Laraken

  Boşananlar kulübü

  olum senin fikirlerini zerre önemsemiyorum çünkü sen güzel bir insan değilsin benim için. sadece insanlara fikir verme diyorum ki verecek halde değilsin. çürümüşsün yaşadıklarınla içten içe veya hep böyleydin bilmiyorum. sakız olma bu işte, hayır köpek değildi yerine koyduğum, hiç köpek beslemedim hayatımda. anladın mı neden sakız olmasın dediğimi? fikirlerin eğer ölüm içeriyorsa lütfen kendine sakla. çaresizim diyen adama bu tavsiyeyi verme. sonuçlarının ne olacağını bilmiyorsun ki empatiden yoksunsun. sadece kendi fikirlerini yazıyorsun. acılarınla başarılar diliyorum sana.
 13. Laraken

  Boşananlar kulübü

  eşdeğer tuttuğum objesel değil, insanların verdiği değer hakkında. ben babamı 18 yaşımda kaybettim ve farklı bir şey koymak zorunda kaldım yerine. sana ne olduğunu söyleyip ağzına sakız olmayacam ama koydum yani. sen ne kadar değer verirsen o kadar değerlidir o. senin fikrin sende kalsın, insanlara tavsiye verecek halde değilsin sen, verme de. umarım kendi küçük dünyandan çıkarsın, o global mlobal konuştuğun şeylerin aslında bireyleri etkilemediğini anlarsın kafa olarak büyüyünce.
 14. Laraken

  Boşananlar kulübü

  sen de ne kadar değer verirsen ver onlar anne baba. ortaya çıkardıkları ürün de sensin yani. çok da şey etmemek lazım.
 15. Laraken

  Boşananlar kulübü

  o zaman değer farklarını kendine göre düşünmeyeceksin. GOPEKLE İNSAN BİR Mİ çomarlığını yapmayacaksın. sen nereden biliyorsun insanların neye ne kadar değer verdiğini? senin değer verdiğin bir şeye el kaldırılınca hemen çirkinleşiyorsun. dünya senin değer yargılarından oluşmuyor. senin küçük dünyan gerçek dünya değil, bunu kabullenmen lazım önce.
×
×
 • Yeni Oluştur...