Jump to content

Bone

=o=
 • Mesaj sayısı

  54.900
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Bone hakkında

 • Rank
  bonec

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Bone

  Ölüm Korkusu

  bugün parmaklarım soyuluncaya kadar çim kestim. ama fiziksel olarak yorulsam bile zihin çalışmaya devam ediyor o sırada. sinir bozucu.
 2. Bone

  Ölüm Korkusu

  zaten bu duygu beni mahvediyor 😞 of of of.
 3. Bone

  Ölüm Korkusu

  kendimi kıymetli değil de hayatı kıymetli görüyorum. çiçekleri, bulutları, ağaçları çok seviyorum. anılar beni var eden şeyler. gözümü açtığım her gün şükür ediyorum. bu hissin yokolacağı düşüncesi beni çıldırtıyor. benim benliğimin yokolacağı.
 4. Bone

  Ölüm Korkusu

  uykum var, uyuyamıyorum. uyuduğum zaman öleceğim aklıma gelip rüyamın ortasında uykum kaçıyor. bu kadar kötü olduğumu kıbrıs'tan beri hiç hatırlamıyorum.
 5. Bone

  Ölüm Korkusu

  gitse dükkan senin. koy vermeye çalışmak bile deli ediyor.
 6. Bone

  Ölüm Korkusu

  ya yok cidden ben böyle yaşamaktan bıktım. birkaç ayda bir periyodik krizim geliyor. ölmek istemiyorum. yokolmayı kabullenemiyorum. bunu düşünmemeyi düşünmek bile sanki 2 saniye sonra öleceğini zannetmene neden oluyor. kanın çekiliyor, titremeye başlıyorsun, miden yanıyor, terliyorsun, birisi boğazını sıkıyormuş gibi hissediyorsun. ölmeden cehennem işkencesi yaşıyorsun. ölmemenin çözümünü düşünüyorsun. ölmemenin çözümünü düşünürken bile başından aşağıya kaynar sular dökülüyor. ölmemeyi düşünüyorsun, ölmeyi düşünüyorsun. öldükten sonra yokolacağını düşünüyorsun. ölmek istemiyorum, ölmek istemiyorum, ölmek istemiyorum, ölmek istemiyorum. varlığımın son bulmasını istemiyorum. varlığım son bulacak. gözümü kapatınca ölmüş olacam. ve ben bunu istemiyorum. geceleri uyuyamıyorum. uykum kaçıyor. krizlerimin olduğu zamanlar "neden ben, neden ben doğdum, niye ben bu işkenceyi çekmek zorundayım" diyorum kendi kendime. ölmek istemiyorum. ölmek istemiyorum. ölmek istemiyorum. bu hissi yaşamayı istemiyorum. 15 senedir bu krizlerle uğraşıyorum. çok yoruldum. periyodik krizlerim geldiği zaman hayat iyice yaşanmaz hale geliyor. biri yardım etsin nolur. psikiyatrist mi bulursunuz psikolog mu bulursunuz bilmiyorum ama yardım edecek biri çıksın bana. ölene kadar bir 15-30 sene daha bu şekilde yaşamak istemiyorum. ölmek istemiyorum.
 7. Bone

  Play Station Oyun İndirimleri

  sanki 135 tl değil de tam 100 tl olsa koşa koşa alıcaksın. bu "sırf laf sokayım da götüm büyüsün" tribiniz cidden öldürüyor. yaş 8-9 sanki özel ilgi bekliyorsunuz. git store'a bak, bir sürü oyun 90-110 TL aralığında satılıyor. bu kadar umrunuzdaysa satın alın o oyunları. al 109 lira: https://store.playstation.com/en-tr/product/EP0001-CUSA01788_00-RB6SIEGESPGOLD03 al plus abonelikle 102 lira: https://store.playstation.com/en-tr/product/EP0006-CUSA09216_00-TS4DELUXEPARTYPL al 89 lira: https://store.playstation.com/en-tr/product/EP0002-CUSA00433_00-D3ETERNALCOLL000 al plus abonelikle 100 lira: https://store.playstation.com/en-tr/product/EP1833-CUSA10486_00-CONANEXILES00001 al 99 lira: https://store.playstation.com/en-tr/product/EP0001-CUSA08609_00-THECREW2SCEE0000 al plus abonelikle 107 lira: https://store.playstation.com/en-tr/product/EP0001-CUSA04695_00-SOUTHPARKTSOT001 al 84 lira: https://store.playstation.com/en-tr/product/EP9000-CUSA01021_00-HRZ0000000000000 almayacaksan da alma, beni ilgilendirmiyor orası.
 8. Bone

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  buna katılamayacağım. OW'da ihtiyacını duyduğumuz bir karakter olmuş. karşıda azıcık iyi oynayan bir pharah+mercy olduğunda tüm takım Wreckingball + Winston + Soldier + Mcree + ana + moria seçip pharah'a odaklanmak zorunda kalıyor, bu sefer de diğer karakterleri counterlayamadığımız için yine kuşbaşı pide oluyoruz. boktan gameplay dediğin karakter shotgunjump ile pharah avlamak için baya avantaj getiriyor, bir yandan takım oyununa katkı sağlayabilecek özelliklere de sahip. karakter overwatch için nimet olacak. ama hots'a taşınacak kadar değerli bir karakter mi, hayır elbette.
 9. Bone

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  OW da aynı durumda sanki :D
 10. Bone

  Play Station Oyun İndirimleri

  Watch Dogs 2 Gold Edition 350'den 105'e, Spider-Man 470'den 180'e, God of War 470'den 135'e, Shadow of the Tomb Raider Croft Edition 670'den 220'e, Horizon Zero Dawn 180'den 85'e düşmüş. öyle fiyatlar var işte, yoksa 700'den 100'e düşen oyun var kastetmemiştim.
 11. Bone

  Play Station Oyun İndirimleri

  God of War ve Spider-Man gömdüm. Oyunların 700 TL gibi uçuk fiyatlara geldiği günümüzde 100 TL'ye oyun kaçmaz :D
 12. Bone

  Diablo Immortal

  mobilde daha fazla oyun var. canın sıkıldıkça açıp daily questleri yapıp çıktığın oyunlarla dolu mobil pazarı.
 13. Bone

  Negatif Tarayıcı

  şuna benzer bir canon tarayıcı almıştım: http://www.vatanbilgisayar.com/canon-lide-220-tarayici.html içinde negatif tarayıcı aparatı da vardı. kalitesiz dandik sonuçlar vereceğini sanmıyorum, sonuçta cihaz oldukça iyi tarama performansı sunuyordu.
 14. Bone

  Bohemian Rhapsody (2018)

  Müslüm filminde de söylemiştim aynı şeyi, burada da söylüyorum. sonuçta bir hikaye yazacaklar film için. bir hikaye. hikayenin giriş, gelişme, sonucu olmadığı zaman, rising action'ı, falling action'ı, climax'i felan olmadığı zaman, o hikaye "oturaklı" bir his vermeyecektir. elbette gerçekte olmayan şeyleri gösterdiler, bazı olayları çarpıttılar değiştirdiler felan. adamın yaşadığı her şeyi birebir gösterseler, çok kopuk ve tutarsız bir hikayeyle karşılaşmış olurduk ki sıkıntı o da. o yüzden böyle "şunu şunu koymamışlar o yüzden tırt olmuş" tarzı yorumları gereksiz buluyorum.
 15. Bone

  Pikachu diye bağırıp atlayan Fethat büyüdü

  tam bir Türk genci tipi
×
×
 • Yeni Oluştur...