Jump to content

Bone

=o=
 • Mesaj sayısı

  57.559
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Bone hakkında

 • Rütbe
  bonec

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Bone

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Loki, Moon Knight, Winter Soldier bence dört dörtlük dizilerdi, derli toplu bir hikaye akışı ve keyifli sahneler sunuyordu. ama tabii biraz ne beklediğinize göre (Lost ending beklemek gibi) değişebilir. Eğer Hawkeye'i "Christmas" maksadıyla izlerseniz o da işlevini karşılıyordu. light bir aile şovu. sonunda New York'ta çam ağacı sahnesi bile koymuşlardı ne olsun daha 😄 Scarlet Witch'te "baştan savma ve sıvama" denebilecek iki şey vardı, biri Quicksilver'a yaptıkları tuhaf twist diğeri de son bölümdeki senaryoyu son anda değiştirdiklerinin fazla belli olması. Ama o dizinin bölümlerinde genel bir sıkıntı olduğuna inanmıyorum. Ms. Marvel hakkında yorumum aile ilişkileri sahneleri ve diyalogları başarılı olmuş ama aksiyon sahneleri berbat yapılmış şeklindeydi. She-Hulk ise tam bir faciaydı. hiç girmeyeyim.
 2. Bone

  Avatar Cinematic Universe

  Siyah Bri'ish oynatırlar
 3. Bone

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Guardians of the Galaxy, Flash Gordon tarzı bir film yaptığı için leziz olmuştu, Winter Soldier da belki de en iyi MCU filmidir. Ragnarok diyip şunları dahil etmemek olmaz.
 4. Bone

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Eternals'in tek iyi yönü oyuncular, ama ilginç olan şey senin buna berbat demiş olman. filmin en büyük sıkıntısı editing konusuydu. her şeyi aynı anda göstermeye çalışıp hiçbirini doğru düzgün gösterememişler parça parça patlamış. öte yandan Shang Chi'nin en iyi yanı da writing ve story telling. mesela iki ana karakterin (Shang Chi ve yavuklusu) modern toplumlarda yeni nesil gençlerinin yaşadığı "topluma adaptasyon ve yerini bulamama sorunu" üstüne eğiliyor. diğer yandan Çin martial arts filmi havasında bir sonuç çıkarmışlar, bir Hero değil ama yine de çok güzel sahneler var. LC Waikiki'nin son Thor'uyla kıyaslanamaz bile bunlar. o filmde oyunculuk yoktu, hikaye yoktu, yönetmenlik yoktu, sadece Valkyrie'nin kolları vardı ki o da tek başına filmi kurtarmaya yetmiyordu.
 5. Bone

  Borderlands 3

  BL3 main storyline'ı sevdiysen Tiny Tina da çok benzer bir şekilde yazılmış. DLC'lerdeki hikaye anlatımını sevmiştim, "hatalı yerleri düzeltmişler" diye düşünüyordum ama o "hata" olarak gördüğüm şeyleri daha da karikatürize hale getirip bol soslu yaymışlar.
 6. Bone

  Paticik Logoları Yaptırdım (AI)

  şunlar çok hoşuma gitti. keşke böyle grafik yaptırabilecek kişiler bulsak. ama bulduklarımız da her logo başına 100 bin dolar isteyen kişiler çıkıyor. büyük stüdyo değilsen karşılaması çok zor oluyor. AI şu yazıları kasten çarpıtmayı bıraksa da bizi bu dertten kurtarsa keşke.
 7. Bone

  Para kazanmak için uzmanlaşmak vs genelleşmek

  mantıklı. teşekkürler.
 8. Bone

  Para kazanmak için uzmanlaşmak vs genelleşmek

  "İkisi birden" gibi bir şey mi? Yoksa uzmanlaştığın alanla bağlı konuları öğrenmek gibi mi?
 9. Bilgisayar sektöründe daha fazla para kazanmak veya iş bulmak için sizce tek bir konuda uzmanlaşmak mı daha iyi oluyor, yoksa çok fazla alana yayılmış olmak mı? Mesela Python'da Pathfinding alanında çok yetkin olmak mı daha avantaj sağlar, yoksa mesela C++, C#, Internet of Things, Raspberry Pi, 3D Printer, Blender, Maya, Unreal, XSens, DaVinci Resolve gibi konular üstünde genel bir bilgiye sahip olmak mı?
 10. Bone

  Baldur's Gate 3

  haber ne bilmiyorum da göstermiyor sitede hiçbişi...
 11. Bone

  Overwatch

  Pati'de yardım eden çıkar mı bilmiyorum da Bronze ve Silver seviyesinde win almanın yolu nedir biri bana anlatabilir mi, yardımcı olabilir mi? "daha iyi oyna" diyebiliriz, moira ile 10 kişi arasında en fazla damage ve en fazla heal yapan ben olsam da çok ağır farkla kaybediyoruz. benim takıma gelen widow hep troll pick oluyor. karşı takıma gelen widow hep iyi oynayan ve gerektiğinde değiştiren widow oluyor. çok çok çok iyi geçen bir maçta bile hep biri quit ediyor, oyunu kaybediyoruz. repick etmesi gereken kişiler inatla o karakterde devam edip düşmanı feedlemeyi seçiyor. muhakkak birisi throw ediyor ve base'in etrafında hoplayıp zıplayıp zaman geçiriyor. oyun bu tip oyuncuları cezalandıracak bir sisteme de sahip değil, her maç karşıma çıkıyorlar resmen. yok yani kıçımdan ter akarak oynasam bile kazanamıyorum ve tek başıma böyle efor sarfediyor olmak da insanı bezdiriyor cidden.
 12. Bone

  video ve film kayıt mevzuları

  yazdıklarımı okumayacaksan neden konuşuyorsun sdfsdfsdf yahu tüm dünyada gösterilecek bir film çektiğimiz örnekten bahsediyorum, sen hala "ama ben ödül almış filmlerden bahsediyorum" modundasın yahu. hani tamam anlıyorum paticik klişesi bu yazılanı okumadan yazılanla alakasız bir yerden vurmaya çalışmak da pls stahp. çok saçma bir inatlaşmaya başladın. bak ne demişiz daha baştan beri.
 13. Bone

  video ve film kayıt mevzuları

  bu arada yatak odamda iPhone ile video çekersem bunu Netflix'e nasıl satarım diye sormuyorum. para kazandıran profesyonel işlerde ne tip video kameralar kullanılıyor veya yeterli oluyor diye soruyorum. eminim şimdi gelip de iPhone ile çektiğim videoların neden Netflix'te yayınlanmayacağını anlatmaya çıkanlar olur, bildiğimiz şeyleri ezbere tekrar ederler, boşuna zahmet etmesinler. konu şu yani, tekrar göstereyim de:
 14. Bone

  video ve film kayıt mevzuları

  lol sebep? filmimi dünya genelinde sinemalarda oynattım da netflix ya da amazon mu geri çevirecek? netflix'i ve amazon'u o kadar da özel ve sadece 3-5 kişinin girebildiği bir yer mi sanıyorsun?
 15. Bone

  video ve film kayıt mevzuları

  şu dediğin sanırım sadece Netflix Originals için geçerli. ben bir film yaptım, Netflix'te veya Amazon'da yayınlayacağım dediğimde karışma hakları yok zaten. Arri Alexa da mı dahil bu dediğine? o durumda "pro kamera" derken neleri kastediyorsun merak ettim.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...