Jump to content

Bone

=o=
 • Mesaj sayısı

  55.150
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Bone hakkında

 • Rütbe
  bonec

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Bone

  Valorant

  bu oyun belki de "league of legends tarzı grafikler" yüzünden gereğinden fazla aşağılanıyor ama zaten quake serisini, cs'yi, doom serisini, overwatch'u felan oynayanların da derdi "of abi assassin's creed oynadım inanılmaz grafikler, battlefield oynadım sanırsın gerçek savaşın içindeyim" felan değil. competitive mevzular ne kadar yeterli, ne kadar iyi silah dinamikleri var, karakter hareketleri akıcı mı felan bunlar önemli. o yüzden bu oyuna grafikleri üstünden vurmaya çalışanları çok aptalca bir iş yapmaya çalışıyor olarak görüyorum. bilmemkaç saat csgo ve overwatch oynamış biri olarak, bu oyunda iki gözlemim oldu. birincisi csgo vs valorant açısından: csgo cidden kanser oyunculara sahip, hani bazen doğru düzgün iletişim kuran takımlara denk geliyorsunuz da, oturmuş bir takımınız yoksa public denemek boşa giden 1 saat anlamına geliyor. faceit felan da yalan, toxic oyunculara herhangi bir yaptırım yapılmıyor. valorant'ta oyun daha yeni olduğundan mıdır bilmem ama çoğu kişi (nooblukları bir kenara bırakırsak) görev odaklı oynuyor, ve bir şekilde ilkel takım çalışması uyguluyor. toxic oynama potansiyeli olabilecek kişiler bile mutlaka takımda destek olmak zorunda kalıyor. ikincisi ow vs valorant açısından: ow bence csgo'ya göre daha competitive hareket eden oyuncularla karşılaşmanızı sağlıyor. dengeli maçlar inanılmaz zevkli oluyor. ama ow aşırı yoğun bir oyun olduğu için, çatışma esnasında taktik vermeye zaman bile kalmıyor. voice chat'i kullanan çok nadir oyuncu görüyorum, bu da takım içinde iletişimi baltalıyor ve sanki competitive play'de değil de quick play'deymişsiniz gibi karambol oyunlar dönüyor. valorant'ta mikrofon kullanan çok oyuncu gördüm. csgo'daki kadar detaylı infolar dönmese de, en azından takım çalışmasını tetikleyebilecek iletişimler yaşanabiliyor. valorant'ta gördüğüm en önemli sıkıntı afk oyuncular. buna yönelik bir yaptırım gelmesi lazım. unrated oynarken boşalan slota random bir oyuncu atabilir. competitive oynarken normalden çok daha az puan kaybederek maçı iptal etmeyi oylayabiliriz. ama 750 pingli birisinin oyuna girip çıkmasını beklemekle 4v5 oynamaya çalışmak çok keyifsiz oluyor. ayrıca haritalarda çok fazla girinti çıkıntı ve derine saklanabilecek çok fazla nokta var. eğer e-sports turnuvalarına odaklanmak istiyorlarsa, buna bir ayar getirmek zorunda kalabilirler. genel olarak ben başarılı buldum oyunu. ama işte fortnite veya pubg oynayanlar "istemezük" demeye devam edecekler, ama competitive fps'lere farklı bir tat sunduğu için ben bir geleceğinin olduğunu düşünüyorum.
 2. Bone

  Warhammmar 40k

  trailerda Chaos Marine görmemek üzdü beni. tırt olmuş, baştan yapsınlar.
 3. gezi parkı'nda bile sevgili düşüren çok kişi oldu sen ne diyorsun. politik duruş sergilemiş gibi gözüküp tanıştığı kızlarla şimdi evlenenler bile var 😄
 4. Bone

  patici/k/ silah topiği

 5. Bone

  System Shock 3

  tabii ya, Discord bir oyun olduğu için aynen öyle çok önemli 😄
 6. Bone

  patici/k/ silah topiği

 7. Bone

  patici/k/ silah topiği

 8. Bone

  Cities: Skylines

 9. Bone

  Cities: Skylines

  oyundaki şu ışıklandırma çok hoş ya.
 10. Bone

  Serious Sam 4

  Serious Sam serisi zevk aldığım bir seri değil de, bu adamların The Talos Principle'ı vardı çok keyif alarak oynamıştım. keşke onun gibi şeyler yapsalar.
 11. Bone

  System Shock 3

  Tencent 😞
 12. Bone

  Assassin's Creed: Valhalla

  Spartandan İngilizden Korsandan Kızılderiliden felan haşhaşi yapmaya çalışınca oluyor öyle şeyler. Roma yapalım, bir daha Roma yapalım, Paris yapalım, Hindistan yapalım, Çin yapalım, Rusya yapalım, ama Japonya olmasın... Desmond'un hikayesine bağlayıp ona odaklı tek bir oyunla finali yapmaları mümkünken, onu da öldürmüşler zaten.
 13. Bone

  Mafia Trilogy

  iki de çok güzeldi. ilki kadar iyiydi bence.
 14. Bone

  patici/k/ silah topiği

  tam sentry gun yapmalık olmuş şu silah ya. sentry'nin arkasında da mermi haznesi olacak, bittikçe değiştireceksin 😄
 15. Bone

  Assassin's Creed: Valhalla

  herkes Assassin's Creed 2'yi överken "seri üretim" denilen olay orada başlamıştı aslında. Origins bence çok görmezden gelinen bir oyun, çünkü seride tek radikal değişimi gerçekleştiren o olmuştu, ama esas o oyun "seri üretim" diye görmezden geliniyor. Ubisoft'un artık kopyala yapıştır oyun formülleri var, AC1 ve FarCry 2'den beri "boş haritada boş boş dolaş, aynı görevin 100000. kopyasını yap, kamp ele geçir". geçenlerde Dying Light bitirdim ve her görevinin ayrı bir detayı, anlamı, içeriği vardı. Ubisoft'un şu oyundan öğreneceği çok şey var aslında.
×
×
 • Yeni Oluştur...