Jump to content

k1nJo

=o=
 • Mesaj sayısı

  12.290
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

k1nJo hakkında

 • Rank
  k1nJo

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. k1nJo

  Battle for Azeroth Ana Konu

  abi ben sana hikaye yazayim 2 dkda. varian yüksek fel'e maruz kalarak öldüğünden demon gibi ölmüş. sargeras'tan sonra da serbest kalan demonlar varmış. archimonde ve kiljaeden'dan 1 tık daha kötü ama çok güçlü demon azeroth'a geliyor. sonra seri üretim demon bedenleri yapmanın yolunu bulmuş ama onlara ruh lazım. başlıyor twisting nether'dan demon ruhlarını summonlamaya. bunu fark eden varian da araya karışıyor. sylvanas ve khadgar da içine girdiği bedeni eskisine benzeyen beden yapar hatta o da öyle takılır savaşırız. bfa'dan daha çok beğenen çıkmazsa bu işi bırakırım shdfsa.
 2. k1nJo

  WoW Classic Ana Konu

  yoo. vanilla'yı tekrar oynamak istiyorlar. ama adamların altında mount yokken sağa sola koşturup saçma sapan görev yeri aramak istediklerini düşünüyorsan baya yanılıyorsun. hepsi questhelper, wowhead artık ne varsa onu kullanacak. loex demiş, bence de grafikleri güzelleştiseler çok hoş olur ama asmongold gibi hıyarlar HAYIR İSTİSNASIZ HER ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMALI dedikçe blizz de uğraşmaz zaten.
 3. k1nJo

  WoW Classic Ana Konu

  zaten millet hype yapıyor da hemen bayarlar. talent değiştireceksin; trainer'a koş, para ver, spec'i de değiştirirsen action barları yeniden düzenle. battleground'a gideceksin npc'ye koş sıraya gir falan. millet mount alamadan bıkar.
 4. k1nJo

  WoW Classic Ana Konu

  çok anlamı var. vanilla server'ı açmak demek, yalnızca şimdi mevcut olan ama vanilla'da olmayan özellikleri kaldırmak için açmak demek değil çünkü. mesela bu adamlar şimdi questleri nerede yapacağının bilgisini haritada göstertmeyecekler şu anda olduğu gibi. ama muhtemelen herkes gidip questhelper falan indirecek yine. ha tabi oyunun haritasında onu da göremezler muhtemelen. onun için de cartographer indirmek gerekli olabilir. sonra hangi dungeon'dan ne düşüyor, hangi boss ne atıyor insanlar bilmeyecek onun için de atlasloot indirecekler. e ne anlamı kaldı şimdi bu özellikleri oyuna koymamanın da millete 50 tane addon indirtmenin?
 5. k1nJo

  Westworld (2016) - HBO

  böyle bi dizi vardı di mi
 6. k1nJo

  Game of Thrones (2011) - HBO

  rezalet ya ahah. neyse ki bitti.
 7. k1nJo

  ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  19.05'te çok güzel olmuş lan helal. başak umarım azalarak bi.. yok lan direkt bitsin.
 8. k1nJo

  Battle for Azeroth Ana Konu

  great seal'dan limana goblin glider kit ile sallanıyorum her seferinde. en azından biraz zevkli oluyor dsfs. o değil de şu resto şamanı ne zaman druidin kötüsü olmaktan çıkaracaklar ya. yeter la pve, pvp her yer druid kusacam artık. hani zaten paket çok beğenilmiyor, bari class dengesini oturtun abi bu kadar mal olunmamalı ya.
 9. k1nJo

  Children of Men

  bu şey mi ya adamın en sonunda kolu kopuyodu işte o da yarı cyborgmuş falan. ulan nasıl hafızamda kaldıysa. kesin o herhalde sdf.
 10. k1nJo

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  ya adam farklı görünmek için her cümlesinin arasına 5 satır boşluk bırakan biri. bırakın takılsın.
 11. k1nJo

  Battle for Azeroth Ana Konu

  thrall'ın suratının karakteristik özelliklerinin hiçbiri yok. çıkık elmacık kemikleri, uzun surat, çatık kaş vs. tabi ki orc gibi olmuş ama thrall gibi olmamış işte sorun o.
 12. k1nJo

  Battle for Azeroth Ana Konu

  filmdeki durotan'a benzetmeye mi kasmışlar nedir. çok tırt olmuş ya.
 13. k1nJo

  Battle for Azeroth Ana Konu

  bu nebçin thrall la kaşlar çatık bile değil.
 14. k1nJo

  Avrupa'dan Futbol [18/19]

  bu sene liverpool'un maçlarını çok izlemedim ama ne zaman izlesem salah'ın acayip bencilliklerine denk geldim hep. geçen sene acayip performans gösterince bu sene de o seviyeyi yakalamak için özellikle gol anlamında istatistiğe oynayıp takımı yaktı gibime geliyor.
 15. k1nJo

  Game of Thrones (2011) - HBO

  genel de ne ya abi yeni yeni boyutlar getirmeyin ama ya bilerek mi yapıyosunuz olm
×
×
 • Yeni Oluştur...