Jump to content

Black-ice

=O=
 • Mesaj sayısı

  20.432
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Black-ice hakkında

 • Rütbe
  Black-ice

Son profil ziyaretçileri

2.439 kez ziyaret edildi
 1. Black-ice

  Gibi (2021)

  spo
 2. Black-ice

  döküm vs. alü. panel petek

  bu attığın 2. fotodaki alüminyum değil saç panel petek. alüminyum başka bi petek tipi sen galiba başından beri saç panelden bahsediyodun. döküm daha iyi ısıtır panele göre ama bu kadar ince hesap söyleyemem ben. biri 5 biri 6 kim napar bilemem yani. hesabı kitabı var o işin.
 3. Black-ice

  döküm vs. alü. panel petek

  alüminyum peteklerin ısı verimi ölçüyle değil dilimle hesaplanıyor. 1 metre alüminyum panel dersen bi markanın x modelinde 6 dilimli olur başka bi modelinde 5 ya da 7 olur. hepsinin dilim ölçüsü farklı. öyle olunca bütün hesap değişir. teknik olarak incelersen alüminyum daha iyi. daha çabuk ısınıyor daha iyi yayıyor. daha tasarruflu. kombiyi daha az çalıştırıyor. her açıdan daha iyi. ben kötü bir yanını görmedim. 2-3 tane taktım her hangi bir şikayet almadım. şekli güzel istediğin renk incelik ve şekilde oluyor. fiyat olarak çok aşırı büyük fark var esas sıkıntı orada. döküme göre 3x falandı en son. o da ucuz modellerde falan. bir de renk güzel pahalı model falan dersen 4-5xleri buluyordu. o kadar şıklık peşinde değilsen döküm takım geçeceksin sonunda. fiyat al bence hiç kasmadan.
 4. Black-ice

  depo planı

  hacıt çizcem ben sana 2 dakkalık iş ama kolonların yerini de vermen lazım. kapı açıcaz bişey koyacaz hayvan gibi kolon var. en azından ortadaki kolonların ölçüsü lazım. nerede olduğuna dair yani duvardan mesafesi fln.
 5. Black-ice

  depo planı

  şu fotonun altında kalmış 2 tane çizgi var orası rampa mı böyle düz yürüyosun sağ alt köşesinden giriyosun depoya gibi o çizgilerden biri niye yamuk ama kapı mı yoksa o da kapı olsa fotoyla uyuşmuyor. düzgün anlatsan yapıvercem bişi hayrına
 6. Black-ice

  çitlembikte ne fena şey

  o yabanisidir ya. her şeyin böyle bi yabanisi olmuyo mu yenmeyen versiyon
 7. Black-ice

  çitlembikte ne fena şey

  çiğdem o senin hatlar karışmış galba çitlembik başka bişi top top böyle
 8. Black-ice

  Gibi (2021)

  abi ilkkan hep özlü söz söylüyodu zaten karakter traiti adamın
 9. Black-ice

  300 spartali filminde hic Greek oyuncu oynamamis

  yoo takılmadı
 10. Black-ice

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  geleneksel mmo kombatına aşırı aykırı ya. ranged silahlarda aim fln alıyosun yani bambaşka bi konsept tabi. onlara da hak veriyom.
 11. Black-ice

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  şu oyunun combatı ne güzeldi ya. eso oynuyorum bayadır kontent olarak bu oyun yanında kum tanesi bile olamaz ama ne yalan söyleyeyim o real time mı denir soulslike mı denir kombatı çok özlüyorum.
 12. Black-ice

  Via-lance

  valla tebrikler. benim hafıza biraz fil böyle gerekli gereksiz herşeyi tutuyor. buraya ilk açtığın topicleri hatırlıyorum kimbilir yıl kaç önce. hatta bi ara galba foto manipülasyona falan geçmiştin onu da hatırlıyorum. çizimler bile gözümün önüne geliyor, anatomi, çizgi çalış falan diyorlardı galba asd tarz aynı hiç değişmemiş ama levelda nereden nereye gelmişsin. helals.
 13. Black-ice

  gündelik yaşamda ve milli bayramlarda devletçi milletçi oluyorum

  benim hayatım tapu belediye cşbde geçiyor. tam bir özelleştirme yanlısıyım yıllardır. her şeyi satsın devlet.
 14. Black-ice

  Aynı evde yaşayan iki kedim 2 saat ayrı kaldılar.

  benim kedilerden biri diğerini sevmiyor ama veterinere gidip gelince ekstra sevmiyor tıslıyor yaklaştırmıyo ama bir gün sonra düzeliyo. orada heralde başka hayvanları görünce fln geriliyo diye düşündüm.
 15. Black-ice

  Overwatch

  sam amca yıllar önce nasıl haklı çıkmıştın aynı hero konusunda 56 paticik üyesine karşı bir daha anlatır mısın hadi hadi lütfen

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...