Jump to content

Black-ice

=O=
 • Mesaj sayısı

  19.346
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Black-ice hakkında

 • Rank
  Black-ice

Son profil ziyaretçileri

317 kez ziyaret edildi
 1. Black-ice

  vücut geliştirme #5

  bi de vücut yapabilmiş olsam da tam kaybolsam. 😕
 2. Black-ice

  vücut geliştirme #5

  ben şöyle biliyorum; bazı hareketlerde ağırlık arttıramamanı oturup analiz ediyorsun. mesela bench'de göğüsten çıkaramıyorsan x kasın geri kalmış, işte dirsek hizasında takılıyorsan y kası eksik. sonra oradaki eksiğin forearm'da çıkıyorsa oturup bir süre forearm kasıyorsun vs.
 3. Black-ice

  vücut geliştirme #5

  bro önerecek kadar pro olamadım ben de daha. son sayfalarda ben de @tiLi ve @Fili 'den alıyorum önerileri. (aa nicklere bak fili'yi ben tili sanmışım hep) bazı programlarda forearm vardı yaptığım ama çoğunda da yok. reverse barbell curl yaptım bi dönem güzel bi hareket gibi geldi bana. genelde başka hareketler yaparken forearmlar gelişiyor zaten diyorlar.
 4. Black-ice

  eskiyen elektronikleri ne yapıyorsunuz?

  oblivion of eskiyen elektronikler kutunuz yok mu abi bi tane
 5. Black-ice

  Greedfall

  open world, detaylı skill sistemi, diyalog rpg elementleri olan 3rd person arpg diyeyim o zaman. aaa olmasa da baya yakın bence kalitesi. üç günde bir çıkanlar genelde 3rd person adam dövmeli rpg diye geçen rpg olmayan oyunlar. bilmiyorum ben mi yanlış biliyorum steamde ana karakter biriyle bir kere bile konuşsa RYO yazıyor oyunun janrında anasını satayım.
 6. Black-ice

  Greedfall

  başladım ben de iyi gidiyor ama bir hamlık var oyunda. sanki böyle eksikleri var bitmemiş gibi. yine de her zaman çıkmıyor böyle oyunlar ondan gideri var.
 7. Black-ice

  Greedfall

  Daha başlamadım ama sarıcak gibi durdu topiğini açayım dedim. Çıkmış bugün. Eczanelerde de var. 17. yüzyıl konseptli fantazik 3rd person arpg.
 8. Black-ice

  Epic Games Store exclusivity meselesi

 9. Black-ice

  istenmeyen restart

  abi ben de çok çektim. oyunlar haricinde windowsta bile yapabiliyordu. başka bi topiğim vardı esh bios reset önerdi direk düzeldi. ama saçma bi şekilde torment: tides of numenera 'da yapmaya devam ediyordu o ara oynadığım. ben de ai suitten köklüyordum fanları oynarken sıkıntı olmuyordu. fanlarla oyna bence spesifik oyunları açarken sen de. baktın sorun çözüldü ona göre bi yol belirlersin.
 10. Black-ice

  Gta Sa ''What İf'' Concept

  aynısını yazacaktım. güzel böyle contentler falan yapman ama bu forumda bu tarz şeylerin hitap ettiği bi yaş kitlesi yok pek. rapçi arkadaşlar var onlar görürse topiği bayılırlar ama. das dus davul 🤣 😂
 11. Black-ice

  Tool - Fear Inoculum

  pneuma favorim şuan. yalnız bi sonraki şarkıdan kedilerden biri acaip korkuyo benim. alışamadı bi türlü asdasd şarkı biter bitmez atlamam gerekiyo yetişemedim mi hayvancağız kahroluyor.
 12. Black-ice

  vücut geliştirme #5

  bir cümleyle özet yazsan ne hayra geçer hacıt kayboldum içerde
 13. Black-ice

  Jazz jack rabbit

  ilkokulda babam eve aşırı gecikmeli monitörüo olan bi laptop getirmişti. herşeyin izi kalıyodu ekrandaki. o bilgisayara jazz jack rabbit kurup oynarken epilepsi tarzı bişey geçirip 10 dakikalığına yatakta kitlenmiştim. hiç unutmuyorum.
 14. Black-ice

  vücut geliştirme #5

  unutuyorum da ondan ya asdf
 15. Black-ice

  vücut geliştirme #5

  yok o en baştan beri dikkat ettiğim bişey. zaten genelde kağıt kalem gidip yazıyorum her çalıştığım ağırlığı. düzenli artış takibi yapıyorum sürekli.
×
×
 • Yeni Oluştur...