Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Şuan hala en iyisi Vodafone Fiber bence, yani hem millenicom veya speednet-turknet gibi firmalara nazaran daha oturmuşlar. Vodafone var arkasında sonuçta. 9 yıl falan SOL fiber kullandım. Eğer bölgenizde SOL fiber var ise Vodafone fiber'e geçin.. Tavsiye ederim.

(kablonet altyapısı ile de hizmet veriyor ama ping değerleri biraz yüksek imiş önceden 40ms alan şimdi 75ms gibi)

50mbit (150gb AKN) 12 ay 69tl - 12 ay 79TL
100mbit (200gb AKN) 12ay 79tl - 12 ay 89TL

AKN kalkacağını bildiğimiz için bu paketler sınırsıza dönüşecek zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Şuan hala en iyisi Vodafone Fiber. 9 yıl falan SOL fiber kullandım. Eğer bölgenizde SOL fiber var ise Vodafone fiber'e geçin.. Tavsiye ederim.

50mbit (150gb AKN) 12 ay 69tl - 12 ay 79TL

AKN kalkacağını bildiğimiz için bu paketler sınırsıza dönüşecek zaten.

bunun için ekstra bi kablo çekmeye fln gerek yok di mi eve ?
Sosyal ağlarda paylaş

SOL fiber varsa evinde apartmanında dairende falan. Hiç bir şey yapmıyorlar. 2. günde bağladılar bana. Geldi adam kendi modemini getirdi üzerinde vodafone stickerı olan. Stickeri kaldırınca altında superonline logosu var hatta. taktı gitti pat diye çalıştı internet. Ne aktivasyon ne bir şey beklemedim. SOL var ise aşırı sorunsuz geçiyorsunuz sanırım.

şu özellikle çok iyi. Diyelim ki AKN kalkmadı devam ediyor. AKN'i aşınca bile 24mbit hıza düştüğü için çok iyi yani f/p olarak. Ama özellikle söylüyorum SOL fiberiniz varsa geçiş yapın, kablonet altyapısı ile biraz yüksek ping veriyormuş forumlarda yazıyor hep. ya da rekabetçi oyun oynamıyorum zaten diyende kablonet altyapısı ile geçebilir. Aynı hızı veriyor sonuçta.

3 ay deneme kampanyası var, korkuyorum diyenler ona geçsin. 3 ay içerisinde ceza ödemeden üyelikten çıkabiliyorsunuz. Ben bu kampanya ile geçmiştim ama, 1 ocak itibariyle muhtemelen yukarıdaki fiyatlara zam yapacağı için vodafone, ben şimdiden taahhüt verdim. bakalım..
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ocak sonunda mı Şubat sonunda mı ne taahüt bitiyo benim.

Eurotrip'de bi Amsterdam sahnesi vardı, hatırlayan var mı? Hah işte öyle bekliyorum yeni tarifeleri.

1-2 ay kala uzatılmıyor mu yahu?

50mbit yüzgüldüren dyim ben turksatta, arsızlık yapıp 100 e çıkmaya gerek yok sanırım :p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"Oysa interneti çok hızlı tüketen yüzde 1'lik bir kesim var. Bunlar tespit edilebiliyor. BTK'ya bunlara yönelik önlem alınması için çok ısrar ettik ama bizi dinlemediler. Herkesi düşük hızlı internet kullanmaya mahkum ettiler."

saçmalığa bak argümana bak. şu kafa devam ettiği sürece bir sik olmaz bu memleketten. sanane mk istiyen istediği gibi kullanır, herkes tv izlemiyo kardeşim 4k tv sattırıyonuz çatır çatır, e bu adamlar napcak? 1 tane düzgün bitrate li 4k film indirsen 50gb, oyunu var dizisi var osu var busu var. "çok kullanan kitle yüzünden herkes acı çekecek fiyatlar böyle" siktir mk kekosu, milleti sikmeye-sikilmeye alıştık alıştırdık demiyoda, aptal aptal konuşuyolar mk.

yap kotayı yurtdışındaki kotalı ülkeler gibi en az 400-500gb onu geçince hızını düşür. sik gibi 100-150gb kotaları 120 liralara satmaya calıstılar sonra gelip konusuyolar. mk kıçı kırık bulgaristan da 10 yıl önce 50mpbs sınırsız internete aylık 20 lira veriyodum lan, o zaman buradaki 8mpbs 45 liramıydı neydi 24 ayda götünden kan alma garantili. oçları bir kere dürüst olun, sikmeyi seviyoz diyin.

%1 miş götüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...