Jump to content

Crawler

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.279
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Crawler hakkında

 • Rütbe
  -Crawler-

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Crawler

  Turkcell Superonline 2019

  Yeni Fiyatlar.
 2. Crawler

  ISS (ISP) önerisi

  Cgnat olaylarına dikkat edin. Al-sat yapan firmalarda genelde cgnat mevcut. Gerçi ipv4 artık bittiğinden hepsinde cgnat var artık ttnet ve sol haricinde. Port açma gibi mevzularda port açamıyorsunuz bilginiz olsun.
 3. Crawler

  Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

  Şuan telekomun paketlerinde bug gibi birşey var. 50mbit 50gb aknli alıyosun, sınırsız oluyor 79TL. 24mbit 50gb aknli 65TL. Yılbaşından sonra artacak bu fiyatlar. Taahhüt durumunuz yoksa geçebilirsiniz bu paketlere. Bir de nacizane tavsiyem, al-sat yapan firmaları tercih etmeyin. Bölgenizde kimin altyapısı mevcut ise onu kullanın.
 4. Crawler

  Turkcell Superonline 2019

  Baz'a yakın noktalarda 100mbit dl, 50mbit de upload alabiliyorsunuz superbox ile. Deneme fırsatım oldu bi ara. Ping de 30-40 arasında. Bazdan uzaklaştıkça performans baya düşüyor ama.
 5. Crawler

  Turkcell Superonline 2019

  trdeki standart bi yayıncı günde 5 saat hadi bilemedin 10 saat yayın yapsa bile geçilebilecek bir sınır değil 500gb. Ortaya 500gb sınırını atarken birşeyleri hesaplamışlar diye düşünüyorum. Yoksa sallamasyon 500gb yapalım dememişlerdir galiba. edit: ha bi de önceden upload da kotadan sayılıyordu. O zaman ne yapıyordu bu yayıncılar? extra kota falan mı alıyorlardı?
 6. Crawler

  Turkcell Superonline 2019

  Paketlerin hepsinde 5mbit upload olduğunu varsayarsak; Bir yayıncı 24 saat yayın yaparsa eğer 1 günde 30-40gb upload yapar. 10-12 gün durmaksızın yayın yapacak biri yoktur galiba. 5tb olayı iyi olmuş ya, direk korsancının, apartman sömürücünün ayağına sıkmışlar.
 7. Crawler

  Turkcell Superonline 2019

  Malumunuz tam 11 sene önce superonline konusunu yine ben açmıştım. Yıllar ne çabuk geçiyor, 2019 fiyatları ile tekrar karşınızdayım. SOL 2019 için kotasız/aknsiz fiber internet tarifeleri; Herşey iyi güzel derken sözleşmelerine şöyle bir madde eklemişler. Aslında 5TB kabul edilir bir sınır. Fiyatlar eleştirilebilir.
 8. Crawler

  Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

  Bu tabloya göre toptan alıp satan turknet'i ele alırsak; 220bin civarında abonesi var, Tek tarife; 35mbit satıyor. Fiyatı 64,99TL 220bin abone = 14~milyon ciro Tabloya göre; telekoma toptan alışta 220bin abone için 4~milyon ödüyor. Buna bakır kablo kirası, müşteri hizmetleri ve kdv vs. diğer giderleride eklesek, olsun 7milyon. Sesli müşteri hizmetleri yok zaten otomatik birşey kurmuşlar. Ayda 6m TL para kaldırıyor suya sabuna dokunmadan. Güzel para.
 9. Crawler

  IMEI Kayıt

  En geç 6 ay önceden yurtdışına çıkışı olması gerekiyor ama.
 10. Crawler

  Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

  Pat küt arttıramıyor tabi, tarifeleri btk'nın onaylaması lazım. Ama onaylar kesin btk.
 11. Crawler

  Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

  Galiba en çok kullanılan 16mbit ve 35mbit. Bunlara feci zam yapmışlar. Diğerleri pek artmamış gibi.
 12. Crawler

  Msi GTX 1070 TI Armor 8GB 3 Yıl Garanti

  3güne 300tl fiyat mı kırdın sen şimdi. mübarek amazon gibisin.
 13. Crawler

  En iyi remote desktop - 2018

  Teamviewer ücretsiz ama bir süre sonra ticari kullanım uyarısı verip, her bağlantıda süreyi 5dk olarak sınırlandırıyor.
 14. Crawler

  Satılık - Hometech düşük seviye laptop

  Hesap makinesi harbiden bu, hiç bir işe yaramaz (:P)

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...