Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

@bright Vodafone, kablonet altyapısı ile 75mbit'e kadar hız verdiğinden eminim.

Bence, Kablonet,TTnet,SOL bu 3 büyük ISS'e en yakın hizmet veren Vodafone. Zaten bana öyle bir kampanya falan tanımladılar ki ayrı bir hayranlık oluştu adamlara karşı, o ayrı ama yani 500tl e kadar cayma bedelinizi karşılıyor, fiyatları çok uygun, hızları yüksek vs

AKK kalkacak açıklaması da geldi. Yani şuan imkanı olan hala duruyorsa baya baya fırsatı kaçırıyor.

kötü yanını da belirteyim de; hg255s modem kullanmaları. evinizden 3-4 den fazla wifi cihazı var ise kanser waiting for you yani. deli ediyor adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

evet, sol açıkladı. mevcut taahhütlü kullanıcılar, 1 ocak itibariyle akk siz kullanacak.

ama sol müşteri hizmetleri yemiyor taahhüt yenilemeyi. yeni paketler bunlar, bunlar üzerinden yenileriz diyor.
Ağustosa kadar canımcicim hayatı seni bekliyor yani keyfini çıkar =)

yarın bi arar konuşurum olmadı artık dediğin gibi. ağustostan sonra 25 mbit :(
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Ben de ne bok yiyeceğimi bilmiyorum.

TTnet'in sözleşmesi bitti. Özellikle de yenilemedim değiştireyim diye. Mahallede kablonet yok. Fiber yok. Türknet acayip tırsıtıyor. Hatun da Türknet'e sıcak bakmıyor. Malum sıkıntı yaşayanlar illalah ediyor.

Vodafon adsl mi baksam acaba..

Turkcell Superbox al.

Hem istediğin yere taşırsın. Mobil 4g.
Sosyal ağlarda paylaş

Vodafone'la da Türksat'la da görüştüm ben şimdi telefonda.

Vodafone'un dediği 50 mbit 80 TL'ydi sanırım ama bir daha eve altyapı çekmeleri gerekiyormuş apartman içi. Kablonet'teki müşteri temsilcisinin bana dediği kampanyalı tarifeleri açıklamadık ama sizi 100 mbit 100 GB AKN'li tarifeye geçirelim, 130 TL'den 2 sene taahhütlü sınırsız kullanırsınız, şirketten AKN'nin kalkacağına dair bilgi onlara ulaşmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Voda için 50mbit 12x ay 64,90 / 12 ay 74,90 normalde.. Voda cep tel hattınız var ise de evin herhangi bir bireyinde bu fiyatlar üzerinden de 5tl daha indirim yapıyor. tuhaf bilgi vermiş.

Kablonet'de 100mbit 100gb AKN 130tl demiş de, o tarife nerede acaba internet sitesinde yok.

İki m.hizmetleri de yanlış bilgi vermiş bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Tek kafama takılan konu o zaten.

Türksat'taki eleman kampanyaları siteye koymadık ama eski müşterilerimiz faydalanabiliyor gibi bir şey söyledi.

Ama Ekşi'ye bakıyorusun AKN'li kullananlar kalkmış AKN diye mesaj atıyor falan, o da var. Başka firmalar AKN'li antlaşma yapmıyor mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

düşük fiyatlı akk dediğin, şuan voda

24mbit 150gb AKK 12x ay 54,90 / 12x ay 64,90
50mbit 150gb AKK 12x ay 64,90 / 12x ay 74,90
100mbit 100gb AKK 12 ay 79,90'a veriyor.
(voda mobil hattın varsa -5tl daha düşer fiyatlardan)

AKK lere takılma onlar kalkacak işte. Ama en düşükleri bunlar şuan internet sitelerindeki.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

düşük fiyatlı akk dediğin, şuan voda

24mbit 150gb AKK 12x ay 54,90 / 12x ay 64,90
50mbit 150gb AKK 12x ay 64,90 / 12x ay 74,90
100mbit 100gb AKK 12 ay 79,90'a veriyor.
(voda mobil hattın varsa -5tl daha düşer fiyatlardan)

AKK lere takılma onlar kalkacak işte. Ama en düşükleri bunlar şuan internet sitelerindeki.

şuna geçerim işte voda'da. hattımda vodafone zaten. fiber hizmetleri iyi anladığım kadarıyla. yarın bi arıyım bakıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

kolay yoldan cayma bedeli hesaplama yolu var mı açtırıp taahhütname okutmayın bana sdasf

bağlantı ücreti yok ise eğer, sadece kullandığın ayların indirimi kadar cayma çıkar yani 500'ü asla geçmez.

Bağlantı ücreti nasıl çıkmaz:

Sen bu evine internet bağlantın diyelim ve 2 sene kullandın. 2 sene sonra taahhüt yeniledin ve öyle devam ediyorsun şuan. Senin artık 300+TL bağlantı ücretin yok. silindi. ilk 2 sene kullanımında onun parasını ödemiş oldun. taahhüt yenilerken bağlantı ücreti tekrar almadılar senden haliyle bağlantı ücretin yok. ama bu evine yeni taşındın ve yeni taahhüt vererek yeni bağlantı yaptıysan eğer 2 senende dolmadıysa bağlantı ücretin var demektir.

@mokoko o 100mbit olanda 12 ay taahhütlü, 24 değil. 24 olması şuan bizim açımızdan iyi bir şey yani. 1 sene götürecek o paket seni. onu da düşünmek lazım =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...