Jump to content

fenn

=o=
 • Mesaj sayısı

  15.308
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

fenn hakkında

 • Rank
  fenn

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Diagne nin yerine olsam maça çıkıp 1 gol 1 goldür hesabı rekorumu ilerletirdim. Acaba neden oynamadı ki
 2. fenn

  %100 meyve suları

  Taze meyve yemenin faydası en tepede ama abartmadan 200 ml bardak gibi içmenin zararı o kadar var mıdır? Hiç mi vitamin , mineral almıyoruz meyve suyundan ?
 3. fenn

  %100 meyve suları

  İkinci bahsettiğim buydu. Tadı iğrenç ! Tabi o %50-40-19-10 hatta 2 olan şekerli sulara göre daha sağlıklı olduğu gerçek.
 4. fenn

  %100 meyve suları

  Tatları iğrenç! bunu sadece sadece nar ve nar-portakal-mandalina-greyfurt karışımı içerken söylüyorum. Alıştırmışlar damağımızı şekerli karışımlara ve bocalıyoruz. Tadı iğrenç ama şekerlide içmek istemiyorum
 5. fenn

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Hayırlı olsun. Sonunda Şenol gitti.
 6. Hepimiz emekli apartman yöneticisiyiz. hadi başka kapıya
 7. fenn

  Migroslarda akbil ile alışveriş

  100 tl göndersem ne kadar kesiyor migros
 8. Bu sene beşiktaş veya fener olsaydı şampiyon görürdünüz başlığı. Özellikle 4. yıldız gözümüze gözümüze sokulurdu
 9. Babel'le büyük oranda anlaşmışız
 10. fenn

  Hangi telefonu alsam thread

  Diğer telefonlar daha seksi ama iphone deyince akla kalite ve hız geliyor. Birde tam emin değilim ama virüs işlemiyor diye biliyorum. Yoksa şikayet etmediğim yönleri yok değil! Pahalı, paracı. Çok detaylı kullanan birisi değilim ama androidde olan uygulamalrın bazıları yok. Telefona ait dosya ve geri tuşu yok. blutooth sadece iphone görüyor.......
 11. fenn

  HUAWEI P30 pro

  Son mesajdan sonra mail açasım geldi. Sırf dosya için depo niyetine açacağım. Full beleş olacak ve kapasitesi tatmin edici olacak. nine araştırırken mymail vs türevleri çıkmış veya varmış ! .
 12. Birde benim koyduğum resimlerdenhepsini, hiç olmazsa atatürklü olanı ilk mesaja alalım. Gelsin paralar diye başlık mı olur! Satalım tüm oyuncuları paraları faize atalım, dolar alalım veya kulübü kuveytlilere satalım. Daha çok kar getirir !!!
 13. fenn

  HUAWEI P30 pro

  Güncelleme gelmemesi çok güzel bir şey değil mi? Bence 3 aydan 3 aya güncelleme gelecekse gelsin. Hatta 6 ay hatta ve hatta 1 seneden 1 seneye gelirse bir sıkıntı yaşarmıyım diye düşünüyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...