Jump to content

Darksun

Mod
 • Mesaj sayısı

  15.689
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Darksun hakkında

 • Rank
  Darksun

Son profil ziyaretçileri

219 kez ziyaret edildi
 1. Darksun

  Battle for Azeroth Ana Konu

  aynen zaten dis priest ve holypalalar dururken resto druid niye alsın. Yani blizzardın saçmalamasına hayranım , glimmer pala hem öküz gibi heallıyor hem manası bitmiyor , damage desen o da var ,e bana ne gerek var 😞 , bana rerollasana derler onun yerine de diğer classlarla çok tecrübem yok malesef.
 2. Darksun

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Aslında öldürmek istemiyor olması doğru görünüyor. Amacı sadece kullanmak :) , muhtemelen big boss tembihlemiş, wipe yiyince 'sizde ne gördü bu , tam hayal kırıklığısınız' tarzı bir şey söylüyor. 2 tane full heroic clear / 1 tane full 1 tane 6 kill normal, 3 kill mythic = 33 kill mi ne oluyor 1 tane shoulder, 1 tanede downgrade default bracer düştü allah razı olsun :) Milletin nasıl titanforgelar rolladığını görseniz ağzınız açık kalır. 4. boss da resto druid iş yapmıyor diye almadılar 3 healer takılıyorlar raid dışı kaldık seyrediyoruz shaman la :p
 3. Darksun

  Battle for Azeroth Ana Konu

  sorma , çıktığından beri kaç tane heroic/normal/mythic yaptık 1 tane (bir) eşya düştü o da allahtan mythic'den. Tüm heroic/roll vs bir halt alamadım. Millet çatır çatır titanforged atıyor normalde bile. Guildda en düşük ilvl lardan biriyim o kadar halta katılmama rağmen :) . Tamam m+ fazla yapmıyorumda orada bile 5 tane instance dan 0 düştü.
 4. 2. lige alt yapıdan 2-3 adam kiralar/satar gösterirsiniz olur biter, fener yaptı bir halt olmadı.
 5. Darksun

  yurt disi kargo sorunsali

  bütün malları gümrük işlemlerinden geçirdikleri için artık işler feci uzadı, zaten ondan da sınırlama vs getirmeye çalışıyorlar , kişi başı aylık 5 ürün vs diye. Çözüm değil tabi, ama ürünlerin geç gelmesi sıçtınığınızdan değil gümrük yoğunluğundan dolayı.
 6. Darksun

  yurt disi kargo sorunsali

  benim okuduğum en ufak zarfı bile açıyor veya işleme tabi tutuyorlarmış, malum muafiyet yok artık hepsinden para basma peşindeler.
 7. Darksun

  yurt disi kargo sorunsali

  gümrükde gecikebilir, benim bildiğim artık allahın zarfından bile ücret aldıklarından process etmesi gecikebilir. Böyle ürünlerde PTT getirdiğinde kapıda tahsil ediyor veya gel buradan öde al diye şubeye yönlendiriyor gümrüğe gitmiyorsun yani.
 8. Darksun

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Azshara da 3 tane sarı ward var , ileride birde mavi çıkıyor. Ekranın sağ tarafında veya yerde basamaklar halinde bunları ne kadar şarj olduğu görünüyor. Çıkan moblar ve Azshrara bu sarıları tüketmeye çalışırken ileride ilk başta ortada çıkan maviyi ise doldurmaya çalışıyor bunlar. Malum sizde sarı tükenmesin diye arada üzerinde durup şarj ederken , maviyide tüketmeye çalışıyorsunuz. Üzerinde durduduğunuz her saniye debuff stackleniyor, bunun normal olanı 4-5 tane stack alarak devam etmek, bu 1.8 dakika içerisinde mi ne düşüyor, sonra tekrar alıyorsunuz. Raid bu mekaniği sallamazsa wardların biri tükendiği an tüm raid e dmg vermeye başlarken hepsi birden tükendimi direk wipelıyor, gerçi tek başına bile 1 tanesi gayet yeterli :P . Bu ortadaki mavi arada yer değiştiriyor ama işlevleri hala aynı , sizde azharanın durduğu bölgeyi vs değiştiriyorsunuz. Biz bayağı iyi başlangıç yaptık 3/8 e geldik bile, ashvane acaip kazık olduğundan şimdilik orada kaldık. Sanırım manyak guildlar 4-5 leri daha yeni geçerken 3 e ilk kez gelebildik, genelde adamlar bitirdiğinde bir 2. boss ile uğraşır olurduk heh. :)
 9. Darksun

  Battle for Azeroth Ana Konu

  mechagon nerf yedi, daha hızlı gidiyor şimdi. Ama hardmode baş ağrıtır kısa sürmüyor ona göre :P
 10. Darksun

  PC Gaming #2

  haha EA bunları alıp duman etmemişmiydi :) Infrogrames miş. Geçen gün starlord oynadım :p
 11. Darksun

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  https://www.kartalyuvasi.com.tr/CMSFiles/Image/Banner/BJK_YeniSezon_12_20.mp4 sloganda çok komik geldi bana, #bizimyolumuzbaşka aynen kardeş bu sene rakipler gibi şampiyonluğa oynamayı beklemeyin :p
 12. Darksun

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Hadi sırf sizin için mailı kopyalayayım :P 2019-20 Sezonu Beşiktaş Formaları Satışta!
 13. Darksun

  Project Phoenix

  bende buna phoenix point diye bakıyordum euhah.
 14. Darksun

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  mis gibi promotion daha ne ya 😄
 15. Darksun

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  yalandır ya, verdiğimiz parayı beğenmeyip aziz in misillemesi olmak için giden adamı ne yapalım. Kaldıki onun yerine genç denersin daha iyi.
×
×
 • Yeni Oluştur...