Jump to content

Darksun

Mod
 • Mesaj sayısı

  15.521
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Darksun hakkında

 • Rank
  Darksun

Son profil ziyaretçileri

 1. Transfer yapmak için adam satmak lazım zaten. Yaz başı 0 lanıyor. Daha önce dönemde + olsanda kullanamıyorsun.
 2. Darksun

  PC Gaming #2

  aman ya, dune u da çok severimde funcom u sevmiyorum kardeş, her oyunu iyi başlayıp sonra batıyor. En son conan mmo suna dalmıştım bildiğin yalan söylüyorlar şu bu olacak ama bekleyin henüz değil diye diye seneler geçirdi herifler bir haltda gelmedi.
 3. Darksun

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  hayret milletin içinde bir ümit kalmış hala 😛 , transferleri 'büyük başkan kendi' yapacaksa boşuna para harcamasın mevcut kadro ile devam etsin. Son senelerde aldıkları feci patladı.
 4. Darksun

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  🦅 kimi istemesek fikret onu getiriyor zaten. Sanırım taraftarla inatlaşma politikası var 🙂
 5. Darksun

  WoW Classic Ana Konu

  Masmavi raide girdik 😛 40-50 kişiyi attuned yapmak guilde alıp raid ayarlamak çok kasınç olduğu ve muhtemelen ragnaros için fire resist gearı tüm raide yaymak gerektiği için normal ya 154 gün. Crafted gear için droplarda trashlerden düşüyordu, gerçi respawnlıyorlardı kaç saat sonra da o kadar crafting material toplamak yarmıştır. 🙂 Biz 2-3 guild birleşip başlamıştık (US de oynuyordum o zaman), 3 hafta sırf luciyi alıp trash farm yapabilmiştik 😛 Classic raid zora gelemeyenlere göre değil kesinlikle, adamlar geçenlerde anniversary event diye MC yi getirdiler hatırlarsanız, normal MC den kolay olmasına rağmen feci ağlamıştı millet, 1 hafta geçmeden nerflemişlerdi. O 1.8.4 MC için biraz geç bir tarih sanki, ben zannetmiyorum ilk zamanlardaki gear ile hemen halledebilsinler. Enrage olunca tranq yemeden frenzy geçmiyor 😛 . Neyse çıksın bakalım ilk resetde alabilecek olacak mı.
 6. Darksun

  WoW Classic Ana Konu

  Tranq shot sız magmadar ı kestiniz , peki... Adamlar kendiler mekaniği koymuş millet çok hızlı gitmesin diye, hunterlar lucifronu öldürüp tranq shot (1 tane düşüyor) almadığı sürece magmadarı ne kadar pro olsalarda alamazlar. 3-4 kişiye lazım 3-4 hafta bu yüzden magmadarı aşamıyorsun.
 7. Darksun

  WoW Classic Ana Konu

  3-4 hafta birinci boss u geçmek için uğraşacaklar. Magmadarı kesmek uzun sürecek, sonrası gelir. İlk boss'dan hunterlar için kitap düşüyor, tranq shot olmadan magmadarı öldüremiyorsun. Traq shot ında cd'si var , 3 tane anca cover ediyor, bunun missleme şansıda var. 3-4 tane gerekiyor yani.
 8. Darksun

  WoW Classic Ana Konu

  Hunter,Druid,Paladin ile raid resto druid olarak pvp yaptım. Hangi versiyonun geleceği paladin için çok önemli, 5dk kalık bufflarla, reagentle falan uğraşılmaz. Paladin raidde sadece buff/dispel bot olarak kullanılıyordu , kafayı yemeyin sonra. :) Dps ide Seal of command proc u beklemek ile mi ne geçiyordu , fazla rasgele yani. Hibrid class lar jack of all trades denilip duruyordu ama hiç bir haltı iyi yapamıyorlardı. Blizzard ın o zamanki anlayışı pure class varken hibridlerin daha iyi iş yapmasını beklemek saçma olur modundaydı. Shaman yine bir derece heallayabiliyor ama hps/dps de birileri ile yarışmayı beklemeyin pure classlar hep en tepede olacak.
 9. Darksun

  WoW Classic Ana Konu

  aman ha druid açmayın derim. Oyun hangi versiyon olacak tam emin değilim ama bir arar enh shamanlar windfurry proc ile 1sn ye de adam öldürüyordu. 😄 Raidlerde iş yapar ama fazlası çok lazım olmayan bir class.
 10. Darksun

  Beleş oyunlar başlığı!

  https://www.humblebundle.com/store/jalopy-free?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_2_c_freegame_2019_storetile_jalopy
 11. Darksun

  WoW Classic Ana Konu

  Classic dungeonların olmazsa olmazı sizin nihayet düşürebildiğiniz silahı roll ile hunter ın kazanmasınıdır :)
 12. Darksun

  WoW Classic Ana Konu

  aaa olmaz 15 sene önce neyse şimdi de o :P denememiş olanlarda işkence çeksin vanilla görmedim demesin. 😄
 13. Darksun

  Spor Toto Süper Lig [18/19]

  Samet çok komik ya bize geldiğinde küme düşecek denilen takımı 3. yaptım yaranamadım diye bir laf etmişti, ertesi sene antalya yı düşürdü adam. Şimdi başarılarına yenisini eklemek üzere haha. Sonradan ayrılması bir şeyi değiştirmiyor :) batır bırak git yok öyle.
 14. Türkiye kupası sulandırır iyice ya :)
 15. Darksun

  Spor Toto Süper Lig [18/19]

  bursa kalırsa çok ayıp artık
×
×
 • Yeni Oluştur...