Jump to content

Darksun

=o=
 • Mesaj sayısı

  15.110
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Darksun hakkında

 • Rank
  Darksun

Son profil ziyaretçileri

44 kez ziyaret edildi
 1. Darksun

  Love, Death & Robots (2019 Netflix adult animation sci-fi)

  netflix TR'de gösterimden kalkacakları bir yerde görebiliyor muyuz? bunu izleyeceğim ama orada burada şu kalkacak yazıyor önceliği onlara vereyim bare 😄
 2. Darksun

  2019 - Kış

  Netflix de Lost song diye bir anime var bakan oldu mu, benim bayağı hoşuma gitti :) https://myanimelist.net/anime/34338/Lost_Song
 3. Darksun

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  seçime aday çıksın, fikret ormanla gitmez bu iş.
 4. Darksun

  Topla v0.81a [29ocak15]

  Aynı kasa içerisinde SSD (samsung evo 850 , 250gb ), hediye gelen interl m.2 (250gb), Samsung 970 evo 500gb , raid 0 yapılı 2 caviar black var. Şahsen m.2 evo nun performansı farkettiriyor, ama oyunda (sadece wow yüklü) çok abartı fark gördüğümü söyleyemeyeceğim (zamanla kendisini harddiskler arasında gezdirip durdum). Windows vs hayvani hızlı çalışıyor tabi :p Evo 970 i amazon dan 28 Ekimde aldım (black friday) 767 vermişim. @Spyro Hepsiburada dan yediğim kazık sonrası parça toplama işini askıya aldığım için 2 sene evvel tüm sistemi Inventus a toplattırdım. Adamlar işini çok düzgün yapıyor, kasanın içerisindeki kablolara kadar hepsi düzgün toplanmıştı. Şahsen ben kendim monte etsem kabloları toplamaya üşenirdim :p . Adamlara sistemi test ettirtip gönderttim hatta 1 sene sonra bayağı güzel bir monitör alacaktım biraz daha fazla verip bunlara test ettirip ölü pikselsiz gönderttirdim çok ilgililer sağolsunlar. Yine sistem toparlayacak olsam kendim kurmayacaksam 3-5 daha fazla verip onlara toplattırırım. Arada hayvani fiyat farkıda olmuyor.
 5. Darksun

  Battle for Azeroth Ana Konu

  adamların işine bu geliyor yeni class yapsalar balance dı bilmemneydi fazla kasıyor. En kolayı reskinleyip allied race yapmak işte mis gibi. Ogre vs getirseler oyuna dönecek yığınla adam tanıyorum yanlız haha.
 6. Darksun

  WoW Classic Ana Konu

  yok vanilla naxx ---> TBC release rasında 3-4 ay bile olsa duyurulması , ptr lara gelen itemlar vs milletin motivasyonunu etkliyor direk. Raid acaip hızlı dağılıyor. aynı hatayı TBC ---> wotlk release arasında yaptılar sunwell doğru düzgün oynanamadan raidler , guildler dağıldı birde yaza denk gelmişti sanırım o iyice felaket oldu :)
 7. Darksun

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Heh bir sonraki allied race vulpira & mecha gnome, sonraki muhtemelen alliance undead , horde undead elves.
 8. Darksun

  WoW Classic Ana Konu

  Naxx ın çıkış TBC yüzünden güme gitmişti. Biz raid yaparken ptr'den item haberleri geliyordu millet orada bir kaç ay sonra alabilecekleri quest itemları görünce direk demotive oldu. 2 guildda ayrı ayrı naxx yapıyordum 2 side aşağı yukarı aynı zamanlarda o kadar adamı toparlayamadığı için durmuştu. Adamlar orjinale direk bağlı kalmışlar, maraudon ben lvl olarak daha yüksekken yeni açılmıştı :) Eskiye bağlı kalacaklarsa 'hibrid' diye tabir edilen classları seçmeyip direk pure gitmenizin daha faydalı olacağını düşünüyorum. Yoksa paladin ile dispell, buff bot vs olabilirsiniz.
 9. Darksun

  Phoenix Point

  bu exclusive geyiği daha şimdiden baymaya başladı, epic store un zaten bize hiç faydası yok adamlar exodus u exclusive yapmadan evvel steamde pre-release 89 dan önce 209 a sonra 309 a çıktı. Bildiğin aral kazığı uyguluyorlar.
 10. Darksun

  Granblue Fantasy

  vayyy bu follow özelliği mis ya, eyvallah Sam amcam 😄
 11. Darksun

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Yine seçim var , mevcut adaylar böyle olursa yine oy vermeye gitmeyeceğim bu nasıl iş ya. Şu Fikret'in karşısına adam akıllı biri çıksada göndersek artık. Hesap soracağım diye başa gelen adam hesap sorulacak hale geldi resmen.
 12. Darksun

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  heyyy yaşasın paticiiiiiykkk ;D
 13. Darksun

  ANNO 1800

  Yok anno oyunları genişlemek istiyorsan bitmiyor, hep bir denge yakalamaya uğraşıyorsun. Nüfusu arttırayım şuraya şunu kurayım vs dediğin an resourcelar yetmiyor, artıncada satabiliyorsun. Ama sanırım adamlar önceki oyunda aldıkları tepkiye bakarak anno 1404 ü kopyalamışlar gibi geldi.
 14. Darksun

  ANNO 1800

  geçen seferki feciymiş ben almamıştım gerçi. Onun yerine eski 2 sini oynuyorum. Fiyatı 209 a patlatmışlar yine, bekleriz artık.
 15. Darksun

  Wargroove

  Dün denedim hiç fena değil :)
×
×
 • Yeni Oluştur...