Jump to content

Darksun

Mod
 • Mesaj sayısı

  16.525
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Darksun hakkında

 • Rütbe
  Darksun

Son profil ziyaretçileri

662 kez ziyaret edildi
 1. your grace i alacağım 😛 onun dışında hep çizim anime + civ expansionları almışım. Sanırım canım sıkıldıkça ufak tefek ne varsa topluyorum.
 2. Darksun

  Elektrik hattından internet

  Bunu aktif kullandığım evler 20-30+ kusur senelik bu arada.
 3. Darksun

  Elektrik hattından internet

  Goering in model wifi de aktarıyor, ben sırf kablo ile kullanıyorum, wifi de olsun dersen al 😛
 4. Darksun

  Elektrik hattından internet

  Bunların benimkinden tek farkı prizi meşgul etmesin diye kendi soketi başka bir fark göremiyorum. Diğer türlü aletler alıcı-verici değiştirebiliyorsun bir porblem olmuyor. Verdiğin linkde de var 😛
 5. Darksun

  iPhone - iPad - iPod - iWatch

  sağlam yapıştırmışlar 😛
 6. Darksun

  Elektrik hattından internet

  Valla kaç sene önce almıştım hala aktif kullanıyoruz, direk kablo çekmiş gibi 0 sıkıntı oluyor. Benim 1 tane cihaz uzatma kablosuna diğeri direk priz e bağlı bir sıkıntı olmuyor (daha önce golyatlı olarakda bağlamıştım ama prizli model değil tabi). Yanlız daha önce yazdığım gibi faz hattı aynı mı dikkat et, aynı fazda olanı aktarabiliyorsun sadece. Birde wifi için şöyle bir cihaz aldım bu da fena değil şimdilik. https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-DVB4235GL-Sinyal-Yakınlaştırıcı-Güçlendirici/dp/B084WT4WWK/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=xiaomi+wifi&qid=1593584674&sr=8-1
 7. aktör evet ama herifin tavırlar dahil her şeyi alıp oyuna montajlamışlar mimikler bile orada ahah. Kadın mesela çok benzemiyor, niye o kadar fark varsa artık.
 8. hah bunu şimdi gördüm adam kingdom come da kendini oyuna koymuş 😛
 9. ana oyun bir kaç dlc vardı bende, 139 paket fiyatı 105 e indi 😛 .
 10. şunu oynayan var mı , bü tür oyunların tarzı hoşuma gidiyor. https://store.steampowered.com/app/1115690/Yes_Your_Grace/
 11. valla geçen sefer 300TL ye alışveriş yaparsan o puanla 30TL kupon vermişti. Şu kopon vs de eli biraz daha açık olsa fena olmaz. Etkinlik, flash diye kupon dağıtsa aksiyon olur en azından 🙂 .
 12. karakter odunun teki, üzerine dövüş kısmı bayağı zor oyunun. Karşına çıkan adamlara sürekli dalmamak lazım, hele 3+ zırhlı kişi görürsen direk tabanları yağla 😛 . Yavaş yavaş gelişiyorsunuz, yinede en iyi halinizle bile gidip bilmem kaç kişinin arasına dalarsanız ölürsünüz. Oyunun en uyuz yanı travelda çıkan random encounterlar, hiç affı yok çok ağır sonuçları olabiliyor. Ondan ben addon yükledim şu içki ile save sistemini kaldırdım. 1-2 saat kaybettiğim yerler olmuştu.
 13. Kingdom come bayağı güzel oyun yanlız oyun başında sabırlı olun 🙂 .
 14. bu ay aynı anda hem humble hem fanatical veriyor stygian ı, diğer oyunları tutarsanız oraya da bakın.
 15. northgard grafik , ve rahatlamak için güzel oyun campign vs oynanır ama multiye vs dalmayacaksanız çok çabuk sıkıyor. Yapılabilecek şeyler neredeyse hep aynı , kabileler yapmışlar ama farklılıkları çok fazla değil. Sadece fetih ve yayılma tarzları değişiyor. Ucuza alınıp oynanırda sizi çok fazla oyalamasını beklemeyin.13 saatte bitirmişim hikayeyi.
×
×
 • Yeni Oluştur...