Jump to content

Mithat

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.946
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mithat hakkında

 • Rütbe
  Mithat

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Mithat

  diş

  Acaip komik, zira hiç bu işi kötü yapan olamaz. Bütün dişçiler harika, hatta daha şu dünyaya kötü dişçi diye bir insan gelmedi bile. Bugün dişçilik okuyan ve bitiren herkes muhteşem bir dişçidir, hepsi alanında uzmanlaşmış ve hiç hata yapmadan emekliliğe kadar çalışan insanlardır. Geyikte bi yere kadar kardeşim adam bildiğin rezalet işte, bildiğin dövülesi taksici falan kıvamında dişçi. Bugün gittim yine yaptı bakalım bu sefer kaç gün tutacak. Sürekli mık mık mık bişiler geveleyip duruyo sonra işini yapıyo gönderiyo. Hep aynı adama gittim bu diş için bu sefer üçüncü oldu dedim konu aynı diş başkasına gitmiim hem bu para almıyo tekrar olduğu için dedim bu sefer 100 lirada aldı. Bundan sonra dişim kopsa gece 4 olsa tek doktor bu olsa kafama sıkar buna gitmem.
 2. Mithat

  diş

  Dünyanın en kötü dişçisiyle yine başım dertte. İlk gün dolgum düştü diye gitmiştim, dolguyu doldururken dişi kırmış heralde hayvan bi hafta ağrı sonra tekrar gittiğimde kırık yeri aldı, yerine tekrar dolgu yaptı, 10 gün falan dayandı bu dolguda düştü. Ulan bi düzgün yap şunu tekrar tekrar gelmiim alt tarafı dolgu düştü diye gittim kurtulamıyorum adamdan. Hayır başka yere gitsem para alacak bu en aızndan bedava bi daha şans veriim diye gidiyorum yarın yine 12de bakalım. Bir son şans daha tanıcam bu sefer yaptı yaptı yapamazsa artık başka dişçi aramaya başlıcam kesin.
 3. Mithat

  diş

  Burada sorayım daha bilgili cevap gelir hiç bi dişçimiz discordda değilmiş. Benim azı dişlerinden biri alınmıştı boş orası, geçen hafta o boşun yanında ki dişin dolgusu düştüğü için yeniden dolduruldu ama olağandışı muhteşem bir dişçim olduğu için nasıl yaptıysa artık diş kırıldı bugün, sallanıyodu ciddi ciddi ve bi haftadır ağrısı vardı. Bugün gittim durum bu bu diye adam orayı bi tuttu zaten çat diye kırıldı çıktı. Üzerini kaplamak için dolgu yaptı fakat bu sefer dolgunun bi kısmı yanda bahsettiğim o boşluğa taşmış, beni rahatsız etmiyor sorun değil ama psikolojik olarak tedirgin oluyo insan neden yanda çekilmiş dişin olduğu boşluk olması gereken yerde şuan diş dolgusu taşmış olarak bulunuyor diye. Napılmalı, başka bi dişçiye gidip bi gösteriim mi yoksa o kadarcıktan bişi olmaz mı? Rahatsız etmediği için bu konuda bişi yapıp yapmamak konusunda kararsız kaldım.
 4. Mithat

  Super Bowl LIII

  İlk yarı sonunda yatarak harika bir karar vermişim. 13-3 nedir ya.
 5. Mithat

  Super Bowl LIII

  şimdiden hakemler ellerinden geldiğince maçı satıyolar
 6. Mithat

  Super Bowl LIII

  ohhh tırt pasla başladı brady misss öyle devaammm
 7. Mithat

  Super Bowl LIII

  Türkçe olanı veya en azından ingilizce olanı izleyebileceğimiz bir yer yok mu, almanca ne ya :D
 8. Mithat

  NBA 2018 - 2019

  Porzongis sadece tek sezonluk geldi deniliyor, o takas ondan o kadar dengesiz duruyor. Yani dallas eğer porzingisi tutabilirse o zaman iyi ama tutamazsa bedavaya DSJ yollandı demektir.
 9. Mithat

  ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Şimdi diagne kesin geldi mi? Bizde mi kesin? Geldiyse tam kaça geldi. Zira baya bir adam konuşuluyor yok emre morlar yok mirtco falan gibi bişiler falan, hayır bi tane aldın ona tamam ama 4 tane falan mı adam alıyoruz nedir? Bunun financial fair play durumu yok mu, o kadar çok mu adam sattık ya biz. Bi tane 12 var bildiğim, başka kimi sattıkta bu kadar rahat alıyoruz.
 10. Mithat

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Bence SJW değilde daha çok "popularite" klasmanından girmiş olabilir. Hala SJW ama daha çok izlenmek için. Örneğin Blackkklansmanı ve black pantheri beraber alınca nolacak? Siyahi izleyen sayısı artacak. Zira son zamanlarda Oscarın izlenme oranı gittikçe düşüyor ve cidden maliyetine değmez hale gelmeye başladı, bir şekilde izleyici çekmesi lazım, e yabancılar o kadar çok getirmiyor, napılabilir? yerli siyahi izleyici kapıp oradan bir artış yakalamak. Bence yine mantıklı, black panther sonuçta sinema olarak masraf yapılmış kaliteli bir içerik olduğu kadar ister istemez bir mesaj içeriği olan film, oscar hakeder mi? Bence etmez ama adaylığı çok aşırı zorlama değil kabul edilebilir bir durum, zaten o olmasa max 2 bilemedin 3 aday var yerini alabilecek, yine top 7-8 bir film oscar için.
 11. Mithat

  İstanbul vs London

  Sadece asgari ücret değil 5500 liraya gayet sıkıntılı yaşayabiliyosun. Belki 2000 lira kazanan insanın sıkıntısından çok daha iyi durumdasın ama bu senin sıkıntı çekmediğin anlamına gelmiyor. Çok lüks şeyler var mesela türkiyede, her ay 2 tiyatroya gitmek, ayda bir kere rakı balık yapmak, ayda 2 sinema yapmak, arada dışardan yemek söylemek (sadece mcdonalds değil, düzgün bişi) böyle normal ev-iş temposu dışında biraz çıkar çıkmaz 5500te yetmiyor, 2000 zaten ev-iş temposu içinde yetmiyor. Sırf 1100 lira aidat/doğal gaz / elektrik /telefon / internet vs vs gibi otomatik her ay giden şeylere yatırdım bu ay. Zaten otopark+benzin ekleyince net 2000 etti bile, daha yemedim içmedim düşün.
 12. Mithat

  Fatihin en iyi Dairesi ofis olarak kiralık

  Çoğu zengin alırken kiradan parasını çıkarırım derdiyle almıyor zaten. 1 milyona alayım sonra 3 bine kiraya vereyim parasını çıkartsın değil olay. Öncelikle 1 milyona 5 tane alayım 15 bin lira olsun ömür boyu çalışmayayım var. Akabinde ki daha önemlisi ben 5 milyon verdim 5 eve ama 10 sene sonra 10-15 milyon edecek var. Kirayı hesaba kat yine katma demiyorum ama kirayı hesaba katmadan bile evin kendi değerlenişi bile tl'nin değer kaybından hızlı olunca oradan kazanıyorsun. Bizim eskiden AFOM vardı @quel-thul hatırlar Uğur yurtseven, adamın 8 dairesi mi ne vardı, önce küçük bir yer ile başlamış işte 8e kadar gelmiş, onunda bazıları kirada bazıları değildi, ilk aldığının değeri aşırı artmıştı 8.yi aldığında. Bir nevi uzun soluklu yatırım, olurda satarsan karını realize etmiş oluyorsun, o zamana kadar temettü gibi kira getirisi oluyor sadece.
 13. Mithat

  NBA 2018 - 2019

  Ya tamam lakers genç falan hadi sabretsinler 3-5 seneye daha iyi olurlar vs ama CLEVLANDA DA YENİLMEZ YA
 14. Mithat

  Reklamlar?

  Zamanında çok oynadık tabii falan geyikleri yapmıcam, bunun bi ton reklamı var her yerde ama QR code var, hiç uğraşamadım neymiş diye bakmak için ama eve gelince ekşiden baktım siteye yönlendiriyomuş sitede de geri sayım varmış. Knight Online sonunda kazandığı parayla ülkeyi koca bir pazar yeri haline mi getiriyor napıyor bilmiyorum ama hiç konusu olmaması dikkatimi çekti, la hepiniz mi zenginsiniz audilerinizle teslalarınızla dolaşıyosunuz tek metroya binen fakir ben miyim.
 15. Mithat

  Yapımcılar vs Sinemacılar

  Khal drogoya uzanan diller kırılsın! 12 lira falan hiç bi yerde yok, özdilek, kanyon, zorlu ve akla gelebilecek tüm diğer AVM salonları, full min 30 lira oluyor. Son zamanlarda özellikle gidip gişeden almıyorum evden alıp öyle gidiyorum zira gişede mümkün mertebe geçirmeye çalışıyolar sürekli, en son 2 gidişimizde de farketmeden 20şer 30ar geçirmişler mısır kola menü hediye diye, biz istememiş olmamıza rağmen, geri gidip ücretini aldık ikincide hatta böyle bişi istemedik ki biz diye, hiç sorun çıkarmadan direk verdiler parayı geri ama gitmesek geçirmişlerdi Kısacası cem yılmaz erdoğan şahan falan full haklı, adam sikiyor mars grup, çok şükür evin dibinde tim maslak sinema salonu var orada gidip adam gibi izliyorum yerli sinemayı. Bir tek avengers falan için mecburum cinemaximuma o zamanda cinepink mi ne akmerkezde var ona giderim bundan sonra.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...