Jump to content

Mithat

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.947
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mithat hakkında

 • Rütbe
  Mithat

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  3d falan işlerine merak saldım. Daz indirdim, kendimce çıplak kadın falan yapıyorum, evet evet, daz ile bunu yapabildiğimi öğrendiğimde İLK yaptığım şey oldu yalan yok. Render için pc inanılmaz yetmiyor, alev alıyor, zaten laptop bozuk gibi bişi, çok zor oluyor, ama keyifli gerçekten, "üretmek" gibi hissettiriyor, aslında bomboş ve tamamen tecrübeli adamın 30 saniyesini alacak bir şey yapıyorum ama son 6 aylık süreçte kendime zaman ayıramıyodum, biraz bunla uğraşıp keyif alayım diye yaptım, yoksa iş başarılı çıkmış başarısız çıkmış cidden umrumda değil, öğrendim öğrenemedim o da umrumda değil. Çok böyle bir şeyde başarılı olmaya kafayı takan bir adam olmadığımı hepimiz biliyoruz, önemli olan kafam dağılsın. Bayadır kayınvalideyi yazmadım. En son kanser ameliyatı başarılı geçmişti, başarılı geçtiğini yazdım mı bilmiyorum. Tekrar etmesini yavaşlatmak içinde kemoterapi alıyor, o süreçte bi covid geçirdi, biraz ertelendi, ama şuan iyi çok şükür, bi 4 ayı falan kaldı kemoterapinin, 2 haftada bir alıyor.
 2. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  Lan annemi görünce bi rahatladı kayınvalide 😄 Bugün kan değerlerine ve bu çıkan patoloji sonuçlarını göstermeye falan gittik, doktor baya iyi konuştu, artık dedi ne istiyosanız yapın, bundan sonra bir şeyi ertelemeyin dedi... Yok yok bu o değildi asdgasdg Kan değerleri iyiymiş, crp falan düşmüş, çıkanlardanda hep çok mikroskopik çıkmış o yüzden şuan için zannettiğimiz gibi kötü bişi yokmuş, biz abartmışız. He tabii kanser sonuçta tabii ki 1 sene sonra çat diye kocamanlaşabilir engelleyemeyebilirsin bile o hala baki onda değişiklik yok, pankreas kanseri olanın ortalama ömrü 18 ay falan o yüzden bir "ümitlenme" yaşamıyoruz onda değişen yok. Fakat biz patoloji sonucu baya yarın bişi olacakmış gibi geldi sandık o kadarda değilmiş. Yine kötünün iyisi yaşandı bir kez daha, böyle böyle ilerliyor konu maşallah, hep kötü bişi var, hep o kötü şeyin iyisi oluyor.
 3. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  Abi gerçekten kaale aldığımı düşünen var mı ahahahahahah İlla ki boş yapan çıkacak, çokta önemli değil, bende zaten biraz içimi dökmeye giriyorum sonra bi geliyorum bakıyorum bir şeyler yaşanmış, yani kalkıp dur bakalım forumda neler diyecekler diye beklemiyorum 😄 Olay gerçekten o 2 ihtimal arasında orası doğru, tedavi olacak eğer iyileşirse iyileşecek, iyileşemezse hem yoğurdumuz dökülecek hem tatsız şeyler yaşanacak, onun dışında başka bişi yok ilerisi için. Canım annem o da dayanamamış, erdekte yaşıyorlar, dünürü böyle olunca o da kalkıp gelmeye karar verdi. Anneannem hasta, alzheimer gibi bişi var, yani tam o değilde end result birebir aynı yatakta kalkamıyor konuşması desen minimal, bezle yaşıyor annem değiştiriyor annem yediriyor falan baya bildiğin annem anneanneme bakıyor 2 yıldır bu şekilde. Yanlarında ki kadına fazladan para vermiş, babamda var nasıl olsa başlarında, kalkıp geliyor bi 2-3 gün bile olsa görücem diye tutturmuş. Biraz seviniyorumda gelmesine, yani evet geriliyorum anneanneme iyi bakar mı kadın babam becerir mi başında durmayı falan diye ama gerçekten çok özlemiştim temmuzda gördüm en son annemi, gelmeseydi daha aralık-ocak olurdu gitmem benim.
 4. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  Hay başlıcam böyle olaya ya. Lenf sonuçları bok gibi gelmiş, bu da kanser hala vücutta var demekmiş. Kemoterapiye başlayacak ama durum hiç iyi durmuyor, olumlu tek bir gelişme bile yok ameliyattan beri. Yani ameliyat sonuçta biraz uzattı ömrünü ama sadece o kadar.
 5. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  Bu ara geri dönüp hortlatınca ana bi konumuz vardı ve hep ondan bahsettim. Çok daha eğlenceli, dalga geçebileceğimiz bir konu ortaya atıp biraz şenlendireyim ortamı; Ben sarıyer chp gençlik kolları yönetimi asil üyesi oldum. Yani bugün olmadım tabii biraz oldu, önce yedeklerden girdim, sonra bir arkadaş ayrılınca asile geçtim, heralde 1 sene falan oldu diye hatırlıyorum ama emin değilim, hatta 2 seneye doğru geliyor yanılmıyorsam. Istanbul seçimleri sırasında her allahın günü gidiyordum seçim çalışmalarına, sarıyerdeyse sarıyer, fatihse fatih, karşıdaysa karşıya, neredeyse oraya gittim hiç aralıksız koşturdum, gerçi naptın desen bizim katkımız ne olacak ki ama işte herkes öyle derse mekan boş kalır diye koşturduk kalabalık olduk. Onu görünce sağolsun gençlik kollarında ki arkadaşlar listeye adımı yazmış. Fakat işin garip kısmı, yönetime aday olduğumdan benim haberim bile yok, şuan ki başkan çok aşırı tatlı çok kafası çalışan bir arkadaş, bi de siyasetten cidden anlayan birisi öyle benim gibi lavuk değil, sadece "aağbi ya konjöktör büyle" falan düzeyinde bilen benim gibileri cebinden çıkaracak birisi, herif listeye yönetimine benide yazmış ama haber vermediler asdgasdgasdg. Ben erdekte annemlerin yanındayım sabah sabah telefon çaldı önce ki başkan arıyor diyor nerdesin, dedim annemlerde oturuyorum, lan seçim var kalk gel dedi, dedim annemlerde erdekte oturuyorum 😄 Kendime oy bile veremeden seçim oldu seçildi bizim tayfa. Hele aralarında 19-20 yaşında falan bir çocuk var, yemin ediyorum bugün KK çıksın o çocuk gelsin 20 yaşında daha iyi muhalefet yapar maşallah canavar. Bende ne bok buldularda seçtiler gram fikrim yok. Zaten 2 senedir gidemiyorum adam akıllı, çok içimde kalıyor çok üzülüyorum, gidip bir şeylerin ucundan tutmak, bir şeye bir omuz atmak, en azından birinin yükünü biraz azaltmak istiyorum ama hayvan gibi ağır iş yükü, sürekli çıkan bu tarz kötü şeyler, pandemi falan derken son 2 yılda çalıştığım gün sayısı seçim dönemi çalıştığım 2 aydan azdır. Bazen istifa edeyim benim yerime daha yararlı birini seçsinler diyorum sonra biri istifa edince olanları görüp korkuyorum 😄 çok kızıyorlar abi adamlar istifa edene, sanki ana bacı sövmüşsün gibi istifa edene bir küsme var. Ulan işte ben gideyim daha faydalı birini alın niye buna kızıyosunuz ki? Napalım "koltuk" (koltukta ilçe gençlik kolları yönetimi he) sevdalısı olsak daha mı iyi, bırakayım harbiden genç, 20li yaşlarında, bir işe yarayan birini alın abi işte. Neyse yani, Chp Sarıyer Gençlik Kolları Yönetimi Asil Üyesi Mithat diyeceksiniz bundan sonra bana, ona göre. asdgasdasdfgasdgasdgg
 6. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  ahahahah oha benzememiş desem yalan olur. Tek sorun 40kg+ fark var 😄
 7. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  forumda hakaret yasak değil miydi ya, insan insana jahreine dönmüşsün der mi terbiyesiz herif asdgfasdgasdg
 8. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  ahahahah o şekilde düşünmemiştim
 9. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  Aahahhahah şuna çok güldüm, gold tier falan değil ya, maks silver tier çıkar, şu aralar shit tier malum konulardan dolayı. Geri kalanı full doğru 😄 asdgasdg
 10. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  Sen noldun ya asdgasdg, nasıl tipim çok değişmiş mi 😄 Şu üniversite halim, bundan kim bilir kaç sene evvel, net bi 10 yılı var. Çimen 2 etti. Hanımla ilişki testine katılalım diyoruz ama hem zaten aramazlar, hemde totomuz yemediğinden yapamadık.
 11. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  Öeh be adam, tanımazsın etmezsin, kim olduğuma dair gram fikrin yok, NASIL BİLEBİLİRSİN BUNU?
 12. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  Dün gece 2de geldik eve. Ameliyat anca 15:30 gibi başladı ve 21:30 gibi cerrah çıktı, iyi geçti sıkıntı yok başarılı ameliyat dedi, kadının yoğun bakıma gelmesi 1i buldu, kimsede haber vermiyor noluyor diye, cerrah çıktıktan sonra 3 saat ne devam etti bu kadar anlamadık anlatan yok gece olmuş çalışan yok gerim gerim gerildik. Neyse her şey yolunda, çıktı, şimdi bundan sonra ki sürece bakıcaz artık. Rahatlayamadık tam olarak ama yinede en önemli kısımı atlattık
 13. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  Eveeeet, o gün gedi çattı, yine bir şekilde yattık kalktık. Gece 3te yattım ama dön dön dön uyuyamadım pek, sabahta 7de dikildim zaten. Maks 2 veya 3 saat uyuyabildim. Şimdi birazdan çıkıyoruz yola, zaten hanımla kayınvalide dünden orada kaldılar nolur nolmaz diye, ameliyat 14-15 gibi başlayacak, 19-20 veya bir şey olursa daha uzun sürecek. İlla buraya yazarım ama biraz zaman alır, belki gece falan yazarım anca. Hanımda ameliyat bitip rahatlayıp iyi haberi alınca rahatlar akşam güzel uyur. O zaman kaçar gelir buraya yazarım biraz.
 14. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  Ameliyat yarın, gerim gerim geriliyorum, bi de öğlen 2 gibi falan başlayacak, en az 4-5 saat sürecek, belki 6-7 bile sürebilir. Biz anca akşam öğrenicez, gebericem o arada meraktan. aşşşşşırı stresli bir gün.
 15. Mithat

  Mithat'ın Maceraları

  Sağolun gençler. Çarşamba gününe kesinleşti ameliyat tarihi. Salı günü yatış yapacak, çarşamba erkenden başlayacak ameliyat. Biraz uzun süren bir ameliyat, bakalım nasıl geçecek. Hepiniz sağolun.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...