Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Ortalıkta dolaşan fiyatlar doğru mu bilmiyorum, ama doğruysa iyi yalan söylemiş yukarıdaki videodaki yetkili, kol gibi geçirmişler fiyatları

8 mbps : 84,90 tl
16 mbps : 97,90 tl
24 mbps : 124,90 tl
35 mbps : 154,90 tl
50 mbps : 249.90 tl

Bu kadar terbiyesizlik yapmamışlardır heralde ya.

yuh ya cidden geriye döndük limitsiz internet çağı başlamışmış...4mbit bağlantı 59.90 kampanya fiyatı :D

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/lider-kampanya.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

24 mbit 124 TL kötü fiyat değil ya. Ben uydunetin 10 mbit'i 120 TL civarı yapmasından korkuyorum açıkçası.

nasıl kötü fiyat değil ya iyi misin ? iyice bokunu çıkarttılar ben eylül de kablonet ile 2 yıllık şettirdim 24 mb + 150 gb kota ve yanında full teledünya var 72 tl. bakalım benim tarife nasıl olarak devam edecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Superonline Fiber 50 Mbit kullanıyorum, baya da memnunum hizmetten. Biraz pahalı, bir de upload kotası yayından dolayı üzüyor, ama Joker AKK falan idare ediyorum her ay.

Bu yeni dönem ile beraber baya baya upload/download'a Joker AKK almam gerekmeyecek o zaman? Hız düşürme vs. her şey bitiyor mu şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

abi mevcut akk li sözleşmeleri; kotalıya çevirip kotan doldumu interneti kestik muhabbeti olmayacak. onu asla yapamazlar. kullanıcı lehine olacak bir şey sunmaları lazım. ondan şüpheniz olmasın.

Ya zaten dünyada şunun başka bir örneği yok; devletin bir çatı kurumu BTK bir açıklama yapıyor ve AKK olmayacak diyor. Bunu açıklamasının üzerine işin cinliğini bulup etrafından dolanma yöntemine giden ilk kurum ise yine devlete ait olan kurum Kablonet. Yahu senin örnek olman lazım iken, btk açıklama yaptığı gibi akk yi kaldırıp direk kotalı paketleri getiren kablonet oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...