Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

hiç akk kalksın işine girilmeseydi keşke, şu gece 2 sabah 8 iyiydi, 35mbps kota aşınca 16 düşüyodu benim, idare ediyodum birşey stream ederken, indireceğim zamanda gece açıyodum çatır çatır iniyodu, yada normal saatlerde ufaktan iniyodu, şimdi noldu mk 250 liramı ödicem aynı şeye fdsfsd siktiriniz gidiniz efenim.
Sosyal ağlarda paylaş

nasilsa ceza veren yok..verseler de danisikli dovus cezasi..

su anda netspeed de 50 liraya kullandigim hatti telekom da 227 lira ama size kampanyali 2 sene cikmazsaniz 180 ama cayarsaniz blabla diyenleri gordum..hattin ederi o..50 lira..ha bu hat icin 100 lira da veririm seve seve cunku alternatifim yok..
Sosyal ağlarda paylaş

8 ve 16mbit üzeri internet lüks tüketime kaçıyor bunu kabul ettirdiler bize. 8 ve 16 ile webde gezinebilir bilgi alabilirsin işte.

gerisi için ise;
bir insan neden 24 ve üzeri internet ister? Çünkü içerik tüketecek, oyun oynayacak, stream servisler kullanacak falan. e tamam parası var demek. millet yiyecek ekmek bulamıyor bakış açısı.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

abi mevcut akk li sözleşmeleri; kotalıya çevirip kotan doldumu interneti kestik muhabbeti olmayacak. onu asla yapamazlar. kullanıcı lehine olacak bir şey sunmaları lazım. ondan şüpheniz olmasın.

varsayımlarla yorum yapmasanız ne güzel olacak. bu ay superonline kesintilere başladı bile. bu ülkede neler oluyor şu dediğini mi asla yapamayacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

stormeagle said:

abi mevcut akk li sözleşmeleri; kotalıya çevirip kotan doldumu interneti kestik muhabbeti olmayacak. onu asla yapamazlar. kullanıcı lehine olacak bir şey sunmaları lazım. ondan şüpheniz olmasın.

varsayımlarla yorum yapmasanız ne güzel olacak. bu ay superonline kesintilere başladı bile. bu ülkede neler oluyor şu dediğini mi asla yapamayacaklar.

Mevcut AKK'li müşterilerin AKK si kotaya dönüştürülüp kotası dolduğu takdirde de internetini kesen bir operatör olduğunu kanıtla bana şuan veya 1 ocaktan sonra götümün resmini çekip koyacağım buraya tamam mı? Kotan dolunca hızını keser, ek kota tanımlar 40 takla atar etrafından dolanır ama internetini kesemez eğer mevcut taahhütlü AKK li kullanıcıysan.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

türk telekom özelleştirildi abi seneler önce. hatta özelleştirilen hariri ailesi içini boşalttı, üzerine kredi çekti ve borçlarıyla beraber geri teslim etti.

Turksat Kablonet'ten bahsediyorum ya. İlk bunlar mırıldanıyordu akk kalkar ama eski kota geri gelebilir diye birkaç ay evvel.

Yoksa TTelekom'un bağırsaklarını deşip kanında dans etti araplar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Onun sebebi şu söylem: "Bölgesel altyapı olarak evinizin lokasyonu bu hızı desteklemeyebilir, o bizden kaynaklı değil. Biz bizim buradan vanayı o kadarlık açarız da sizin musluktan hepsi akar mı orası artık başka etkenlere bağlı"

Zamanında yazlık interneti için iyi didişmiştim bu konularda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...