Jump to content

Xenus

=o=
 • Mesaj sayısı

  15.001
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Xenus hakkında

 • Rank
  Xenus

Son profil ziyaretçileri

695 kez ziyaret edildi
 1. Xenus

  SATILIK 0 HP Omen 6PZ46EA 15-dc1008nt

  5k veriyim
 2. rotasyonlu kadroyla çıktık sahaya. mariano, belhanda, feguli, falcao yok. lemina daha hazır değil, maçta olduğunu unutuyordu arada. andone da hazır değil. stoperler formsuz. bunlara rağmen gayet iyiydi takım. o kadar karamsar olmayın. bi tek pırpır çabuk oyuncu eksikliği var işte. kadro yeni kuruldu. ft saçma sapan konuşacağına takımın başında olursa bi görmek lazım. 10.haftaya belli olur anca yürüyüp yürümeyeceği. 2.yarı 60-70.dklarda 2.golü atıp bitirecektik atamayınca adamların dirençleri arttı sonrasında gol geldi işte. kalecileri de kurtardı. yani malatyanın gol dışında adam gibi pozisyonu yoktu, 1 korner, 1 tıngır mıngır seken top dışında. levent değişikliklerle resmen adamları maça ortak etti. linnes'e çok yazık oldu. hayır ft ilk geldiğinde mariano hatta nagatomo'yu kesip duruyordu. ne oldu da gözden düştü acaba yoksa iki formsuza da basar.
 3. Xenus

  Oyun Tube Thread

 4. Xenus

  PC Gaming #2

  @Cokomantis ulan adamlar cebinden dünyaları veriyor. merak etme öyle bi fiyasko oluşursa onu da öderler. @Black-ice adam ismimi yazıp bana taunt atıyor? rahatsız oluyorsan blockla geç.
 5. Xenus

  PC Gaming #2

  di mi komunikasyon sadece steam üzerinden yapılıyor. valla steam öncesi review, refund yağı kuyrukları başlardı, paper magazinlere kalırdık. allah geniş adam'ı başımızdan eksik.
 6. Xenus

  Anime Music Videos

 7. erken övmüşsünüz. gilerme patates etti ömer'i sol bekte. her maçta hakem gs alehine eğimli erman'ın dediği gibi kesik yememek için sanırım. ömer'e yapılan 2 faulü, alehte faul olarak verdi lol. çok yazık oldu sanırım son yılların en iyi deplasman oyunlarından birini oynadık ama 2.gol şanslarını şımarıkça harcadı babel ile adem. lemina hazır değil. seri top class oynadı. atmayana atarlar oldu.
 8. Xenus

  Haikyuu!!

 9. Xenus

  Playstation 4 - Fun and Video Games - II

 10. Xenus

  Nintendo Switch

  yüklenin!! PUUUSH
 11. Xenus

  Elde Mouse Kaynaklı Ağrı Çözümü

  https://www.uhs.umich.edu/computerergonomics
 12. Xenus

  Legend of Heroes: Trails in the Sky

  Fan Translation of Trails of Zero has reached 100% https://geofront.esterior.net/2019/09/21/trails-from-zero-100/
 13. Xenus

  Death Stranding

 14. Xenus

  PC Gaming #2

  lel
 15. Xenus

  PC Gaming #2

  şüheda fışkıracak steam'i sıksan, şüheda!
×
×
 • Yeni Oluştur...