Jump to content

sanssizsansli

=o=
 • Mesaj sayısı

  11.730
 • Üyelik tarihi

sanssizsansli hakkında

 • Rütbe
  sanssizsansli

Son profil ziyaretçileri

1.290 kez ziyaret edildi
 1. sanssizsansli

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  https://www.imdb.com/title/tt0113677/?ref_=hm_rvi_tt Living in Oblivion 1995 Netflixe gelmiş hemen yabıştırdım. çok güzel film izleyin.
 2. sanssizsansli

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  bir film hakkında bu kadar farklı kutuplarda yorumları uzun zamandır görmemiştim ya. herkes başka bir şey diyor.
 3. sanssizsansli

  NVIDIA Geforce Now

  bu işin orta vadede kullanımı artırmak için bence tek mantıklı yolu turkcellin kendi ekosistemini tek bir sabit ücret ile geniş bir biçimde kullanıma sunmasında yatıyor. ya da geniş seçeneklerden cherry picking yapıp istediğin paket kombinasyonuna göre indirimli ücret versen de olur. gsm+internet+gfn+tvplus cart curt bütün hizmetlerini koyarsın, sonra da dersin ki tüm bunlardan faydalanabilmek için aylık bize temizinden 150-200 tl ver o zaman çok kişi kabul eder. bu hem müşteri için hem de turkcell için win win. fakat türkiyede kolay yoldan insanları sömürme alışkanlığından vazgeçemedikleri belli.
 4. sanssizsansli

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  rise of ottomans gibi bişeydi. eğlenerek izledim ben de. dün de mubi'de ah gözel istanbulu izledim. 17. yüzyıldaki ermeni bir seyyahın gözünden istanbulu anlatışı ve belli yerleri anlatırken günümüzdeki istanbul görüntüleriyle o anları resmedişi üzerine olmuş. nostalji olsun istanbulu da severim derseniz izlersiniz.
 5. sanssizsansli

  Börü 2039 (2021 - BluTV)

  abi bunu geçen cevaplamıştı galiba. şu mandalorianın yapım teknolojisini istanbula getirtmişler uzun uğraşlar sonucu. bu tarz işler için avrupada merkez istanbul olcakmış. o ara anlaşmaya börüyü sokmuş onu da blutv'deki doğan yalçındağa satmış. ordan gelir ve tecrübe edip göktürke geçicekmiş. mantıklı iş yapmış yani.
 6. sanssizsansli

  Çinin hemen her konuda batıdan üstün olması

  @Loex Batı yalanı diyip işin içinden sıyrılmak çok ahmakça geldi bana. ortada bir sürü mağdur ifadeleri, görüntüler, raporlar var. burada batı yalanı diyip çini haklı çıkarmak savunduğunun aksine esas yalancılık. aksini iddia edebilecek herhangi bir kanıt sunman gerekiyor zira suçlamaları yapanlar kanıtlarla geliyorlar. burada türk halkının iki tip argümanını görüyorum. 1. devletin çıkarı olur dostu olmaz bla bla ile her türlü fırsatçılığı kendine reva görmek 2. müslüman kardeşlerimizi koruyalım. her ikisi de ana konuda yanlış dala tutundukları için nasıl tepki vereceklerini, nasıl tutarlı olabileceklerini beceremiyorlar. bu 2 tip insan grubu içerisindeyse farklı fraksiyonlar var. müslüman ama devletin bekası içinciler, müslüman ama çin haklıcılar, müslüman oldukları için tamamen haklılarcılar gibi sırf müslümanlıkları üzerinden hesap kitap yapanlar. diğer tarafta müslümanlıkla hiçbir bağ kurmadan ırkları üzerinden hesap yapanlar. türk kardeşimiz onlar diyenler olduğu kadar gücümüzü toplayana kadar ayıya dayı diyeceğiz ama bir gün türk dünyasını birleştirince gerekeni yapacağız diye dolaşan teraneler de var. bir de bariz türk ve müslümanlara karşı antipatisi olan kişiler var bazısı mankurtluk derecesinde. bunlar da hiç umursamıyorlar. umursayanı da batı dünyası medyada haber yapıyor diye sıradan bir batılı vatandaş kadar alelade bir karşıtlık. bunların bir de "rasyoneliz biz abi" havasıyla devletleri duygusal ve insani hareketlerden tamamen soyut tutmaya çalışan versiyonları var işte. devlet tüzel bir yapı olsa da halkın duygularını da önemsemesi gereken bir organizasyon olduğunu unutuyorlar. bunlara sorsan kişisel hayatları çok önemli ve devlet hiçbir noktasına karışmamalı derken kendinden olmayanların temel hakları konusunda kıvırabilecek kadar kaypak olduklarının farkında değiller. daha detaylı yazmak, karşılaştığım farklı fikirleri de ortaya koymak isterdim, fakat bunların hiç biri ortada bariz bir şekilde yaşanan, asimilasyonun hatta ve hatta birleşmiş milletlerin soykırım tanımlarına uyacak şekilde bir takım uygulamaların yapıldığının raporlarını yalanlayacak kadar tutarlı değiller.
 7. sanssizsansli

  MARS 2020 Perseverance(AZİM)

  gelecek bilimde kanalından izleyin bence. sırayla konuya hakim kişileri çıkarıp her detayı anlattırıyolar.
 8. sanssizsansli

  Radyasyona dirençli yeni nesil insan hücreleri

  nükleer bomba legalize it'e dönmesin de sdf
 9. sanssizsansli

  oriental, çöl, gizem, büyü vs...

  o zaman eskilerden gelsin
 10. sanssizsansli

  Sanırım canavar bir yavru sahiplendim

  miklagard
 11. sanssizsansli

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  çaşıtlık yapmış işte.
 12. sanssizsansli

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  paul dano'nun dayak yediği her film>rakibi
 13. sanssizsansli

  Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  yani aynı savunmayı devlet de yapıyor ve aklanıyor ama biz biliyoruz pis işler döndüğünü. ayrıca ben sana böyle bir şey vardır diye değil senin rasyonel bir yaklaşım yapmadığını ironi ile cevapladım. x bilmiyor da biz mi bileceğiz mantığı bu çağda çalışmıyor. çok da üstüne düştüğüm konular değil zaten böyle şeyler. ben maç izliyorum sadece. elalemin muhasebeciliğini yapmak kamillik yani sdfsdf
 14. sanssizsansli

  Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  dimi aynen tabi zaten devlet de her şeyi biliyor biz boşuna muhalefet ediyoruz.
 15. sanssizsansli

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  ahah güzel

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...