Jump to content

sanssizsansli

=o=
 • Mesaj sayısı

  10.853
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

sanssizsansli hakkında

 • Rank
  sanssizsansli

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. sanssizsansli

  Once Upon A Time In Hollywood [2019]

  ilk dikkatimi çeken leo'nun yine oyunculuğunu konuşturduğu. tarantino ona yüklenmiş gibi duruyo. brad pitt'in de altta kalmaması lazım. trailerde olmasa da filmde vay ameka ne oynamış dedirtmesini bekliyorum. şu iki adamı aynı kadroya almak bile göt ister zaten.
 2. sanssizsansli

  Macrotis: A Mother's Journey

 3. sanssizsansli

  Göbeklitepe

 4. sanssizsansli

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Vice'ın Amerika gibi bir devleti bir takım züppenin karikatürize edilmiş şekilde yönettiğini yer yer gereksiz komikliklerle anlatmaya çalışmış olması dışında orta karar bir filmdi. Bahsettiğim kısım bu yüzden gerçekçilik hissini ciddi öldürdüğünden filme olan ilgimi baltalamıştı.
 5. sanssizsansli

  OLDBOYZ

  arapppppppp
 6. sanssizsansli

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  çok mühimse benimkini verin arkadaşa ya.
 7. sanssizsansli

  Love, Death & Robots (2019 Netflix adult animation sci-fi)

  ah o zaman direkt karavana tahmin yapmışım. olsun yine de izleriz.
 8. sanssizsansli

  Love, Death & Robots (2019 Netflix adult animation sci-fi)

  ilk bölümü seyrettim. ilginç bir şekilde bunu bilerek mi yoksa aceleden mi yapmışlar emin olamadığım bir cgi eğrisi var. bi ağaşı bi yukarı. bir yerde avatara aşık atıcakmışçasına, bir yerde AAA bir oyunun cutscene sahneleri gibi geliyor. başrolümüzdeki kızın avatarının da dişil görünümlü bir yaratık olduğunu ve kızın bir lezbiyen oluşunu gördüğümde yine zorlama bir sjw elementi mi sokuyor netflix acaba diye düşündürmedi değil. gerçi david fincherın bir önceki filmi gone girl ile dişileri ne kadar vahşi ve submissivelikten uzak göstermek gibi bir gayesi olduğunu da biliyoruz. eğer öyleyse bir sonraki world war z filminde kızlı erkekli bol homojen bir film görebiliriz. fakat yine de dövüş sahneleri muazzam. artistik yapısı çok stilist ve bilinçli duruyor sanki, en azından ilk bölümde. senaryo bütünlüğünü de kotarmışlarsa mikemmeller arasına girer. konu çok ilgimi çekti, bölümlerin de 15 dk civarı olması şukela.
 9. sanssizsansli

  Love, Death & Robots (2019 Netflix adult animation sci-fi)

  anam yönetmen tim miller yapımcı david finchermış. ben bunu asla kaçırmam bi çırpıda gömerim 👊
 10. sanssizsansli

  İnfinity War Endgame

  bana kalırsa endgame daha hatırlarda kalıcak çünkü marvel ekibi muhtemelen bu filmle beklenen o büyük break downı kotarabilmek için çılgınlar gibi çalışmıştır. asıl sonradan seri devam edecekse ki edecek deniyor o kısımların çok sönük olacağını düşünüyorum. malum star wars serisi ortada. zorlama ara hikayeler vb. netflix marvelına dönmesin yeter.
 11. sanssizsansli

  OLDBOYZ

  Bundan sonra... hea ona göre.
 12. sanssizsansli

  Göbeklitepe

  program ağır faillerle doluymuş ya. dün gece yatmadan açmıştım. çocuk inatla bilimsel olmaz diyip hulkinin savlarını geçiştiriyo hulki habire fantazi peşinde. bu adam eskiden böyle miydi ya çocukken izlerdik deli gibi hatırlayamıyorum. gerçi sonra çocuk da bi yerden sonra aptala bağlıyo türklerle bağ kurmak için lel.
 13. sanssizsansli

  çğıöşü

  (bkz:) çağındöşü
 14. sanssizsansli

  The Lord of the Rings ( TV-Series )

  şunu da koyayım
 15. sanssizsansli

  The Lord of the Rings ( TV-Series )

  dizi 2. çağda geçecekmiş güzel yüzlü sauronun elfleri kandırdığı, yüzükleri ürettiği, numenorun olduğu ve bi ihtimal lotr serisinin basındaki sauronla yapılan savaşı da kapsayabilir.
×
×
 • Yeni Oluştur...