Jump to content

sanssizsansli

=o=
 • Mesaj sayısı

  11.502
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

sanssizsansli hakkında

 • Rütbe
  sanssizsansli

Son profil ziyaretçileri

677 kez ziyaret edildi
 1. sanssizsansli

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  çok tatlı sıcacık film olmuş, müzikleri de baya baya güzel catchy. sadece gelişme kısmı biraz uzun kalmış ordan kırdım puanını. hafif güleyim kafam boşalsın mutlu ayrılayım tarzında zevki olan çok sevecektir. he bi de will ferrell'in filmlerini seviyorum ben genelin aksine. rachel mcadams da yıllar geçse de hala kadın gibi kadın.
 2. sanssizsansli

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Karakomik 2 ilk filmi çok tatlı olmuş, karakterleri baya beğendim. filmin esinlendiği bir kaç yapım var hollywooddan, soderbergh'in unsane filmi olsun, fractured olsun. gerçi cem yılmaz bu senaryoyu çok önceden yazdım dediğini hatırlıyorum o yüzden tesadüf diyelim. ikincisini hiç beğenmedim, şahan gökbakar filmleriyle hint filmlerini karıştırıp bir şeyler yazmış gibi geldi. Cem yılmaz şu geçen çıkan ikiliyle bunları aslında şöyle oturup bingelenecek bir dizi formatında yapmış olsaydı en başında muhtemelen daha fazla ses getirecek ve övgüyü hakedecekken bir üst seviyede sinema perdesinde göstermeye kalkarak çakallık yapmış ama elinde patlamış hissiyatı veriyor. iyi de olmuş. yapımları çok kısa sürede netflixe satmasıyla sisteme yenildiğini göstermiş oldu. geçenlerde görüntü yönetmenleri derneğinin youtube kanalındaki canlı yayına katılmıştı. orda bana bu platformlardan teklif geliyor ama çok düşük bütçeli, beni türkiyede meşhur etmeye yönelik. benim ne ihtiyacım var len size diye burun kıvırıyodu heuhe. neyse şu formatı dizi olarak uygulasın seneye tertemiz olur. ricky gervais olsun louis ck olsun hepsi geçti oralara. bu kadar ağır satma artık çağ değişti cem beyciğim 😛
 3. sanssizsansli

  Orta yas ustu teyze capsleri

 4. sanssizsansli

  vücut geliştirme #5

  +1
 5. sanssizsansli

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  festival başlıyo fularlılar https://www.youtube.com/watch?v=W-dwthjNu2M
 6. sanssizsansli

  Beslenme

  bulgur pilavı
 7. sanssizsansli

  Snowpiercer (2013) (2020)

  diziyi bilmiyorum belki izlerim çerezlik diye ama şöyle bir şey var bu tarz hikayelerin temeli hap halinde bir takım felsefik sorgulamalar yapmak üzerine kuruluyor. şöyle güzelce emek verilmiş bir film de zaten istenen şeyleri veriyor. adamlar kalkıp diziye çeviriyor, ucu açık sorgulamaları da bir temele oturtmaya başlıyorlar. uzadıkça da yeni açmazlar çıkıyor. sonra da sövülmeyi hakediyorlar yani. yani öyle çok geriye gitmeden anlamak için westworldü örnek vermek lazım. snowpiercerın dizisi filmde olmayan neyi verebilir bize? belki dış dünya hakkında bilgiler, olayların başlangıcı vesaire. öğrenmesem de olur yani. herkes kendine göre hayal etse daha çok tatmin olur.
 8. sanssizsansli

  Dunkirk (2017)

  dunkirk more like dunkek
 9. sanssizsansli

  1917 (2019)

  başlık niye canlandı ne konuştunuz bakmadım da 1917'yi izlemek bilgisayar oyunlarında cutscene izlemek gibi zevkliydi. daha çok lazım böyle işler. oscarı alamaması üzdü. parasitin alması da sevindirdi... böyle de garip işler döndü bu sene.
 10. sanssizsansli

  Bugün Ne Seyrettiniz?

 11. sanssizsansli

  Wi-fi problemi, yardımcı olun lütfen

  Güle güle kullan yine bekleriz
 12. sanssizsansli

  Westworld (2016) - HBO

  final bernard ile robert ford'un insanlık mı ai/robot mu çekimesiyle bitecek herhalde. bir ihtimal anthony hopkinsi yine görebiliriz. bütün pislik zaten bu ikilinin anlaşmazlığından çıktı. başladığı yerde biterse şaşırmam. aaron da john conner gibi bi karakter olur sonuçta her devrim bi simgeye ihtiyaç duyar ya hani.
 13. sanssizsansli

  Westworld (2016) - HBO

  diziyi izlemiş de kendine göre yorumlamış pozitif ve negatif etkileri. sen öyle istiyorsun diye herkesin öyle istediğini nerden biliyorsun ki zaten. allah mısın bilae
 14. sanssizsansli

  Westworld (2016) - HBO

  ve sen tüm bu hesaplarını senden milyon kat daha farklı hesapları yapabilecek bir ai'ın eline vererek ideal bir dünyada musmutlu yaşacağını mı hayal ediyorsun. komünism çogzel mesela sdf
 15. sanssizsansli

  Beyaz Yakalılar

  diğer başlıkta konuşuluyor bunlar ama benim gördüğüm kadarıyla çook zor işler. seviyorum fantezisiyle heveslenip patlayan çok oluyor yeşil yaylalarda heidi gibi olcağını sananlar.
×
×
 • Yeni Oluştur...