Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

turkısat kablo kulanıcısı olarak kotamı az nce doldurdum 3 mbit e düştü hızım :( normnali 20 mbit, bari 5 olsaydı allahsız tosbağalar.. neyse 3-4 gün idare edecez

ben 3 gün çektim, hiç idare edilecek tarafı yok ya. youtube 240p açılıyo, twitch hiç açılmıyor, hurriyet.com.tr 20 saniyede açılyo falan. günümüzde modern işkence resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun en kötü yanı, updateler gelmişse Windows'a ve APP'lere tamamen gg oluyor. Hadi Windows updateleri kapattım, bugün açtım pcyi yok internet resmen. Baktım aynı anda steelseries ve nvidia güncelleme indirmeye çalışıyor. Onları kapıyorum antivirüs database güncelliyor çaktırmadan. Zaten 3 mbiti full kullanamıyoruz eve dağılıyor, 2017'de böyle işkence olmaz hakikaten ya.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

BabacumMostors said:

turkısat kablo kulanıcısı olarak kotamı az nce doldurdum 3 mbit e düştü hızım :( normnali 20 mbit, bari 5 olsaydı allahsız tosbağalar.. neyse 3-4 gün idare edecez

ben 3 gün çektim, hiç idare edilecek tarafı yok ya. youtube 240p açılıyo, twitch hiç açılmıyor, hurriyet.com.tr 20 saniyede açılyo falan. günümüzde modern işkence resmen.

insan hakları sözleşmesine sokmak gerek gerçekten hak olarak hızlı interneti
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

ahah abi nerden bilsinler kotasını falan
ki zaten yıllardır aynı yerde şirket, muhtemelen AKK falan yoktu ilk internet bağlattıklarında

o daha kotu ki..daha once kotasiz vs kullaniyorlarsa eski kullanicim ben kota uygulayamazsiniz sozlesmemiz var diyip kotasiza devam edebilirlerdi..
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Abi bi şirket kullandığı internet kotalı mı değil mi kotası ne kadar bilmez mi gözünüzü sevim asdf

patron 60 yaşında "internet bağlatın şuraya düzgün" diyen bi adamdır. bağlatan ofis işleri müdürü keza aynı yaşta, bu işlerden hiç anlamayan bir adamdır. olur. neler neler gördü bu gözler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...