Jump to content

Densiz

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.574
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Densiz hakkında

 • Rank
  Densiz

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Densiz

  Antidepresan kullanan insan

  biz evde zortijanpos kullanıyoruz. Herkese öneriyoruz.
 2. Densiz

  1 aylık ömrün kaldı naparsın

  Yatar uyurum.
 3. Densiz

  "Karşında şöyle oturup hesabi sana kitlesem napabilirsin ki"

  olmaz! bu kızın ismini daha çok yaymalıyızki ergenler takip etsin ve fenomen olsun.
 4. Densiz

  "Karşında şöyle oturup hesabi sana kitlesem napabilirsin ki"

  Ben cümleye takıldım. Resmi paylaşmak için uydurulmuş bir cümle gibi duruyor.
 5. Densiz

  Turk.net kullananlar topici

  hayırlı olsun. Umarım sen de sorunsuz bir hizmet alırsın. Ben açıkcası memmunum fakat gördüğüm kadarıyla tek kötü yönü müşteri hizmetlerinin telefonla çalışmaması. Teknik destek için vs. destek kaydı bırakmak gerekiyor. Sorun acilse twitterdan da yazıyorsun vs. bu zamana kadar yaşadığım tek sorun, ara sıra internetin 2 dakika kadar gitmesi. Haftada 4-5 defa oluyor. Bunun dışında ben hiç bir sorun yaşamadım. bu arada bir kaç bilgi vereyim. ücretsiz kullanacağıun ay 3 üncü ay oluyor. İlk girdiğin ay ve sonraki ayı ödüyorsun. 3 üncü ayda ref linki ile kayıt olduysan fatura gelmiyor. Ayrıca türknet ön ödemeli çalışıyor. girdiğin kampanyada cayma bedeli varsa evrağını online işlemlerden yüklemeyi unutmaki faturalarıdnan düşmeye başlasınlar. Ben telekomdan ayrılırken tam 700 tl para ödedim. Neyseki 480tl sini indirim olarak türknet karşılayacak 1 yıl içinde. neyse, umarım sorun yaşamazsın.
 6. Densiz

  torrentlemek zorlaşıyor mu?

  endgame e 1 ay var daha.
 7. Densiz

  Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

  3vs3, takım.. her şeye eyvallahta sınıf niye ekledilerki? neyse.. yeni şeyler denenirde bilemedim yani. pubda sıkıcı
 8. Densiz

  Oyuncak Hikayesine Farklı Bir Bakış (Gülme Garantili)

  Ben güldüm ne yalan söyleyeyim. Komik olmaması baya komik olmuş. Tabi böyle yorumlar kimseyi yıldırmamalı. Başkalarıyla alay ederek komiklik yapanlar, kendi ile alay edildiğinde küsmemeli 😄
 9. Densiz

  Satlık - Temiz Siyah Redmi Note 4 - 4GB/64GB - Snapdragon

  başka bir sitede satıldı, teşekkürler.
 10. Densiz

  Turk.net kullananlar topici

  vdsl2 geçişim tamamlandı. Şuan 35mbitim ve upload hızım 3mbit. Fakat +10 tl yi verip 75mbitlik pakete çıkacağım. Download hızı önemli değilde, 1 mbit upload için. Bu arada arkadaşlık kampanyası varmış. Katılırken referans kodu ile bağlansaymışım 1 ay bedavası olacakmış lul. İsteyen olursa benim ref linkini bırakıyorum. Buradan açtıran olursa 2 mizde birer aylık kazanıyoruz. 1 ay bedavalı ref bağlantısı : https://turk.net/p/BRL94BF77OOG/ Geçişimin özeti: Evrakları işleme koyduktan 2 gün sonra internetim telekomdan taşındı. 30 dakika netim kesildi. internet taşındığında 16mbit dim. Telefonu internetden sonra taşıdılar (aslında yalındım) ve + 1.5 gün sürdü Telefon taşınması bittiğinde vds2l geçişim sağlandı.
 11. Densiz

  Turk.net kullananlar topici

  @Xenus İnternetimi taşıdığım için bir kurulum olmayacaktı. Modemim vs. her şeyim destekliyor. Tek yaptıkları arkaplanda hizmet aldığım yeri değiştirmek oldu. @S-H Az önce birilerine ulaşabildim ve söylediğine göre telefonum henüz taşınmadığı için 16mbit alıyormuşum. Taşındıktan sonra işlemim devam edecekmiş. Fakat ben yalın internet kullanıyordum. Umarım günlerce telefon hattı açılmasını bekletmezler. Bir de yazdığın 3 günlük kesinti canımı yakar :D. Neler olacağını merak ediyorum. İstediğim gibi sonuç alamazsam millenicom a geçiş yaparım. Bi faturada TurkNet çıkartır, düzülmeye alıştık artık. Tek korkum, bunlar işlemleri yapana kadar ellerinde vdsl2 portu kalmazsa ne olacak. Bu portu benim için ayırdılar mı? vs... Çünkü araştırdığımda port olmadığı için 16mbit e mecbur olanları okudum. Bu nedenle geçiş yapmadan önce ısrarla port durumunu sormuştum.
 12. Densiz

  Turk.net kullananlar topici

  TurkNete bir kaç saat önce geçtim. Geçiş sırasında bir sıkıntı yaşamadım. Bu geçiş için telekoma 700tl-800tl para ödeyeceğim. Amacım sadece telekomun faiş fiyatları olmadan 35mbit / 3mbit alabilmekti. Alabilmekti diyorum çünkü geçiş işlemlerim bir kaç saat önce tamamlandı ve 16mbitim :D. Müşteri hizmetleri olmadığından, sistemlerine yazdım ve eşek gibi birisinin okumasını bekleyeceğim. Okuyan çözecek mi ondan bile emin değilim şuan. Benzer şeyler yaşayanlara nanik çekmişler.
 13. Densiz

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  valla ben günlerdir ikisini izliyorum. Hatta tft yi 2 kat fazla izlemişimdir. Tft nedense sıkıcı görünüyor. Belki lol yerine dota ile başladığım, dotayı daha fazla oynadığım için olabilir. Ön yargı sorunum varsa diye tft izlemeye devam edeceğim. Tavsiye streamer varsa iyi olur.
 14. Densiz

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  Eğer öyle ise, rakip drowu 3 lemeye çalışıyorsa, drowları alıp elimizde bekletelim. Maksat pislik, bakıp bakıp ağlasın.
 15. Densiz

  OnePunch-Man [anime]

  gelecek bölüm teşrif etse ne olacak? tek atacak. ah pardon spoiler 😛
×
×
 • Yeni Oluştur...