Jump to content

Densiz

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.631
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Densiz hakkında

 • Rütbe
  Densiz

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Densiz

  MTG ARENA

  yeni set yeni çıktı başla asdfa. Mastery de yeni her şey yeni şu an. Şu an çıkan setde 2 yıl sonra standard dan kalkacak sanırım. Yani başlamak için en uygun zaman aslında. Benim vakit sorunuma denk geldi. Başlamak için gün sayıyordum.
 2. @Goering tek oynayacaktım. iyi oldu söylediğin teşekkürelr.
 3. ds sırayla oynanan bir oyun mu? bende destiny 2 ye niyetleniyorum ama bilemiyorum. warframe i pek beğenmeyen birisi olarak, d2 de aynı şeyleri yaşarsam boşa 150 lira vermiş olacağım. konuda da hiç muhabbeti geçmiyor zaten 😧
 4. Densiz

  MMO Tavsiyesi

  şunlardan yola çıkarak başka şeylere de bak. Hitap edip etmediğinden emin ol D:. iyi oyunculardan pvp de izlersin zaten.
 5. Densiz

  MMO Tavsiyesi

  ff14 oynamadım. eso oynanış biraz garip geldi. Atmosfer felan iyi hoştu ama bilemedim. Ben gw2 oynuyorum. gw2 biraz ARPG tadındadır. Yani kestiğin şeylerin sayısı çok fazla, drop kalitesiz. Kalitesiz derken hepsi ekonominin bir parçası. Yeni oyuncuya göre yıllarca sürecek bir içeriğe sahip. Millet o içeriği geçmiştir diye bir durum yok. Eventleri takip etmeyi anladığında sorun olmaz. Adamlar yeni içerik eklediğinde, eski içeriği anlamsız yapmıyor. Hatta gelen şeye göre eski şeyler daha anlamlı oluyor. Dungeonlar ölü çünkü fractal diye bir şey getirdiler, herkes onu yapıyor. 1-100 arası seviyeye sahip, mini zindanlar. Belli bir yerden sonra bunu günlüğe çevirip gelir kapısı yapabiliyorsun. Raidlerde haftalık reset durumu var. Oyunun pve si farm temalı. Hedefe göre kasacak çok şey oluyor. PVP: World pvp hakkında yorum yapamam. Zerg sevmediğim ve dengeli pvp sevdiğimden SPVP denilen moduna giriyorum. Herkes eşit. 5vs5 ve conquest temalı. Wow dan geliyorsan conquest ilk başlarda sıkıcı gelebilir fakat arena modundan daha fazla eğlendirdiğini anlamak uzun sürmüyor. Çünkü tank, flank gibi oyun tarzlarını dahil ediyor. Ölüm bile anlamlı oluyor. Pvp sezon aralarında arena modlu versiyon da var. 2vs2, 3vs5.. bir grup diğerini öldürene kadar diye. Oyun theme park mmo lara göre biraz karışık. En azından wiki si iyi ve oyuna entegre edilmiş. /wiki aranacak kelime yazıyorsun wiki sayfasında bakıyorsun. Yada /wiki eşya linki gibi.. Oynanış olarak da diğer mmo lardan biraz farklı bir yapısı var. Light armor ile tank bir karakter yapabilirsin. Her sınıfın farklı buildleri var ve kullandığın silaha göre oyun tarzı çok değişiyor. Bana göre oyunun en önemli özelliği oynanışı, mekanikleri. Yetenek gerçekten ön plana çıkıyor. mekaniğe örnek: Buff/debuff mantığını çok güzel. Stealth olayı dozunda.. Yeteneklerin çoğu hedef istemez ve havaya vurabilirsin. O yüzden stealth birisi açılış yapacak diye beklemene gerek yok..Adam stealth den çıkmadan ölebilir. mekaniğe başka bir örnek: Fake Cast yapabiliyorsun. Mesela heal atıyormuş gibi yapıp, adama CC kullandırtabilirsin. Yada Büyük bir büyü yapıyor gibi yapıp, iptal edebiliyorsun. Bunun dez avantajı da var tabi. Casti iptal ettiğin yetenek 3sn beklemeye girer. Karşı taraf blöfünü görürse, bu gereksiz hareket için 1sn kaybetmiş olursun. Biraz garip işler 😧 kısaca: gw2 biraz garip bir oyun. Diğer mmo lardan farklı bir yapısı var. Youtube dan, open world pve, raid, fractal, pvp... biraz göz atmanı tavsiye ederim. Sana hitap edip etmeyeceğini daha rahat anlarsın.
 6. Densiz

  Warframe (sci fi - ninja co-op shooter)

  Ben hiç sevemedim bu oyunu. Farm oyunlarını sevdiğim halde niyeyse warframe e bir türlü ısınamadım. Sevebilmek için zorladım fakat olmadı. Bana göre sebebi Oyun çok kolay, hiç bir tadı yok bence. Tamam horde mantığı söz konusu fakat hiç bir riski yoksa tadı çıkmıyor bence. Warframeler, yetenekleri ve ekipmanlara takılan modlar aşırı güçlü. Bir tane tuşa basınca ekran temizleniyor. Neredeyse kimse dokunamıyor bize. Ben oynarken endgame mantığı yoktu. Bu oyundaki tek iyi düşüncem, iyiki bir yayıncıya takılıp boostlanmışım. Yani ilerleyip, oyunun böyle olduğunu anlasaydım, giden vaktime çok üzülürdüm. Burada konuyu görünce twitch de bir bakayım dedim. Adam tabanca yapmış. Bir basıyor, baktığı yöndeki her şey ölüyor. Kay, Zıpla, Takla at, Kay... Oyundaki tek aksiyon bu gibi geliyor bana.
 7. Densiz

  GTA SA REDDEDİLME HİKAYESİ

  yorum istersen gereksiz uzun olmuş. 1 - 1.5 dakikada ne hikayeler anlatılıyor.
 8. Densiz

  Genel Tartışma Başlığı #2

  pvp finaller başlıyor birazdan
 9. Densiz

  CGPEERS ÜYELİK

  dalga geçmiş ya 😄
 10. Densiz

  Beleş oyunlar başlığı!

  epic games trolledi mi 😄 Overcooked var
 11. Densiz

  Elite: Dangerous

  boş gezegenlerde çiçek böcek toplarız artık 😛
 12. Densiz

  Albion Online #2

  adam google translate kullanan bot gibi yazınca dayanamadım, devam ettireyim dedim :P. Yoksa link onun, alakam yok oyunla asdf.
 13. Densiz

  Albion Online #2

  https://albiononline.com/?ref=C25B4EK8QL Ben yukarıdaki link ile oyuna başladım ve çok beğendim. Tadı da mis gibi. Herkese tavsiye ederim. Siz de kesinlikle denemeli ve yukarıdaki bağlantıdan oyuna başlamalı sınız. Hmmm miss. Süpriz dolu bir deneyim.
 14. Densiz

  MTG ARENA

  Oyundaki battle pass sistemi ne kadar kötü olmuş? Millet battle pass kasması kolaylaşsın ister, bunlarda her gün girip 10 win alacaksın. Yine de eksik kalıyor event vs. uğraşmak gerekiyor lul. ek: iki seferdir sezon ortasında kuruyorum ve moralim bozuluyor siliyorum. Sistemleri çok salakça olmuş.
 15. Densiz

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  aldım, dediğin gibi 2 defa 60 tl indirim yaptı. tişikkirler.
×
×
 • Yeni Oluştur...