Jump to content

Densiz

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.499
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Densiz hakkında

 • Rank
  Densiz

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Densiz

  Legal Game Of Thrones izleme yolları ?

  twitch/amazon prime da var sanırım. Aylığı 3$ a mı ne geliyor türkiyeden.
 2. Densiz

  Game of Thrones (2011) - HBO

  yeni bölümleri beklemesi zor geliyorsa, gidin spoiler yiyin. İçiniz rahat eder, iple çekmezsiniz.
 3. Densiz

  Satılık Game Of Sultans Hesabı

  Bende para ile öne geçeceğin oyunları terich eden oyunculara ne oldu diyordum... meğer mobile kaymışlar 😄 @Daxteria işin de zor valla. Bu forumda alıcı çıkacağını da sanmıyorum. 3 kuruş bile olsa elinden çıkartıp yardım almaya bakmak gerek. Bol şans.
 4. Densiz

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Oyun diye başladık ama...
 5. Densiz

  Star Wars: Jedi Fallen Order (2019)

  neyin siparişi? daha oyun nedir onu bile bilmiyoruz 😄
 6. Densiz

  ISS (ISP) önerisi

  teşekkürler, ilerleyen saatlerde düzgünce bir bakayım.
 7. Densiz

  ISS (ISP) önerisi

  taahhütüm 2 yıl evet ve 14 ayı dolmuş durumda. 10 ayım daha kaldı. Konuyu biraz açıp, yönlendirebilir misin? google dan bakayım dedim ama emin olamadım yazılanlara. edit: alıntıyı sildim.
 8. Densiz

  ISS (ISP) önerisi

  ttnet den kurtulmayı istiyorum. 500 tl ödemeyi kabul ettim artık. Adamlar 16 mbit hızımı 24 e fiyat değişikliği olmadan çıkartacaklarını söyleyip, faturamı 2 katına çıkarttılar. itiraz ettim, faturam düşüldü ama hızımıda 16mbite düşürdüler (neymiş müşteri hizmetleri yanlış fiyat vermişmiş lol) aradığımda 104 tl ye 24mbit vereceklerini söylediler. Sistemde sorun oldu. Şimdi aradım bana 126 dediler. Faturam 104 tl bile olsa, adamlara vereceğim sonraki ayların parasını şuan peşin versem 500 tl ye yakın tutuyor zaten. Yani bunlarda kalmışım gitmişim fark etmiyor görünüyor (cebimden çıkacak paraya göre) herneyse. Böyle 3 kağıt yaparak beni mağdur eden bir yerde durmak koyuyor insana. Soru şu Turknet mi netspeed mi (ev telefonu kullanmıyorum)
 9. Densiz

  Anthem

  Yeni warframe başlamış birisi olarak, konuyu görünce anlık bir pişmanlık oldu. EA logosunu görünce pişmanlık yok oldu :P
 10. Densiz

  Warframe (sci fi - ninja co-op shooter)

  @arcane teşekkürler cevap için. Oyunda o kadar çok şey varki yapacak. Vakit yetmiyor. En iyisi bir süre sadece standing için girmek olacak. Focus içinde bir warframe ayarlayabilirsem, günlük focus kasarım. Gerçi mr12 olduğundan focus cap biraz düşük olacak ama olsun.
 11. Densiz

  The Elder Scrolls: Legends

  2 pack kodu sanırım, emin değilim. Dev streamını izlerken, izleyicilere atıyorlar bazen. Ne olduğunu bilmiyorum. Stream sonunda gelmedi ama. Strem sonundaki 60 pack oluyordu. Story nin masterını yapmana gerek yok. Title veriyor genelde (belki 1 tane de premium legendary) story nin düzleri önemli. Oradan gelen eğlenceli kartlar var. Zaten yeni bir story çıkıyor önümüzdeki ay başı. Gerçi o hikayeye göre rng bazlı olacak gibi görünüyor.
 12. Densiz

  Warframe (sci fi - ninja co-op shooter)

  orası için, gece derdi olmadan solo bir şeyler kasmaktan bahsediyorlardı. ne kasıyoralr tam olarak? yeniyim, mr 11 henüz.
 13. Densiz

  The Elder Scrolls: Legends

  2 pack kodu galiba 6R8K-G7GY-X9XB-M8EG-N34R
 14. Densiz

  Diablo Immortal

  gw2 nin mağaza sistemi başarılı bence. Adamlar oyunla ilgileniyor, güncelleme yapıyor, content veriyor.. 2 tane skin satılıyor diyo laf edilmesi doğru değil bence. üstelik gold la bile alınıyor mağazadaki ürünler.
 15. Densiz

  Elite: Dangerous

  2 inci ekrandan taşıma görevini yaparım aslında ama... parayı niye kasayım diyorum :D. sanırım combatda diğerlerine göre mutluyum. parasızlığın verdiği bir eğlence var. Hızlı para kasarsam sıkılır bırakırım belki (gerçi şuanda pek oynadığım söylenemez)
×
×
 • Yeni Oluştur...