Jump to content

Densiz

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.606
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Densiz hakkında

 • Rütbe
  Densiz

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Densiz

  Call of Duty: Warzone

  Bunlar nedir ya :/. Bu ikisini silsinler, bugün indiririm. Zaten fortnite a yetemiyorum, bırakmak için bahane olur.
 2. Densiz

  Hangi telefonu alsam thread

  cevaplar için teşekkürler. yarın mağazasından "redmi note 8 64" olanı alacağım. proya para vermek istemem. Sağda solda bir şeyler beklerken kullanıyorum. Bir de ara sıra arayanım olursa ona cevap veriyorum. Şarjlarım 3-4 gün gider benim. Çok arkadaşsızım lan! Numaramı bırakayım da beni arayın. asdf
 3. Densiz

  Hangi telefonu alsam thread

  hesaplı ne var? ne alıyoruz redmi note 4 varda, çok düştü, problemli. başka bir şey alacağım. Hesaplı ama iyi ne var. 1-1.5 arası olabilir. evde pc başında, işte pc başında.. telefonu çok kullanmıyorum.
 4. Densiz

  Genel Tartışma Başlığı #2

  BÜYÜK bir denge yaması geldi. Göz atmak isteyen varsa : https://en-forum.guildwars2.com/discussion/98220/game-update-notes-february-25-2020
 5. Densiz

  Rise Online World

  copy paste?
 6. Densiz

  The Division 2

  Evet kısmen oradan cevabımı almıştım. Braz twitch den zileyip oynanıştan karar vereyim en iyisi. teşekkürler.
 7. Densiz

  The Division 2

  standart alıp oynamaya değer mi? neyse netden bakayım ne akdar content kaçırıyormuşuz.
 8. Densiz

  Warcraft III: Reforged

  oto refund : https://eu.battle.net/support/en/help/product/war3r/1563/1628/solution fanboyları varken blizzardın sırtı yere gelmez zaten.
 9. Densiz

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  Yıllarca bekledik ve sonunda steam clienti adam ettiler. Şimdi aynı şeyleri epic ile yaşayacak insanlar 😄 rekabet iyidir hoştur benim de lafım yok. Steamın %30 sakalı da her zaman fazla gelmiştir ama komisyon işlerinin nasıl döndüğünü az çok herkes biliyor. Adamlar server hizmeti de veriyor. epicin eksiklikleri gidermesi gerekiyor. Forum açmasada karakter sınırlı review açmalılar. Hatta youtuberlara destek verip, oyunla alakalı ilk 3 + 2 tane rastgele incelemeyi youtubedan çekip gösterse iyi olur 😧 tabe hayal bunlar. önce launcherı adam etsinler.
 10. Densiz

  3d eskizler ve pratik amaçlı çalışmalar

  @Daesu Bitmiş pek yok malesef. Bir kaç tanesini atayım ama. Kuru kafa çok tırt farkındayım. Daha sonra anatomik olarak doğru bir tane yapıp eskitmem gerekiyor. Elimdekileri bitirdiğimde yapacağım. Şuanda uğraştığım, vitrin mankenleri ve hazine haritalı stilize masa var.
 11. Densiz

  Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

  Cartoon grafik hitap etmiyorsa bir şey diyemem. Fakat En kral grafiklere sahip oyunları bile en düşük ayarlarda oynadığımızdan, cartoon işine alıştım ben. Giriş seviyesindeki oyuncularla deneyimlesem elime bir şey geçmez. Pc başında çalışırken ikinci ekrana 1 haftadır apex koyuyorum. 40 saati geçmiştir izlediğim. Rankedları izliyorum genelde. Üst seviyeden bir kaç kişiyi izliyorum ağlamalar onların. hile olayına ben katlanamıyorum. Beni çok rahatsız ediyor bu konu. Sırf bu nedenle elimden geldiği kadar fps / tps oyunlardan uzak durmaya çalışıyorum. dün predetor bir yayıncı izlerken söylediği bir şey sinir bozucuydu. "Hile ile hesap boostlayıp satıyorlar" a genel bir şey söyledi. Ben izlemeye (dinlemeye) devam edeyim. Belki bir şeyler olurda gaza gelirim.
 12. Densiz

  Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

  Şu oyuna gazlanıp twitch açıyorum, yayıncılar hileden ağlıyor. Abartıyorlar mı? yoksa adamlar oyunu saldı mı? Zaten ea ye güvenmem. Hype ile para tırtıklayan bir firma gözümde. Pazarda yer tutunmak için bu oyunun peşini bırakmazlar diye umuyordum. şunun gazı yüzünden br aşkım tuttu gidip fortnite ı indirdim yeniden.. Oynadığımda yok. Girip creative modda amelee gibi pratik yapıyorum :D. Yayıncılar abartıyorsa, fortnite silip buna döneyim diyorum. Fortnite biraz zor geldi. Oturupta kasmak istemiyorum. Emin olmak için soruyorum, umut var mı? apex için yoksa riske girilmez mi?
 13. Densiz

  Genel Tartışma Başlığı #2

  trailer çok kötü.
 14. Densiz

  UO'da maden kazmak vs Modern MMORPG'ler

  Bir gün beni uyandırıp bir yere gideceğini söyleyen anneme "beni invis et, sen git" demiştim :D. warrior da oynamadım hiç. Kendi kendimi invis yapabilirdim oysaki 😄
 15. Densiz

  Genel Tartışma Başlığı #2

  ben de benzer bir sorun yüzünden giremiyordum. supportla işimi halledip aldım.
×
×
 • Yeni Oluştur...