Jump to content

Densiz

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.666
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Densiz hakkında

 • Rütbe
  Densiz

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  bug varmış duyduğum kadarıyla. Transfer edilen bazı karakterler gold gönderiyormuş millete. 500.000 gold yollamaktan bahsediyorlardı. edit: rollback attılar mı bilmiyorum ama o transfer edilen serverdaki fiyatlar uçmuştur. Oradan da başka yerlere transfer olurlar, o dupelenen gold tüm serverlara dağılır... Olan normal oyuncuya olur. Vergiyi tabana yaymış olacaklar asdfadf
 2. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Bende gw2 ye döneceğim ama son kalan 3 elite spec in açıklanmasını bekliyorum. Ona göre yeni main yapacağım.
 3. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Hadi ben araştırmadım. O kadar betaya girmiş adamlar saf mı da 100-150 saat arasında 60 oluyor. Videoda gösterdiğin yöntem sadece bir iki seferlikmiş. Yorumlardan bir tanesine bakarsan orada yazmışlar. Senin mmo geçmişini bilmiyorum ama söyleyeceğim tek şey. Level kasmayı bu kadar kötü yapıyorsan, arkadaşlarımla oynamamı engelliyorsan level kasmayı uzun tutamazsın. Hangi mmo da 100-200 saat arası level kasma gördün bilmiyorum. Ben böyle bir şeye hiç denk gelmedim (bak craft yetenekleri, silah level kasmalarından hiç bahsetmiyorum. Bunlar oyunun konsepti bunlara hiç bir yorum yapmam). Solo 100-200 saat oyun biraz bayar insanı. Belliki oyunu sevmişsin, belliki oyuna ayıracak vaktin çok. Herkez senin gibi değil malesef. Zevksiz bir solo oyun sunulduğu için bunlar can sıkıyor. Xp kasması, solo oyun, sürekli koşma, görevlerin çok dağınık olması, başka haritaya görevler vermesi.. hepsi birleşince rahatsız ediyor beni. Sormak istediğim bir şey var. Madem casual/carebear değilsin, neden casual/carebear için yapılmış bir oyun oynuyorsun? Bu seni rahatsız ettiği için sormak istedim. (bana sen niye oynuyorsun dersen, oynamıyorum neredeyse. Arkadaş hatrına, bir ihtimal ilerde bir şeyler olur diye günlük restedı ve bonus 3 görevi yapıyorum. Bir kaç bar eksik kalıyor onu da el ile kasıyorum. Kısaca günlük 1 level almaya çalışıyorum)
 4. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Bunların tasarımları bu felan değil bence. Becerememişler adına da feature demişler 😄 Mecbur bir çok şeyi değiştirecekler. Mmo açlığından oluşan oyuncu sayısı biraz götlerini kaldırmış. Arkasında amazon var hızlıca düzeltilir diye oynandığını düşünüyorum. Mmo oynuyorum arkadaşımla yan yana gelemiyorum. Yakın levelda olmamıza rağmen birimize yan haritaya git gel, orada bir şeyler öldür görevleri çıkıp duruyor. Yapabileceğimiz hiç bir şey yok. Biz mi bu kadar talihsiziz anlamadım. Siz arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyor musunuz?
 5. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Hadi oyuna binek koymadılar diyelim. Bu durum ile ilgili merak ettiğim en büyük şey; oyunda ulaşım ve xp kasmak bu kadar zorken. HANGİ GERİ ZEKALI "hadi görevleri 2 map yana verelim, adam oraya gitsin geri gelsin" dedi ve HANGİ GERİ ZEKALI bunu kabul etti. Bunu açıklasınlar bence 😄
 6. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  koşmayı savunan da çıktığına göre dağılabiliriz.
 7. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  25 de baydım ben, sanırım devam edemeyeceğim artık. Kendimi zorla oynuyor gibi hissediyorum. Belki kaçırdığım bir şeyler vardır. Belki ilerde başka şeyler eklenir diye kendimi ikna etmeye çalıştığımı fark ettim. Karakteri yönetmesi, yetenek kullanımı.... genel olarak oynanış hiç akıcı gelmedi. Akıcılıkta gw2 seviyesinde bir şey beklemiyorum tamam ama bu kadarda tıknaz olmamalı gibi geliyor. Indie yapım bile değil. Kos koca amazon. O kadar para harcanmış ortaya bu tıknaz oynanış çıkmış. Bu kütük oyun stilini tarz yapmaya çalışmışlar, gerçek hayattaki gibi olsun istemişler diyelim. Öncelikle o zıplama nedir? fps oyunlardaki zıplamalar daha iyi. Neyse kütük gibi zıplamayı da geçelim. Oyunda doğru düzgün mekanik yok sanki. Mmo dediğin sadece rep kas, xp kas değilki. Oynanışı da zevkli yapman gerekiyor. Bir de bir şey sormak istiyorum, oyunda yetenek kullanımını iptal etme var mı? mesela ileri doğru fırlayıp 2-3 sn boyunca önüme kılıç saplıyorum. Hedefi ıskaladım diyelim. Aktif skilli iptal edebilir miyim? Oyunda kılıcı kınına koyma var ama aktif yeteneği iptal etmiyor.
 8. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  iyi güldüm
 9. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Level kasması sıkıcı geldi bana. Bu kadar çok koşturana kadar, daha az koşturup, daha fazla iş yaptırıp, daha az xp vermeyi akıl etselermiş keşke. Henüz 20 yim ve şimdiden baydım.
 10. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Oyun çıkmadan fanboyluk başlamış. Ben de isterim güzel bir oyun olsun ama bu kadar hype ı hakedecek bir şey göremiyorum. Hatta çıktığı gün geğilde, bir kaç gün sonra indireceğim. Başlangıçtaki rezillikleri çekmek istemiyorum. Bende yarattığı hype o kadar sönük :D.
 11. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Oynanış bana sıkıcı göründü. Twitch de bile izlerken içim bayılıyor. Oysa ne hayallerim vardı 😞
 12. Densiz

  En iyi PVP sistemine sahip oyun

  güncel oyunlardan benim için: mmo : Guild Wars 2 . üstüne tanımam şimdilik. mmo ağırlıklı bir oyuncuyum. Pvp sini en çok sevdiğim oyun bu oldu. Refleks in bu kadar önemli olduğu başka mmo görmedim açıkcası. B&S gibi ping bazlı oyunları saymayarak söylüyorum bunu. Dodge olsun, fake castler olsun... başka bir seviyede mmo. ilk yıllarında çok hakkını yemişim. fps / tps : Fortnite Bu seviyede yetenek isteyen fps/tps daha gelmez sanırım. (gelmesinde zaten D:. Bu ne lan? adfaf ) moba: zaten 2 tane seçenek var :D. hoplamalı, çok yetenek kullanmalı bir şey istiyorsan lol. Taktiksel istiyorsan dota2
 13. Densiz

  Paragon

  steame gelmeside güzel bir şaka olmuş 😄
 14. Densiz

  Topla v0.9 [22kasım20]

  @Goering öneriler için teşekkürler akşam inceleyeceğim hepsini. https://www.amazon.com.tr/Arctic-Freezer-Soğutucu-İşlemci-Destekli/dp/B07XLM5FV8/ şu nasıl peki? yeni çıkmış sanırım. Benim kasanında üstüne uyuyor anladığım kadarıyla. Boşuna öndeki fanları söküp üste almaya gerek yok.
 15. Densiz

  Topla v0.9 [22kasım20]

  ryzen 5900x e sıvı soğutma ne önerir siniz? soğutsun, gürültü yapmasın. kriterlerim bu kadar. ışıklı ışıksız hiç fark etmez. kullandığım kasa bu : https://www.msi.com/PC-Case/MAG-FORGE-101M

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...