Jump to content

Densiz

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.601
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Densiz hakkında

 • Rütbe
  Densiz

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Densiz

  Rise Online World

  copy paste?
 2. Densiz

  The Division 2

  Evet kısmen oradan cevabımı almıştım. Braz twitch den zileyip oynanıştan karar vereyim en iyisi. teşekkürler.
 3. Densiz

  The Division 2

  standart alıp oynamaya değer mi? neyse netden bakayım ne akdar content kaçırıyormuşuz.
 4. Densiz

  Warcraft III: Reforged

  oto refund : https://eu.battle.net/support/en/help/product/war3r/1563/1628/solution fanboyları varken blizzardın sırtı yere gelmez zaten.
 5. Densiz

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  Yıllarca bekledik ve sonunda steam clienti adam ettiler. Şimdi aynı şeyleri epic ile yaşayacak insanlar 😄 rekabet iyidir hoştur benim de lafım yok. Steamın %30 sakalı da her zaman fazla gelmiştir ama komisyon işlerinin nasıl döndüğünü az çok herkes biliyor. Adamlar server hizmeti de veriyor. epicin eksiklikleri gidermesi gerekiyor. Forum açmasada karakter sınırlı review açmalılar. Hatta youtuberlara destek verip, oyunla alakalı ilk 3 + 2 tane rastgele incelemeyi youtubedan çekip gösterse iyi olur 😧 tabe hayal bunlar. önce launcherı adam etsinler.
 6. Densiz

  3d eskizler ve pratik amaçlı çalışmalar

  @Daesu Bitmiş pek yok malesef. Bir kaç tanesini atayım ama. Kuru kafa çok tırt farkındayım. Daha sonra anatomik olarak doğru bir tane yapıp eskitmem gerekiyor. Elimdekileri bitirdiğimde yapacağım. Şuanda uğraştığım, vitrin mankenleri ve hazine haritalı stilize masa var.
 7. Densiz

  Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

  Cartoon grafik hitap etmiyorsa bir şey diyemem. Fakat En kral grafiklere sahip oyunları bile en düşük ayarlarda oynadığımızdan, cartoon işine alıştım ben. Giriş seviyesindeki oyuncularla deneyimlesem elime bir şey geçmez. Pc başında çalışırken ikinci ekrana 1 haftadır apex koyuyorum. 40 saati geçmiştir izlediğim. Rankedları izliyorum genelde. Üst seviyeden bir kaç kişiyi izliyorum ağlamalar onların. hile olayına ben katlanamıyorum. Beni çok rahatsız ediyor bu konu. Sırf bu nedenle elimden geldiği kadar fps / tps oyunlardan uzak durmaya çalışıyorum. dün predetor bir yayıncı izlerken söylediği bir şey sinir bozucuydu. "Hile ile hesap boostlayıp satıyorlar" a genel bir şey söyledi. Ben izlemeye (dinlemeye) devam edeyim. Belki bir şeyler olurda gaza gelirim.
 8. Densiz

  Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

  Şu oyuna gazlanıp twitch açıyorum, yayıncılar hileden ağlıyor. Abartıyorlar mı? yoksa adamlar oyunu saldı mı? Zaten ea ye güvenmem. Hype ile para tırtıklayan bir firma gözümde. Pazarda yer tutunmak için bu oyunun peşini bırakmazlar diye umuyordum. şunun gazı yüzünden br aşkım tuttu gidip fortnite ı indirdim yeniden.. Oynadığımda yok. Girip creative modda amelee gibi pratik yapıyorum :D. Yayıncılar abartıyorsa, fortnite silip buna döneyim diyorum. Fortnite biraz zor geldi. Oturupta kasmak istemiyorum. Emin olmak için soruyorum, umut var mı? apex için yoksa riske girilmez mi?
 9. Densiz

  Genel Tartışma Başlığı #2

  trailer çok kötü.
 10. Densiz

  UO'da maden kazmak vs Modern MMORPG'ler

  Bir gün beni uyandırıp bir yere gideceğini söyleyen anneme "beni invis et, sen git" demiştim :D. warrior da oynamadım hiç. Kendi kendimi invis yapabilirdim oysaki 😄
 11. Densiz

  Genel Tartışma Başlığı #2

  ben de benzer bir sorun yüzünden giremiyordum. supportla işimi halledip aldım.
 12. Densiz

  Genel Tartışma Başlığı #2

  Sağda solda 10$ indirim kuponları dolaşılıyor. POF almamış olan varsa, kod bulup bir hesap açıp, kodu kullanıp satın alınırsa 10$ indirimli alınıyor. Zaten HOT expansion ile CORE oyun beleş. Kodu kullanınca oyun 19$ a geliyor.
 13. Densiz

  Overwatch

  adamlar grafik update istiyorsanız bunu alın demiş resmen 😄
 14. Densiz

  Diablo 4 Ana Konu

  güvenipte alacak mıyız? yine dandik basit bir sistem yapıp önümüze atmasınlar.
×
×
 • Yeni Oluştur...