Jump to content

Densiz

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.671
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Densiz hakkında

 • Rütbe
  Densiz

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  bu oyun tırt zaten ya.. oyunda yapacak hiç bir şey yok diye adamlar eşya kasma koymuş LUL. xp kasar gibi eşya kasıyor millet. bu arada b en oynanışı hiç sevmedim.. hiç akıcı değil. Oyunda resmen 500 saat level kasma var (eşyalara da level kasıyoruz)
 2. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  twitch de bir banlanan bir yayıncıya sordum, dupe eşya satın aldığı için hesabı banlanmış. Ama bu aldığı şeylerin bir kısmını başkasına atmış onun hesabına bir şey olmamış. Olay böyleyse, ikinci acc alalım, dupe yapalım, ana hesaba yollayalım 😄
 3. Densiz

  Star Citizen

  Adamların oyun çıkartma gibi derleri yokki, nasıl olsa para akıyor 😄
 4. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  savaş öncesi son taktikler.
 5. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Bunlardan bir bok olmayacağını bir daha kanıtladılar. Adamlar dupe yapanları banlıyor, dupe yapılmış eşyalar kalıyor ne güzel iş. Mükemmel perkli 600gs legendary eşya craftlamak kolaymış gibi milletin üstünde. Bir eşyanın craftlamak için gereken malzemeleri 20k tutuyormuş. Satış fiyatı 10k ya düşünce adamlar uyanıp TP yi kapatmış. Ben aylarca uğraşacağım adamlar 5dk da sahip olamadığım şeylere sahip olacak. Ne güzel iş... Umarım bu sefer kalıcı olarak siliyorum. Keşke daha erken çıksaydı bu olayda o kadar watermark kasmasaydım. Adamların endgame anlayışı bot gibi kasmamızmış zaten. oynayacak yeni ve düzgün bir şey de yok sanırım. Ya moba ya gw2 yolları göründü bana.
 6. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  bug varmış duyduğum kadarıyla. Transfer edilen bazı karakterler gold gönderiyormuş millete. 500.000 gold yollamaktan bahsediyorlardı. edit: rollback attılar mı bilmiyorum ama o transfer edilen serverdaki fiyatlar uçmuştur. Oradan da başka yerlere transfer olurlar, o dupelenen gold tüm serverlara dağılır... Olan normal oyuncuya olur. Vergiyi tabana yaymış olacaklar asdfadf
 7. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Bende gw2 ye döneceğim ama son kalan 3 elite spec in açıklanmasını bekliyorum. Ona göre yeni main yapacağım.
 8. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Hadi ben araştırmadım. O kadar betaya girmiş adamlar saf mı da 100-150 saat arasında 60 oluyor. Videoda gösterdiğin yöntem sadece bir iki seferlikmiş. Yorumlardan bir tanesine bakarsan orada yazmışlar. Senin mmo geçmişini bilmiyorum ama söyleyeceğim tek şey. Level kasmayı bu kadar kötü yapıyorsan, arkadaşlarımla oynamamı engelliyorsan level kasmayı uzun tutamazsın. Hangi mmo da 100-200 saat arası level kasma gördün bilmiyorum. Ben böyle bir şeye hiç denk gelmedim (bak craft yetenekleri, silah level kasmalarından hiç bahsetmiyorum. Bunlar oyunun konsepti bunlara hiç bir yorum yapmam). Solo 100-200 saat oyun biraz bayar insanı. Belliki oyunu sevmişsin, belliki oyuna ayıracak vaktin çok. Herkez senin gibi değil malesef. Zevksiz bir solo oyun sunulduğu için bunlar can sıkıyor. Xp kasması, solo oyun, sürekli koşma, görevlerin çok dağınık olması, başka haritaya görevler vermesi.. hepsi birleşince rahatsız ediyor beni. Sormak istediğim bir şey var. Madem casual/carebear değilsin, neden casual/carebear için yapılmış bir oyun oynuyorsun? Bu seni rahatsız ettiği için sormak istedim. (bana sen niye oynuyorsun dersen, oynamıyorum neredeyse. Arkadaş hatrına, bir ihtimal ilerde bir şeyler olur diye günlük restedı ve bonus 3 görevi yapıyorum. Bir kaç bar eksik kalıyor onu da el ile kasıyorum. Kısaca günlük 1 level almaya çalışıyorum)
 9. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Bunların tasarımları bu felan değil bence. Becerememişler adına da feature demişler 😄 Mecbur bir çok şeyi değiştirecekler. Mmo açlığından oluşan oyuncu sayısı biraz götlerini kaldırmış. Arkasında amazon var hızlıca düzeltilir diye oynandığını düşünüyorum. Mmo oynuyorum arkadaşımla yan yana gelemiyorum. Yakın levelda olmamıza rağmen birimize yan haritaya git gel, orada bir şeyler öldür görevleri çıkıp duruyor. Yapabileceğimiz hiç bir şey yok. Biz mi bu kadar talihsiziz anlamadım. Siz arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyor musunuz?
 10. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Hadi oyuna binek koymadılar diyelim. Bu durum ile ilgili merak ettiğim en büyük şey; oyunda ulaşım ve xp kasmak bu kadar zorken. HANGİ GERİ ZEKALI "hadi görevleri 2 map yana verelim, adam oraya gitsin geri gelsin" dedi ve HANGİ GERİ ZEKALI bunu kabul etti. Bunu açıklasınlar bence 😄
 11. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  koşmayı savunan da çıktığına göre dağılabiliriz.
 12. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  25 de baydım ben, sanırım devam edemeyeceğim artık. Kendimi zorla oynuyor gibi hissediyorum. Belki kaçırdığım bir şeyler vardır. Belki ilerde başka şeyler eklenir diye kendimi ikna etmeye çalıştığımı fark ettim. Karakteri yönetmesi, yetenek kullanımı.... genel olarak oynanış hiç akıcı gelmedi. Akıcılıkta gw2 seviyesinde bir şey beklemiyorum tamam ama bu kadarda tıknaz olmamalı gibi geliyor. Indie yapım bile değil. Kos koca amazon. O kadar para harcanmış ortaya bu tıknaz oynanış çıkmış. Bu kütük oyun stilini tarz yapmaya çalışmışlar, gerçek hayattaki gibi olsun istemişler diyelim. Öncelikle o zıplama nedir? fps oyunlardaki zıplamalar daha iyi. Neyse kütük gibi zıplamayı da geçelim. Oyunda doğru düzgün mekanik yok sanki. Mmo dediğin sadece rep kas, xp kas değilki. Oynanışı da zevkli yapman gerekiyor. Bir de bir şey sormak istiyorum, oyunda yetenek kullanımını iptal etme var mı? mesela ileri doğru fırlayıp 2-3 sn boyunca önüme kılıç saplıyorum. Hedefi ıskaladım diyelim. Aktif skilli iptal edebilir miyim? Oyunda kılıcı kınına koyma var ama aktif yeteneği iptal etmiyor.
 13. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  iyi güldüm
 14. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Level kasması sıkıcı geldi bana. Bu kadar çok koşturana kadar, daha az koşturup, daha fazla iş yaptırıp, daha az xp vermeyi akıl etselermiş keşke. Henüz 20 yim ve şimdiden baydım.
 15. Densiz

  New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

  Oyun çıkmadan fanboyluk başlamış. Ben de isterim güzel bir oyun olsun ama bu kadar hype ı hakedecek bir şey göremiyorum. Hatta çıktığı gün geğilde, bir kaç gün sonra indireceğim. Başlangıçtaki rezillikleri çekmek istemiyorum. Bende yarattığı hype o kadar sönük :D.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...